Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 12:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Myślę, że Twe piękne oczy się mylą, nic nowego w Archiwum nie ma.


Cz kwi 04, 2013 18:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
OK, przyjąłem do wiadomości. Tyle tekstu się pojawiło, że mogło mi się pomerdać. A może to jakiś inny wpis został wycięty, a ja go błędnie przypisałem Pannie Funi. Otto też, zdaje się, mnie bronił nieco?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz kwi 04, 2013 18:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jajko...
To jest temat dotyczący moderacji, a nie Ciebie :)
Czyżby ban 24h był za krótki?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz kwi 04, 2013 20:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Działu "Kościół w społeczeństwie" nikt aktualnie nie moderuje?


So kwi 06, 2013 19:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Obecnie nie. Ale to nie znaczy, że żaden moderator tam nie zagląda. Szczególnie, gdy ktoś zgłosi raport - wtedy pewnie zajrzy nawet więcej niż jeden.

W każdym razie ja, póki co, nie uznałem, że potrzebna jest jakaś interwencja moderatora. Ale czytam wątek.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So kwi 06, 2013 20:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Alus napisał(a):
Działu "Kościół w społeczeństwie" nikt aktualnie nie moderuje?
Proponuję powierzyć tę funkcję naszemu drogiemu @Jajko, po pierwsze - najaktywniejszy właśnie w tym dziale, po drugie - znalazłby się po jasnej stronie Mocy :-D


So kwi 06, 2013 21:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dziękujemy. Poważnie rozważymy tę propozycję :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So kwi 06, 2013 21:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 05, 2012 11:05
Posty: 675
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
arzachel napisał(a):
Alus napisał(a):
Działu "Kościół w społeczeństwie" nikt aktualnie nie moderuje?
Proponuję powierzyć tę funkcję naszemu drogiemu @Jajko

Za co chcecie tak okrutnie karać to biedne Jajko? Obrazek

_________________
http://chomikuj.pl/LittoStrumienski/Genesis+-+propozycja+nowej+interpretacji,3484705218.pdf


So kwi 06, 2013 21:32
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=2&t=33469&start=60Chodzi mi o post yossefa z 13:07....
Rzucanie oskarżeń bez pokrycia w jakichkolwiek źródłach, dokumentach.
Chyba kiedyś o tym była mowa, że jeśli już kogoś oskarżamy to podajemy fakty, a nie tworzymy plotek, czy mitów

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


N kwi 07, 2013 14:34
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 4:57
Posty: 96
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=2&t=33469&start=60Chodzi mi o post yossefa z 13:07....
Rzucanie oskarżeń bez pokrycia w jakichkolwiek źródłach, dokumentach.
Chyba kiedyś o tym była mowa, że jeśli już kogoś oskarżamy to podajemy fakty, a nie tworzymy plotek, czy mitów

Robisz tu za donosiciela czy co ?
Czy zawsze internet to prawdziwe źródło ?
Tego chcesz....


N kwi 07, 2013 14:49
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
viewtopic.php?p=745951#p745951
Drapke napisał(a):
Nic nie poradzę, że jako typowy moherowy beret masz psychiczną blokadę i nie dopuszczasz nawet myśli,

Ad personam?

Drapke napisał(a):
Alus napisał(a):
Podejmując dysputę z głupimi katolikami, ewidentnie wskazujesz, że ni krzty nie jesteś mądrzejszy :D :D

Dyskusja z Wami, jak to trafnie nazwałeś - głupimi katolikami - żadna, bo ślepą wiarę przedkładacie nad racjonalne argumenty. Co się jednak przy Was uśmieję, tego mi nikt nie zabierze. :biggrin:


Szanownemu @Drapke zacytowałam regulamin, ale jak widać nerwy mu puszczają, wścieka się coraz bardziej Obrazeki nie widać aby emocje potrafił opanować Obrazek...środki uspokajające od MARIEL na niego nie podziałały :no:


N kwi 07, 2013 14:52

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Moderacja nieco przesadza ostatnio z banami - mam wrażenie, że wkrada się cenzura.
Ogólnie to ludzie są dorośli, a banici - cóż, nie zgadzałem się z nimi w większości przypadków, ale z nimi to forum było takiej bardziej ciekawe, a robi się trochę schematycznie ostatnio.
Nie każdy człowiek innych poglądów niż nasze (nasze = katolickie :)) jest tak bardzo kulturalny i wyważony jak Otto_Katz (ale Otto to Otto, większość forumowiczów powinno się od niego formy i stylu uczyć :)), a temperatura dyskusji... moim zdaniem wpływa pozytywnie na nią samą :]
To taki mój mały apel do moderacji o opamiętanie :D


Pn kwi 08, 2013 16:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam uwagę na dzisiejszy post @quas-a.
(Nadmieniam, że bezskutecznie prosiłem o przyjrzenie się temu użytkownikowi już 24 marca b.r.)

quas napisał(a):
Otto, nie kompromituj się. [...]
Oczywiśćie wtedy byś się jeszcze bardziej skompromitował dlatego lepiej zrobiłeś umieszczając swoje wypociny jakim to dla Ciebie Einsteinem i naukowcem jest Macierewicz.
(Wytłuszczenia moje).
viewtopic.php?p=746294#p746294

Od 5 marca ub.r. konsekwentnie z @quas-em nie wchodzę w jakiekolwiek dyskusje, pomimo to - nie nagabywany z mej strony - czyni wycieczki osobiste.
Sformułowania i wnioski zawarte w przytoczonym cytacie odbieram jednoznacznie, jako atak stricte personalny.

W ogóle charakterystycznym jest, że osoby prezentujące poglądy "zamachu smoleńskiego" nie odnoszą się w założonym temacie Smoleńsk 10.04.2010 do próśb o przedłożenie dowodów i linkowanie, a o ile już, to ich odnośniki nie dotyczą konkretów i przedmiotu polemiki.
Prócz pustosłowia, specyfiką ich "argumentacji" są jedynie osobiste przekonania, uprzedzenia i projekcje na adwersarzy, rząd, PO czy grupy społeczne nie podzielające ich opinii.
Co istotne, wątek ten znajduje się w dziale Aktualności, wymagającym rzeczowości i trzymania się faktów, nie zaś w Hyde Parku.

Proszę zatem o powzięcie kroków zmierzających do ukrócenia zbędnych i niezasłużonych uwag ad personam oraz przyjrzenie się zasygnalizowanemu zjawisku "swobodnych insynuacji" w temacie Smoleńsk...
Do tej pory przypomina on bardziej przysłowiowy onet.pl lub blogi skrajnej prawicy, a nie aspirującą do wysokich standardów wiara.pl. :(.

--------------------------------------------------------------------------------------------

PS.
Dziękuję @gacjanie za powyższą laurkę. Przyznaję, że poczułem się nieco skrępowany tą pochwałą.
Takich pozytywnie zakręconych "ekumenistów" znajdziemy więcej. Dłużny Ci jestem porządną flaszkę Obrazek.
A swoją drogą, pożyteczny byłby ranking lub strona poświęcona przyjaznym userom z "odległych stron" ;).

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Śr kwi 10, 2013 15:36
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Jeżeli mogę zwrócić uwagę na dziecinade stosowana przez jajko i otto-katz - polegającą na (wmorderator i spoko moderator). ktoś może się pomylić i uznać tych osobników za moderatorow . Jakieś przynajmniej polowiczne zachowanie umiaru w tym aby jednak ta funkcja byla traktowana poważnie , a nie pozwalanie sobie na wchodzenie , na głowe . :zdrowie:


Pt kwi 12, 2013 6:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
trup napisał(a):
Jeżeli mogę zwrócić uwagę na dziecinade stosowana przez jajko i otto-katz - polegającą na (wmorderator i spoko moderator). ktoś może się pomylić i uznać tych osobników za moderatorow . Jakieś przynajmniej polowiczne zachowanie umiaru w tym aby jednak ta funkcja byla traktowana poważnie , a nie pozwalanie sobie na wchodzenie , na głowe . :zdrowie:
(Wyboldowane własne)

Pozwolę sobie sprostować ewidentne nieścisłości /przekłamania:

1.) Na forum wiara.pl nie ma zarejestrowanych użytkowników "jajko i otto-katz".

2.) Userzy o podobnych nikach to @@:
- Jajko
- Otto_Katz

3,) Żaden z tych wyimaginowanych/nieistniejących userów (przez - nomen omen - @trup-a), ani też wskazanych przeze mnie - jako realnie funkcjonujący - nie posługuje się zasygnalizowanymi napisami w awatarze "(wmorderator i spoko moderator)";

- @Jajko od 3 kwietnia br. zastosował frazę "Wmorderator"

-@Otto_Katz od ~20 września ub.r. będąc prekursorem "tego nurtu", posługuje się opisem "Spoko Morderator" (czcionka Times New Roman).

4.) Nie rozstrzygam czy to "dziecinada"? Faktem jest, że (nagle z wyjątkiem @trupa) przez siedem miesięcy (w moim przypadku) nie przeszkadzało to userom, a administracja zaaprobowała jako żartobliwy wyróżnik.

5.) Zastosowany termin "osobników" (używany w nomenklaturze nauk biologicznych) w przypadku osób (i wszelkich osób) biorących udział w dyskusjach na forum jest uznawany za pejoratyw.
(Przykład wcześniejszego użycia tego miana wobec adwersarza viewtopic.php?p=738875#p738875)

Do moderacji:
Jeśli ten termin dotyczy mnie - nie życzę sobie takich określeń względem siebie!

Vide;
Słownik języka polskiego PWN napisał(a):
osobnik
1. «osoba, człowiek, zwykle z odcieniem ujemnym»
2. «jednostkowy okaz gatunku»
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2496550

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Pn kwi 15, 2013 13:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL