Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 22:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu, uprawiasz czarnowidztwo :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 14:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Oczywiście moja poprzednia wypowiedź opatrzona jest klauzulą "Utinam falsus vates sim".


Pt sie 11, 2017 14:12

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
BERT
bert04 napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Bert - czyli, innymi słowy, jeśli uznasz że to, co ktos napisał Ci na PW "nie dotyczy spraw moderowania" to przekazujesz komu chcesz i jak chcesz?

Nie. Albo się "przeklawiaturzyłeś", albo nie zrozumiałeś, albo specjalnie przekręcasz moje słowa. Ciągle mam nadzieję, że to nie to ostatnie.

Tak zrozumiałem, zestawiając te wypowiedzi ::
Cytuj:
Ale prawo stanowi także, że adresat korespondencji może nią dysponować według swojego upodobania.

Cytuj:
1) Prosi o dostęp do działu "czerwone koraliki"
2) Moderator Saul44 jest gupi
3) On nie wierzy w korale i w tajemnicy wyznaje wielkiego anty-korala

... to tylko w pierwszym wypadku mielibyśmy informację do moderacji. Prywatne poglądy Mirka Pietrzewskiego na temat innego moda czy nawet jego stan wiary byłyby informacjami prywatnymi.


Cytuj:
Netykieta jest bardziej restrykcyjna niż prawo karne. W opisywanym pod a) przykładzie Marek publikując foty nie złamałby (prawnej) tajemnicy korespondencji. Ale złamałby netykietę.
Czyli reasumując: nie byłoby złamania prawa, byłoby złamanie netetykiety, a łamanie etykiety - jeśli dobrze zrozumiałem - przyjmujeci za niedopuszczalne, tak?

Dobrze zrozumiałem tym razem?

==============
Małgorzata oskarżyła mnie o "oszczerstwa i pomówienia" mimo, że nie potrafi mi tego udowodnić - jedyną moją "winą" było domaganie się odpowiedzi na pytanie M-M, na które to oświadczenie Małgosia napisała iż M-M NIE odpowie.
W odpowiedzi napisałem - tym razem zgodnie z prawdą - że jedyne szczerstwa i pomówienia w tym watku pochodzą od osób które nie chcąc odpowiedzieć na pytania oskarżały o różne różności (także mnie) ze znakomitym udzialem Małgosi, insynuującej mi "oszczerstwa i pomówienia".

Innymi słowy - Małgosia oszczerczo mnie pomówiła o "oszczerstwa i pomówienia", a gdy zareagowałem iż takie pomówienie jest właśnie "oszczerstwem i pomówieniem" - dostałem ostrzeżenie.

Moderator może rzucać oszczerstwa bezkarnie, jednak jesli zwróci mu sie uwagę iż jest to oszczerstwo - dostaje się ostrzeżenie :brawo: :mrgreen: :mrgreen:

W tej sytuacji chyba nie będziecie zdziwieni, że obchodzi mnie to tyleż samo, co ewentualny ban za dyskusję z tym kuriozalnym ostrzeżeniem.

Jakoś przestało mi zależeć na tym forum. Napisałem kiedyś, że wątki polityczne tutaj to wężowisko - teraz widzę, że zaraza wyszła poza politykę

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 15:02
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Małgorzata oskarżyła mnie o "oszczerstwa i pomówienia" mimo, że nie potrafi mi tego udowodnić - jedyną moją "winą" było domaganie się odpowiedzi na pytanie M-M, na które to oświadczenie Małgosia napisała iż M-M NIE odpowie.

W którym miejscu tak oświadczyłam?
Marek_Piotrowski napisał(a):
W odpowiedzi napisałem - tym razem zgodnie z prawdą - że jedyne szczerstwa i pomówienia w tym watku pochodzą od osób które nie chcąc odpowiedzieć na pytania oskarżały o różne różności (także mnie) ze znakomitym udzialem Małgosi, insynuującej mi "oszczerstwa i pomówienia".

Jakie oszczerstwa i jakie pomówienia? Nie określiłeś. Za to napisałeś, że my (czyt. moderacja w ogólności) ma pełne usta oszczerstw i pomówień, których nie wskazałeś oświadczając, że mam robić co chcę. Więc zrobiłam to, co powinnam. Jestem konsekwentna.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Innymi słowy - Małgosia oszczerczo mnie pomówiła o "oszczerstwa i pomówienia", a gdy zareagowałem iż takie pomówienie jest właśnie "oszczerstwem i pomówieniem" - dostałem ostrzeżenie.

Nadal oczerniasz. Ostrzeżenia nie dostałbyś, gdybyś udowodnił rzekome oszczerstwa stosowane wobec Ciebie przez moderatorów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 15:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Czyli reasumując: nie byłoby złamania prawa, byłoby złamanie netetykiety, a łamanie etykiety - jeśli dobrze zrozumiałem - przyjmujeci za niedopuszczalne, tak?

Dobrze zrozumiałem tym razem?


Byłoby złamaniem netykiety i pewnej elementarnej uczciwości. Oczywiście mówię za siebie. Ale ufam obecnej moderacji obu forów, że też tak to traktuje. Poza jakimiś wydumanymi wyjątkami (zagrożenie życia, groźby, stalking) tajemnica privów jest dla mnie "święta", jedynie privy do moderacji, z racji samej funkcji modów, powinny być przekazywane innym modom. Tego samego forum, oczywiście.

I... zabolał mnie twój zarzut. Serio. Nie masz pojęcia, ile tajemnic privów noszę po dziś dzień ze sobą z tamtych lat.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt sie 11, 2017 15:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
O jakim zarzucie mówisz, Bert? Trzeba było klikadziesiąt postó temu napisać "nie, nie przekazujemy" a nie kombinować.
Żałosna jest ta próba kreowania się na skrzywdzoną dziewicę...

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 16:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Widzę, [ciach - prosiłem - s33], że bardzo ci zależy, żeby stracić resztki szacunku. U mnie podziałało.

EOT.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt sie 11, 2017 16:56
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bert04 napisał(a):
Widzę, [ciach - prosiłem - s33], że bardzo ci zależy, żeby stracić resztki szacunku. U mnie podziałało.
I kolejny raz - zamiast merytorycznych argumentów próba dyskredytacji poprzez emocjonalne zagrywki.
Naprawdę jeszcze ktoś się na takie wisty łapie, Bert? ;)

Napisałbym coś o tym, na ile martwi mnie Twój brak szacunku, ale to byłby już kicz, porównywalny z Twoim oświadczeniem...

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 17:28
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek, skoncentruj się, proszę. M-M napisała pierwszy post tak niejasno, że nie było wiadomo, o co chodzi ani czy na pewno sprawa dotyczy moderatorów. Wtedy jeszcze trudno było się odnieść , bo pytania M-M dotyczyły "wszystkiego". Tego, co etycznie dozwolone i tego, co niedozwolone. Przy czym jakieś tam rozmowy można prowadzić (bo czemu nie?) ale sugestia, że chodzi o informacje prywatne uzyskane przez PW to jest już dość ciężkie oskarżenie.

I teraz dochodzi do sytuacji, w której każdy z moderatorów miałby indywidualnie na to oskarżenie odpowiadać. Ale właściwie z jakiej racji? Czy zachodzi jakiś powód do podejrzeń? Tego na początku nie wyjaśniono wcale.

Następnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o wymianę informacji między moderatorami dwóch forów (a jeszcze potem, jak wykazał Bert, ta konkretna sprawa poruszana przez M-M w ogóle nie istnieje). Czyli z tych faktów wynikają pewne proste wnioski:

Małgosia była w tamtej chwili była modem jedną dobę, więc jej to nie dotyczy. Natomiast medieval_man nie korzysta z tamtego forum ani z innego, na którym mamy wspólnych userów. Zatem może chodzić tylko o mnie i Yarpena. No więc Yarpen nie ma żadnego obowiązku, aby odpowiadać, a ja - pomimo, że też nie mam obowiązku - wyjaśniłem, w czym się kiedyś konsultowałem (pytałem, czy ktoś był aktywny) i na pewno nie było to nic związanego z PW.

Reasumując, temat wyczerpał się wczoraj i nie wiadomo, dlaczego dalej go ciągniesz.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt sie 11, 2017 18:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Temat zostałby wyczerpany przez powiedzenie "NIE".
Wygląda na to, że z jakichś powodów taka prosta odpowiedź nie przechodzi przez gardło.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 18:26
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Hmm, Soul wyjaśnił w poprzednim poscie. On nie "donosił". Ja - tez niemożliwe, nie dlatego, że byłam jeden dzień moderatorem, ale z innych powodów - nie kontaktuję się w ogóle z moderacją tamtego forum. Wiesz, że w tym momencie oskarżasz Yarpena? :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 18:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Temat zostałby wyczerpany przez powiedzenie "NIE".
Wygląda na to, że z jakichś powodów taka prosta odpowiedź nie przechodzi przez gardło.

A ja wyjaśniłem, że najpierw temat był zbyt niejasny, aby odpowiedzieć. Natomiast potem... patrz wyżej.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt sie 11, 2017 18:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Wiesz, że w tym momencie oskarżasz Yarpena? :?
Może zacytuj, gdzie oskarzam. Bo wiesz, Małgosia mówiła o bezstronności, a ona ostrzega:
Małgosiaa napisał(a):
Proszę udowodnić. W przeciwnym wypadku uznam to jako trolling, co jest zabronione Reg II/4

:badgrin:

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 19:53
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wnioskowanie leży, jak widać.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 19:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Raczej bezstronność moderatorki... :badgrin:

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 20:02
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL