Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 18:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: Czy opozycja szykuje nam polski Majdan?
Cytuj:
Np. u Agnosiewicza. I chyba też u Jonasza. Niezłe wzorce.


No ja moglbym jeszcze wymienic co najmniej jedno, a moze i dwa... :D
I jak pamietam nie bylo to za poglady ale sposob ich przedstawiania. Cos o tym wiem, bo tez mam kilka banow na koncie. :D
Jednak nie uwazam sie za meczennika za poglady... :D


Cz gru 29, 2016 10:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Czy opozycja szykuje nam polski Majdan?
Lecicie offtopem. Miejsce na takie dyskusje jest tu:
viewtopic.php?f=18&t=32426

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 29, 2016 10:09
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
@Sapper napisał z błędem, ale napisał po polsku.
Co zatem sapper napisał? Albo co sapper miał zamiar napisać?
Cytuj:
Sugerowanie, że pisanie po polsku z błędem jest pisaniem w innym języku niż polski to próba wywołania flejma.
Sugerowanie, że inny użytkownik nienawidzi Polaków jest próbą wywołania flejma.

Sugerowanie, że moderacja robi coś źle jest próbą wywołania flejma.
Krytykowanie użytkowników chronionych przez moderację, nawet jeśli otwarcie deklarują, że nie będą pisać po polsku jest próbą wywołania flejma.
Krzywe spojrzenie na medieval_mana jest próbą wywołania flejma.
Cytuj:
Do wyjaśniania sobie spraw językowych służy wątek "Uwagi wzajemne pomiędzy użytkownikami".
Dlaczego zatem "wyjaśniasz mi sprawy językowe" w innym wątku?
Cytuj:
Na razie tylko zwracam Ci na to uwagę.

Już Ci raz pisałem, gdzie mam Twoje straszenie banem. Chcesz mnie wywalić z forum w obronie prawa do bełkotu - wywal mnie. Będzie to świadczyło o Tobie.


Cz gru 29, 2016 12:34
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ostatnie słowo musi należeć do zefcia? :? . Nie rozumiem po co to dochodzenie racji za wszelką cenę w mało istotnych sprawach. Czyżby od tego zależało być albo nie być zefcia lub medievala?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 29, 2016 12:43
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Sam kreujesz sytuacje, ktore nijak maja sie do rzeczywistosci.
Kazdy normalny Polak zauwazy blad i mimo to zrozumie o co chodzi.
Najgorzej jak zaczyna sie szukac kija.
Jak by tego bylo mmalo, nawymyslales sobie niestworzonych rzeczy na moj temat i probujesz wciskac swoje slowa w moje usta.
Wiesz, tak czysto po polsku to takie zachowaniesie zwyklo nazywac chamstwem, a w przypadkach tlumu na ulicy podzeganiem.
Poza tym popytaj programistow czy tez uzytkownikow programow zwiazanych z biznesem, czy da sie bez uszczerbku w dzialaniu tychze programow w np. jez. angielskim, ustawiajac klawiature na jez. polski.
Nikt nie ma obowiazku tobie sie tlumaczyc, zwlaszcza w temacie nie dotyczacym watku w ktorym pisze.
Ty natomiast kwestie techniczne, sprowadzasz do celowych dzialan antynarodowosciowych i politycznych.
Tak poza tym nikt cie nie zmusza do czytania postow ktorych nie rozumiesz, a juz tym bardziej do odpowiadania na nie. Forum to nie twoj prywatny folwark, zeby wszyscy tanczyli jak ty zagrasz.


Cz gru 29, 2016 12:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Sugerowanie, że moderacja robi coś źle jest próbą wywołania flejma.
Krytykowanie użytkowników chronionych przez moderację, nawet jeśli otwarcie deklarują, że nie będą pisać po polsku jest próbą wywołania flejma.
Krzywe spojrzenie na medieval_mana jest próbą wywołania flejma.

zefciu, czasem zwracasz komuś uwagę w podobny sposób. Ale czy sam nie masz wrażenia, że tym razem zrobiłeś to w ostrzejszej formie niż zwykle? Choćby ze względu na wykrzykniki, których nie pamiętam, kiedy ostatnio użyłeś.

A to pewnie był tylko błąd. Niektórzy fatalnie znali ortografię już w czasach szkolnych i może im się to nie zmieniać (mimo, że powinni się przyłożyć do tego bardziej). Jednak twierdzenie o nienawiści do Polaków na takiej podstawie nie brzmi jak wypowiedź pisana na poważnie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 29, 2016 12:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Ale czy sam nie masz wrażenia, że tym razem zrobiłeś to w ostrzejszej formie niż zwykle?
Ależ mam. Jeśli ktoś głosi otwarcie poglądy marksistowskie, to siłą rzeczy podejrzewam go o wrogie wobec Polski zamiary.
Cytuj:
A to pewnie był tylko błąd.
Jaki? Jedyny rozsądny, o którym mogę pomyśleć, to "kat" zamiast "kad". Ale taka wypowiedź nie miałaby sensu. Trzecia osoba już mi mówi "napisał z błędem", ale nie wyjaśnia, jaki to błąd.


Cz gru 29, 2016 13:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
sapper napisał(a):
zefciu, a z kad ci sie wziela panszczyzna w moich wypowiedziach?

Myślę, że nic innego jak tylko "skąd" tu być nie mogło, gdyby było napisane poprawnie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 29, 2016 13:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Jaki? Jedyny rozsądny, o którym mogę pomyśleć, to "kat" zamiast "kad". Ale taka wypowiedź nie miałaby sensu. Trzecia osoba już mi mówi "napisał z błędem", ale nie wyjaśnia, jaki to błąd.

Myślę, że rżniesz głąba i nie chcę Ci tu przyklejać piany do twarzy, ale tak to wygląda: zefciu się wściekł i toczy pianę o bzdury jak stara przekupka.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 29, 2016 13:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Myślę, że nic innego jak tylko "skąd" tu być nie mogło, gdyby było napisane poprawnie.
Miałoby to sens, gdyby nie wypowiedź medievala, który napisał iż wypowiedź sappera jest "z błędem". Tymczasem między "skąd" a "z kad" mamy podmianę dwóch liter i dodatkową spację. Więc w czteroliterowym wyrazie mamy trzy "błędy". Nie wyobrażam sobie, żeby można je było popełnić przypadkowo.

Jeśli więc Soul ma rację i rzeczywiście sapper zrobił 3 "błędy" w czteroliterowym słowie, a następnie odmówił poprawienia tych "błędów", to nie rozumiem, dlaczego i o co jest obwiniana moja skromna osoba.


Cz gru 29, 2016 13:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Bo to nie był błąd w naciskaniu klawiszy na klawiaturze, tylko, że tak powiem, w głowie sappera.

Wiedział, jak się mówi ale nie wiedział, jak się pisze.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 29, 2016 13:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
nie rozumiem, dlaczego i o co jest obwiniana moja skromna osoba.

o rozbijanie gów.a na atomy :P.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz gru 29, 2016 13:31
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Naprawde nie wiem, kto poprzenosil wpisy z roznych tematow do tego watku, ale stanowczo protestuje przeciw temu, zeby moj wpis
viewtopic.php?p=935993#p935993
tu wisial.

Uprzejmie prosze o przeniesienie go z tego watku tam gdzie byl.


Cz gru 29, 2016 13:41
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przeniosłem. Tylko do czego teraz odnoszą się słowa "może i były" to ja nie wiem. :) Może coś jeszcze zmienić?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 29, 2016 18:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
To byla odpowiedz do tego wpisu kosiarza
viewtopic.php?p=935989#p935989

Naprawde nie wiem, dlaczego tyle wpisow z innego watku trafilo do "uwag do moderacji"? Ktos przesadzil ze sprzataniem, bo kosiarz jedno zdanie do medievala napisal?
viewtopic.php?p=935994#p935994


Cz gru 29, 2016 20:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL