Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę moderację o pilne przyjrzenie się obecnej działalności Yarpena Zirgina. Moderator ten prowadzi dyskusje na temat działalności obecnej władzy, nieustannie rzuca pogróżkami działań moderatorskich w przypadku opinii obecnej władzy niewygodnych, a ostatecznie ucieka się do wstawiania ostrzeżeń za „oszczerstwa”. Jest to zachowanie niedopuszczalne, które uniemożliwia normalną dyskusję na tematy polityczne na tym forum.


Śr gru 13, 2017 10:41
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dałem Ci szansę na odwołanie tez, których nie udowodniłeś, ale tego nie zrobiłeś. W związku z tym nie miałem innej możliwości jak tylko wyciągnięcie konsekwencji regulaminowych.


Śr gru 13, 2017 10:49
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Dałem Ci szansę na odwołanie tez, których nie udowodniłeś, ale tego nie zrobiłeś.
Łżesz. Przyznałem np. że komisja nie jest dosłownie sądem kapturowym. A Ty nadal w ostrzeżeniu odwołałeś się do tej opinii. Ale cóż poradzić. Skoro nie da się bronić działań PiS-u bez łgarstw i nadużywania władzy, to musisz łgać i nadużywać władzy :(


Śr gru 13, 2017 10:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Przyznam że nie mogę ścierpieć tutejszej obłudy - na osobę spoza forum (choćby i polityka) można napisać wszystko, odsądzić bohatera walki z komunizmem od czci i wiary, przypisać mu jednoczesną pracę dla Rosjan i Niemców i jeszcze nie wiadomo co


Przez chwilę myślałem, że piszesz o Wałęsie.

Marek_Piotrowski napisał(a):
chronieni sa tylko uczestnicy forum, choćby to oni byli tymi oszczercami.


"Chronieni" są nie tylko uczestnicy forum, jednakże dotychczas pewna szczególna ochrona dotyczyła - raczej - osób związanych z Kościołem i wiarą. Niezależnie od powodów i uzasadnień konkretnych opeerów, forum wkracza na niebezpieczną ścieżkę, jeżeli zajmuje się określaniem granic prawdy i opinii w kwestiach politycznych. Będzie to się mścić w przyszłości, nieważne teraz, w którą stronę, pewno tabu neutralności zostało naruszone.

Ale cóż, skoro można nałożyć karę na TVN za relacjonowanie o puczu, którego nigdy nie było, to widocznie można i tak. Lepsza zmiana idzie.

PS: Wbrew pozorom to był wpis do moderacji.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 13, 2017 11:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Dałem Ci szansę na odwołanie tez, których nie udowodniłeś, ale tego nie zrobiłeś.
Łżesz. Przyznałem np. że komisja nie jest dosłownie sądem kapturowym.

Na takie manipulacje łap kogoś innego.


Śr gru 13, 2017 11:44

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Yarpen_Zirgin @Marek Piotrowski, bronicie tego, co prawe i chwała wam za to.

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


Śr gru 13, 2017 11:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bert04 napisał(a):
Niezależnie od powodów i uzasadnień konkretnych opeerów, forum wkracza na niebezpieczną ścieżkę, jeżeli zajmuje się określaniem granic prawdy i opinii w kwestiach politycznych. Będzie to się mścić w przyszłości, nieważne teraz, w którą stronę, pewno tabu neutralności zostało naruszone.
Nie zgodzę się. Decyzja moderatora nie jest nieodwołalna. Natomiast nadużycie jest w tym przypadku tak rażące, że nie ma mowy o żadnym „wkraczaniu na ścieżkę”. Albo zatem ogół administracji zainterweniuje, albo należy uznać, że forum zostało przejęte jako oficjalny organ propagandowy rządu i nie ma co się dalej na nim udzielać.

Powyższe również jest uwagą do moderacji – przedstawieniem mojego oglądu całej tej, bardzo poważnej sytuacji.

wybrana napisał(a):
@Yarpen_Zirgin @Marek Piotrowski, bronicie tego, co prawe i chwała wam za to.
Hmmm. Czyżby dział "Uwagi do moderacji" został przekształcony w "Pieśni pochwalne dla moderacji"? To pytanie do moderacji oczywiście.


Śr gru 13, 2017 11:50

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bert04 napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Przyznam że nie mogę ścierpieć tutejszej obłudy - na osobę spoza forum (choćby i polityka) można napisać wszystko, odsądzić bohatera walki z komunizmem od czci i wiary, przypisać mu jednoczesną pracę dla Rosjan i Niemców i jeszcze nie wiadomo co


Przez chwilę myślałem, że piszesz o Wałęsie.
Nie. Piszę o oszczerstwach wobec bohaterów, a nie o udowodnionym delatorstwie osob kreowanych na bohaterów.

Cytuj:
Marek_Piotrowski napisał(a):
chronieni sa tylko uczestnicy forum, choćby to oni byli tymi oszczercami.


"Chronieni" są nie tylko uczestnicy forum, jednakże dotychczas pewna szczególna ochrona dotyczyła - raczej - osób związanych z Kościołem i wiarą. Niezależnie od powodów i uzasadnień konkretnych opeerów, forum wkracza na niebezpieczną ścieżkę, jeżeli zajmuje się określaniem granic prawdy i opinii w kwestiach politycznych. Będzie to się mścić w przyszłości, nieważne teraz, w którą stronę, pewno tabu neutralności zostało naruszone.
Tak będzie zawsze, jeśli forum niby-to-religijne zajmuje się wszystkim, w tym polityką.
No, ale Kael stwierdziła że dzięki watkom politycznym wie co się dzieje na świecie... więc nie ma rady

Cytuj:
Ale cóż, skoro można nałożyć karę na TVN za relacjonowanie o puczu, którego nigdy nie było, to widocznie można i tak. Lepsza zmiana idzie.
Owszem. Mimo wszystko, w polsce NAWOŁYWANIE (a nie "relacjonowanie") do puczu siłowego przeciw demokratycznie wybranej władzy jest nielegalne.
Znasz kraj, gdzie jest inaczej?

Cytuj:
PS: Wbrew pozorom to był wpis do moderacji.
Pozory były duże :)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr gru 13, 2017 12:34
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Postuluję, aby administracja dodała do forum mod lajkowania postów. Wiele wypowiedzi bardzo mi się podoba i chętnie nagrodziłbym za nie autora. Jednocześnie dodawanie postu tylko po to, aby poprzeć przedpiścę wydaje mi się zbędnym zaśmiecaniem forum.


Śr gru 13, 2017 17:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Nie zgodzę się. Decyzja moderatora nie jest nieodwołalna.


Owszem, moderator może odwołać swoją decyzję. Teoretycznie. Ale mleko się wylało, dzban się rozbił, o cnocie (wstrzemięźliwości i umiaru) nie wspominając.

zefciu napisał(a):
Natomiast nadużycie jest w tym przypadku tak rażące, że nie ma mowy o żadnym „wkraczaniu na ścieżkę”.


Nie śledziłem dokładnie tej wymiany zdań, a wiem z przeszłości, jak bardzo lubisz balansować na granicy tego, co dopuszczalne. Więc nie chodzi mi powyżej o to, kto z was dwojga miał rażącą rację a kto dopuścił się rażącego nadużycia.

Natomiast jest fakt, że na hasło "brońmy zasłużonych przed totalnymi oszczercami" tak szybko zareagowano. I zrobiono to w temacie, który na tym forum powinien być tylko dodatkiem do tematów zasadniczych. Z dwojga złego wolałbym, żeby na tym forum zrobiono szlaban na dyskusje polityczne, niż że się wlepia opeery za pisanie opinii w tematach politycznych.

zefciu napisał(a):
Czyżby dział "Uwagi do moderacji" został przekształcony w "Pieśni pochwalne dla moderacji"?


A czemu nie? Łubu dubu, łubu dubu, i tak dalej...

++++++

Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie. Piszę o oszczerstwach wobec bohaterów, a nie o udowodnionym delatorstwie osob kreowanych na bohaterów.


Hmm... udowadnia się w naukach ścisłych albo przed sądem. Jeżeli wyżej wymieniony był kłamcą lustracyjnym, to można tego w sądach dochodzić. No chyba że IPN jest kolejną instytucją, która zastępuje sądy i orzeka o winie.

Cytuj:
Tak będzie zawsze, jeśli forum niby-to-religijne zajmuje się wszystkim, w tym polityką.
No, ale Kael stwierdziła że dzięki watkom politycznym wie co się dzieje na świecie... więc nie ma rady


Uff, jak dobrze więc, że zareagowałeś słusznie i od teraz Kael będzie miała obraz rzeczywisty, a nie przekłamany przez totalną oderwaną od koryta polskojęzyczną wdowioubecką propagandę. Bo jeszcze by, broń B-że, by sobie coś zrobiła. Dla Ziemkiewiczów w porannych telewizjach to może powód do śmieszkowania, ale, dzięki zdecydowanej reakcji forum, niebezpieczeństwo zażegnane.

Cytuj:
Owszem. Mimo wszystko, w polsce NAWOŁYWANIE (a nie "relacjonowanie") do puczu siłowego przeciw demokratycznie wybranej władzy jest nielegalne.
Znasz kraj, gdzie jest inaczej?


Znam kraje, w których za nawoływanie do puczu staje się przed sądem. Przykładowo w takiej Turcji, może pucz był, może prowokacja, ale więzienia pełne, sądy pracują na okrągło, państwo zwalcza pucz w zarodku.

Natomiast nad Wisłą był pucz, drugi majdan i kontrrewolucja naraz, ale, poza paroma mandatami, nic nie wynikło. A o przestępstwach anty-państwowych orzekają Instytuty tego, Krajowe Rady owego i inne podobne... nazwijmy to, erzace sądów.

(Nie-kapturowe, zastrzegam od razu)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 13, 2017 19:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Usunęliście post: viewtopic.php?f=47&t=39940

A ja właśnie byłem w trakcie pisania odpowiedzi... O takiej:

Cytuj:
Przeleciałem. Nie przeczytałem. Czemu? Spójrzmy na popularne tagi tej strony: "Świat astralny", "Lilith", "kontakt z astralem". Ramka "o stronie" głosi: "Ezoteryka, duchowość, mistycyzm"; "Uwalnianie swojej boskości i seksualności. "

RATUNKU!!

Zapala mi się czerwona lampka.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że strona jest ezoteryczna do bólu.

Wobec tego nie mam ochoty czytać żadnych artykułów na niej. W trosce o swoje zdrowie duchowe i psychiczne.

Tobie doradzam to samo.


Nie można tego napisać OP?

EDIT: A może jestem naiwny niewiarygodnie?

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Śr gru 13, 2017 20:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zgłaszam kolejne nadużycie władzy przez Małgorzatę:
  1. po pierwsze - usunęła mój post, nie informując mnie o tym.
  2. po drugie, gdy po nie znalezieniu postu, w przekonaniu że jest jakiś problem techniczny, napisałem go ponownie, usunęła go - tym razem jawnie - z wpisem na czerwono że wklejam usunięty post
  3. po trzecie, mój post NIE zawierał ŻADNYCH treści zaczepnych - jak sugeruje Małgorzata, lecz:
    • żal, że moja pojednawcza propozycja spotkała się jedynie z próbą flekowania Yarpena
    • smutną konstatację, że wobec takiej postawy dla forum nie ma chyba pozytywnej przyszłości - i w tym stanie jest raczej toksyczne dla uczestników.

Gdybym był złośliwy, przypomniałbym kto tu pisał o "cenzurze" itd. Ale to już nawet nie o to chodzi.
Zachowanie jakiego dopuściła się Małgorzata wobec mojego bardzo smutnego, ale bynajmniej nie konfrontacyjnego wpisu, niestety potwierdza to, co pisałem o forum.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr gru 13, 2017 21:31
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Odpowiedziałam na pw, więc nie będę ponawiać w wątku aby nie było okazji do dalszych przepychanek.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 13, 2017 22:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy nie moglibyscie wszyscy zrobic krok do tylu i kilka glebokich oodechow ?
W moich amerykanskich forach motocyklowych czesto przez piszacych uzywany jest skrot IMHO - moze nalezaloby go tutaj rowniez zaczac stosowac ?


Śr gru 13, 2017 23:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Skrót od "moim skromnym zdaniem". In my humble opinion.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr gru 13, 2017 23:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL