Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Spójrz rubryce ostrzeżenia z dnia 16 listopada, godz. 16.40 - niedługo po tym jak skomentowałem jeden z Twoich postów dotyczących metodologii naukowej i cudów. Zresztą mój post nie był obraźliwy bezpośrednio, ale otrzymałem to co poniżej od Ciebie.:

Re: Ostrzeżenia...
hubris - ostrzeżenie
ad personam

Kolejny dowód na to, że Twoje tzw. jedyne kryterium to wymysł....

Póki co mamy jeszcze październik. Nie potrafię patrzeć w przyszłość Nie jestem wróżką.
hubris napisał(a):
Kolejny dowód na to, że Twoje tzw. jedyne kryterium to wymysł....

Kolejny dowód, że ... ErgoProxy ma rację.


Październik nie listopad, czy to zmienia podstawę sprawy?
Nie odpowiesz na ten zarzut? Otrzymałem ostrzeżenie ad personam od razu natomiast dwaj osobnicy których wymieniłem mogli przeprosić bez ostrzeżenia.

[edytowano 1x... ortografia. Zdanie rozpoczynamy wielką literą. M.]


So paź 28, 2017 9:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
Nie odpowierz na ten zarzut?

Ależ odpowiem. Różnica polega na tym, że Ty nazwałeś mnie wprost głupią, a pilaster i M_P napisali w sposób, który mógłby coś sugerować. W dodatku należysz do tych, którzy uważają się za sam rozum. Nie zdarzyło Ci się przyjąć do wiadomości argumentów, które nie są zgodne z Twoim myśleniem, a wręcz Twoja argumentacja opiera się na tezie: "KK jest be" i za wszelką cenę chcesz to udowodnić.
I żeby nie było: nie chodziło mi o mnie, o to, że nazwałeś mnie tak jak nazwałeś, ale że użyłeś w ogóle bezpośredniego zwrotu ad personam.
I na marginesie: ktoś, kto kreuje się na znawcę wszechrzeczy powinien poprawnie pisać w języku polskim, bez ortografów. Celowo w cytacie zostawiłam z błędem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 10:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Nie odpowierz na ten zarzut?

Ależ odpowiem. Różnica polega na tym, że Ty nazwałeś mnie wprost głupią, a pilaster i M_P napisali w sposób, który mógłby coś sugerować. W dodatku należysz do tych, którzy uważają się za sam rozum. Nie zdarzyło Ci się przyjąć do wiadomości argumentów, które nie są zgodne z Twoim myśleniem, a wręcz Twoja argumentacja opiera się na tezie: "KK jest be" i za wszelką cenę chcesz to udowodnić.
I żeby nie było: nie chodziło mi o mnie, o to, że nazwałeś mnie tak jak nazwałeś, ale że użyłeś w ogóle bezpośredniego zwrotu ad personam.
I na marginesie: ktoś, kto kreuje się na znawcę wszechrzeczy powinien poprawnie pisać w języku polskim, bez ortografów. Celowo w cytacie zostawiłam z błędem.


Kłamiesz... napisałem: albo jesteś głupia albo nie posiadasz wiedzy". Pilaster nazwał mnie idiotą.
Przestań kłamać.


So paź 28, 2017 10:17
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pilaster, jak się zdaje, zrobił aluzję do znanego sobie użytkownika innego forum, który posługuje się nickiem idiota.

Szkoda, bo gdyby chodziło mu o znaczenie potoczne tego słowa, to moim zdaniem pilaster by prawdę powiedział – chyba że hubris nie rozporządza teorią umysłu albo coś w ten deseń. Albo jest bardzo zdenerwowany.


So paź 28, 2017 10:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
napisałem: albo jesteś głupia albo nie posiadasz wiedzy".

A co to zmienia? Nic, bo jest wprost napisane "jesteś". I proszę mi nie zarzucać kłamstwa, chyba że tego słowa też nie rozumiesz, jak nie rozumiesz tego co napisał pilaster. Myślę, że Ergo jasno wytłumaczył o co chodziło pilastrowi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 10:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
napisałem: albo jesteś głupia albo nie posiadasz wiedzy".

A co to zmienia? Nic, bo jest wprost napisane "jesteś". I proszę mi nie zarzucać kłamstwa, chyba że tego słowa też nie rozumiesz, jak nie rozumiesz tego co napisał pilaster. Myślę, że Ergo jasno wytłumaczył o co chodziło pilastrowi.


Pilaster napisał: "Dlatego tak, dyskusja z idiotami wbrew pozorom, ma jednak jakiś sens, jeżeli się ten ich idiotyzm pokaże czarno na białym i zdemaskuje."
Jeśli z tego ktokolwiek wnioskuje coś innego niż oszczerstwo to nie mam pytań...
Skoro miał na myśli innego użytkownika i tego nie zaznaczył to mogę w takim razie nazywać kogoś idiotą a za każdym razem i będe twierdził, że chodziło o użytkownika "idiota".
Pasuje?


So paź 28, 2017 10:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pilaster w swoich przeprosinach wyjaśnił to co napisał. Przyjmij to do wiadomości i przestań rzucać się jak wesz na kożuchu. Zapewniam, że każdy, kto nazwie kogokolwiek bezpośrednio idiotą, dostanie ostrzeżenie.
Koniec tematu. Następne próby ciągnięcia tematu uznam za awanturnictwo i poleci ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 10:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Pilaster w swoich przeprosinach wyjaśnił to co napisał. Przyjmij to do wiadomości i przestań rzucać się jak wesz na kożuchu. Zapewniam, że każdy, kto nazwie kogokolwiek bezpośrednio idiotą, dostanie ostrzeżenie.
Koniec tematu. Następne próby ciągnięcia tematu uznam za awanturnictwo i poleci ostrzeżenie.


Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: jeśli brak argumentów to ucieka się do rozwiązania siłowego...


So paź 28, 2017 10:58
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ktoś inny mądry powiedział, że dyskusja z osobami mającymi rozbuchane ego jest jak gra w szachy z gołębiem. A i z piaskownicy to nawet mój wnuk wyrósł, dlatego nie mam zamiaru przesypywać piasku.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 11:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Ktoś inny mądry powiedział, że dyskusja z osobami mającymi rozbuchane ego jest jak gra w szachy z gołębiem. A i z piaskownicy to nawet mój wnuk wyrósł, dlatego nie mam zamiaru przesypywać piasku.


Myślałem, że liczy się siła argumentu a nie ego.


So paź 28, 2017 12:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
Myślałem, że liczy się siła argumentu a nie ego.

O ile argumenty są argumentami, a nie widzimisię. O ile nie przekręca się czyjejś wypowiedzi, wycina, jak to zrobiłeś z wypowiedzią pilastra, gdzie pominąłeś zdanie z emotkiem, itp.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 13:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Myślałem, że liczy się siła argumentu a nie ego.

O ile argumenty są argumentami, a nie widzimisię. O ile nie przekręca się czyjejś wypowiedzi, wycina, jak to zrobiłeś z wypowiedzią pilastra, gdzie pominąłeś zdanie z emotkiem, itp.


Udowodnij, że przekręciłem czyjeś wypowiedzi. Za każdym razem gdy coś twierdzę cytuję wypowiedź. Ty tego nigdy nie robisz tylko rzucasz puste hasła.


So paź 28, 2017 15:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytujesz, ale wyrwane z kontekstu, co wypacza treść. I nie zamierzam niczego udowadniać, bo w Twoim przypadku jest niemożliwe, abyś cokolwiek przyjął do wiadomości, nie mówiąc już o refleksji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 28, 2017 15:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Cytujesz, ale wyrwane z kontekstu, co wypacza treść. I nie zamierzam niczego udowadniać, bo w Twoim przypadku jest niemożliwe, abyś cokolwiek przyjął do wiadomości, nie mówiąc już o refleksji.


To tyle jeśli chodzi o argumenty....


So paź 28, 2017 16:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 30, 2017 8:53
Posty: 323
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Yarpen_Zirgin, ile jeszcze moich wpisów usuniesz - naprawdę ni masz umiaru?
Swoją niewiarę nie masz prawa wdrażać w to forum!

_________________
Miłość Jezusa moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie Boga uwielbieniem.


N paź 29, 2017 13:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL