Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zgłaszam do oceny moderacji post usera zefciu z tematu "Kształt Ziemi"

Cytuj:
Paulito niczego sam nie mierzył, bo przecież Paulito nie ma zdolności intelektualnych, by cokolwiek zmierzyć.


Czyli kolejna recydywa !


Pn lut 12, 2018 18:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Rozumiem, że moderator ma dużo czasu i lubi poprawiać przecinki i literówki- ok, jego sprawa :)
Mam tylko dwie uwagi:
- personalne komentarze przy tej okazji są zbędne (vide- komentarz Małgosi pod moim poprawionym postem)
Cytuj:
[edytowano 2x... jako były nauczyciel, powinnaś wiedzieć, że zdanie rozpoczynamy wielką literą. M]

- proszę konsekwentnie zacząć od moderacji- proponuję posty WISTA, który nie widzi różnicy między "każe" a "karze" - poniżej przykład, ale postów z tym błędem jest sporo- ja już chcemy być tak poprawni.
viewtopic.php?f=47&t=37039&p=866071&hilit=karze#p866071


Pn lut 12, 2018 22:26
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Post Wista jest z 2015 roku, czego najwyraźniej nie zauważyłaś. Na forum nie ma go od 2016 r. Nie ma go tez wśród moderatorów. Nie było mnie tu wówczas.
Pisownia wielką i małą litera, to nie literówka, a ortografia, a ja, kiedy widzę orty, to scyzoryk otwiera mi się w kieszeni :D.
Co do czasu: ograniczam dyskusję na rzecz moderowania, a jest wieczór, więc mam więcej czasu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lut 12, 2018 22:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Czy prośba o usunięcie wątku wystosowana przez autora tegoż wątku i spełniona przez moderację, jak np. tutaj viewtopic.php?f=18&t=40122, jest aby uzasadniona?

Rozumiem autorkę, że żałowała założenia tego tematu, bo dyskusja brzmiała nieprzyjemnie. Gdyby jednak było tam więcej rzeczowej argumentacji, całego wątku bym nie usunął. Ale na forum jest wiele tematów o kwestiach wstępowania do zakonu. Może wystarczy w którymś nich coś napisać?

Paulito napisał(a):
Postawiłeś mi poważne zarzuty, a odpowiedzi na mój wpis nie widzę. Doczekam się w końcu?

Chodzi Ci o te niedojrzałe zagrywki polegające na używaniu mądrze brzmiących słów bez ładu i składu, aby wywyższyć się ponad rozmówców, choć w ten sposób w praktyce tylko się poniżasz i ośmieszasz?

No więc jeśli myślisz, że nikt tego nie widzi, to niestety jest inaczej. A tekst o "syntezie filozofii, neuropsychologii i logiki" jest tak rażącym tego przykładem, że aż szkoda słów, by to komentować (oczywiście gdybyś chciał zaprzeczać, zawsze możesz wyjaśnić, na czym miałoby to polegać lub choćby wykazać, że nie jest to zwykłym bełkotem).

Ponadto w dyskusjach nagminnie stosujesz erystyczne sztuczki prowokujące do niemerytorycznych przepychanek, za co już raz otrzymałeś ostrzeżenie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn lut 12, 2018 22:48
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pod nickiem Wista nadal jest dopisek: moderator.
Posty starsze też możesz zmienić ;)
Też mam uczulenie na błędy ortograficzne- ale też starą klawiaturę z zacinającym się Shiftem, Altem i CL.... więc niestety takie błędy będą częste.

Dyskusja jest ważniejsza od korekty tekstu- ale to moje zdanie.

Chcesz- poprawiaj. Ale bez uwag personalnych proszę.


Pn lut 12, 2018 22:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
baranek napisał(a):
Pod nickiem Wista nadal jest dopisek: moderator.

... ale nie moderuje, co widać na stronie głównej.
baranek napisał(a):
Ale bez uwag personalnych proszę.

Gdybyś wyniośle się nie chwaliła ... . Przepraszam.

Nie ma pospiechu w pisaniu, więc można poprawiać Shiftem do skutku.
Cytuj:
Posty starsze też możesz zmienić ;)

Pewnie mam lecieć od początku temat po temacie i post po poście :? Co jeszcze wymyślisz?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lut 12, 2018 22:53
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Gdybyś wyniośle się nie chwaliła ... .



???? podanie zawodu jest wyniosłym chwaleniem się? Nie miałam pojęcia, że to taki powód do dumy. To zwykła informacja. Bardzo szybko oceniasz ludzi i przypisujesz im intencje, których nie mają.

Z tego tłumaczenia wynika, że oceniłaś mój tekst jako "wyniosłe chwalenie się" i dlatego stosujesz uwagi personalne... czyli niby ja jestem winna Twojemu zachowaniu ? ("gdybyś").

Jak user będzie przeklinał, to Ty też? Ja cię w ogóle nie rozumiem.

Spokojnego wieczoru :)


Pn lut 12, 2018 23:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak Cię odebrałam, ale przeprosiłam viewtopic.php?p=994489#p994489
Jeszcze raz przepraszam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lut 12, 2018 23:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok. Pax.
Pozwól, że coś Ci pokażę ;) - tylko nie traktuj tego śmiertelnie poważnie (znalezione przypadkiem, po prostu czytałam temat)
viewtopic.php?f=27&t=39617
- odpowiadasz na post Kropki, więc go zapewne czytałaś- błąd jakoś został ;):D
Potrafisz nie być bezwzględnym korektorem :) To tylko forum- nie ogólnopolskie dyktando :)


Wt lut 13, 2018 0:19

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):


Chodzi Ci o te niedojrzałe zagrywki polegające na używaniu mądrze brzmiących słów bez ładu i składu, aby wywyższyć się ponad rozmówców, choć w ten sposób w praktyce tylko się poniżasz i ośmieszasz?

No więc jeśli myślisz, że nikt tego nie widzi, to niestety jest inaczej. A tekst o "syntezie filozofii, neuropsychologii i logiki" jest tak rażącym tego przykładem, że aż szkoda słów, by to komentować (oczywiście gdybyś chciał zaprzeczać, zawsze możesz wyjaśnić, na czym miałoby to polegać lub choćby wykazać, że nie jest to zwykłym bełkotem).

Ponadto w dyskusjach nagminnie stosujesz erystyczne sztuczki prowokujące do niemerytorycznych przepychanek, za co już raz otrzymałeś ostrzeżenie.


Znowu się powtarzasz.

Każdy zarzut powinien być merytorycznie uzasadniony.[spacja]Żadasz od kogoś czegoś, w czym sam nie domagasz. Gdybyś podał przykłady jakichś bezeceństw z mojej strony w konkretnym kontekście, to mielibyśmy całościowy obraz problemu.[spacja]A tak, to po raz kolejny nie wiadomo o co ci biega. Ale chyba o to chodzi, żeby dużo powiedzieć i nic nie powiedzieć. A zagrywki moich adwersarzy pozostają bezkarne :)


Wt lut 13, 2018 7:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Ale chyba o to chodzi, żeby dużo powiedzieć i nic nie powiedzieć.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...czaicie kto to mówi?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt lut 13, 2018 8:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pewnie potrzeba tutaj "psychologii kwantowej".

Paulito napisał(a):
Każdy zarzut powinien być merytorycznie uzasadniony

Podałem bardzo konkretny przykład w swojej wypowiedzi.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lut 13, 2018 9:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa.

Podaje przykład łgarstwa chwata:

Na moje pytanie

Cytuj:

Czyżby kolejna karykatura?
Proszę uzasadnić, czego ma dowieść, że słońce (w model płaskiej ziemi) nie ma szansy doświetlić krawędzi przeciwległej dysku i obszarów po drodze ( jakich konkretnie).


Sfabrykował moje poglądy

Cytuj:


Ale to jeszcze nic. Wg teorii łgarza, Słońce nie sięgające "środka Ziemi", zdoła sięgnąć jednak Antarktydy, czyli "krawędzi dysku" i to wszystkich "krawędzi dysku" na jego "obwodzie", bo tam właśnie występuje dzień polarny. Najdalsza "krawędź" leżąca po przeciwległej "stronie dysku" jest wtedy oddalona od Słońca o około 33 tyś km i mimo tej odległości Słońca od "krawędzi", zostaje bez problemu oświetlana.

Na podstawie takich informacji, które nawet w przybliżeniu nie zgadzają się z rzeczywistymi pomiarami i obserwacjami, można stwierdzić, że Paulito łże jak pies, czyli trolluje


Czyli chwat jest ŁGARZEM

Mam nadzieję, że tym razem nie wymigasz się aby dać temu łgarzowi ostrzeżenie.Zresztą, większość jego wypowiedzi, to albo insynuacje, albo manuipiulacje.I to ja jestem podobno prowokatorem.Kpina.


Śr lut 14, 2018 6:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
KŁAMSTWO. Taka wymiana zdań nigdy nie miała miejsca.

Pytanie, które Paulito zadał, uzyskało ZUPEŁNIE inną odpowiedź: viewtopic.php?p=994435#p994435
(Główna cześć odpowiedzi na pytanie Paulito jest w linkowanym poście wytłuszczona)

Rzekoma odpowiedź chwata na pytanie Paulito, którą Paulito rzekomo cytuje, pochodzi z tego posta: viewtopic.php?p=994557#p994557
i odnosi się do czegoś zupełnie innego i jest fragmentem zupełnie innej rozmowy.
Czyli Paulito zmanipulował DWA różna posty i robi z nich FIKCYJNĄ rozmowę, która ma być w jego mniemaniu jakimś dowodem.

Podsumowując: dialog, który Paulito przestawia w powyższym poście w dwóch ramkach, jako rzekomy dowód na łgarstwo, NIGDY się nie odbył, a dowody przedstawiane przez Paulito są sfałszowane.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr lut 14, 2018 7:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Szanowna moderacjo.


Ten manipulant odwraca kota ogonem zamiast przyznać się do łgarstwa.To co zacytowałem, to synteza tematyczna, aby zobrazować moderacji jak fabrykuje moje poglądy ten bezczelny łgarz.

Zefciu natomiast zarzuca mi po raz kolejny manipulacje, co jest oszczerstwem.

Cytuj:
@chwat czemu ty się wydzierasz na moderację? Myślisz, że oni są ślepi i nie widzą, jak manipuluje Paulito?


"Wzajemne uwagi między użytkownikami"


Śr lut 14, 2018 8:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL