Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 20:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
report.php?f=9&p=946496
Niestety użytkownik @bylejaki wciąż pisze oszczerstwa na mój temat i pomimo wielokrotnych próśb o wykazania ich prawdziwości, tj tego, iż świadczyłem kłam w moim wątku o Wolnomularstwie, nie wywiązał się z tego. Jako że tolerowanie bezpodstawnych obelg pod moim adresem jest ostatnią rzeczą, której chciałbym w moim wolnym czasie na tym forum doświadczać, to proszę moderację o formę arbitrażu tj zweryfikowanie tego czy rzeczywiście jest tak jak @bylejaki non stop prawi, jakobym ja głosił łgarstwa – jeżeli okaże się że w istocie nie jest to prawdą, to bardzo proszę o zwrócenie się do @bylejakiego celem wyperswadowania mu w ten czy innny sposób stosowania tego typu krzywdzących oszczerstw względem mojej osoby.


Wt mar 21, 2017 23:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Słyszałem, że można się odwołać do administracji od kary ostrzeżenia, którą nałożył na mnie Yarpen. Proszę o instrukcję - jak mam to zrobić.


Śr mar 22, 2017 8:32
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
^ tutaj jest link do konkretnego postu. Wtedy przechodzi się bezpośrednio do niego.

Krzysiek, wystarczy napisać w tym wątku.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr mar 22, 2017 11:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Chciałem się odwołać od decyzji Yarpena, który nałożył na mnie karę ostrzeżenia w dniu 21-03-2017. Prosiłem go o uzasadnienie ale nie podał żadnego punktu regulaminu, który złamałem. Dotychczas zamknął moich czternaście tematów, a w kilku przypadkach dawał jakieś kuriozalne tłumaczenie. Rozumiem, że moje poglądy są kontrowersyjne ale jest regulamin i tylko na podstawie łamania regulaminu można karać. Yarpen mnie prześladuje bez powodu ( widzę tylko jeden pozaregulaminowy powód - bezradność w normalnej dyskusji)
Przyszedłem tutaj z ważnym przesłaniem, a Yarpen uniemożliwia mi normalną dyskusję.


Śr mar 22, 2017 11:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Mam pytanie. Moje uwagi były skierowane do moderacji, więc dlaczego moje posty zostały przeniesione do działu - wzajemne uwagi?
Dlaczego moderacja nie chce mi w tych tematach odpowiedzieć?


Śr mar 22, 2017 16:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Widocznie już obecne tutaj uwagi wystarczą i wszystko jest jasne.

Poza tym zaznaczę, że wczoraj przeoczyłem, iż adaBRD ma trzy aktywne ostrzeżenia. Przeoczenie to przed chwilą naprawiłem.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 0:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen zamknął mi temat tylko dlatego, że prosiłem bieglejszych od siebie o odpowiedź. nie znam języków i sam tej kwestii nie jestem w stanie rozstrzygnąć. Yarpen uznał, że nie mam prawa się pytać.


Pt mar 24, 2017 15:02
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zamknąłem dlatego, że pytałeś o informacje, które są dostępne w internecie. Zabierz się wreszcie sam do pracy i zacznij uzupełniać braki we własnej wiedzy, a nie czekasz na to, że ktoś ci poda informacje, które potem i tak będziesz negował. I nie szukaj wymówek, bo nie trzeba znać języka, aby sprawdzić jakie słowo pada w danym miejscu i jakie są jego znaczenia.

Do roboty, krzysiek. Pieczone gołąbki same nie lecą do gąbki.


Pt mar 24, 2017 15:05

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Powiedz mi Yarpen, po co Ty się pytasz skoro sam wszystko możesz znaleźć w internecie. Tak podchodząc do zagadnienia to to forum nie ma sensu. to jest sprawa sprzed blisko pięciuset lat i taki laik jak ja nie ma szans dojść prawdy, bo mam już 62 lata. To może zbadać tylko człowiek, który na co dzień ma do czynienia ze starymi pismami. Dlatego się pytałem. Sobór użył słowa ,,Przyjmijcie", a każdy późniejszy tłumacz bał się to kwestionować.


Pt mar 24, 2017 15:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Wiek nie jest usprawiedliwieniem. Mając ponad 60 lat Czesław Miłosz nauczył się greki koine i hebrajskiego, więc równie dobrze Ty możesz nauczyć się korzystania z Internetu i materiałów źródłowych.

Do roboty, krzysiek. Ja swoją wiedzę zdobyłem przez przekopywanie się przez wiele różnych pozycji, więc i Tobie to nie zaszkodzi, jak się wreszcie czegoś nauczysz.


Pt mar 24, 2017 15:45

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dziękuję Ci, że przyrównałeś mnie do Miłosza. Niestety, ja mam już starczą demencję, a ty mnie na tej podstawie wykluczasz. Jesli by chodziło o matematykę, to może bym jeszcze dał radę. nie mam żadnych zdolności w tym kierunku do czego usiłujesz mnie zmusić.


Pt mar 24, 2017 15:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Proszę o zwrócenie uwagi @Robkowi na nagminne przekręcanie nazwiska Marka Piotrowskiego, co jest zwyczajnym chamstwem w poniższym poscie (zwróciłam mu na to uwagę, po czym odpowiedział jak zwykle):
Robek napisał(a):
Była kiedyś jakaś dyskusja odnośnie sądu ostatecznego, no i Piotroski mówił coś co nie były po mojej myśli, no i niestety.

viewtopic.php?p=946840#p946840

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 25, 2017 12:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Niniejszym zwracam uwagę Robkowi za nagminne przekręcanie nazwiska Marka.
Proszę uprzejmie o większą atencję wobec rozmówców.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 25, 2017 14:09
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Post Alus nie na temat został usunięty.
Dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać: żadna strata

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 25, 2017 15:43
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dziękuję

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So mar 25, 2017 15:54
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL