Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 19:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Proszę wskazać, kto i kiedy za "mniejszą winę" za post pw otrzymał osta.


Wobec powyższego zaakcentowania faktu, iż oszczerstwo wymierzone w moją osobe było na PW – czy regulamin forum nie obowiązuje w przestrzeni wiadomości prywatnych? Czy obrzydliwy atak personalny na PW jest bezkarny w myśl wykładni regulaminu? :)


So kwi 07, 2018 16:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Iago napisał(a):
Proszę o dozę klaryfikacji, gdyż nie do końca rozumiem jaka wykładnia regulaminu panuje obecnie na forum – mam w taki sam sposób "wykazać" jak Ty "wykazywałaś" oszczerstwa, które mi zarzucałaś? ( przypomnienie ) Jeżeli w istocie taka jest od teraz praktyka na forum to pozostaje mi tylko napisać: "proszę zaprzestać awanturnictwa Droga Małgosiu" ;)

NIemniej wobec reszty użytkowników, którzy kierują się może nieco bardziej zdroworozsądkową wykładnią regulaminu: chociażby przykład takiego użytkownika Iago i jego ostrzeżenia za tą wypowiedź: viewtopic.php?p=997024#p997024

Oczywiście przykładów mogę podać więcej, ale ta najzwyczajniej pierwsza przychodzi mi na myśl, gdyż dotyczy mnie osobiście. ;)

Prosiłam o wskazanie pw z "mniejszą winą", za które ktokolwiek otrzymał ostrzeżenie.
Powyższe nie dotyczy tej sprawy, a jest zwyczajną zaczepką do kolejnej wojny, w której nie zamierzam brać udziału.
Ocena mojej kompetencji (bądź jej braku) moderowania nie leży w Twoich rękach, więc proszę zaprzestać takowej. Oceniłeś ją w skardze i to powinno wystarczyć. Tutaj nic nie wnosi do tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 16:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Prosiłam o wskazanie pw z "mniejszą winą", za które ktokolwiek otrzymał ostrzeżenie.


Pisałaś to po sztucznym zawężeniu ramifikacji mojego postu.
W moim poście nie pisałem o tym iż, podobieństwo owych przewin ma sprowadzać się do kategorii 'wiadomości prywatnyuch'. Odnosiłem się do podobnych przewin z kategorii "obraźliwych określeń osoby interlokutora", zakładając, iż regulaminowy zakaz obrażania osób innych użytkowników działa tak samo na całym forum. Jeżeli moje założenie jest mylne, tj, ataki personalne pisane na PW są traktowane przez moderację po macoszemu i puszczane płazem, to bardzo przepraszam za wprowadzenie zamieszania.


So kwi 07, 2018 16:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie masz podstaw do twierdzeń, że uwagi dotyczące pw traktowane są po macoszemu. Pw nie jest upubliczniane, więc reakcja na owe też nie musi i śmiem twierdzić, że nie powinna. Zresztą, powinieneś o tym dobrze wiedzieć, bo (nie zdradzam tu tajemnicy korespondencji, a sam fakt zaistnienia) nie kto inny, jak właśnie Ty dopuściłeś się obrażania własnie na pw (post pw skierowany do mnie po otrzymanym banie).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 16:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Pw nie jest upubliczniane, więc reakcja na owe też nie musi i śmiem twierdzić, że nie powinna.


Nawet na PW również nie otrzymałem żadnej informacji o reakcji na ten temat. Uważam że jako ofiara ataków, mam prawo do takiej czy innej informacji czy sprawca poniósł jakiekolwiek regulaminowe konsekwencje. Poza tym, jako iż sprawa stałą się publiczna to w interesie moderacji jest zadbanie o zachowanie/przywrócenie opinii niezależności i transparentności – no ale opinia o was to wasza sprawa, ewentualnie właścicieli forum. Mi jedynie zależy na regulaminowej akcji względem osoby, która mnie personalnie zaatakowała.

Małgosiaa napisał(a):
Zresztą, powinieneś o tym dobrze wiedzieć, bo (nie zdradzam tu tajemnicy korespondencji, a sam fakt zaistnienia) niekto inny, jak właśnie Ty dopuściłeś się obrażania własnie na pw (post do mnie po otrzymanym banie).


Nigdy nikogo personalnie nie zaatakowałem i nie obraziłem na jakimś PW do Ciebie. Jeżeli mogę Ci cokolwiek poradzić to rozważne cedzenie słów – jeżeli wysuniesz takowe oszczerstwo to kolejny punkt trafi na listę skarg na Ciebie


So kwi 07, 2018 16:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Iago napisał(a):
Nigdy nikogo personalnie nie zaatakowałem i nie obraziłem na jakimś PW do Ciebie. Jeżeli mogę Ci cokolwiek poradzić to rozważne cedzenie słów – jeżeli wysuniesz takowe oszczerstwo to kolejny punkt trafi na listę skarg na Ciebie

To, że nie odniosłeś się do żadnego nicka, nie znaczy, że nie obraziłeś kogoś zbiorowo. I nie zamierzam tu ujawniać o kogo chodzi. Treść tego pw, jak i personalia piszącego jest znana całej moderacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 17:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Buhahaha a co to za komiczny twór "obrazić kogoś zbiorowo"? Sama to wymyśliłaś na potrzebę tego posta, czy ktoś Ci w tym pomógł? :D Jakichkolwiek akrobatyk semantycznych byś nie wymyśliła, to nie zmienisz faktu, iż nikogo personalnie nie zaatakowałem i nie obraziłem na jakimś PW do Ciebie. Jako taka nie złamała ona regulaminu. :)

Cytuj:
Treść tego pw, jak i personalia piszącego jest znana całej moderacji.


Bardzo dobrze. :)
Trudno określić co konkretnie Małgosiaa pod kocopołem "oskarżenia kogoś zbiorowo" ma na myśli, niemniej to bardzo dobrze, że każdy decyzyjny będzie mógł o absurdach jej wypowiedzi przekonać. ;)


So kwi 07, 2018 17:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 29, 2018 20:03
Posty: 156
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uwaga, mamy nowy rodzaj występku : Osobista obraza zbiorowa :D
Gdzie to jest w regulaminie?


So kwi 07, 2018 17:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Naprawdę chcesz, abym zdradziła treść owego posta? Zastanów się, bo będą konsekwencje dotyczące tego faktu, z których wówczas zrezygnowałam (nie chodzi o treść posta).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 17:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Naprawdę chcesz, abym zdradziła treść owego posta? Zastanów się, bo będą konsekwencje dotyczące tego faktu, z których wówczas zrezygnowałam (nie chodzi o treść posta).


Skoro już bawimy się w tą grę, to ja musiałbym na to najpierw wyrazić zgodę jako autor wiadomości, to po pierwsze, jeżeli już rozmawiamy o tym kto jakie ma kompetencje. Skoro wypowiedzi szkalujące mnie pozostają nieznane, tak jak i również reakcja moderacji na nie, to nie wiem dlaczego miałbym robić komukolwiek tutaj grzeczność. ;) Nie specjalnie mi się uśmiecha padać ofiarą kolejnego przykładu stronniczego traktowania. ;)

Po drugie, jako iż moje PW nie łamało regulaminu, to absolutnie nie boję się jego oceny przez administrację/moderację więc możesz go śmiało zgłaszać pod ubzduranym pretekstem, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś. ;)


So kwi 07, 2018 17:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Iago napisał(a):
Ja musiałbym na to najpierw wyrazić zgodę jako autor wiadomości,

Dlatego zapytałam czy naprawdę tego chcesz.
Iago napisał(a):
Po drugie, jako iż moje PW nie łamało regulaminu, to absolutnie nie boję się jego oceny przez administrację/moderację więc możesz go śmiało zgłaszać pod ubzduranym pretekstem, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.

Niestety, łamało, tyle że zostało potraktowane z przymrużeniem oka (dzisiaj też złamało. Jeśli nie wiesz o czym mówię, wyjaśnię na pw).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 17:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Dlatego zapytałam czy naprawdę tego chcesz.


Jeżeli zaczniemy się traktować równo, tj uzyskam zgodę na publikację szkalującej mnie wypowiedzi Mrs_Hadley, to sam bardzo chętnie opublikuję treść owej "osobistej obrazy zbiorowej". :)

Małgosiaa napisał(a):
Niestety, łamało, tyle że zostało potraktowane z przymrużeniem oka


Jeżeli ubzdurałaś sobie skrajnie kuriozalną kategorię "osobistej obrazy zbiorowej" to nie dziwota że "łamało regulamin". :D
Ja miałem raczej na myśli ocenę osoby obiektywnej, a nie "sędziny we własnej sprawie". ;)

Małgosiaa napisał(a):
(dzisiaj też złamało. Jeśli nie wiesz o czym mówię, wyjaśnię na pw).


Bardzo proszę. :)


So kwi 07, 2018 17:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 29, 2018 20:03
Posty: 156
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chciałem zgłosić do wiadomości moderacji - a w zasadzie ponaglić:) o rozpatrzenie moich zgłoszeń w związku z kilkukrotnym użyciem przez użytkownika chwata obraźliwego zwrotu "analfabeta" w stosunku do mnie.
Rozumiem, że sobota ale liczę na szybkie rozpatrzenie wniosku:)


So kwi 07, 2018 20:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chronos napisał(a):
Uwaga, mamy nowy rodzaj występku : Osobista obraza zbiorowa :D
Gdzie to jest w regulaminie?

W regulaminie jest wyraźnie napisane, że posiadanie więcej niż jednego konta jest niedozwolone. Tak, tak panie Chronos vel Osiris/hubris/Krasnolud (konta zbanowane) vel RagnarLodbrok - konto aktywne.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 07, 2018 21:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Z ciekawości – mamy na powyższe jakiekolwiek dowody? Nie żebym się "czepiał", ale warto chyba okazać nieco transparentności. ;)

W zaistniałej sytuacji, pozwolę sobie podtrzymać apel owego domniemanego multikonta o reakcję w sprawie jawnego
ad personam napisanego przez użytkownika chwat. No chyba że istnieje zapis regulaminu, o którym nie wiem, a który zezwala na ataki personalne, jeżeli są wymierzone w osoby posiadające również konto zbanowane (o czym zresztą użytkownik wypisujący owe ataki personalne w chwili ich pisania nie miał prawa wiedzieć). ;)


So kwi 07, 2018 22:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL