Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 07, 2024 15:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ja mam pytanie do moderacji. Czy ja mogę tutaj rozmawiać z Yarpenem? On jest moderatorem i knebluje mnie nieustannie. Ścigał mnie nieustannie w temacie ,, wyjście z Egiptu", a jak się okazało, że nie ma racji, to zamknął mój temat, uchylając się od odpowiedzi.


Wt lut 28, 2017 7:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Temat został zamknięty z racji na to, że kolejny raz wróciłeś do zamkniętej kwestii przyjmowania Komunii Świętej w sposób niegodny, a nie dlatego, że rzekomo nie miałem racji.
Przyjmij to wreszcie do wiadomości.


Wt lut 28, 2017 7:29

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mam pytanie. Czy jak dostanę bana to mój blog również zostanie zablokowany, ewentualnie usunięty?


Śr mar 01, 2017 21:16
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Blog jest niezależny od forum. Ban tutaj nie oznacza zablokowania dostępu do innych części portalu wiara.pl, w tym do bloga.


Śr mar 01, 2017 21:20

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mam pytanie- czy ostatnie wypowiedzi Małgosiaa w temacie,, wzajemne uwagi między użytkownikami to jest troling czy nie?


Cz mar 02, 2017 15:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Otwórzcie może dla krzysiekniepieklo jeden wątek i niech sobie w nim pisze. Bez zakładania kolejnych wątków.


Cz mar 02, 2017 19:27
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Krzysiek może zakładać nowe tematy. Nikt mu tego nie zakazał. Ma zabronione jedynie wracanie do już zamkniętych kwestii.


Cz mar 02, 2017 19:28

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
To jednak mam zabronione odnieść się do Twojego pytania.


Cz mar 02, 2017 19:43
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen problem jest taki, że on ma jedną kwestię i każdy nowy temat prędzej czy później będzie zamykany. To może niech ma jeden tylko wątek i tam sobie "dyskutuje" o Komunii.


Cz mar 02, 2017 19:54
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jeżeli będzie dyskutował, to masz prawo to robić w dowolnym temacie. Na głoszenie przyzwolenia nie dostanie, bo to jest forum dyskusyjne. Głosić może na swoim blogu.


Cz mar 02, 2017 19:55

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen, jak przeniesiemy się na bloga, to będziesz tam bezradny. To ja będę czyścił twoje wypowiedzi, które uznam za trolowanie. Wiele twoich wypowiedzi na moim blogu to troling.


Cz mar 02, 2017 20:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Się nie przeniesiemy. Na Twoim blogu komentuję to, co głosiłeś w danym wpisie. Dyskusje zaczynasz Ty wchodząc w polemiki z komentarzami. :D

Tym niemniej podtrzymuję to, co napisałem: Dyskutować możesz w każdym temacie na forum. Na głoszenie lub wracanie do zamkniętych tematów nie będzie przyzwolenia.


Cz mar 02, 2017 20:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 945
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Też uważam, że użycie słowa "mohery" jest nacechowane pogardą.
Niniejszym proszę użytkownika @cumartesi o stonowanie emocji


A dlaczego właściwie określenie "moher" jest bardziej obraźliwe od "katola"? Chcę zauważyć, że użycie zarówno jednego jak i drugiego dotąd na forum nie było zabronione.

Moher (o anonimowej grupie ludzi) nie jest bardziej obraźliwe od bezpośredniego zwrotu do rozmówcy per "ignorancie".
Ignorant ma wyłącznie pejoratywny wydźwięk (nie ma innego; zakłada u kogoś brak podstawowej wiedzy) i jest synonimem nieuka.
Dziwi ta nagła pruderia moderacji, która sama zwraca się do użytkowników w sposób nacechowany brakiem szacunku (nie rżnij głupa; ignorancie).

Śrubujecie standardy - najpierw sami dajcie przykład dobrego zachowania.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 10, 2017 8:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Odnośnie tej różnicy między słowami, tak tylko zauważę, że nigdy nie widziałem słowa "katol" w tytule wątku. :) W takiej sytuacji to już dość mocno bije po oczach.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt mar 10, 2017 12:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 945
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Nie zauważyłam, by uwagi tyczyły się wyłącznie tytułu wątku. Jeśli czegoś nie można to nie można, a nie że zakaz dotyczy samych tytułów, poza tym zdarzały się już niemniej obcesowe, np. Menele.
Mniej świętego oburzenia, więcej dystansu. Moherowe berety.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 10, 2017 12:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL