Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs homo_.) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Szefowa.
Nie mam nic vis a vis :razz: Twej propozycji, a nawet rozumiem, że wałkowanie od kilku dni jednej kwestii i św. Peregrynusa mogłoby przyprawić o rozwolnienie.
Wątek dotyczył @homo(...), wyrok zapadł, a odwołań raczej się tu nie stosuje.

Natomiast @humalog powoli zasługuje na otwarcie odrębnego tematu, poświęconego jego wybitnej postaci.
Ja widzę go jako potencjalnego kumpla do spółki kabaretowej, szczególnie po jego udanym debiucie biedronkowym, a jako wciskacz szpilek innym userom :evil: zdecydowanie marnuje talent dany przez Stwórcę.

A tak poza tematem, co to się stało Pani kierowniczko, że zmieniłaś image z lisiego na blondynkowaty?
No, no - ale wydekoltowane ciacho :jem2:!

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Ostatnio edytowano So paź 06, 2012 22:59 przez Otto_Katz, łącznie edytowano 1 raz



So paź 06, 2012 22:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 18:21
Posty: 267
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Asienkka napisał(a):
Litości....
Tak mi chodzi po głowie myśl o tym, żeby zamknąć na tydzień, albo i dwa dział Moderacja...

Ja jestem za... Imho warto pozamykać wszystkie tematy, które potęgują wzajemne animozje użytkowników, jeżeli nie da się nad nimi zapanować zgodnie z regulaminem.

_________________
Wspólnota Domowego Kościoła
Crux sacra sit mihi lux! Nunquam draco sit mihi dux!
Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana!
Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!


So paź 06, 2012 22:38
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
a jako wciskacz szpilek innym userom zdecydowanie marnuje talent dany przez Stwórcę.


A czegos sie człecze spodziewał po wulgarnym chamie niegodnym.....biedronek? :P

Co do osobnego tematu...Po co? Wystarczy lekko zmodernizowac ten i po sprawie. Przeciez w tym dziale i tak wiekszośc postów dotyczy mnie.

Dajta spokój Alus...sam to wezme na klate :D

P.S.
Napisałbym Szefowej, że jako brunetka lepiej mi sie prezentowała....ale dostane bana...a po co mi to??? :P


So paź 06, 2012 22:39
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
Jak ktos lubi życ z robactwem...to już jego problem.
Proponuje ci więc bys w ramach zycia z natura wyhodowała w domu karaluchy, pluskwy lub chociażby mrówki faraona....one też chca żyć. A moze jednak je zwalczasz?

Wiesz, ja nie mam takich problemów i to w domku jednorodzinnym, gdzie przychodzą stworzenia różnorakie.
Napisałam Ci na czym polega problem z biedronkami i jak temu zapobiec, ale Ty to zignorowałeś. Łatwiej być przeciw naturze... i po prostu powybijać :|
Ja potrafię przypatrzeć się naturze i nauczyć się z nią... współistnieć. Nawet kiedy znajduję w domu olbrzymiego pająka (tak, w domkach to norma przed zimą), których piekielnie się boję, wyrzucam, a nie zabijam. Nikomu, jeśli nie musi, nie dzieje się krzywda, a ja nie mam żadnych insektów. Mam normalny, czysty dom :)

humalog napisał(a):
Ale to ty nazywasz mnie "tałatajstwem"...i to z powodu robali.

Tak. Jesteś takim samym stworzeniem jak każde inne. Tylko z natury i w czynach o wiele gorszym, co udowadniasz na każdym kroku :|

humalog napisał(a):
Z Tałatajstwa (czyli mnie) przecież i tak pożytku nie ma.

Jest takie samo, jak z każdego innego stworzenia. Każde pełni jakąś funkcję. Niestety, niektóre stworzenia, wybierają opcję tylko negatywną :|


MARIEL napisał(a):
Jak oceniasz co piszą ludzie skoro od pięciu postów nie potrafisz wskazać choćby
jednego postu humaloga, który zasługiwałby na kolejne ostrzeżenie, a może nawet bana??

Cały czas wysuwasz w moim kierunku zarzut o braku skuteczności, ktorego jakoś
nie potrafisz udokumentować.
Jeśli kolejny raz nie wskażesz wyraźnie co przeoczyłam, jakich obowiązków
nie dopełniłam zrozumiem to jako zwyczajne awanturnictwo,
obrzucanie błotem dla obrzucania błotem.

Ależ traktuj to sobie jak chcesz. Proponuję przemyśleć, czy na bana w związku z awanturnictwem przeciw moderacji nie zasłużyłam :evil: – jakie to dla wielu wygodne, i tłumaczyć się specjalnie nie trzeba :evil:

Do postu humaloga odnosić się już nie będę, by powtarzać, natomiast przeczytaj sobie raz jeszcze moją wypowiedź – ja nie wiem co przed 2.X, a co po 2 X. Załatwiacie to prywatnie!!! A my dostajemy, brzydko to mówiąc, ochłapy.
Ja wiem co na forum i odnoszę się do tego co na forum!!!
Skuteczność jest taka, że @humalog dostaje uwagę od adminki, a wiele osób zgłasza co do niego zastrzeżenia (chociaż to akurat oczywiście też kwestia gustów).
Moja uwaga odnosi się do moderacji, a nie konkretnie do Mariel. Od moderacji oczekuję efektów, których tu nie było (@humalog robił co robił, od dawna – vide pierwszy post Otta!)
A rzecz rozchodzi się o niesprawiedliwość w odniesieniu do określonej sytuacji!

Soul33 napisał(a):
No i jak idzie, Vi? Przewierciłaś już Ziemię na wylot, czy jeszcze trochę sobie powiercisz? :D

A Ty dzisiaj piłeś ostro, Soul, czy tylko tak pitulisz sobie od rzeczy? :clever:


Asienkka napisał(a):
Tak mi chodzi po głowie myśl o tym, żeby zamknąć na tydzień, albo i dwa dział Moderacja...

To forum jest, jak mi się wydaje, dla ludzi - użytkowników, nie dla preferencji administracji. Jeśli będą problemy, pojawią się odpowiednie tematy w... niekoniecznie odpowiednich, ale dostępnych, wątkach.
Moderacja ma określone przywileje – tak jaki i obowiązki, ale nie wyczytałam w regulaminie, że to samowolka i nieograniczona niczym władza... :?


So paź 06, 2012 22:49
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
-Vi- napisał(a):
Ależ traktuj to sobie jak chcesz. Proponuję przemyśleć, czy na bana w związku z awanturnictwem przeciw moderacji nie zasłużyłam :evil: – jakie to dla wielu wygodne, i tłumaczyć się specjalnie nie trzeba :evil:


A ja proponuję ustosunkowywać się do tekstu, a nie do chochoła.
-Vi- napisał(a):
Moja uwaga odnosi się do moderacji, a nie konkretnie do Mariel. Od moderacji oczekuję efektów, których tu nie było (@humalog robił co robił, od dawna – vide pierwszy post Otta!)

Trzeba było tak od razu, a Ty pisałaś o braku skuteczności mojego działania.
;)


So paź 06, 2012 22:55
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
Tak. Jesteś takim samym stworzeniem jak każde inne. Tylko z natury i w czynach o wiele gorszym, co udowadniasz na każdym kroku


Cytuj:
Jest takie samo, jak z każdego innego stworzenia. Każde pełni jakąś funkcję. Niestety, niektóre stworzenia, wybierają opcję tylko negatywną



To było odnośnie "tałatajstwa" - czyli biedronek i mnie :D

Cytuj:
Ależ traktuj to sobie jak chcesz. Proponuję przemyśleć, czy na bana w związku z awanturnictwem przeciw moderacji nie zasłużyłam – jakie to dla wielu wygodne, i tłumaczyć się specjalnie nie trzeba


Cytuj:
A Ty dzisiaj piłeś ostro, Soul, czy tylko tak pitulisz sobie od rzeczy?



Podobno ja marnuje sie jako "wciskacz szpilek userom"....ale akupunktury to mógłbym sie uczyc od lepszych :P


So paź 06, 2012 22:56
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
-Vi- napisał(a):
A Ty dzisiaj piłeś ostro, Soul, czy tylko tak pitulisz sobie od rzeczy? :clever:

Asienkko, niniejszym donoszę na samą siebie :-(
Ktoś tu ma u mnie przywileje. Za takie coś takiemu humalogowi wlepiłabym
ostrzeżenie.


So paź 06, 2012 23:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Dla mnie to akurat zabawne. Tym bardziej, że chodziło mi po głowie podobne pytanie ale ostatecznie zrezygnowałem :twisted:

Ogólnie jestem za dawaniem ostrzeżeń za bezsensowne przepychanki (przepychanki bardziej na temat może faktycznie przenosić na jakiś ring/wydzielać), a za trzy - ban. Pierwszy ban tydzień, kolejny miesiąc.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So paź 06, 2012 23:11
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Nie wiem jak Wy, ale ja już idę spać, za bardzo nie harcujcie :)
Dobranoc :)


So paź 06, 2012 23:13
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
MARIEL napisał(a):
Trzeba było tak od razu, a Ty pisałaś o braku skuteczności mojego działania.
;)

No bo Ty się przy tej okazji pojawiłaś. Jako moderator.
A ja korzystam wyłącznie z dostępnych danych.
To też tak działa - brak jawności, brak odpowiedzialności za określone działanie, reakcja użytkowników = po prostu moderator!

humalog napisał(a):
Podobno ja marnuje sie jako "wciskacz szpilek userom"....ale akupunktury to mógłbym sie uczyc od lepszych :P

Nie wątpię. Ty preferujesz bardziej bezpośrednie metody... :lol:

MARIEL napisał(a):
Asienkko, niniejszym donoszę na samą siebie :-(
Ktoś tu ma u mnie przywileje. Za takie coś takiemu humalogowi wlepiłabym
ostrzeżenie.

Eeee... polecam donieść na Vi :twisted:
Ostrzeżenia, które nic nie wnoszą :twisted: ... a tu bana zarobić można :-D Wszak ja nie @humalog... :lol:
Widzę, nie od dziś, że chętnie cenzurujesz, jeśli pd gusta Twe nie podchodzi :) Przykro mi - nie dostosuję się do Twych prywatnych preferencji :) Lepiej od razu donieść i załatwić sprawę :-)

Dobrej nocy :)


So paź 06, 2012 23:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Vi - obowiązki ma również każdy użytkownik tego forum. Pierwszym z obowiązków jest zapoznanie się z regulaminem, a co za tym idzie przestrzeganie określonych zasad.
A Ty masz wieczne pretensje głównie do moderacji, że nie działa tak jak Ty byś tego oczekiwała. Zawsze jesteś bez winy, a nie daj Boże jak zwrócę Ci uwagę na Twoje zachowanie - obraza majestatu....
Może czas zastanowić się nad własnym postępowaniem, co? Rozliczanie innych przychodzi Ci z niebywałą łatwością.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So paź 06, 2012 23:26
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
Ostrzeżenia, które nic nie wnoszą ... a tu bana zarobić można Wszak ja nie @humalog...


Ale dowodów na posty wymagajace kolejnego ostrzeżenia po 02 października to nie przedstawiasz :P

Ja ci już dwa razy napisałem "vice versa"....

Cytuj:
Nie wątpię. Ty preferujesz bardziej bezpośrednie metody...



Wzgledem biedronek i innych potencjalnych stad robali w mieszkaniu...owszem. (Bez nerwów, pojedyncze pajaki wypuszczam wolno z balkonu na spadochronie).

Do tałatajstwa jednak żadnego usera nie przyrównałem, a za swoje epitety dostałem ostrzeżenie.

I kto tu jest bardziej bezpośredni ( i chroniony) ? :P


So paź 06, 2012 23:31
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Uuuuups wcisnąłem sie Szefowej...teraz dostane w ryja...za bezczelność i pewna niezamierzona krytyke ubarwienia :P


So paź 06, 2012 23:32

Dołączył(a): N lip 15, 2012 19:38
Posty: 77
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
Czekam, aż przytoczysz te wszystkie obraźliwe teksty napisane przeze mnie po 02 października...

Obraźliwe teksty poniżej; (tzn "prawie obraźliwe", bo to takie dość specyficzne teksty, ze 1 na 5 sędziów powie, że to normalne słownictwo). Masz specyficzne poczucie oceniania innych - ale moderatorzy nie będą w tym widzieć nic gorszącego. A to nic, że adresatów "szpilka" zaboli...
Cytuj:
Tak. Jesteś takim samym stworzeniem jak każde inne. Tylko z natury i w czynach o wiele gorszym, co udowadniasz na każdym kroku

humalog napisał(a):
ale jak ktos lubi sie bawić w tajnego konfidenta....może tak go nauczono dawniej :D

humalog napisał(a):
Teraz interpretuj to po swojemu w końcu jestes inteligentna ( w co na razie nie wątpie :) )

Cytuj:
A nie mówili tez, ze biedakowi w oczy świecili lampa na przesłuchaniu i łamali palce w szufladzie, no i ze siedział na odwróconym stołku ?

Cytuj:
Nadal przelewa z pustego w próżne

Cytuj:
Przez blisko dwa lata napisałes 6 postów.....a w ostatnie kilka dni 7 czy 8 i to jedynie w celu obrony homo, oraz rzekomo "ucisnionych" kobiet.

Cytuj:
ale do tego nie wystarczy przeczytanie "kilku postów". Na podstawie kilku postów to mozna co najwyżej.......poplotkować.

Cytuj:
Jako osobnik płci żeńskiej jestes potencjalnym kandydatem do tegoż gatunku

Cytuj:
działaja mi na nerwy....jak teściowa

Cytuj:
a ja byłem przekonany, ze te opłaty dotycza tylko wrażych, kłamliwych, żydo-masońskich i opanowanych przez SB (czyli wszystkich poza TVT ) mediów.

Bo ja myslałem, ze TV Trwam sie należy bo....no bo sie nalezy i kropa! Bo to JODYNA katolicka telewizja....bo jako JODYNA prawde głosi i jako ta JODYNA zaraze kosi.

No niestety...wyprowadziłaś mnie z błedu.....od teraz jeszcze bardziej nie lubie Ryżego i Wołodie...bo oni to zło sprawili.

Cytuj:
.... a świstak siedzi i zawija to w takie sreberka

... i tak można bez końca. Tylko po co? Dla ciebie to są "szpilki", ale innych takie teksty moga zaboleć...
I jeszcze na koniec:
- doszedłem tylko do 4 strony w wyszukiwarce Twoich postów
- do 2.10 jeszcze było daleko - zaczyna się na 8-mej stronie
- na takie mnóstwo postów znalazłem JEDEN post o jakimś artykule i DWA na tematy ogólne, które mogłyby być uznane jako głos w dyskusji o WIERZE. Reszta postów ma wydźwięk taki, jak cytaty powyżej :(


So paź 06, 2012 23:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Humalog - Ty się lepiej pilnuj :P
Jakbyś się jutro spotkał z naszym wspólnym znajomym to Go pozdrów :D Słyszałam, że czasem zamieniacie słowo ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So paź 06, 2012 23:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL