Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 1:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
subadam napisał(a):
Ktos mi zadal pytanie w trakcie obiadu o powstanie dogmatu Swietej Trojcy, a poniewaz mialem na komputerze otwarte forum to tam zadalem pytanie i dostalem zero odpowiedzi.
Po powtorzeniu pytania w dyskusyjnej czesci forum jako odpowiedz zostalem nazwany klamca.

Znajomi zrobili "wielkie oczy", stwierdzili ze takie jest oblicze polskiego katolicyzmu, a ja skorzystalem z googla i sie doksztalcilem. Dzieki Alus za szersze opracowanie.


Soul33 napisał(a):
Nie wiem, dlaczego nic nie wyszło, bo temat pozostał: viewtopic.php?f=27&t=39346

Ten temat to to niby powtorzenie Tego pierwszego pytania z zerem odpowiedzi nie ma


Pn cze 12, 2017 17:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Małgosiaa napisał(a):
Tego nie sprawdziłam, bo zasugerowałam się brakiem wyników z wyszukiwarki.

bert04 napisał(a):
Może niech to będzie mała scena pokazowa, że istotnie wyszukiwarki, tak guglowe jak i forumowe nie zawsze działają zgodnie z chęciami i życzeniami.


Przypomnę tu może, że nerwówka się zaczęła, bo jeden user się zasugerował tym, że nie może czegoś odnaleźć w wyszukiwarce.

===========

viewtopic.php?p=955855#p955855
Kael napisał(a):
Ten temat to to niby powtorzenie

viewtopic.php?p=955856#p955856
Kael napisał(a):
Ten temat to to niby powtorzenie


@Kael: powtarzasz się ;-)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn cze 12, 2017 18:03
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Może się mylę - jak pisze subadam wpisał w porze obiadowej hasło w wyszukiwarkę forumową "szukaj" i nie znalazł wątku.
Może nieprawidłowo wpisał hasło - bywało, że zmieniałam hasła aby odnaleźć konkretny wątek.
Zadał pytanie późnej pisząc "wpisałem w wyszukiwarkę" co mod odniósł do google.
Ja zrozumiałem jako zwykłe niedogadanie.


Pn cze 12, 2017 18:05
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
@bert04, tak mi sie robi z nerwow, ze sie zacinam i jakam.


Pn cze 12, 2017 18:11

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
No widze ze niezle zamieszanie wywolalem, a myslalem ze skonczy sie na moim drugim poscie.
Racje ma Bert ze moze nie powinno sie rozmawiac na powazne tematy w czasie obiadu, ale to nasi anglosascy znajomi zadali nam pytanie o ten dogmat, a ja z lekkim zazenowaniem musialem przyznac ze jedyne co mi sie kolacze w glowie to ktorys sobor nicejski, ale dlaczego i jak do tego doszlo to nie mam pojecia.
No ale jako ze moj komputer nigdy nie jest wylaczony a otwarty byl wlasnie na stronie forum wiec wkleilem w wyszukiwarke forum haslo "powstanie dogmatu Swietej Trojcy" i dostalem 0 odpowiedzi, wiec napisalem post z pytaniem jako nowy watek. Zapewnilem znajomych ze na pewno beda jakies odpowiedzi i rozmowa przeszla do innych tematow a obiad do kaczki pieczonej, ktora zreszta swietnie wyszla.
Po dosc dlugim czasie ( proszone obiady u nas zaczynaja sie o godz 17 od drinkow a koncza czesto kolo 24 po deserach ) wrocilem do komputera by zakonczyc temat i odczytalem post Yarpena o zamknieciu watku.
Przekazalem ta dosc nietypowa odpowiedz znajomym, a oni stwierdzili to co stwierdzili i wkrotce nas pozegnali. Ja natomiast po wstawieniu naczyn do zmywarki siadlem na chwile do googla by zasiegnac informacji stamtad.
Tu tez ktos kto stwierdzil ze wyszukiwarka googla dopasowuje wyszukiwanie do poprzednich wyszukiwan pytajacego ma oczywiscie racje, nie wiem poza tym czy czasem nie pokazuje innych rzeczy w Polsce, a innych w Kanadzie ?
Ot i cala historia.
Ja natomiast bedac dlugoletnim modem na jednym z najwiekszych polskich forow motocyklowych staram sie powstrzymac od nazywania ludzi glupcami czy klamcami niezaleznie od bzdur ktore czasami wypisuja, tylko dlatego ze uwazam ze nalezy moze oceniac dzialania a nie czlowieka.
Co jest moja dobra rada dla tutejszych modow.
Over and out, jak to u mnie mowia.


Pn cze 12, 2017 18:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
@subadam: na tym forum wyszukiwarka odroznia polskie litery i dlatego ja staram sie poprawnie pisac wyrazy. Inaczej tez nic nie znajde.


Pn cze 12, 2017 18:38
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam się do moderacji z wnioskiem, o zajęcia stanowiska wobec użytkowniczki @Alus, która stosuje bezpodstawne i nagminne oskarżenia wobec mojej osoby w tym temacie viewtopic.php?f=27&t=39334&p=956051#p956051


Wt cze 13, 2017 15:17
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam się do moderacji z wnioskiem, o zajęcie stanowiska wobec użytkowniczki@Małgosia, która stosuje bezpodstawne i nagminne oskarżenia wobec mojej osoby w tym temacie viewtopic.php?f=27&t=39334&p=956055#p956055


Wt cze 13, 2017 15:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Właśnie udowodniłam, a wybrana nawet nie czyta tego co wkleja (nie wie, gdzie co napisała) viewtopic.php?p=956056#p956056

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 13, 2017 15:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
wybrana napisał(a):
Zwracam się do moderacji z wnioskiem, o zajęcie stanowiska wobec użytkowniczki@Małgosia, która stosuje bezpodstawne i nagminne oskarżenia wobec mojej osoby w tym temacie viewtopic.php?f=27&t=39334&p=956055#p956055


Hmm... Małgosia podała link do tekstu, który napisałaś po tym jak zaprzeczyłaś, że takiego posta napisałaś... Czy to ma oznaczać, że ktoś Ci się na konto włamał i pisze za Ciebie? To by wiele wyjaśniało.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt cze 13, 2017 15:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Małgosiaa napisał(a):
Właśnie udowodniłam, a wybrana nawet nie czyta tego co wkleja (nie wie, gdzie co napisała) viewtopic.php?p=956056#p956056


Nic nie udowodniłaś fałszywa oskarżycielko, bo to były wyłącznie moje własne słowa.
Może cię na takie nie stać, więc wklejasz cytat i próbujesz mnie o niego oskarżać - iście szatańskie podejście.
Do czego jeszcze ta użytkowniczka się posunie?


Wt cze 13, 2017 15:35
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
bert04 napisał(a):
wybrana napisał(a):
Zwracam się do moderacji z wnioskiem, o zajęcie stanowiska wobec użytkowniczki@Małgosia, która stosuje bezpodstawne i nagminne oskarżenia wobec mojej osoby w tym temacie viewtopic.php?f=27&t=39334&p=956055#p956055


Hmm... Małgosia podała link do tekstu, który napisałaś po tym jak zaprzeczyłaś, że takiego posta napisałaś... Czy to ma oznaczać, że ktoś Ci się na konto włamał i pisze za Ciebie? To by wiele wyjaśniało.


Może dokładnie doczytaj, kto zamieścił ten post.
Nazwa użytkownika jest po lewej stronie.


Wt cze 13, 2017 15:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
wybrana napisał(a):
Nic nie udowodniłaś fałszywa oskarżycielko, bo to były wyłącznie moje własne słowa.

Alus podała link do strony, z której zerżnęłaś zmieniając dwa słowa.
Bóg posłał Ducha Świętego do nas na ziemię, aby był osobowo z nami.
viewtopic.php?p=955674#p955674
A Bóg posłał Ducha Świętego do nas na ziemię, aby był tak osobowo z nami!
http://www.zajezusem.com/index.php?num=5135 (wycięłaś słowo"tak" i wykrzyknik.
Kiedy Duch Święty zamieszka w naszym sercu, to powoduje, że nasze relacje z Bogiem i Jezusem Chrystusem stają się osobiste.
viewtopic.php?p=955674#p955674
Kiedy Duch Święty wejdzie do naszych serc, to powoduje, że nasze relacje z Bogiem Ojcem i Jezusem stają się osobiste.
http://www.zajezusem.com/index.php?num=5135 (zmieniłaś wytłuszczone słowa).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Ostatnio edytowano Wt cze 13, 2017 15:43 przez Małgosiaa, łącznie edytowano 1 raz



Wt cze 13, 2017 15:41
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Droga moderacjo, albo proszę zająć stanowisko wobec użytkowniczki @Małgosia i użytkowniczki @Alus, albo proszę mnie w dniu dzisiejszym całkowicie wylogować jako użytkownika tego forum.
W takiej wrednej i fałszywej atmosferze, nie mogę dalej tu być.


Wt cze 13, 2017 15:41
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Oczywiście @wybrana, mimo dowodów powyżej, idzie w zaparte. Pewnie pod natchnieniem ducha, tyko jakiego :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 13, 2017 15:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL