Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 13:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Skandal! :(
Alus napisał(a):
Skoro nie możesz sprzedać, to przekaż go do bibliotek domów opieki społecznej, domów dziecka, a nie strasz makulaturą i nie epatuj "świętym" oburzeniem.

Nie. Jeśli katolicy nie są zainteresowani kupnem, za darmo NIE DOSTANĄ. Jasne, że nie chcę wyrzucać - dlatego chcę sprzedać. I dlatego też, że bardzo potrzebuję pieniędzy. Ale o tym to przecież nikt nie pomyśli, bo i po co? Prawda? Nie chcę go wyrzucać - m.in. dlatego zamieściłem tu ogłoszenie, ale jak widać katolicy albumem o papieżu nie są zainteresowani. No więc może iść na makulaturę! Ktoś z moderatorów pokazał: TEN ALBUM TU NIE JEST POTRZEBNY! Więc dlaczego nie ma zostać przetworzony na papier do wydrukowania czegoś innego?

Wkurzyłem się, bo... Po co dział "ogłoszenia", jeśli ogłoszenia się usuwa? Nie naruszyłem regulaminu. Ogłoszenie nie miało charakteru komercyjnego. Jest to zwykła odsprzedaż. Fakt, że cena wysoka, gdyż album bardzo rzadki. Wydanych było bodajże 300 egzemplarzy. W sumie dziwi mnie, że ludzie z GN usunęli, zamiast się zainteresować, bo jestem niemal pewien, że Redakcja tego albumu nie posiada. Katolickie forum, dział "ogłoszenia", wiéc na pozór miejsce najwłaściwsze ku temu!

Tymczasem zostałem potraktowany w tak przykry sposób. A teraz jezcze się mnie tutaj obraża! :( Album odsprzedaję m.in. dlatego, że odszedłem z Kościoła katolickiego. A jednak chciałem, aby trafił on na czyjąś półkę i kogoś cieszył.


Pt paź 20, 2017 15:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przyznam, że się wkurzylem usunięciem i olaniem mnie przez moderatorkę - i dlatego napisałem omakulaturze.


Pt paź 20, 2017 15:58
Zobacz profil
Post Re: Skandal! :(
Marcin-Gn napisał(a):
Alus napisał(a):
Skoro nie możesz sprzedać, to przekaż go do bibliotek domów opieki społecznej, domów dziecka, a nie strasz makulaturą i nie epatuj "świętym" oburzeniem.

Nie. Jeśli katolicy nie są zainteresowani kupnem, za darmo NIE DOSTANĄ. Jasne, że nie chcę wyrzucać - dlatego chcę sprzedać. I dlatego też, że bardzo potrzebuję pieniędzy. Ale o tym to przecież nikt nie pomyśli, bo i po co? Prawda? Nie chcę go wyrzucać - m.in. dlatego zamieściłem tu ogłoszenie, ale jak widać katolicy albumem o papieżu nie są zainteresowani. No więc może iść na makulaturę! Ktoś z moderatorów pokazał: TEN ALBUM TU NIE JEST POTRZEBNY! Więc dlaczego nie ma zostać przetworzony na papier do wydrukowania czegoś innego?

Wkurzyłem się, bo... Po co dział "ogłoszenia", jeśli ogłoszenia się usuwa? Nie naruszyłem regulaminu. Ogłoszenie nie miało charakteru komercyjnego. Jest to zwykła odsprzedaż. Fakt, że cena wysoka, gdyż album bardzo rzadki. Wydanych było bodajże 300 egzemplarzy. W sumie dziwi mnie, że ludzie z GN usunęli, zamiast się zainteresować, bo jestem niemal pewien, że Redakcja tego albumu nie posiada. Katolickie forum, dział "ogłoszenia", wiéc na pozór miejsce najwłaściwsze ku temu!

Tymczasem zostałem potraktowany w tak przykry sposób. A teraz jezcze się mnie tutaj obraża! :( Album odsprzedaję m.in. dlatego, że odszedłem z Kościoła katolickiego. A jednak chciałem, aby trafił on na czyjąś półkę i kogoś cieszył.

A nie pomyślałeś, że katolicy z katolickiego forum przez 29 lat pontyfikatu Jana Pawła II posiedli dla swoich biblioteczek domowych nie jeden album i nie jedną książkę o JPII, lub autorstwa JPII?.....w mojej znajdzie sie ok 30 takowych pozycji.


Pt paź 20, 2017 17:30

Dołączył(a): Wt paź 03, 2017 16:46
Posty: 9
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zwracam uwagę, że jest to skarga na działania moderacji i usunięcie ogloszenia nie naruszającego zasad forum. Sprawdzałem zasady przed publikacją. Jeden nie chce kupić, inny może będzie chciał. Ale ani ja nie sprzedam, ani nikt nie kupi, jeśli kasowana jest informacja o takiej możliwości!


Pt paź 20, 2017 18:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marcin-Gn napisał(a):
Sprawdzałem zasady przed publikacją.

Chyba jednak słabo...
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=23400

Cytuj:
W tym miejscu możesz zamieścić informację o nadchodzących wydarzeniach czy spotkaniach.

Nie zamieszczamy tutaj reklam. W sprawie reklamy na portalu wiara.pl prosimy o kontaktowanie się z działem reklama.

Proszę także o niezamieszczanie: ofert pracy, mieszkaniowych czy informacji o aukcjach. Z pewnością jest wiele miejsc w internecie do tego przeznaczonych, forum wiara.pl nim nie jest.


Już nie będziemy się gniewali?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt paź 20, 2017 18:37
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
medieval_man napisał(a):
Marcin-Gn napisał(a):
Sprawdzałem zasady przed publikacją.

Chyba jednak słabo...
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=23400

Cytuj:
W tym miejscu możesz zamieścić informację o nadchodzących wydarzeniach czy spotkaniach.

Nie zamieszczamy tutaj reklam. W sprawie reklamy na portalu wiara.pl prosimy o kontaktowanie się z działem reklama.

Proszę także o niezamieszczanie: ofert pracy, mieszkaniowych czy informacji o aukcjach. Z pewnością jest wiele miejsc w internecie do tego przeznaczonych, forum wiara.pl nim nie jest.


Już nie będziemy się gniewali?


Mnie zastanawia dlaczego użytkownik Iago nie otrzymał ostrzeżenia za obraźliwą i idiotyczną odpowiedź. Czyżby wierzącym można obrażać innych na tym forum?


Pt paź 20, 2017 19:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeżeli Iago kogoś obraził, to własnie wierzących, ale najwyraźniej wierzący mają poczucie humoru i nie uważają jego postu za obrazę. No popatrz, nie obrazili się. A to ból.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 19:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Jeżeli Iago kogoś obraził, to własnie wierzących, ale najwyraźniej wierzący mają poczucie humoru i nie uważają jego postu za obrazę. No popatrz, nie obrazili się. A to ból.



Marcin Gn napisał "Zamiast dyskutować, proszę o usunięcie OBRAŹLIWEGO POSTA! :/"

Czyżbyś miała problemy z czytaniem? Nie wiem jakim cudem jesteś tutaj moderatorem...


Pt paź 20, 2017 20:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Niby ironia dotycząca Jana Pawła II miałaby obrazić Marcina? Przecież zadeklarował, że nie jest już katolikiem, a JPII jest katolickim świętym. Jeżeli kogoś mogła obrazić, to katolików.
A co do tego, jakim cudem jestem moderatorem... uwierz w cuda :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 20:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Niby ironia dotycząca Jana Pawła II miałaby obrazić Marcina? Przecież zadeklarował, że nie jest już katolikiem, a JPII jest katolickim świętym. Jeżeli kogoś mogła obrazić, to katolików.
A co do tego, jakim cudem jestem moderatorem... uwierz w cuda :D.


Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest katolikiem czy nie?

To to napisał Iago: "masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie"

Jeśli uważasz, że to jest w porządku to od dzisiaj będę tak pisał do Ciebie. Pasuje? :D


Pt paź 20, 2017 20:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
To to napisał Iago: "masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie"

Ok, nie zwróciłam na to uwagi. Mój błąd. Naprawiony.
hubris napisał(a):
Jeśli uważasz, że to jest w porządku to od dzisiaj będę tak pisał do Ciebie. Pasuje?

A nie piszesz podobnie? :o

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 20:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
To to napisał Iago: "masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie"

Ok, nie zwróciłam na to uwagi. Mój błąd. Naprawiony.
hubris napisał(a):
Jeśli uważasz, że to jest w porządku to od dzisiaj będę tak pisał do Ciebie. Pasuje?

A nie piszesz podobnie? :o


Różnica jest taka, że mimo iż dziś rano wysłalem powiadomienie to nikt nie zareagował. I dalej ten osobnik nie otrzymał ostrzeżenia. W moim przypadku otrzymałem ostrzeżenie bardzo szybko.
Takim osobom jak Ty, Alus, zefcio, Medieval man nie przeszkadza jeśli wierzący obraża kogoś co widać na powyższym przykładzie. Chrześcijańska moralność.....


Pt paź 20, 2017 21:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
hubris napisał(a):
Różnica jest taka, że mimo iż dziś rano wysłalem powiadomienie to nikt nie zareagował.

Nie przyszło Ci do głowy, że moderatorzy nie pracują tu na etacie? Że każdy ma obowiązki poza forumowe?
Co do ostrzeżenie, to na pewno nie dostałeś go od razu, ale po wielu sygnałach, więc nie kreuj się na męczennika.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 21:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Różnica jest taka, że mimo iż dziś rano wysłalem powiadomienie to nikt nie zareagował.

Nie przyszło Ci do głowy, że moderatorzy nie pracują tu na etacie? Że każdy ma obowiązki poza forumowe?
Co do ostrzeżenie, to na pewno nie dostałeś go od razu, ale po wielu sygnałach, więc nie kreuj się na męczennika.


Ta dyskusja prowadzi do nikąd więc szkoda na to czasu.


Pt paź 20, 2017 21:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No jasne. Gdyby Iago dostał osta, a jeszcze lepiej bana, hubris byłby w siódmym niebie :twisted:
Przykro mi, że Twoje marzenie nie zostało spełnione.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt paź 20, 2017 21:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL