Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Póki co, bawisz mnie swoimi wpisami, a że lubię mieć dobry humor, osta nie dostaniesz :P


Dać indywiduum absolutnie minimum władzy a wychodzi z niego prawdziwe oblicze.

Małgosiaa napisał(a):
Tak się składa, że pani Moderator zna i bez słownika różne synonimy słów, także słowa indywiduum. Podała źródło dla Iago, nie szukała, co to słowo znaczy w różnych kontekstach.


Co ten słowotok ma wspólnego z tym co ja napisałem? Z logicznym wywodem który w oparciu o Twoje wypowiedzi dobitnie wykazywał totalny absurd na którym są oparte? To kolejna już kpina.

Zatem mamy jasny sygnał – moderatorka Małgosiaa nie ma już nawet tych resztek honoru by się przyznać do kolejny raz już czarno na białym wskazanego błędu,

Więc, jako iż nie jest w stanie w jakikolwiek sposób zbić argumentów Iago, a nie ma – jak już ustalono – honoru by się do niego przyznać, to pozostaje jej jedynie bezczelnie jak katarynk powtarzać wyuczone głupoty o "MANIPULACJACH" Iago. Fakty faktami, ale "sprawiedliwość" musi być po stronie Pani pseudo - moderator.

To forum faktycznie zeszło już totalnie na psy, jeżeli tego typu ludzie pełnią tu jakąkolwiek funkcje.

Małgosiaa napisał(a):
Mnie nie przegada :D


Ile ty masz lat kobieto? Tego typu odzywek spodziewałbym się od krnąbrnego dzieciaczka z podstawówki, a nie od osoby rzekomo dorosłej.

Zresztą: udowodnił ci skrajną głupotę. To mu wystarczy. Może sobie nie zdajesz sprawy ale Twoje pokrzyki na modłę owiec ze "Folwarku Zwierzęcego" Orwella nie stanowią "przegadania" tylko wyraz bezsilności wobec przytaczanych ci raz po raz argumentów.

[edytowano 1x... proszę nie używać czerwonego koloru. Zwyczajowo jest przeznaczony dla moderacji. M]


N maja 06, 2018 10:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Daruj sobie te rozpaczliwe oceny mojej osoby.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 10:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
[edytowano 1x... proszę nie używać czerwonego koloru. Zwyczajowo jest przeznaczony dla moderacji. M]


To sobie proś, jeżeli znajdujesz się już w tym stanie zacietrzewienia/niechlujstwa że nie odróżniasz kolorów.
To nie jest kolor czerwiony używany prze moderacje (#FF000) tylko kolor #BF0000, którego używanie zamiast #FF000 zaproponował mi bezpośrednio moderator Soul33.

Małgosiaa napisał(a):
Daruj sobie te rozpaczliwe oceny mojej osoby.


To nie są jakieś "oceny", osobo nie potrafiąca przeczytać ze zrozumieniem kilku zdań na krzyż, tylko w sposób logicznie wyprowadzone dowody, którym nijak sprostać nie potafisz.

Skoro ustaliliśmy już że nie masz jakiejkolwiek zdolności honorowej by wziąć odpowiedzialność za czarno na białym wskazane błędy, toi przynajmniej okaż to minimum powagi, by nie pogrążać się już głębiej tego typu bełkotem.


N maja 06, 2018 11:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Iago napisał(a):
Skoro ustaliliśmy już że nie masz jakiejkolwiek zdolności honorowej

Przepraszam, ale kto to ustalił, bo jakoś nie zauważyłem?


N maja 06, 2018 11:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
De facto ustaliła to sama Pani Moderator swoim zachowaniem. Przeczytaj ostatnią stronę wątku: http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1001059#p1001059


Ostatnio edytowano N maja 06, 2018 11:23 przez Iago, łącznie edytowano 1 raz



N maja 06, 2018 11:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ale tutaj chodzi o poważną rzecz. Mianowicie, Wysoki Sąd Zjednoczonego Królestwa podjął swoją decyzję w sprawie Alfiego Evansa w myśl ustaw, a ustawy przeforsował ustawodawca w taki sposób, żeby zaskarbić sobie popularność elektoratu. Elektorat zaś siedzi po forach i dyskutuje publicznie, a ustawodawca się przygląda i ocenia, co z takim elektoratem w kraju przejdzie, a co nie.

Dokładnie tak samo postępuje ustawodawca polski i dokładnie dlatego mamy u władzy PiS z jego polityką wewnętrzną i zewnętrzną, robioną właśnie pod takie Małgosie, których w kraju mamy setki tysięcy. Dlaczego PiS nie ma sobie poprawiać humoru nagrodami? Dlaczego PiS nie ma poprawiać humorów elektoratu poprzez 500+? Dlaczego PiS nie ma bronić swoich kolesiów typu Kogut, równocześnie odbierając immunitety kolesiom z innych partii? Dlaczego PiS ma się przejmować jakimiś standardami unijnymi, fanaberiami typu praworządność, uczciwość? Dlaczego PiS ma się oglądać na kompetencje ulubionego swojego Misiewicza? Niechby nawet i kompetentny był; ale gdyby nie był lubiany...

Dlaczego PiS nie ma białorutenizować kraju, skoro Malgosie już urabiają swoje lokalne społeczności na białoruską modłę folwarczną? I to nawet, jeśli głosują na kogo innego albo nie głosują wcale?

PiS po prostu wyraża sobą to, czym jest przeciętna pisówa Małgosia. I tyle.


N maja 06, 2018 11:21
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Iago napisał(a):
Skoro ustaliliśmy

Sklonowałeś się czy jesteś rzecznikiem bliżej nieokreślonego kolektywu?
Twoje wypowiedzi w tym wątku są zwyczajnym awanturnictwem i każdy następny post ciągnący dyskusję będzie potraktowany jak awanturnictwo, co poskutkuje następnym ostrzeżeniem.
ErgoProxy napisał(a):
Dlaczego PiS nie ma białorutenizować kraju, skoro Malgosie już urabiają swoje lokalne społeczności na białoruską modłę folwarczną? I to nawet, jeśli głosują na kogo innego albo nie głosują wcale?

Że co, proszę? :o Małgosiaa wyraźnie wyraziła własne zdanie (nie jakiejkolwiek grupy, także związanej z PiS), w którym sprzeciwiła się wołaniu o uporczywą terapię, a także przedstawiła swoje stanowisko w przypadku, gdyby ją dotknęła taka tragedia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Twoje wypowiedzi w tym wątku są zwyczajnym awanturnictwem i każdy następny post ciągnący dyskusję będzie potraktowany jak awanturnictwo, co poskutkuje następnym ostrzeżeniem.


Czyli jednak powtórka z rozrywki z Yarpenem. Szczeniackie groźby ostów pod pozorem "awnturnictwa" względem postów, które "całkowicie przypadkiem" obnażają hipokryzję i totalny brak zdolności honorowej u Pani Moderator.

Kończ już, i wstydu sobie oszczędź.


N maja 06, 2018 11:38
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgoś, bycie twoim prywatnym Misiewiczem, twoim prywatnym Kogutem mnie osobiście uwłacza. Uwłaczałoby mi zresztą tak samo w wypadku kogo innego, czy by to był Soul, czy Yarpen, czy jeszcze kto inny.


N maja 06, 2018 11:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A wystawiaj sobie ostrzeżenia. :)
Nie ulega już wątpliwości że nie masz tutaj żadnego autorytetu, Pani "nie jestem sędziną we własnej sprawie". Skompromitowałaś się dziś poza wszelkie granicie, w związku z czym mam głęboko gdzieś "moderowanie" osoby bez honoru odznaczającej się tak skrajną głupotą i bezczelnoscią. ;)


N maja 06, 2018 11:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Małgoś, bycie twoim prywatnym Misiewiczem, twoim prywatnym Kogutem mnie osobiście uwłacza. Uwłaczałoby mi zresztą tak samo w wypadku kogo innego, czy by to był Soul, czy Yarpen, czy jeszcze kto inny.

Tak to odebrałeś? Przykro mi, ale zupełnie coś innego miałam na myśli.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 11:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pani Małgosiu co to się dzieje? Ostrzeżenia lecą dla Iago a gdzie dla mnie? Przecież robię dokładnie wszystko to co on? Też uważam postępowanie Ms_Hadley i brunera za żałosne. Też się „awanturuję”. Cóż to za niesprawiedliwość? Dalej dwa osty mi wlepiać!


N maja 06, 2018 11:54
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A jak miałem niby odebrać? Jako łaskę od Tronu płynącą? Jeśli tak miało być, to chrześcijaństwo, katolickie przynajmniej, psuje ludzi, urabiając ich na modłę feudalną. Folwarczną. Zmień wiarę, Małgoś, odłam przynajmniej.

Przypominam o należnym mi ostrzeżeniu za felki. Jeśli kołacze się w tobie jeszcze resztka elementarnej uczciwości.


N maja 06, 2018 12:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Pani Małgosiu co to się dzieje? Ostrzeżenia lecą dla Iago a gdzie dla mnie? Przecież robię dokładnie wszystko to co on? Też uważam postępowanie Ms_Hadley i brunera za żałosne. Też się „awanturuję”. Cóż to za niesprawiedliwość? Dalej dwa osty mi wlepiać!

I po co ta złośliwość? Nie zgadzasz się z moją decyzją, ok, ale to, za co mogłeś dostać osta, wyjaśniłeś na moją prośbę.

@ErgoProxy
Nie znajduję powodu na osta, a na Twoje odczucia dotyczące traktowania Ciebie nie mam wpływu. Jeśli jesteś przekonany, że jest tak jak piszesz, to przepraszam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 12:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
PiS po prostu wyraża sobą to, czym jest przeciętna pisówa Małgosia.

No tego to jeszcze nie grali.


N maja 06, 2018 13:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL