Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dlatego, że forum nie służy do wylewania własnych frustracji. Jak chcesz tworzyć takie teksty, to załóż sobie bloga.


Pt maja 29, 2015 13:53
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Dlatego, że forum nie służy do wylewania własnych frustracji. Jak chcesz tworzyć takie teksty, to załóż sobie bloga.

Ja odnoszę się do istnego, ważnego i przełomowego, wydarzenia ze świata, istotnego także z punktu widzenia Kościoła i wiary, komentuję je. Tu nie chodzi o żadne frustracje, ale jeżeli zostały one wylane to pod moim adresem bo fustraci się rzucli do ataku. To ważne i istotne wydarzenie z punktu wiary i religii, ciekawe zjawisko, wydarzenie i ciekawy temat, więc czemu od tak zamykać rozmowę na ten temat. To także wydarzenie ważne z punktu patrzenia w przyszłość i dlatego warto o tym porozmawiać. Kościół według Ciebie też wylewa frustrację ?? Bez obsesji i przesady.


Pt maja 29, 2015 14:45
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ton i forma wypowiedzi wskazują na wylewanie frustracji. Przykro mi, ale temat pozostanie zamknięty, a Tobie sugeruję popracowanie nad stylem i tematyką wypowiedzi.


Pt maja 29, 2015 14:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Abstrahując zresztą od frustracji, sama nazwa tematu była obraźliwa. Jakkolwiek z zasady nie popieram zamykania tematów, to uważam że moderacja dobrze postąpiła.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Pt maja 29, 2015 14:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
A ja, przed napisaniem postu, nie zauważyłem, że temat został zamknięty. Usunąłem go zatem (jakby ktoś chciał wiedzieć).

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt maja 29, 2015 15:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Ton i forma wypowiedzi wskazują na wylewanie frustracji. Przykro mi, ale temat pozostanie zamknięty, a Tobie sugeruję popracowanie nad stylem i tematyką wypowiedzi.

Pisałem normalnym tonem, o co Ci niby chodzi. Przeczytaj se wątek i zobaczysz że tam byli frustraci i to oni posługiwali się obrażaniem i jakimś atakiem nienawiści, ja pisałem normalnie. Dlatego uważam że bez żadnego powodu zamknąłeś temat, no chyba że jedyny powód jest taki, że nieprzychylnie się wyrażałem odnoście sukcesu sodomitów w Irlandii – to było też powodem ataku nienawiści w tym wątku, ale zarzuty takie powinieneś stawiać innym, tam gdzie faktycznie była frustracja, zły ton i atak nienawiści, tam milczysz i zarzuty stawiasz mi fałszywie. Niesłusznie zamknąłeś temat i niesprawiedliwe stawiasz zarzuty.


N maja 31, 2015 21:14

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
https://moja.wiara.pl/info/Dawid333

zdaje się, że znów ten sam histeryk. Może to od pogody jakoś zależy?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr lip 01, 2015 9:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zdaje mi się, że tematyka wątku "Poznajmy się" znacznie przekracza "Problemy i uwagi związane z czatem". Może by go tak przenieść gdzieś indziej?


Śr lip 01, 2015 16:29
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Dziwna reklama butów
zefciu napisał(a):
Oczywiście pod warunkiem, że będę miał jakieś choćby częściowe zapewnienie, że np. jutro Yarpen Zirgin nie wywali mnie przez swój kaprys.

Jeśli nawiązujesz do bana dla quasa, mogło zaistnieć wrażenie, że to była ot taka decyzja Yarpena ale w rzeczywistości nieraz o tym rozmawialiśmy, tylko jakoś odrobiny woli brakowało.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn lip 06, 2015 16:37
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Soul33 napisał(a):
Jeśli nawiązujesz do bana dla quasa
Nawiązuję do ostatniego ostrzeżenia dla mnie (podpowiedź: tego bez żadnego uzasadnienia).


Pn lip 06, 2015 21:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Dziwna reklama butów
Wyjaśniłem tutaj. Poza tym myślę, że nietrudno dopasować ostrzeżenie do p. II/4.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn lip 06, 2015 22:48
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Soul33 napisał(a):
Wyjaśniłem tutaj.
Aha. Dziękuję. Szkoda, że nie zrobił tego Yarpen. Zauważ, że domyśliłem się, że o to chodzi i zasugerowałem, aby poprawić regulamin tak, aby explicite stwierdzał, że praktyka parafrazowania cytatów jest zabroniona. Jednak Yarpen zareagował agresywnie i zaczął się rzucać zamiast jakkolwiek na moją propozycję zareagować.
Cytuj:
Poza tym myślę, że nietrudno dopasować ostrzeżenie do p. II/4.
Jak to nietrudno? Przecież to jest chyba najbardziej "szeroki" przepis. Skoro uważasz, że to takie "nietrudne", to wskaż mi, czy moja parafraza:
  • łamie prawo;
  • jest wulgarna, obraźliwa, ośmieszająca lub poniżająca;
  • werbuje do sekt;
  • agituje na rzecz poglądów i działań sprzecznych z zasadami wyznawanymi przez gospodarzy forum;
  • jest trollingiem (działaniem mających na celu wzniecenie kłótni internetowej); definicja tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

Tymczasem można dodać do regulaminu jasny punkt, że parafrazowanie w cytacie wypowiedzi innego użytkownika jest zakazane. I będzie jasno i prosto. Oczywiście dla Yarpena to nie jest dobre rozwiązanie. Bo Yarpen woli, jak forumowa wadza może komuś dowalić za praktykę, o której ten ktoś nie wie, że jest zakazana. Czy więc Ty, jako osoba rozsądniejsza od YZ i nie mająca takich totalitarnych ciągotek jak YZ mógłbyś coś takiego zasugerować administracji? Z góry dziękuję.


Wt lip 07, 2015 6:47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Fabrykowanie dowodów, a za to należy uznać "parafrazę" podawaną jako cytat czyjejś wypowiedzi, jest naruszeniem prawa RP, co Ci wyjaśniłem na PW i dobrze o tym wiesz. Dlatego radzę abyś skończył z tymi atakami i pomówieniami pod moim adresem, bo to się dobrze dla Ciebie nie skończy.


Wt lip 07, 2015 7:53
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Fabrykowanie dowodów, a za to należy uznać "parafrazę" podawaną jako cytat czyjejś wypowiedzi
Nie rozumiem, jakie pokrętne rozumowanie doprowadziło Cię do wniosku, że wprowadzony przeze mnie post o dowolnej treści jest dowodem na cokolwiek (oprócz faktu, że taki post napisałem)?
Cytuj:
co Ci wyjaśniłem na PW
Celowo pisałeś na PW, żebym nie mógł się od tego publicznie odwołać. Prosiłem Cię o powtórzenie tych samych rzeczy publicznie. Nie zrobiłeś tego. Ale przecież nie o to Ci chodziło, by rozwiązać tę sprawę, prawda?
Cytuj:
Dlatego radzę abyś skończył z tymi atakami i pomówieniami pod moim adresem, bo to się dobrze dla Ciebie nie skończy.
No i na końcu straszonko. Mimo że wreszcie dzięki Soulowi jesteśmy blisko rozwiązania sprawy. I mimo że o nic Cię nie pomawiam. Bo przecież nie chodzi o to, żeby użyszkodnicy forum rozumieli obowiązujące tu zasady i się do nich stosowali. Chodzi o to, by byli posłuszni wadzy, czuli przed nią respekt, a gdy wadza na nich huknie, posłusznie się kulili.. A już niedługo w naszym kraju yarpeny zirginy rozsiądą się w realnych, a nie tylko forumowych władzach :(

EDIT: Yarpenie czy zgłosiłeś już do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, czy też ja mam zgłosić zawiadomienie, że ukrywasz groźnego bandytę :D


Wt lip 07, 2015 8:38
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zefciu, sam zmierzasz do tego, że zostaniesz usunięty z tego forum. Ja jestem bardzo cierpliwy, ale lada moment przeciągniesz strunę. Więcej ostrzeżeń słownych nie będzie.


Wt lip 07, 2015 8:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL