Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Np. powyżej akruk udaje idiotę, który twierdzi, że nie da się przewieść żołędzia lub sadzonki z jednego kraju do drugiego.
Np. powyżej zefcio udaje, że wie z pewnością, że dęby szypułkowe w sąsiednim powiecie (lub w Szwecji) pochodzą od przeniesionych żołędzi lub sadzonek dębów szypułkowych z mojego powiatu. Lub odwrotnie. Ale w każdym razie trafiły tu i tam z jednego źródła, więc z jednego środowiska. A poznaje to po tym, że... że te dęby, tu i tam, są tego samego gatunku. A to, że są one jednego gatunku, poznaje według bronionej przez siebie definicji po... ich takim samym dostosowaniu... do różnych środowisk. Ale zdaniem zefcia nie można porównywać dostosowań dla dwu różnych środowisk. Bu-a-ha-ha! Jaki wielki, kosmaty troll!


Wt paź 17, 2017 13:36
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
No i będzie się pojawiać częściej, jak się akruki nauczą, że to skuteczna metoda.
Gdzie mi do skuteczności zgrywania idiotów przez takich mistrzów jak pilaster czy zefcio! Co jedni mają ułatwione z natury, tego musiałbym się dopiero nauczyć, niestety. Ale jakoś nie mam ochoty.


Wt paź 17, 2017 13:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To zależy także, a może przede wszystkim, od tego, czy strona przeciwna potrafi powstrzymać język na wodzy i zaprzestanie pisania uwag ad personam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 17, 2017 13:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Moderatorzy powinni kierować się dobrem forum. Stworzenie na forum usum, który promuje najprymitywnieszą formę trollingu (zgrywanie idioty) nie jest z tego punktu widzenia dobrym pomysłem.

Szczerze pisząc, życzyłbym sobie więcej takich dyskusji na Forum. Nawet te złośliwości da się strawić, jako że podane są razem z całą masą rzeczowych argumentów.


Wt paź 17, 2017 13:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@SweetChild
Też tak uważam, ale z drugiej strony moderatorzy mają swoje regulaminowe obowiązki i jak upomną mnie czy kogoś innego za zbyt daleko posunięte złośliwości, to nic złego się nie dzieje. Od tego w sumie są, żeby studzić :)


Wt paź 17, 2017 14:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Każdemu może zdarzyć się napisać coś niedorzecznego (nie odnoszę do konkretnych wypowiedzi, tylko do zasady), więc nie ma sensu uznawać samego tego faktu za jakąś kwestię wartą uwagi. Problem pojawia się, gdy ktoś często pisze nonsensowne wypowiedzi i w ten sposób ciągle prowokuje. Ale wtedy reagujemy. Niekoniecznie od razu ostrzeżeniami. Na początku zwykle słownie. Niemniej w waszej dyskusji, z pewnością, nie ma podobnej sytuacji.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt paź 17, 2017 22:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Skandal! :(
Witam. Jestem GŁĘBOKO ZAWIEDZIONY! Jakiś czas temu dodałem ogłoszenie - próbuję odsprzedać album o Janie Pawle II. Ogłoszenie zostało skasowane - bez żadnej przyczyny. Próbowałem pisać do moderatorki - nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Nie podoba mi się to! Tak się z ludźmi nie postępuje! :cry: Ok. Jeśli na katolickim forum nie ma miejsca na ogłoszenie, że chcę odsprzedać album o papieżu, to nie - najwyżej trafi na makulaturę!


Pt paź 20, 2017 4:27
Zobacz profil
Post Re: Skandal! :(
Marcin-Gn napisał(a):
Witam. Jestem GŁĘBOKO ZAWIEDZIONY! Jakiś czas temu dodałem ogłoszenie - próbuję odsprzedać album o Janie Pawle II. Ogłoszenie zostało skasowane - bez żadnej przyczyny. Próbowałem pisać do moderatorki - nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Nie podoba mi się to! Tak się z ludźmi nie postępuje! :cry: Ok. Jeśli na katolickim forum nie ma miejsca na ogłoszenie, że chcę odsprzedać album o papieżu, to nie - najwyżej trafi na makulaturę!

Skoro nie możesz sprzedać, to przekaż go do bibliotek domów opieki społecznej, domów dziecka, a nie strasz makulaturą i nie epatuj "świętym" oburzeniem.


Pt paź 20, 2017 7:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Skandal! :(
Marcin-Gn napisał(a):
Jeśli na katolickim forum nie ma miejsca na ogłoszenie, że chcę odsprzedać album o papieżu, to nie - najwyżej trafi na makulaturę!


Matuchno przenajświętsza – na makulaturę???!1111 święty Album???!1 no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?[ciach... ad personam. M.] chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 . ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? świadczy to o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi


Pt paź 20, 2017 9:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Skandal! :(
Iago...
zabrakło mi facepalmów w zbiorze

Obrazek

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt paź 20, 2017 14:27
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Skandal! :(
Podobno jest to forum "chrześcijańskie" i "katolickie". Cóż, NIE WIDAĆ TEGO! Powyższy wpis niejakiego "Lago" kwalifikuje się, by zgłosić sprawę do Prokuratury! A moderator co robi? Nic! :( Na szczęście już mnie nic z Kościołem katolickim nie łączy - pozbywam się resztek z tamtego okresu.


Pt paź 20, 2017 15:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Skandal! :(
Marcin-Gn napisał(a):
Na szczęście już mnie nic z Kościołem katolickim nie łączy

Łączy cię więcej niż myślisz. Co mnie cieszy.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt paź 20, 2017 15:14
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Skandal! :(
Zamiast dyskutować, proszę o usunięcie OBRAŹLIWEGO POSTA! :/


Pt paź 20, 2017 15:16
Zobacz profil
Post Re: Skandal! :(
Najpierw spamujesz, a po usunięciu posta drzesz mordę i straszysz prokuraturą. To jest jakiś konkurs na najbardziej bezczelne zachowanie?


Pt paź 20, 2017 15:23

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Skandal! :(
Ale "kultura"... Oj, szkda, że dołączyłem na to forum, bo ludzie tu bardziej agresywni i wulgarni, niż menele z osiedlowych krzaków! Oni są jednak bardziej kulturalni! :/


Pt paź 20, 2017 15:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL