Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 16:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Do admina, modów i innych użytkowników 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 17, 2011 8:30
Posty: 296
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Cytuj:
P.S. ja kiedyś dostałem bana na forum o dżdżownicach równinnych.


:o Jak można dostać bana na forum o dżdżownicach równinnych? Coś ty zrobił? :D

_________________
kim jesteś człowieku
żyjący w XXI wieku...


Obrazek


So wrz 10, 2011 11:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Czepiałem się słówek, dogryzałem złośliwościami i cytowałem niewygodne fragmenty publikacji o dżdżownicach, które następnie niewygodnie komentowałem ;)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So wrz 10, 2011 11:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 17, 2011 8:30
Posty: 296
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
To tak jak tu. :p

_________________
kim jesteś człowieku
żyjący w XXI wieku...


Obrazek


So wrz 10, 2011 11:52
Zobacz profil
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
A saxon poczyta kolejne przepychanki i wywali wątek do kosza :)


So wrz 10, 2011 12:38
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Wątek, który skutkował zbanowaniem dwóch osób powinien zostać zamknięty po pojawieniu się pierwszego wpisu. Niektórzy katolicy zostali wprowadzeni w błąd i powierzali swe prywatne sprawy Piotrowi38 a ateiści mieli powód do wykazywania postaw infantylnych katolików (wszystkich oczywiście, z klucza). Dano im żer i a potem zbanowano. Moderacja musiała mieć rozeznanie, że tak to się zakończy. Dlatego uważam, że należy zapomnieć o tym incydencie i anulować bany.


So wrz 10, 2011 16:47
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
Liza napisał(a):
Wątek, który skutkował zbanowaniem dwóch osób powinien zostać zamknięty po pojawieniu się pierwszego wpisu. (...) ateiści mieli powód do wykazywania postaw infantylnych katolików (wszystkich oczywiście, z klucza). Dano im żer i a potem zbanowano. Moderacja musiała mieć rozeznanie, że tak to się zakończy. Dlatego uważam, że należy zapomnieć o tym incydencie i anulować bany.


Temat, który uruchomił Piotr38, nie był moim tematem i przejrzałem go dopiero dzisiaj, po przeczytaniu postu Lizy. Przyznam, że mimo współczucia dla Piotra38, uśmiałem się przy tej lekturze kilka razy, prawie do łez.

Owszem, uważam, że Liza ma rację, ten temat na normalnym forum powinien zakończyć się po kilku wpisach, nie zbanowaniem Piotra38, tylko zamknięciem tematu. Temat tolerowano przez kilkanaście stron ku uciesze gawiedzi i jak mówi Liza, ateistów.
Potraktowanie potem nagle osoby prawdopodobnie chorej psychicznie BANEM, bez jakichkolwiek wyjaśnień dla niej, dowodzi arogancji wobec piszących, o której wcześniej tu pisałem.

Za co dano BANA apriori i Commanderowi to już kompletnie nie wiem. BANA należało dać odpowiedzialnemu w dziale Moderatorowi za to, ze nie zamknął tematu. Proste...

I nie zgadzam się z ostatnim zdaniem Lizy.
NIE WOLNO zapominać o tym incydencie. Trzeba go przeanalizować w Gościu Niedzielnym i tak zarządzić, by nigdy nie dochodziło już do takich zgorszeń na katolickim forum. Zgorszeń - bo w temat wplątano Boga. A to już nie jest zabawne.

Apriori i Commander bawili się tematem i osobą Piotra38, za co powinni otrzymać ostrzeżenie, a nie WIECZNEGO BANA. Niczyje emocje na to nie pomogą. Za błędy trzeba płacić, a najlepiej je naprawiać, jeśli tylko się da.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


So wrz 10, 2011 18:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
mały_kwiatek napisał(a):
Wykorzystując Waszą nieobecność wprowadzono na forum około 10 tematów o zegarze śmierci, w ciągu zaledwie jednego popołudnia i wieczoru. Usunięte zostały dopiero dzisiaj.

Rozumiem że pod naszą nieobecność mieliśmy jakimś cudem usuwać te wiadomości. One się pojawiają i będą bo ktoś się zawziął. A my nie jesteśmy zawsze obecni tutaj. Więc w tym konkretnym punkcie nie rozumiem Twojego oburzenia. Nie było nas i ktoś powstawiał linki. Skoro sam to napisałeś to powinieneś też to rozumieć...

Natomiast za wszelką pomoc jesteśmy wdzięczni, bo jest to realna pomoc i przyśpiesza oczyszczanie forum. Poza tym robisz to dla dobra forum, którego jesteś częścią. W tym miejscu za wszelką pomoc z Twojej strony oficjalnie dziękuje.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So wrz 10, 2011 21:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Do admina, modów i innych użytkowników
WIST napisał(a):
Rozumiem że pod naszą nieobecność mieliśmy jakimś cudem usuwać te wiadomości.

Nie, chodzi właśnie o tę nieobecność. Nieobecność Moderacji rzuca się w oczy, niewiele jest wątków faktycznie moderowanych, zdecydowana większość żyje własnym życiem (jak chociażby wiadomy wątek Piotra38). Po czym wpada Admin i ogranicza się do działań cenzorskich, czysto porządkowych. Do tego w odczuciu osób, które w danym wątku uczestniczyły, restrykcje są niezrozumiałe i wręcz krzywdzące. Za przechodzenie na czerwonym świetle daje się mandat, a nie dożywocie.

Przy czym ja nie mam pretensji do Moderacji o to, że rzadko uczestniczy w dyskusjach. Uważam jedynie, że lepiej dla Forum byłoby, gdyby w większym stopniu było moderowane. Ale zdaję sobie sprawę, że potrzeba na to czasu, a doba każdego ma 24 godziny i nikt się nie rozdwoi. Po prostu mam wrażenie, że kiedyś aktywność Moderacji była większa, a być może aktywność i liczba użytkowników mniejsza, i zdecydowanie częściej można było "spotkać" Moda.

Na koniec dodam, że mimo tych krytycznych uwag doceniam pracę Moderacji, bo fora niemoderowane bardzo szybko osiągają poziom dna. Zdaję sobie też sprawę, jak trudno jest rozstrzygać spory między użytkownikami. Chociażby pod uwagami malego_kwiatka w tym wątku mógłbym się niemal podpisać, a z drugiej strony wiem, że oczekiwalibyśmy innego kierunku działań Moderacji, zapewne konkretne interwencje ocenialibyśmy odmiennie w kategoriach "słuszne/ niesprawiedliwe". Dlatego proponuję, abyśmy podczas wyciągania belki z oka Moderacji, nie zapominali o drzazgach we własnych oczach ;)


Pn wrz 12, 2011 12:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL