Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Małgosiaa napisał(a):
Osiris
Piszesz bzdury. To już nie jest ignorancja, to jest trolling. Ostrzeżenie.


Żądam usunięcia ostrzeżenia ponieważ jest bezpodstawne.


So paź 07, 2017 22:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Sugerowanie, że ani papież ani KK nie wie na czym polega ewolucja, że jest to zakamuflowany kreacjonizm jest nie tylko trollingiem, ale obrażaniem inteligencji papieża oraz teologów katolickich:
Osiris napisał(a):
Nie jestem przekonany czy papież Franciszek oraz KK rozumie na czym polega ewolucja.
To co przedstawia Kościól to w zasadzie taki zakamuflowany kreacjonizm, gdyż twierdzi iż Bóg zadziałał w kluczowych momentach. A to już jest sprzeczne z teorią ewolucji.

Ostrzezenie dostałeś nie tylko za ten post, ale za całokształt. Trollujesz od dłuższego czasu także w temacie "Niezbite dowody na to, aby wierzyć". Miarka się przebrała.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 07, 2017 22:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Małgosiaa napisał(a):
Sugerowanie, że ani papież ani KK nie wie na czym polega ewolucja, że jest to zakamuflowany kreacjonizm jest nie tylko trollingiem, ale obrażaniem inteligencji papieża oraz teologów katolickich:
Osiris napisał(a):
Nie jestem przekonany czy papież Franciszek oraz KK rozumie na czym polega ewolucja.
To co przedstawia Kościól to w zasadzie taki zakamuflowany kreacjonizm, gdyż twierdzi iż Bóg zadziałał w kluczowych momentach. A to już jest sprzeczne z teorią ewolucji.

Ostrzezenie dostałeś nie tylko za ten post, ale za całokształt. Trollujesz od dłuższego czasu także w temacie "Niezbite dowody na to, aby wierzyć". Miarka się przebrała.


Czy wiesz co to jest trolling?


So paź 07, 2017 22:44
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Osiris napisał(a):
Czy wiesz co to jest trolling?

Cytuj:
1. trollować (na forum)
Definicja

jeśli ktoś trolluje, to umieszcza w Internecie wpisy, np. na forum, czacie lub w dyskusji w serwisie społecznościowym, które przez swoją napastliwość, próbę ośmieszenia, pozorne zgłębianie tematu (udawanie naiwnego), zadawanie i powtarzanie kontrowersyjnych pytań i tym podobne zabiegi mają wywołać burzliwą dyskusję, zwłaszcza kłótnię.
https://dobryslownik.pl/slowo/trollowa%C4%87/222154/0/

To, co wytłuszczone dotyczy Twojej postawy na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 08, 2017 6:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Czy wiesz co to jest trolling?

Cytuj:
1. trollować (na forum)
Definicja

jeśli ktoś trolluje, to umieszcza w Internecie wpisy, np. na forum, czacie lub w dyskusji w serwisie społecznościowym, które przez swoją napastliwość, próbę ośmieszenia, pozorne zgłębianie tematu (udawanie naiwnego), zadawanie i powtarzanie kontrowersyjnych pytań i tym podobne zabiegi mają wywołać burzliwą dyskusję, zwłaszcza kłótnię.
https://dobryslownik.pl/slowo/trollowa%C4%87/222154/0/

To, co wytłuszczone dotyczy Twojej postawy na forum.


Napastliwość, pozorne zgłębianie tematu, ontrowersyjne pytania? ja podaję fakty naukowe, które możesz zweryfikować. Co z chwatem i jego komentarzami? cały czas wywołują kłótnię bo gość obstaje przy absurdalnych stwierdzeniach - to trolling.
Ty za to nie potrafisz uzasadnić niczego, pisząc bzdurę że to za "całokształt"


N paź 08, 2017 8:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Osiris napisał(a):
Napastliwość, pozorne zgłębianie tematu, ontrowersyjne pytania?

Małgosiaa napisał(a):
To, co wytłuszczone dotyczy Twojej postawy na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 08, 2017 9:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wszechświat z niczego
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Zarzucasz swojemu adwersarzowi trollowanie, a sam jak się zachowujesz? Czymże jest, jeśli nie trollowaniem pisanie na katolickim forum o wierze jako o bzdurach? Twój adwersarz używa argumentów, Ty natomiast kwitujesz jednym słowem: bzdury. Jest to sprzeczne z regulaminem i jeśli ktoś tu trolluje, to na pewno nie pilaster
.

Udowadniasz, że nie postępujesz tak samo ze wszystkimi. Poniżej dowód na to, co pilaster pisze o innych użytkownikach. Tego jest więcej ale nikt nie reaguje. Efekt? Brak ostrzeżenia...

[ciach... to jest forum, a nie gabinet psychiatryczny, a także pilaster nie jest psychiatrą, aby oceniać czyjeś zdolności intelektualne. Pilaster może co najwyżej oceniać czyjąś wiedzę. M.]


Wt paź 10, 2017 18:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Powyższe jest reakcją, więc mijasz się z prawdą, cytując "reakcję". Na ostrzeżenie będzie czas, jeśli ta uwaga nie poskutkuje. I uprzedzam ewentualne Twoje pretensje dotyczące Twojej osoby: Twoje posty wielokrotnie były wycinane/przenoszone do śmieci, zanim dostałeś ostrzeżenie, więc nie zarzucaj mi stronniczości.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 10, 2017 18:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Powyższe jest reakcją, więc mijasz się z prawdą, cytując "reakcję". Na ostrzeżenie będzie czas, jeśli ta uwaga nie poskutkuje. I uprzedzam ewentualne Twoje pretensje dotyczące Twojej osoby: Twoje posty wielokrotnie były wycinane/przenoszone do śmieci, zanim dostałeś ostrzeżenie, więc nie zarzucaj mi stronniczości.


Nieprawda, ostatnie ostrzeżenia dostałem od razu bez uprzedzenia, z osobami wierzącymi postępujesz całkowicie inaczej. Przykład z chwatem: uprzedzałaś go kilkakrotnie zanim dostał ostrzeżenie i przy okazji nazwałaś mnie trollem choć to on trollował - moje odpowiedzi w dyskusji z nim były słuszne co sama potwierdziłaś. To jest uczciwe?


Wt paź 10, 2017 18:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Obaj trollowaliście, to po pierwsze. Po drugie: nie reagowałeś na wcześniejsze uwagi, więc kolejne ostrzeżenia były bez uprzedzenia. Nie zamierzam bawić się w kotka i myszkę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 10, 2017 18:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Obaj trollowaliście, to po pierwsze. Po drugie: nie reagowałeś na wcześniejsze uwagi, więc kolejne ostrzeżenia były bez uprzedzenia. Nie zamierzam bawić się w kotka i myszkę.


Czyli według Ciebie wskazywanie absurdu innej osoby to trolling? Ty wskazałaś sama ten sam absurd.
I nie było żadnych ostrzeżeń z Twojej strony. Po prostu stwierdziłaś, że za dużo już podobno trollowałem i dostałem ostrzeżenie. Nie było żadnych wcześniejszych uwag.


Wt paź 10, 2017 22:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Osiris napisał(a):
I nie było żadnych ostrzeżeń z Twojej strony. Po prostu stwierdziłaś, że za dużo już podobno trollowałem i dostałem ostrzeżenie.

Masz sklerozę czy po prostu kłamiesz? A więc dla przypomnienia: post z 1.X viewtopic.php?f=24&t=39631&p=967749&hilit=Osiris#p967749
a ostrzeżenie z 4,X viewtopic.php?f=18&t=32466&p=968035&hilit=Osiris#p968035
Nie kreuj się tu na męczennika.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 11, 2017 14:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
I nie było żadnych ostrzeżeń z Twojej strony. Po prostu stwierdziłaś, że za dużo już podobno trollowałem i dostałem ostrzeżenie.

Masz sklerozę czy po prostu kłamiesz? A więc dla przypomnienia: post z 1.X viewtopic.php?f=24&t=39631&p=967749&hilit=Osiris#p967749
a ostrzeżenie z 4,X viewtopic.php?f=18&t=32466&p=968035&hilit=Osiris#p968035
Nie kreuj się tu na męczennika.


Nie mam zamiaru tego z Tobą dyskutować, wystarczy porównać ile razy przestrzegałaś chwata przed ukaraniem go ostrzeżeniem czy zero odpowiedzi przy oszczerstwach pilastera. Koniec tematu.


Śr paź 11, 2017 17:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jak widać wyznajesz pogląd: jeśli fakty przeczą teorii, tym gorzej dla faktów :?
A na koniec podsumowanie: chwat przyjął ostrzeżenie bez jednego słowa. Ty awanturujesz się już od tygodnia. Pozostawię bez komentarza ten fakt.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 11, 2017 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Jak widać wyznajesz pogląd: jeśli fakty przeczą teorii, tym gorzej dla faktów :?
A na koniec podsumowanie: chwat przyjął ostrzeżenie bez jednego słowa. Ty awanturujesz się już od tygodnia. Pozostawię bez komentarza ten fakt.

Czytałaś komentarze pilastera? pełno w nich zwrotów obrażających inteligencję uczestników ale moderator nie reaguje. Ktoś też pisał o Twoim udziale w dyskusjach i byciu jednocześnie moderatorem - nie widzisz w tym sprzeczności?


Śr paź 11, 2017 21:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL