Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 20:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434 ... 436  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kłótnia z wątku o potopie została usunięta na prośbę użytkowników.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn lis 13, 2023 18:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czasami czytając wyrywkowe posty użytkowników ma się o nich wyrywkowe pojęcie.
Np. Anka-K, z pytaniem "po co szatanowi dusza" na pierwszy rzut zdawała się mi satanistką, potem jednak inne posty tego nie potwierdzały.
Oburzenie zaś noldy na zarzut osądzania i skazywania Boga może świadczyć o tym, że nie jest wrogiem Boga, choć ma własną wiarę, której nie rozumiem (Advaita?)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn lis 13, 2023 19:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 30, 2023 11:04
Posty: 121
Post Re: Czym jest ideologia LGBT?
bramin napisał(a):
Anka-K, unikaj osobistych wycieczek. Proszę posługiwać się tylko i wyłącznie argumentami a nie stwierdzeniami czy ktoś jest normalny lub nie.

Do mnie masz uwagi? Zapytanie o normalność to jest tutaj coś niestosownego? Ale bierz siekierę i leć to jest w porządku.
Powinieneś się wstydzić za takie uwagi. Idź z Bogiem.


Wt lis 14, 2023 15:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jak masz mi cos do powiedzenia to proszę nie w wątkach dyskusyjnych tylko w tym dziale. Jeszcze raz zwracam Ci uwagę, ze pytanie o to czy ktoś jest normalny jest argumentem ad personam/ad hominem i nie będzie tolerowane w dyskusjach.

_________________
ksiądz


Wt lis 14, 2023 18:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Za pytaniem też może stać obraźliwa uwaga. Gdyby na to pozwolić, ludzie zaczęliby się obrażać pod pozorem pytań.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt lis 14, 2023 18:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 30, 2023 11:04
Posty: 121
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Jak masz mi cos do powiedzenia to proszę nie w wątkach dyskusyjnych tylko w tym dziale. Jeszcze raz zwracam Ci uwagę, ze pytanie o to czy ktoś jest normalny jest argumentem ad personam/ad hominem i nie będzie tolerowane w dyskusjach.

Skoro prosisz o ten dział to sam się najpierw stosuj. Disujesz mnie za pytanie o atak za wskazanie przypisu z Biblii. Jeśli faktycznie jesteś księdzem to powinieneś doskonale wiedzieć, że Bóg brzydzi się gejami do tego stopnia, że karze ich za to śmiercią. Tak jest po prostu w Biblii i nie życzę sobie być za to atakowana, ani pouczana przez Ciebie. Moim zdaniem pytanie o to czy ktoś jest normalny nie jest obraźliwe, czy jest nienormalny niestosowne. Jeśli jeszcze raz zwrócisz mi tutaj jakąś uwagę, to będzie już prawdopodobnie moje ostatnie logowanie na tym forum, które jak dotąd poznawczo za wiele mi nie zaoferowało.


Wt lis 14, 2023 21:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Anka-K napisał(a):
Skoro prosisz o ten dział to sam się najpierw stosuj.
Zapoznaj się z regulaminem.
Anka-K napisał(a):
Jeśli faktycznie jesteś księdzem to powinieneś doskonale wiedzieć, że Bóg brzydzi się gejami do tego stopnia, że karze ich za to śmiercią.
A Ty jeśli jesteś chrześcijanką powinnaś wiedzieć i dokładnie przeczytać, ze Biblia mówi o czynach. Również chrześcijaństwo oddziela czyn od człowieka. Grzechem nie jest jak ktoś ma takie czy inne skłonności, grzechem jest realizacja tej skłonności.
Anka-K napisał(a):
nie życzę sobie być za to atakowana, ani pouczana przez Ciebie
Nie atakowałem Ciebie ani nie będę atakował, natomiast jako moderator będę Cię pouczał jeśli Twoje wypowiedzi nie będą zgodne z regulaminem.
Anka-K napisał(a):
Moim zdaniem pytanie o to czy ktoś jest normalny nie jest obraźliwe, czy jest nienormalny niestosowne.
A moim zdaniem jest to obraźliwe i proszę to przyjąć do wiadomości.
Anka-K napisał(a):
Jeśli jeszcze raz zwrócisz mi tutaj jakąś uwagę, to będzie już prawdopodobnie moje ostatnie logowanie na tym forum,
Takie groźby nie robią na mnie żadnego wrażenia, jesteś wolnym człowiekiem i jeśli odejdziesz to Twoja decyzja.
Anka-K napisał(a):
które jak dotąd poznawczo za wiele mi nie zaoferowało.
I vice versa :).

_________________
ksiądz


Śr lis 15, 2023 11:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 30, 2023 11:04
Posty: 121
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Zapoznaj się z regulaminem.

Nie znajduję tam mojego naruszenia.
To może wraz z personalną uwagą podaj co zostało naruszone, czy wolisz postawę pan i władca?
bramin napisał(a):
Grzechem nie jest jak ktoś ma takie czy inne skłonności, grzechem jest realizacja tej skłonności.

Czyli uważasz, że tym przypisie Bóg generalnie lubi mężczyzn jedynie pragnących obcować z innymi jak z kobietą, ale jak dojdzie do czynu to dopiero wtedy tak drastycznie zmienia upodobanie do nich, że żąda kary śmierci?
Skoro już się na to wypowiedziałeś to powinieneś być w tej opinii uczciwy, jeśli nie wobec siebie, to przynajmniej wobec innych myślących.
bramin napisał(a):
A moim zdaniem jest to obraźliwe i proszę to przyjąć do wiadomości.

A moim zdaniem to nie jest obraźliwe i pierwsza prosiłam o przyjęcie do wiadomości.
To forum jest dla Ciebie, czy dla nas?
bramin napisał(a):
Takie groźby nie robią na mnie żadnego wrażenia, jesteś wolnym człowiekiem i jeśli odejdziesz to Twoja decyzja.

Nigdy nikomu nie grożę. Co najwyżej ostrzegam. Twoja insynuacja jest dla mnie krzywdząca.
bramin napisał(a):
I vice versa :).

A może zamiast sakrazmu byłoby właściwsze w tym miejscu napisać coś merytorycznego i wartościowego poznawczo?


Śr lis 15, 2023 12:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Anka-K napisał(a):
Nie znajduję tam mojego naruszenia.
To może wraz z personalną uwagą podaj co zostało naruszone, czy wolisz postawę pan i władca?
Uwag do moderacji nie umieszczamy w wątkach dyskusyjnych a Ty to zrobiłaś dlatego przeniosłem Twoje uwagi do odpowiedniego działu.
Anka-K napisał(a):
Skoro już się na to wypowiedziałeś to powinieneś być w tej opinii uczciwy, jeśli nie wobec siebie, to przynajmniej wobec innych myślących.
Napisałem o tym ze w tym kontekście Biblia nie zajmuje sie tym kim człowiek jest, tylko jakie czyny popełnił. Jak tego nie rozumiesz i się wykłócasz to Twój problem, wiec zarzucanie mi nieuczciwości jest zwykłym trollingiem.
Anka-K napisał(a):
A moim zdaniem to nie jest obraźliwe i pierwsza prosiłam o przyjęcie do wiadomości.
To forum jest dla Ciebie, czy dla nas?
Moderatorzy odpowiadają za przebieg dyskusji i oni na podstawie regulaminu decydują o tym co jest obraźliwe.
Pytanie o to czy ktoś jest normalny nie jest argumentem w dyskusji, takie są zasady przyjęte od dawna w logice, public relations, komunikacji interpersonalnej itp.

_________________
ksiądz


Cz lis 16, 2023 8:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 30, 2023 11:04
Posty: 121
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
Nie chciałam tego wcześniej napisać ale może powinnam.
Po Twojej reakcji na moją informację o Kpł. 20,13 i jej reperkusje tak mi przyszło do głowy.
My jesteśmy Dziećmi Bożymi, a Ty jesteś Sługą Bożym.
Powinieneś służyć Bogu i nam z należytą pokorą, a zamiast tego się zapominasz.
Prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem Twojej reakcji w kwestii tej normalności ale też nie bardzo mnie Twoje zdanie interesuje. Dlatego jak już, to wiesz komu odpowiedzieć.
Szczęść Boże.


Cz lis 16, 2023 9:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 2024
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy w temacie automatycznego (niechcianego przeze mnie) wylogowywania coś da się zrobić? Bardzo proszę o zadziałanie, bo to jest szkodliwe dla forum - odstrasza użytkowników! a też oczywiście denerwuje...

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Cz lis 16, 2023 14:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Anka-K, prosze zakonczyc to awanturnictwo i moralne pouczenia. To jest moja ostatnia prosba.
Jerzy_67 napisał(a):
Bardzo proszę o zadziałanie, bo to jest szkodliwe dla forum - odstrasza użytkowników! a też oczywiście denerwuje...
Zgłaszałem to niedawno administracji bo jest to dla wszystkich denerwujące, mam nadzieję, ze spece od IT wreszcie cos zrobią.

_________________
ksiądz


Cz lis 16, 2023 15:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Anka-K napisał(a):
Ponieważ jakoś nikt z użytkowników nie prowadzi ze mną tutaj żadnego konfliktu ani nie odbiera mnie jako agresywnej prócz niektórych osób z moderacji

Moderatorzy nie muszą zawsze czekać na zgłoszenia, tylko mają dbać, aby wypowiedzi na forum mieściły się w granicach kultury osobistej i nie były prowokacyjne. Niektóre Twoje wypowiedzi niestety jednak nie spełniają tych wymagań. Ale to nie tylko moderatorzy zwracają uwagę na Twoje zachowanie, ponieważ wcześniej ktoś Ci zarzucił "niebotyczną arogancję" i nie był to moderator.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lis 16, 2023 15:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 30, 2023 11:04
Posty: 121
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
Moderatorzy nie muszą zawsze czekać na zgłoszenia, tylko mają dbać, aby wypowiedzi na forum mieściły się w granicach kultury osobistej i nie były prowokacyjne. Niektóre Twoje wypowiedzi niestety jednak nie spełniają tych wymagań. Ale to nie tylko moderatorzy zwracają uwagę na Twoje zachowanie, ponieważ wcześniej ktoś Ci zarzucił "niebotyczną arogancję" i nie był to moderator.

Myślę, że to jest druga z trzech prawd ks. Tischnera, tzw. tyż prawda.
Szkoda tylko, że nie czytasz sam siebie, bo to właśnie rzuciło mi się tu w oczy, ale w wykonaniu Twoim i kolegi. Może inni się już przyzwyczaili, ale dla mnie staje się to już trochę uciążliwe.
Im bardziej ktoś jest przywiązany do swojej opinii, to odmienna opinia będzie dla niego tym większą arogancją, a nawet agresją.


Cz lis 16, 2023 19:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tutaj jest akurat wątek na uwagi do moderacji. Można wyrażać swoje opinie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lis 16, 2023 19:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434 ... 436  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL