Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 18:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
No jasne. Gdyby Iago dostał osta, a jeszcze lepiej bana, hubris byłby w siódmym niebie :twisted:
Przykro mi, że Twoje marzenie nie zostało spełnione.


Czyli Iago może obrażać bez konsekwencji. :brawo:


Pt paź 20, 2017 22:11
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Błędny wniosek.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Marcin-Gn napisał(a):
Sprawdzałem zasady przed publikacją.

Chyba jednak słabo...
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=23400

Cytuj:
W tym miejscu możesz zamieścić informację o nadchodzących wydarzeniach czy spotkaniach.

Nie zamieszczamy tutaj reklam. W sprawie reklamy na portalu wiara.pl prosimy o kontaktowanie się z działem reklama.

Proszę także o niezamieszczanie: ofert pracy, mieszkaniowych czy informacji o aukcjach. Z pewnością jest wiele miejsc w internecie do tego przeznaczonych, forum wiara.pl nim nie jest.


Już nie będziemy się gniewali?


Mnie zastanawia dlaczego użytkownik Iago nie otrzymał ostrzeżenia za obraźliwą i idiotyczną odpowiedź. Czyżby wierzącym można obrażać innych na tym forum?

Owszem. Nie dotyczyło to wydarzenia lub spotkania, ale równocześnie nie było naruszeniem regulaminu forum czy działu! Ew. należało przenieść / wskazać stosowne miejsce.


Pt paź 20, 2017 23:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
"Szok! Kato-nazista Iago MOCNO OBRAZIŁ prężnego byznesmena. Odkrył JEDEN PROSTY SPOSÓB na uniknięcie Bana – Moderatorzy i Ateiści go NIENAWIDZĄ!!!!Kliknij aby poznać szczegóły:": http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=970127#p970127


Pt paź 20, 2017 23:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
"Okult.pl to portal stworzony z myślą o osobach ceniących rzetelne informacje oraz ciekawe tematy. Za nadrzędna misję została przyjęta popularyzacja najwyższej jakości wiedzy z zakresu tradycji ezoterycznej oraz okultyzmu. Ponadto przedstawiamy również tematykę szeroko pojętych nauk związanych z badaniem otaczającej nas rzeczywistości.

Naszym celem jest stworzenie miejsce przystępnego dla każdego badacza zainteresowanego odkrywaniem nowych płaszczyzn poznania. Wierzymy, że wiedza potocznie zwana tajemną, stwarza szerokie możliwości samorealizacji, a odpowiednie podejście gwarantuje nie tylko osobiste, ale wspólne korzyści"



Fragment jednego z artykułów, dostępnych na portalu:

"Tak czy inaczej, z dostępnych informacji można wywnioskować, iż ‘drabina czarownic’ ma wielorakie zastosowanie. Wszystko jednak bazuje na wywoływaniu konkretnych efektów, na których skupia się tworząca ją osoba. Z tego względu funkcja spełniania życzeń ma tutaj swoje pełnoprawne miejsce, niezależnie od tego czy jest to życzenie śmierci czy też dobrobytu.

Najprostszą proponowaną metodą praktyki będzie odniesienie się do magicznego znaczenia zawiązywania węzłów. Zawiązywanie każdego kolejnego supła powinno odbywać się w ciszy i z pełną koncentracją na konkretnym celu. Każdy z węzłów może przedstawiać odmienny skutek. Symbolika liczby supłów też z pewnością jest bardzo ważna i będzie zróżnicowana w zależności od obranego celu . Rozplątywanie kolejnych supłów będzie rytualnym aktem manifestowania swoich życzeń. Postępować trzeba tak aż do rozwiązania ostatniego supła. Trochę przypomina to wchodzenie po drabinie, gdzie nie zaprzestaje się czynności aż do wdrapania się na sam szczyt. Oczywiście to luźna dygresja związana z nazwą tego przedmiotu.

Druga metoda która klaruje się z powyższych zapisków to stworzenie elementu, który skupia uwagę, intencję i wolę. Sznur z zawiązanymi na nim supłami idealnie się do tego nada. Będzie punktem ogniskującym wolę przy powtarzaniu zaklęć, myśli lub sekwencji ruchowych"




Zastanówcie się jaka strona jest w jednym z aktualnych tematów promowana i czy dostępne na niej treści są zgodne z regulaminem tego forum.

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz paź 26, 2017 8:00
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No dobrze. Przypuśćmy że znajdę coś ciekawego na ****nie, czym będę chciał się z Wami podzielić i poddać pod dyskusję, niekoniecznie z intencją promowania czegokolwiek. Mam przeklejać cały artykuł wtedy? A co z prawami autorskimi do tekstu?

Z Twojej przeklejki zresztą wyziera coś na kształt NLP, podlanego tylko takim sosem, jaki niektórym osobom ułatwia autoprogramowanie *) umysłu. Czy NLP to są czary?
_________________
* Generalnie, sprawa może być ciekawa dla kognitywistów, choć może niekoniecznie na obecnym etapie rozwoju tej dyscypliny.


Cz paź 26, 2017 8:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
No dobrze. Przypuśćmy że znajdę coś ciekawego na ****nie, czym będę chciał się z Wami podzielić i poddać pod dyskusję


Myślisz, że mają tam jakieś odkrywcze tematy? O shedim I se'irim jest wyczerpujący art na Jewish Encyclopedia, w cholerę bogatszy w informacje od tego na okulcie.
W mojej opinii odsyłając do portalu, na którym przy okazji znajduję się mnóstwo szkodliwych z punktu widzenia chrześcijaństwa treści, łamie się regulamin tego forum. I ta nazwa portalu w tytule wątku... Wcale ale to wcale autor nie chciał go zareklamować ;)
Nie mój jednak i nie twój ból, decyduje moderacja.

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz paź 26, 2017 8:27
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja nie myślę, : ) ja tylko rozważam ewentualność, że coś się jednak znajdzie... lata całe mnie tam zresztą nie było. O intencjach autora rzeczonego wątku nie wypowiem się jeszcze konkluzywnie, chociaż też mi się zdaje, że to ściemniacz bezwstydny jest. : PPP


Cz paź 26, 2017 8:38

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?
Małgosiaa napisał(a):
Rzeczywiście przeoczyłam posty, które zacytowałeś. Niemniej jednak odnalezienie ich zabrało mi trochę czasu, a byłoby szybciej, gdybyś podał do nich linki, ale to nieważne. Ważne jest, że owo obrażanie Ciebie przez pilastra i Marka zostało wyjaśnione i obaj przeprosili Cię. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany takim rozwiązaniem.
Aha, takie uwagi następnym razem proszę kierować w odpowiednim temacie, a mianowicie "Uwagi tylko i wyłącznie do moderacji".


Wszystko super tylko problem jest taki, że aby doprowadzić do przeprosin po raz kolejny osobiście musiałem reagować gdyż początkowo sama twierdziłaś, że to ja ich obraziłem :o
Druga sprawa to taka, że obaj pilaster i M. Piotrowski łaskawie otrzymali opcję przeprosin za dokładnie takie samo przewinienie za które większość innych otrzymuje ostrzeżenie od razu z zasady.
Jest to kolejny argument świadczący o nierównym traktowaniu.
Niemniej nie mam zamiaru dłużej tego rozgrzebywać biorąc pod uwagę format tego portalu.
Przeprosiny przyjęte, temat zamknięty.


Pt paź 27, 2017 20:50
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wyraźnie napisałam, że dalsza dyskusja w tym wątku.
hubris napisał(a):
Wszystko super tylko problem jest taki, że aby doprowadzić do przeprosin po raz kolejny osobiście musiałem reagować gdyż początkowo sama twierdziłaś, że to ja ich obraziłem

Umiesz czytac ze zrozumieniem czy masz problemy? Napisałam przecież, że przeoczyłam te posty. O jakim nierównym traktowaniu mówisz? To jest zwyczajne pomówienie.
Ciesze sie jednak, że sprawa zamknięta.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 27, 2017 21:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Wyraźnie napisałam, że dalsza dyskusja w tym wątku.
hubris napisał(a):
Wszystko super tylko problem jest taki, że aby doprowadzić do przeprosin po raz kolejny osobiście musiałem reagować gdyż początkowo sama twierdziłaś, że to ja ich obraziłem

Umiesz czytac ze zrozumieniem czy masz problemy? Napisałam przecież, że przeoczyłam te posty. O jakim nierównym traktowaniu mówisz? To jest zwyczajne pomówienie.
Ciesze sie jednak, że sprawa zamknięta.


Proszę Cię przeczytaj dokładnie co napisałem. Piszę o nierównym traktowaniu w kontekście tego, iż pilaster i M.Piotrowski mieli możliwość przeprosin. W jaki sposób to działa? Pamiętam, że sam napisałem obfaźliwy komentarz dotyczący Twojej osoby i otrzymałem ostrzeżenie od razu. Żadnych możliwości przeprosin, choć przyznam, że poniosło mnie i gdybym otrzymał taką możliwość skorzystałbym. Wyjaśnisz mi to?


Pt paź 27, 2017 21:11
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dostałeś ode mnie ostrzeżenie za obraźliwy post względem mojej osoby? Kiedy? Z zasady nie ingeruję, kiedy dotyczy to mojej osoby. Nie bywam sędzią we własnej sprawie.
Na pw zwracam uwagę tym, którzy są w stanie uznać swój błąd. Tym, którzy uważają, że maja jedynie słuszną rację, są chodzącymi rozumami, zwracam uwagę na forum. Jeśli to nic nie daje, następnym krokiem jest ostrzeżenie. Jedynie takie kryterium stosuję.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 27, 2017 21:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Dostałeś ode mnie ostrzeżenie za obraźliwy post względem mojej osoby? Kiedy? Z zasady nie ingeruję, kiedy dotyczy to mojej osoby. Nie bywam sędzią we własnej sprawie.
Na pw zwracam uwagę tym, którzy są w stanie uznać swój błąd. Tym, którzy uważają, że maja jedynie słuszną rację, są chodzącymi rozumami, zwracam uwagę na forum. Jeśli to nic nie daje, następnym krokiem jest ostrzeżenie. Jedynie takie kryterium stosuję.


Niestety to nieprawda:

Spójrz rubryce ostrzeżenia z dnia 16 listopada, godz. 16.40 - niedługo po tym jak skomentowałem jeden z Twoich postów dotyczących metodologii naukowej i cudów. Zresztą mój post nie był obraźliwy bezpośrednio, ale otrzymałem to co poniżej od Ciebie.:

Re: Ostrzeżenia...
hubris - ostrzeżenie
ad personam

Kolejny dowód na to, że Twoje tzw. jedyne kryterium to wymysł....


Pt paź 27, 2017 22:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Hubris – ale weźże się już chłopie uspokój. Jesteś tu świeżynką, a zachowujesz się, jak rozkapryszone dziecko naczelnego redaktora tego portalu.


So paź 28, 2017 2:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
Spójrz rubryce ostrzeżenia z dnia 16 listopada, godz. 16.40 - niedługo po tym jak skomentowałem jeden z Twoich postów dotyczących metodologii naukowej i cudów. Zresztą mój post nie był obraźliwy bezpośrednio, ale otrzymałem to co poniżej od Ciebie.:

Re: Ostrzeżenia...
hubris - ostrzeżenie
ad personam

Kolejny dowód na to, że Twoje tzw. jedyne kryterium to wymysł....

Póki co mamy jeszcze październik. Nie potrafię patrzeć w przyszłość Nie jestem wróżką.
hubris napisał(a):
Kolejny dowód na to, że Twoje tzw. jedyne kryterium to wymysł....

Kolejny dowód, że ... ErgoProxy ma rację.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 6:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL