Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Żadnym z moich działań nie zasłużyłem na ostrzeżenie. Ale nie udaję pokrzywdzonego - po prostu chcę wiedzieć, jakie są powody tych ostrzeżeń. Jeśli już musisz uważać mnie za debila, który autentycznie wierzył, że "sfabrykował dowody", to chociaż powiedz mi to w oczy.
Cytuj:
Czasem może zajść nieporozumienie, czasem może się zdarzyć, że wszyscy nie będą usatysfakcjonowani
Ależ w sytuacji, gdy Yarpen otwarcie mi powie "tak, owszem - uznałem, że jesteś tak głupi, że wierzysz iż sfabrykowałeś jakieś wiarygodne dowody", to ja będę usatysfakcjonowany. Bo wreszcie będę mógł pojąć, o co w całej sprawie chodziło.


Cz lip 09, 2015 12:26
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
Żadnym z moich działań nie zasłużyłem na ostrzeżenie.

O tym decyduje moderacja.

Cytuj:
Ale nie udaję pokrzywdzonego - po prostu chcę wiedzieć, jakie są powody tych ostrzeżeń.

Otrzymałeś stosowne informacje.


Cz lip 09, 2015 12:34
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
O tym decyduje moderacja.
Na podstawie dowodów, a nie widzimisię. Ale już napisałem, że nie chodzi mi o te ostrzeżenia, tylko o uzasadnienie.
Cytuj:
Otrzymałeś stosowne informacje.
Pośrednio od Soula dostałem informacje, które pozwalają mi przypuszczać, o co tak naprawdę Ci chodziło. Dlaczego nie napiszesz mi tego jasno, jak krowie na rowie?


Cz lip 09, 2015 13:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Domyślam się, że nie uważasz podanych informacji za sensowne/prawdziwe i dlatego pozostajesz przy stanowisku, że ich nie było.

Nie dostrzegam możliwości dalszej dyskusji, skoro dotychczasowa do wspólnej konkluzji nie doprowadziła. Wygląda na to, że wszyscy zostaną przy swoim zdaniu.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lip 09, 2015 17:45
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Domyślam się, że nie uważasz podanych informacji za sensowne/prawdziwe i dlatego pozostajesz przy stanowisku, że ich nie było.
Ależ uważam. Tylko że są one po pierwsze nieco niekompletne, a po drugie - Yarpen odmawia potwierdzenia tego co mówiłeś.
Cytuj:
Nie dostrzegam możliwości dalszej dyskusji, skoro dotychczasowa do wspólnej konkluzji nie doprowadziła. Wygląda na to, że wszyscy zostaną przy swoim zdaniu.
No przecież wyraziłem gotowość przyjęcia Twojej konkluzji. Tylko coś Yarpen problemy robi.


Cz lip 09, 2015 18:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 02, 2012 16:32
Posty: 1029
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Nie przeginacie trochę z tym wyskakującym wszędzie banerem reklamowym który można zamknąć dopiero po kilku sekundach?

_________________
Johnny99:
"Wszyscy, włącznie z tobą, wiedzą, że nikt nie wierzy w żadnego Potwora, a działalność Koscioła Spaghetti ma na celu wyśmiewanie wiary.
Jest to tzw. wiedza powszechna."


Pn lip 13, 2015 21:52
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Czy moglabym prosic o przyjrzenie sie temu wpisowi? elka nie wiadomo kiedy sie pojawi...


Pn lip 20, 2015 14:31
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Rozumiem, ze ten wpis jest jak najbardziej na miejscu?
A jak napisze, co mysle o autorze powyzszego, to mam nadzieje, ze tez nikomu to nie przeszkodzi?
Bedzie to bowiem najprawdziwsza prawda w przeciwienstwie do jego pomowien.


Wt lip 21, 2015 8:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Nie. Wpis nie jest na miejscu. Faktycznie, ja na przykład czekałem na moderatora działu. Ale @Dariusz-555 dostaje dzisiaj osta za całokształt trollowania.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt lip 21, 2015 12:28
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval nie przesadzasz przypadkiem? Określenie "pastuch" jest mniej obraźliwe od określenia "gamoń", które zostało tutaj użyte wobec pewnej osoby, której obrażać się nie powinno (osoba ta nie dostała ostrzeżenia). To raz. Dwa - określenie to padło w pewnym kontekście i zostało użyte dla wzmocnienia merytorycznej krytyki. ("gamoń" był rzucony ot tak bez kontekstu). Trzy - czy można prosić o doprecyzowanie jaka forma krytyki tego, co przez ostatnie 10 lat odstawia EP jest dopuszczalna?


Wt sie 11, 2015 10:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Każda. Z wyjątkiem inwektyw.
Dałem ostrzeżenie, bo inwektywa pojawiła się w dziale, który ja moderuję.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt sie 11, 2015 11:21
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Każda. Z wyjątkiem inwektyw.
Dałem ostrzeżenie, bo inwektywa pojawiła się w dziale, który ja moderuję.

Możesz dać jeszcze kilka ostrzeżeń a nawet bana, po przyzwoleniu na inwektywy quasa kierowane wobec papieża Franciszka, wiem, że nie chodzi o inwektywy, ale o osobę pisząca.
Zmniejszy się jedynie ilość osób modlących się w grupie różańcowej.


Wt sie 11, 2015 11:28
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Każda.
To ciekawe.
Cytuj:
Z wyjątkiem inwektyw.
Aha, czyli mogę np. napisać, że biskupi polscy mają podpisany pakt z diabłem. Ale już użycie określenia "pastuch" oznacza automatyczne ostrzeżenie.

Kryteria rzucania ostrzeżeń robią się coraz bardziej zawiłe. Ja np. nadal nie wiem, za co dostałem dwa ostatnie, bo zarówno moderator, który je wstawił, jak i adminka odmówili wyjaśnień. Niedługo exodus ludzi reprezentujących jakiekolwiek przywiązanie do nomokracji. Ale może o to chodzi.


Wt sie 11, 2015 11:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
zefciu napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Każda.
To ciekawe.
Cytuj:
Z wyjątkiem inwektyw.
Aha, czyli mogę np. napisać, że biskupi polscy mają podpisany pakt z diabłem. Ale już użycie określenia "pastuch" oznacza automatyczne ostrzeżenie.

Zefciu...
Regulamin:
§ IV: Uwagi końcowe:

1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje.


Jeśli więc ktoś obrazi hierarchów mojego Kościoła czy to inwektywami, czy to pisaniem, że mają podpisany pakt z diabłem bez podania dowodów, czy to zamieszczaniem obraźliwych rysunków, czy czymkolwiek innym jeszcze, dostanie ostrzeżenie.
Nie wymagaj ode mnie, bym podał Ci szczegółowo wszystkie możliwe sposoby naruszenia Regulaminu.
zefciu napisał(a):

Kryteria rzucania ostrzeżeń robią się coraz bardziej zawiłe. Ja np. nadal nie wiem, za co dostałem dwa ostatnie, bo zarówno moderator, który je wstawił, jak i adminka odmówili wyjaśnień. Niedługo exodus ludzi reprezentujących jakiekolwiek przywiązanie do nomokracji. Ale może o to chodzi.

Wiesz dobrze, za co je dostałeś, (mamy cały czas dostęp do postów zasługujących co najmniej na ostrzeżenie - one nie zginęły) ale przyzwoitość nie pozwala nam na wywlekanie tych powodów na forum publicznym. Tak jest chyba lepiej dla Ciebie?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt sie 11, 2015 11:57
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Wiesz dobrze, za co je dostałeś
Nie, nie wiem. I wyobraź sobie - od powtarzania w kółko, że wiem się nie dowiem. Dowiem się, jak ktoś mi raz przedstawi uzasadnienie.
Cytuj:
(mamy cały czas dostęp do postów zasługujących co najmniej na ostrzeżenie - one nie zginęły)
Proszę zatem mi wlepić ostrzeżenie za któryś z tych postów. Natomiast dwa ostatnie ostrzeżenia, które nie mają uzasadnienia - cofnąć albo uzasadnić.
Cytuj:
Tak jest chyba lepiej dla Ciebie?
Lepiej dla mnie i dla forum byłoby, gdybym otrzymywał wiarygodne (bo uwierzyć, że YZ naprawdę uznał tamten czyn za "fabrykowanie dowodów" nie jestem w stanie) uzasadnienie każdego otrzymywanego ostrzeżenia.


Wt sie 11, 2015 12:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL