Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
[Usunięto - ponowne wrzucenie posta, który został usunięty przez moderację - YZ]


Wt lip 07, 2015 9:03
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jak dla mnie, można tu wskazać złamanie regulaminu w kilku miejscach. Tak jak wspomniałem, była to manipulacja i prowokacja (czyli podpada pod trolling), a jako, że tekst był w formie znacznie gorszy niż faktycznie napisany, to jeszcze pod oszczerstwo (stwierdzenie, że ktoś zrobił coś złego, czego nie zrobił).

Fabrykowanie dowodów było tu raczej zbyt liche, aby prokurator pochylił się nad tym jak nad mydłem ale na forach można mieć wyższe wymagania niż w sądownictwie (bo państwo nie może karać np. za stosowanie wulgaryzmów, a na forach tak się robi; innym przykładem złamania prawa, którym prokuratura się nie zajmie może być odepchnięcie kogoś w tłumie - naruszenie nietykalności cielesnej). Zwróć jednak uwagę, że w takiej sytuacji, jaka tutaj miała miejsce, autor rzekomego cytatu nijak nie mógłby - bez pomocy admina, który przeszukałby bazę danych (choć to mogłoby być zbyt mało) - udowodnić, że on takich słów nie napisał, po czym np. sam nie usunął.


Ja sądzę, że można się porozumieć ale warto zauważyć, że łatwiej osiągnąć to spokojnie, bo stawianie tego typu daleko idących zarzutów:
zefciu napisał(a):
Chodzi o to, by byli posłuszni wadzy, czuli przed nią respekt, a gdy wadza na nich huknie, posłusznie się kulili..

...nie kojarzy się z próbami dojścia do porozumienia, tylko z czymś zupełnie przeciwnym.

zefciu napisał(a):
można dodać do regulaminu jasny punkt, że parafrazowanie w cytacie wypowiedzi innego użytkownika jest zakazane.

Można, można. Wiele można ale nigdy nie widziałem tu zmiany w regulaminie. Jest na tyle dobry, że nawet nie wystarczyłoby pary, aby przepychać zmiany przez władze portalu.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lip 07, 2015 23:26
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Jak dla mnie, można tu wskazać złamanie regulaminu w kilku miejscach. Tak jak wspomniałem, była to manipulacja i prowokacja (czyli podpada pod trolling), a jako, że tekst był w formie znacznie gorszy niż faktycznie napisany, to jeszcze pod oszczerstwo (stwierdzenie, że ktoś zrobił coś złego, czego nie zrobił).
Ależ zrobił zrobił. Jakże bowiem inaczej można było interpretować tamto zachowanie Whispernighta
Cytuj:
Fabrykowanie dowodów było tu raczej zbyt liche, aby prokurator pochylił się nad tym jak nad mydłem ale na forach można mieć wyższe wymagania niż w sądownictwie
Nie, jeśli się uzasadnia, że zaszło łamanie prawa RP. Przecież mógłby on dać uzasadnienie inne - takie np. jak dałeś Ty. Ale tego nie zrobił. Wybrał za to uzasadnienie skrajne debilne, mimo iż wie, że ja wiem, że skrajnym debilem nie jest. I jak mam to interpretować bez zarzucania złej woli?
Cytuj:
Zwróć jednak uwagę, że w takiej sytuacji, jaka tutaj miała miejsce, autor rzekomego cytatu nijak nie mógłby - bez pomocy admina, który przeszukałby bazę danych (choć to mogłoby być zbyt mało) - udowodnić, że on takich słów nie napisał, po czym np. sam nie usunął.
W sytuacji gdybym tego nie napisał, również nie mógłby tego udowodnić. Więc non sequitur
Cytuj:
Ja sądzę, że można się porozumieć ale warto zauważyć, że łatwiej osiągnąć to spokojnie, bo stawianie tego typu daleko idących zarzutów:
Gdybym widział jakąkolwiek dobrą wolę Yarpena, to bym takich zarzutów nie stawiał. Jednak gdy widzę, że Yarpen np. pisze coś innego publicznie, a coś innego prywatnie (do czego przyznał się), to jakoś trudno mi wierzyć, że chce sprawę wyjaśnić.
Cytuj:
Można, można. Wiele można ale nigdy nie widziałem tu zmiany w regulaminie. Jest na tyle dobry, że nawet nie wystarczyłoby pary, aby przepychać zmiany przez władze portalu.
Skoro jednak moderacji z jakiegoś powodu zależy, aby praktyka na forach normalna była tutaj akurat zakazana, to jednak warto to zrobić, by się przypadkowi użytkownicy nie nacinali.


Śr lip 08, 2015 6:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Ależ zrobił zrobił. Jakże bowiem inaczej można było interpretować tamto zachowanie Whispernighta

Rozumiem Twoją interpretację i nawet zgadzam się, że tak to zabrzmiało ale, jak wspomniałem, forma wypowiedzi robi bardzo dużą różnicę.

zefciu napisał(a):
Nie, jeśli się uzasadnia, że zaszło łamanie prawa RP. Przecież mógłby on dać uzasadnienie inne - takie np. jak dałeś Ty. Ale tego nie zrobił. Wybrał za to uzasadnienie skrajne debilne, mimo iż wie, że ja wiem, że skrajnym debilem nie jest. I jak mam to interpretować bez zarzucania złej woli?

Mogę powiedzieć za siebie, że czasem gdy widzę złamanie regulaminu w kilku miejscach, podaję pierwsze, które przyszło mi na myśl. Np. "obrażanie rozmówcy" zawsze może być jednocześnie przejawem trollowania ale jako uzasadnienie wystarczy podać samo obrażanie.

I tutaj właśnie zachodzi sytuacja, gdzie można znaleźć kilka uzasadnień, więc tak, czy inaczej, przyznanie ostrzeżenia ma sens.

zefciu napisał(a):
W sytuacji gdybym tego nie napisał, również nie mógłby tego udowodnić. Więc non sequitur

Nie jestem pewien, co masz na myśli. Gdybyś tego nie napisał, nie byłoby powodu do udowadniania czegokolwiek.

zefciu napisał(a):
Jednak gdy widzę, że Yarpen np. pisze coś innego publicznie, a coś innego prywatnie (do czego przyznał się), to jakoś trudno mi wierzyć, że chce sprawę wyjaśnić.

Publicznie podany był punkt regulaminu, który odpowiada wyjaśnieniu na PW, więc nie widzę problemu.

zefciu napisał(a):
Skoro jednak moderacji z jakiegoś powodu zależy, aby praktyka na forach normalna była tutaj akurat zakazana, to jednak warto to zrobić, by się przypadkowi użytkownicy nie nacinali.

Co jest normalną praktyką na forach? Celowe przekręcanie cytatów na pewno często widuje się na forach zagranicznych ale zwykle opatrzone zostaje komentarzem, takim jak choćby "fixed".

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lip 08, 2015 12:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Rozumiem Twoją interpretację i nawet zgadzam się, że tak to zabrzmiało ale, jak wspomniałem, forma wypowiedzi robi bardzo dużą różnicę.
Czyli na tym forum wolno w sposób grzeczny i uładzony wyrażać pogardę dla innych, ale nie wolno w sposób gwałtowny i ostry krytykować ludzi z szacunkiem?
Cytuj:
Mogę powiedzieć za siebie, że czasem gdy widzę złamanie regulaminu w kilku miejscach, podaję pierwsze, które przyszło mi na myśl.
Non sequitur. YZ nie podał pierwszego, które przyszło mu na myśl, bo takie wyjaśnienie, jak wyżej uzasaniłem nie mogło mu przyjść na myśl.
Cytuj:
Nie jestem pewien, co masz na myśli. Gdybyś tego nie napisał, nie byłoby powodu do udowadniania czegokolwiek.
W sytuacji, gdy to napisałem, też nie ma takiego powodu.
Cytuj:
Publicznie podany był punkt regulaminu, który odpowiada wyjaśnieniu na PW, więc nie widzę problemu.
A ja widzę problem. Bo punkt regulaminu jest bardzo szeroki. Podatnie tego celowo idiotycznego uzasadnienia tylko na PW uniemożliwia mi dyskusję z nim bez ujawnienia treści PW. Jestem więc stawiany w sytuacji, gdy publicznie władze portalu ogłaszają, że zrobiłem coś złego (może werbowałem do sekty np.), ja zaś nie mam prawa się bronić, a nawet wymusić na oczerniającym mnie YZ, żeby publicznie przyznał, jak głupie jest uzasadnienie ostrzeżenia. Śmiesznym jest w tej sytuacji mówienie, że Whispernight jest pokrzywdzony moją parafrazą, gdy każdy może sobie sprawdzić, co dosłownie pisał.
Cytuj:
Co jest normalną praktyką na forach? Celowe przekręcanie cytatów na pewno często widuje się na forach zagranicznych ale zwykle opatrzone zostaje komentarzem, takim jak choćby "fixed".
Dobrze. Proszę więc wprowadzić w regulaminie zasadę, że takie parafrazy muszą być opatrzone odpowiednim komentarzem. Jest to nawet logiczne.


Śr lip 08, 2015 12:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Czyli na tym forum wolno w sposób grzeczny i uładzony wyrażać pogardę dla innych, ale nie wolno w sposób gwałtowny i ostry krytykować ludzi z szacunkiem?

Fałszywa dychotomia. Napisałem, że forma robi bardzo dużą różnicę - ale nie, że tylko forma ma znacznie i już nic poza tym.

zefciu napisał(a):
Non sequitur. YZ nie podał pierwszego, które przyszło mu na myśl, bo takie wyjaśnienie, jak wyżej uzasaniłem nie mogło mu przyjść na myśl.

Chyba ktoś mi dolał metylowego do herbaty, bo nie mogę dostrzec tego uzasadnienia.

zefciu napisał(a):
W sytuacji, gdy to napisałem, też nie ma takiego powodu.

Podałeś pewne słowa jako cytat i stwierdziłeś, że może wystarczyć na bana. A różnica była bardzo duża ze względu na formę (wg mnie). Gdybyś zaznaczył, że to parafraza, nie można by podejrzewać, że miałeś na celu stworzenie argumentu za podjęciem działań przeciw Whisperowi.

zefciu napisał(a):
Podanie tego celowo idiotycznego uzasadnienia tylko na PW uniemożliwia mi dyskusję z nim bez ujawnienia treści PW.

Dyskusje z Tobą bywają czasem trudne i nie prowadzą do porozumienia, więc można uznać, że lepiej, abyś od razu odwołał się wyżej, jeśli zechcesz.

zefciu napisał(a):
Dobrze. Proszę więc wprowadzić w regulaminie zasadę, że takie parafrazy muszą być opatrzone odpowiednim komentarzem. Jest to nawet logiczne.

Nie da się wymienić wszystkich sposobów na złamanie regulaminu, więc regulaminy pisane są bardziej ogólnie, a na modów bierze się ludzi zamiast botów..

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lip 08, 2015 17:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Fałszywa dychotomia.
Jednak nie, skoro Whispernight nie poniósł żadnych konsekwencji.
Cytuj:
Chyba ktoś mi dolał metylowego do herbaty, bo nie mogę dostrzec tego uzasadnienia.

Cytuj:
Wybrał za to uzasadnienie skrajne debilne, mimo iż wie, że ja wiem, że skrajnym debilem nie jest.
No chyba, że się nie zgadzasz z moją opinią na temat inteligencji Yarpena.
Cytuj:
Gdybyś zaznaczył, że to parafraza, nie można by podejrzewać, że miałeś na celu stworzenie argumentu za podjęciem działań przeciw Whisperowi.
Tak też nie można. Ale jakoś Yarpenowi to nie przeszkodziło.
Cytuj:
Dyskusje z Tobą bywają czasem trudne i nie prowadzą do porozumienia,
To już zależy od rozmówcy. Ja staram się dyskutować jak najlogiczniej. Jeśli coś jest w moich wywodach nielogicznego, proszę wskazać.
Cytuj:
Nie da się wymienić wszystkich sposobów na złamanie regulaminu, więc regulaminy pisane są bardziej ogólnie, a na modów bierze się ludzi zamiast botów..
Jednak jak widać ludziom czasem coś odwali. I warto, by inni ludzie reagowali.


Śr lip 08, 2015 18:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Jednak nie, skoro Whispernight nie poniósł żadnych konsekwencji.

Co do pierwszego punktu regulaminu, karzemy tylko za rażące i notoryczne jego łamanie. Nigdy za pojedynczą odmowę rozmowy.

zefciu napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Chyba ktoś mi dolał metylowego do herbaty, bo nie mogę dostrzec tego uzasadnienia.

zefciu napisał(a):
Wybrał za to uzasadnienie skrajne debilne, mimo iż wie, że ja wiem, że skrajnym debilem nie jest.

To jest jedynie ocena, a nie wykazanie błędu.

Jak już pisałem, uważam to ostrzeżenie za sensowne z kilku powodów, więc dyskusja o jego uzasadnieniu wchodzi poniekąd w sferę zagadnień akademickich.

zefciu napisał(a):
Tak też nie można.

Ciężko mi powiedzieć, bo widziałem jak tak robisz na innym forach, więc po chwili domyśliłem się, o co chodzi, ale - patrząc na Twój post - reszta świata nie musiała wiedzieć, że Whisper tak nie napisał.

zefciu napisał(a):
To już zależy od rozmówcy. Ja staram się dyskutować jak najlogiczniej. Jeśli coś jest w moich wywodach nielogicznego, proszę wskazać.

Np. wysuwasz twierdzenia o intencjach, które są tylko Twoimi przypuszczeniami, lub po prostu jedną z możliwości, ale nie są implikacjami.

Tutaj choćby pisałeś, że chodzi o to, aby ludzie bali się władzy itd. Poza tym, skoro Ty możesz tak ściśle odczytywać wypowiedzi (wyróżniasz się z tym nawet na tle innych mężczyzn), to czemu Yarpen miałby nie móc?


Swoją drogą, tak już całkiem offtopując, to nie wiem, jak się porozumiewasz z kobietami (nie mam na myśli wszystkich bez wyjątku). Pewnego dnia, gdy tak całkiem dosłownie brałem wypowiedzi zirytowanej koleżanki, to się skończyło tym, że przez pół roku nie chciała ze mną gadać... No serio, czasem warto rozluźnić synapsy.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lip 08, 2015 23:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Co do pierwszego punktu regulaminu, karzemy tylko za rażące i notoryczne jego łamanie. Nigdy za pojedynczą odmowę rozmowy.
No właśnie. Co innego błędna forma - tutaj wystarczy jednorazowa wypowiedź, którą mod oceni jako mającą takową.
Cytuj:
zefciu napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Chyba ktoś mi dolał metylowego do herbaty, bo nie mogę dostrzec tego uzasadnienia.

zefciu napisał(a):
Wybrał za to uzasadnienie skrajne debilne, mimo iż wie, że ja wiem, że skrajnym debilem nie jest.

To jest jedynie ocena, a nie wykazanie błędu.
Owszem - to jedynie ocena. Jednak znam Yarpena na tyle długo, że mam prawo do takiej oceny i gdy ktoś mi wmawia bezczelnie, że Yarpen jest debilem, to mogę na podstawie doświadczenia się sprzeciwić.
Cytuj:
Jak już pisałem, uważam to ostrzeżenie za sensowne z kilku powodów, więc dyskusja o jego uzasadnieniu wchodzi poniekąd w sferę zagadnień akademickich.
Trochę słabe, że aby uzasadnić słuszność tamtego ostrzeżenia (a co z ostatnim, za rzekome obrażanie Yarpena, gdy ja na głowie staję, by go nie obrazić) trzeba całkowicie zmieniać jego uzasadnienie.
Cytuj:
Ciężko mi powiedzieć, bo widziałem jak tak robisz na innym forach, więc po chwili domyśliłem się, o co chodzi, ale - patrząc na Twój post - reszta świata nie musiała wiedzieć, że Whisper tak nie napisał.
Jakoś Yarpen wiedział, Ty wiedziałeś, ja wiedziałem. Nikt nie okazał się debilem, który by uwierzył iż to jest dosłownie wypowiedź Whispernighta. Więc w czyjej obronie jest to ostrzeżenie? Jakichś hipotetycznych idiotów skończonych, którzy mogliby potencjalnie pomyśleć?
Cytuj:
Np. wysuwasz twierdzenia o intencjach, które są tylko Twoimi przypuszczeniami, lub po prostu jedną z możliwości, ale nie są implikacjami.
Wysuwam teorie, które w sytuacji, gdy innego wytłumaczenia nie ma, a najbardziej zainteresowany wyjaśnień odmawia wydają mi się jedynymi racjonalnymi. Tymczasem dochodzę do wniosku, że być może nie mam racji i tak naprawdę możliwym jest też, że:
  • Yarpen uważa mnie za debila.
  • Yarpen uważa, że ja za debili uznaję całą administrację forum.
Trzeba jednak przyznać, że są jakoś tak mało wiarygodne interpretacje. Oczywiście gdyby Yarpen raczył zabrać głos i jednoznacznie określić, o prącie mu chodziło, to wszelkie przypuszczenia byłyby niepotrzebne.

Wybacz zatem, że dla mnie, gdy znajduję się w sytuacji skrajnie irracjonalnej, naturalnym jest szukanie wyjaśnień tej sytuacji.


Cz lip 09, 2015 6:58
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Spójrzmy na sprawę poprzez dosłowny sposób odczytywania wypowiedzi.

Ktoś (tutaj: Ty) podaje nieprawdziwe słowa jako czyjś cytat, a poniżej dodaje komentarz ze stwierdzeniem, że to zasługuje na ban.

Jak to można rozumieć - dosłownie, bez rozmyślania nad niewidocznymi intencjami i kombinowania z interpretacją? No, można rozumieć tak, że autor tego postu próbuje doprowadzić do czyjegoś bana przez sfabrykowanie dowodu.

Wydaje mi się, że z Twoim zamiłowaniem do logicznych dyskusji (logika nie zważa na intencje, ani nic takiego), nie powinno Cię szczególnie dziwić, że ktoś inny też może rozumieć wypowiedzi jak najlogicznej. A Yarpen często pisze wyjątkowo precyzyjnie i konkretnie.


I to chyba na tyle w kwestii meritum.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lip 09, 2015 11:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Jak to można rozumieć - dosłownie, bez rozmyślania nad niewidocznymi intencjami i kombinowania z interpretacją? No, można rozumieć tak, że autor tego postu próbuje doprowadzić do czyjegoś bana przez sfabrykowanie dowodu.
Czyli rozumiem, że właściwą interpretacją, którą muszę zastosować jest taka, że moderacja uznała mnie za idiotę. Dziękuję. Szkoda, że Yarpen nie powiedział mi tego w twarz, ale od tej pory będę pamiętał. Jestem przez administrację uważany za idiotę.
Cytuj:
Wydaje mi się, że z Twoim zamiłowaniem do logicznych dyskusji (logika nie zważa na intencje, ani nic takiego), nie powinno Cię szczególnie dziwić, że ktoś inny też może rozumieć wypowiedzi jak najlogicznej. A Yarpen często pisze wyjątkowo precyzyjnie i konkretnie.
No przecież o tym piszę. Yarpen normalnie logiczny i konkretny zachowuje się sprzecznie. Bo z jednej strony nie pochylił się nad rzekomymi "dowodami" ani chwili, a z drugiej strony oskarżył mnie o fabrykowanie dowodów. Jakimś wyjaśnieniem może być to, że karze mnie nie za skutek, ale za intencję. I tu się dziwię niepomiernie, bo myślałem, że tak jak ja nie uważam Yarpena za idiotę i nie przyjmę takiej interpretacji, która to zakłada, tak samo mogę liczyć na jego wzajemność. Przeliczyłem się.


Cz lip 09, 2015 11:39
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Yarpen normalnie logiczny i konkretny zachowuje się sprzecznie. Bo z jednej strony nie pochylił się nad rzekomymi "dowodami" ani chwili, a z drugiej strony oskarżył mnie o fabrykowanie dowodów.

Bardzo się pochyliłem, bo dokładnie sprawdziłem forum w poszukiwaniu posta z wypowiedzią Whispernighta, którą "przytoczyłeś" domagając się na jej podstawie bana dla niego. Pretensje, że dostałeś ostrzeżenie, skieruj więc do siebie, bo Whispernigt nic takiego nie napisał, co automatycznie kwalifikuje twoją rzekomą parafrazę jako fabrykowanie dowodów.


Cz lip 09, 2015 11:52
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen: chyba jednak wolę, żebyś otwarcie stwierdził, że mnie uważasz za idiotę, niż żebyś idiotę zgrywał. Tak jakoś mi będzie komfortowiej. To raz. Dwa - łatwiej będzie mi się pogodzić z całą sytuacją - bo w sumie jeśli dałem Ci powody, byś mnie uważał za idiotę, to nie mogę mieć o to pretensji. A w sytuacji, w której Ty musisz idiotę udawać, zawsze jest zagrożenie, że powiem coś niewłaściwego.

To jak? Zgoda na takie rozwiązanie sytuacji?


Cz lip 09, 2015 12:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu, pamiętam, jak Tobie zdarzało się pytać w stylu: "jak mam to rozumieć inaczej, skoro tak jest napisane?" i pozostawać przy swoim zdaniu.
Niektórzy, szczególnie mężczyźni, nie lubią wnikać w czyjeś myśli i nie chcą zacząć, bo nie mają ochoty rozmawiać o przypuszczeniach.

Pojedyncza sytuacja nie może świadczyć o "zdaniu administracji na temat zefcia". Czasem może zajść nieporozumienie, czasem może się zdarzyć, że wszyscy nie będą usatysfakcjonowani (prawie jak Paulo Coelho).

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lip 09, 2015 12:13
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zefciu, skończ z pozowaniem na wielce pokrzywdzonego, bo własnymi działaniami uczciwie zarobiłeś na oba ostrzeżenia.


Cz lip 09, 2015 12:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL