Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 14:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie udawaj greka i nie rób z siebie męczennika, którym nie jesteś. Wrzucaj cytaty zgodnie z regulaminem, a wtedy ani Twoje posty nie będą usuwane, ani Ty karany ostrzeżeniami.


Pn paź 16, 2017 14:38

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 7:06
Posty: 185
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie udawaj greka i nie rób z siebie męczennika, którym nie jesteś. Wrzucaj cytaty zgodnie z regulaminem, a wtedy ani Twoje posty nie będą usuwane, ani Ty karany ostrzeżeniami.


Nie chodzi w tym przypadku posty, tylko powtarzanie do znudzenia dwóch inicjałów CK, proszę też podkreślać na co powołują się inni userzy. Czy na Kongregację Nauki Wiary, czy na książeczkę do nabożeństwa, czy na katechizm itd.


Pn paź 16, 2017 14:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
zefciu napisał(a):
Niestety takie podejście do sprawy sprawi, że użytkownicy będą celowo udawać debili w celu sprowokowania innych do stwierdzenia tego faktu. Osobiście więc uważam, że pilastrowi powinno się odpuścić właśnie ze względu na totalny, aktywny kretynizm wypowiedzi akruka.

Naprawdę nie widzisz różnicy między "jesteś kretynem" a "kretynizm wypowiedzi" (odniosłam się do Twojej wypowiedzi)?
A co do celowego udawania, to jeśli nie zauważyłeś, to podpowiadam: Osiris dostał bana właśnie za swoją postawę.
Nie oczekuję, aby ktokolwiek potakiwał, bo sama nie potakuję, ale nie zgadzam się na osobiste wycieczki (patrz przykład z użytym przez Ciebie słowem) niezależnie od tego, kogo one dotyczą i kto ich używa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn paź 16, 2017 16:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
zefciu napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Jest wielka różnica między "gada bzdury" a "jest niezdolny do..." z jednoczesnym "
ROTFL!!!! :D :D :D :D :D " i wcześniejszymi stwierdzeniami ograniczonej zdolności intelektualnej.
Niestety takie podejście do sprawy sprawi, że użytkownicy będą celowo udawać debili w celu sprowokowania innych do stwierdzenia tego faktu. Osobiście więc uważam, że pilastrowi powinno się odpuścić właśnie ze względu na totalny, aktywny kretynizm wypowiedzi akruka.


A to dobre...naprawdę Twój pomysł jest genialny. Pilastrowi można odpuścić obrażanie bo ma (podobno) rację. To ja podam inny pomysł: zefciu powinien dostać ostrzeżenie ze względu na aktywny kretynizm wypowiedzi. Pasuje?


Wt paź 17, 2017 7:50
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
hubris napisał(a):
To ja podam inny pomysł: zefciu powinien dostać ostrzeżenie ze względu na aktywny kretynizm wypowiedzi. Pasuje?
Niestety regulamin nie przewiduje karania za kretynizm wypowiedzi. Natomiast jeśli Twoim zdaniem wypowiedziałem coś, co było choćby zbliżone kretynizmem do porównywania dostosowania w dwóch różnych środowiskach, to proszę tę wypowiedź wskazać.


Wt paź 17, 2017 8:18
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Nie spodziewałem się upomnienia pilastra, ale:
zefciu napisał(a):
uważam, że pilastrowi powinno się odpuścić właśnie ze względu na totalny, aktywny kretynizm wypowiedzi akruka.
Taka postawa to najkrótsza droga do zamiany forum w miejsce, gdzie moderatorzy oceniają, kto ich bardziej przekonuje i ma rację w dyskusji i na tej podstawie wymierzają lub nie wymierzają kary za sposób odnoszenia się do oponentów. Nie polecam.


Wt paź 17, 2017 9:00
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
akruk napisał(a):
Nie spodziewałem się upomnienia pilastra
Tak tak.


Wt paź 17, 2017 9:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderatorzy nie kierują się racjami w dyskusji i nie to oceniają.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 17, 2017 11:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Moderatorzy nie kierują się racjami w dyskusji i nie to oceniają.
Moderatorzy powinni kierować się dobrem forum. Stworzenie na forum usum, który promuje najprymitywnieszą formę trollingu (zgrywanie idioty) nie jest z tego punktu widzenia dobrym pomysłem.


Wt paź 17, 2017 12:28
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Moderatorzy nie kierują się racjami w dyskusji i nie to oceniają.
Moderatorzy powinni kierować się dobrem forum. Stworzenie na forum usum, który promuje najprymitywnieszą formę trollingu (zgrywanie idioty) nie jest z tego punktu widzenia dobrym pomysłem.
Nadal zaciekawia mnie, kto i na podstawie czego ma stwierdzać "aktywny kretynizm wypowiedzi" i "zgrywanie idioty"? Bo jak dla mnie, to trollują i zgrywają idiotów pilaster i zefcio. Serio.
Ale niech się zefcio nadal upiera przy swoim idiotycznym podejściu do moderowania. Niczym lepiej nie potwierdza swojego trolowania.


Wt paź 17, 2017 12:44
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Moderatorzy powinni kierować się dobrem forum. Stworzenie na forum usum, który promuje najprymitywnieszą formę trollingu (zgrywanie idioty) nie jest z tego punktu widzenia dobrym pomysłem.

Nie zauważyłam takowego. Możliwe, że mam ograniczoną zdolność intelektualną ;-) . Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, abyś po prostu ignorował osoby, które Twoim zdaniem zgrywają idiotów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 17, 2017 13:02
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
zefciu napisał(a):
Natomiast jeśli Twoim zdaniem wypowiedziałem coś, co było choćby zbliżone kretynizmem do porównywania dostosowania w dwóch różnych środowiskach, to proszę tę wypowiedź wskazać.
Kretynizmem jest właśnie ta uwaga zefcia --- wynikająca z niedostrzegania (świadomego lub nie) oczywistości podanej w przykładzie i uważanie za poprawną i sensowną (ba! uniwersalną i ostrą) takiej definicji gatunku, która NIE pozwala na zaliczenie do jednego gatunku dębów szypułkowych z Polski i dębów szypułkowych ze Szwecji, z powodu "dwóch różnych środowisk". Dla dwóch grup takich samych dębów "dwa różne środowiska" występują nawet w jednej gminie, bo nigdzie środowiska nie są identyczne. Jeśli to ma uniemożliwiać porównywanie dostosowania, a jednocześnie to porównanie ma być rzekomo niezbędne do stwierdzenia, że mamy do czynienia z tym samym gatunkiem --- to ktoś chyba jakiejś innej części ciała zamiast głowy używa.


Wt paź 17, 2017 13:06
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, abyś po prostu ignorował osoby, które Twoim zdaniem zgrywają idiotów.
W idealnym świecie oczywiście trolli się po prostu ignoruje. Ale nie żyjemy w idealnym świecie.

Np. powyżej akruk udaje idiotę, który twierdzi, że nie da się przewieść żołędzia lub sadzonki z jednego kraju do drugiego. Wiadomo, że tylko udaje, ale czytając coś takiego może się komuś coś wymsknąć. Czy naprawdę chcemy za takie wymsknięcia należy pisać ostrzeżenia.


Wt paź 17, 2017 13:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
W idealnym świecie oczywiście trolli się po prostu ignoruje. Ale nie żyjemy w idealnym świecie.

W idealnym świecie nie ma trolli, ale nie ma idealnego świata. Wszyscy powinniśmy dążyć do świętości. Zawziętość nie jest właściwą drogą.
zefciu napisał(a):
Np. powyżej akruk udaje idiotę, który twierdzi, że nie da się przewieść żołędzia lub sadzonki z jednego kraju do drugiego. Wiadomo, że tylko udaje, ale czytając coś takiego może się komuś coś wymsknąć. Czy naprawdę chcemy za takie wymsknięcia należy pisać ostrzeżenia.

Nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam bladego pojęcia.
Co do ostrzeżenia, którego Ty, nie pilaster, nie możesz przeboleć, to nie było to wymsknięcie się z uwagi na powtarzalność podobnych uwag. Raz może się wymsknąć, ale nie dwa, trzy czy więcej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 17, 2017 13:26
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Co do ostrzeżenia, którego Ty, nie pilaster, nie możesz przeboleć, to nie było to wymsknięcie się z uwagi na powtarzalność podobnych uwag. Raz może się wymsknąć, ale nie dwa, trzy czy więcej.
No i będzie się pojawiać częściej, jak się akruki nauczą, że to skuteczna metoda.


Wt paź 17, 2017 13:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL