Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs homo_.) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 18:21
Posty: 267
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
Cytuj:
To jest wystarczający powód do ostrzeżenia, bo to stwierdzenie jest niegrzeczne, i najzwyczajniej nieprawdziwe. Sugeruje ono, że jestem nieobiektywny i wyciągam wnioski bez odpowiedniego rozeznania.

No cóż....przypomnij sobie czego to dokładnie dotyczy. Otóz pierwszych Twoich postów. Twoje wytłumaczenie nastapiło o wiele później.

No ale wciąż, nawet czytając moje wyjaśnienie interpretujesz to co napisałem nie patrząc na moje wyjaśnienie, dlatego je powtórzyłem.

humalog napisał(a):
Nie przesadzasz czasem z tym sugerowaniem dawania ostrzeżeń?
Poza tym odpowiadałem na cytaty podane przez ziuteckiego, a nie bezpośrednio Tobie i były tam słowa "być może", gdyż ty nie napisałes o tym, ze czujesz sie obrażony moimi sformułowaniami o "kilku postach".
Rozumiem jednak, ze jak sie chce psa uderzyć to kij zawsze sie znajdzie.
Czyzbym znalazł sie w towarzystwie wyjatkowych ideałów?

Może było do ziuteckiego, ale zawierało nieprawdziwie stwierdzenia dotyczące mnie, dlatego się wtrąciłem.

Dążenie do świętości obowiązuje każdego katolika, a samo pilnowanie języka żeby nie sprawić drugiemu przykrości na forum katolickim nie czyni z nikogo ideału, imho. Za dobrze by było :)

_________________
Wspólnota Domowego Kościoła
Crux sacra sit mihi lux! Nunquam draco sit mihi dux!
Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana!
Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!


N paź 07, 2012 13:25
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
A gdy jeden katolik jest hipokrytą


A na czym ta hipokryzja polega?

Czyzby na "łapaniu za słówka"? I na tej podstawie obrażanie kogoś?

No to :

Tałatajstwo pod postacia humaloga pozdrawia Ciebie serdecznie i dziekuje przy okazji, ze robacza forma życia (jaka osobiscie reprezentuję )ma szansę istnienia, co zawdziecza tak wspaniałym i wyrozumiałym osobom jak ty.
:D


N paź 07, 2012 13:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Widzę, że po banie dla homo_homini pojawiło się na forum kilku użytkowników, którzy usilnie doszukują się w wypowiedziach innych spisków i noży w plecy. A przy takim nastawieniu, oczywiście, można znaleźć je wszędzie, jak np. w wyrwanych z kontekstu fragmentach zdań. Czy są wśród nich jacyś znajomi z "cechu"?

Mały_kwiatku, jeśli to czytasz, mam propozycję, abyś sam sobie odpowiedział na pewne bardzo ważne pytanie - jakie Ty błędy popełniałeś i na czym polega Twoja wina w ostatnich wydarzeniach? Nikt nie może być idealny i Ty też nie jesteś. Ja np. nie zareagowałem wobec zachowania Alus i humaloga, choć wedle własnego sumienia uważałem ich wypowiedzi w pewnych momentach za co najmniej przesadne. I za to przepraszam.


-Vi- napisał(a):
Oczywiście że osądzam ludzi na jakiejś (i to nie jednej) podstawie. Nie biorę każdego jak leci, a złych ludzi skreślam. Co w tym dziwnego?

Dziwnego może i nic w tym nie ma ale dawno już zauważyłem, że oceniasz i skreślasz ludzi z prędkością karabinu maszynowego. A w takim tempie bywa to pochopne i wtedy krzywdzące.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 13:37
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
A na czym ta hipokryzja polega?

Choćby na wytykaniu powodów do bana innym (@homo_homini), podczas gdy sam uprawiałeś chamstwo na forum.

humalog napisał(a):
Tałatajstwo pod postacia humaloga pozdrawia Ciebie serdecznie i dziekuje przy okazji, ze robacza forma życia (jaka osobiscie reprezentuję )ma szansę istnienia, co zawdziecza tak wspaniałym i wyrozumiałym osobom jak ty.
:D

Szkoda, że niektóre stworzenia nie mogą podziękować tak wspaniałej osobie jak Ty, za szansę istnienia :(

Soul33 napisał(a):
Dziwnego może i nic w tym nie ma ale dawno już zauważyłem, że oceniasz i skreślasz ludzi z prędkością karabinu maszynowego. A w takim tempie bywa to pochopne i wtedy krzywdzące.

Bywa, że skreślam z prędkością karabinu maszynowego, a bywa wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od tego, co kto zrobi. Są rzeczy, które można tolerować lub gdzie można się wstrzymać z oceną, a są takie, których się zaakceptować nie da nawet w jednokrotnym wykonaniu, bo jest to coś bardzo złego w moim mniemaniu. Każdy ma swoje priorytety.


N paź 07, 2012 13:50

Dołączył(a): N lip 15, 2012 19:38
Posty: 77
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
To nie jest wystarczający powód do ostrzeżenia[...]
Rozumiem jednak, ze jak sie chce psa uderzyć to kij zawsze sie znajdzie.

Czyzbym znalazł sie w towarzystwie wyjatkowych ideałów?

Pierwsze zdanie; nie, mnie nie chodziło o danie tobie ostrzeżenia, czy bana - daleki jestem od wydawania osądów abym i ja nie był surowo sądzony. Chodziło o zwrócenie ci uwagi na SPOSÓB twojego pisania. Jak sam napisałeś:
Cytuj:
Reszta to mój sarkazm na temat mediów tzw. "toruńskich".
- czyli zawsze jest twój "sarkazm" w stosunku do wszystkich. Vul odpowiedział ci wyżej, ja przytoczyłem znów dwa twoje cytaty. I nie chodzi tu, że sam się przyrównujesz do psa. Chodzi o to, że mnie przyrównujesz do bijącego - a zaraz potem piszesz, że mogę być "wyjątkowym ideałem"... Ehh... Pisałem ci już - o ile wartościowsze byłyby twoje posty bez tych "sarkazmów" i "szpileczek".


N paź 07, 2012 20:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 18:21
Posty: 267
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Poniżej fragment z postu, z wizją pierwszego admina forum, podkreślenie moje:
saxon napisał(a):
(...)życzę darów Ducha Świętego, a zwłaszcza daru mądrości, który pomoże kształtować forum tak, aby stawało się ono coraz lepszą płaszczyzną wymiany poglądów w duchu wzajemnego szacunku, zrozumienia i miłości.(...)

Całość postu tutaj

Amen

_________________
Wspólnota Domowego Kościoła
Crux sacra sit mihi lux! Nunquam draco sit mihi dux!
Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana!
Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!


Ostatnio edytowano N paź 07, 2012 21:33 przez Vul, łącznie edytowano 1 raz



N paź 07, 2012 21:05
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
ziutecki

Nie wydaje ci sie, ze bardzo pobieżnie podałes cztery cytaty (Na dodatek dwa z nich dotyczyły odpowiedzi skierowanej do Vul'a), skomentowałes je, a nie odniosłes sie do całości mojego postu?

Starałem sie by do wyrwanych cytatów dołaczyc kontekst w jakim zostały te słowa napisane.
Pamietam jednak Twoje zdanie:
Cytuj:
Jeśli coś cytujesz, to największy sens cytowania ma przeważnie przytoczenie jednego zdania.

Jak rozumiem wystarczy sam "wyrwany" cytat bez odniesienia do całości.

Podałem ci przykład jak róznie można rozumieć jedno zdanie w zależności od tego co sie obetnie, a co zostawi.

Jak widze niepotrzebny był mój zapał...Ja gadam o kozie, a ty o wozie....to może lepiej już zmilczeć.


N paź 07, 2012 21:33

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Alus napisał(a):
.. ni ch***y nie pojmuję co jest obraźliwego w zdaniu dobrze, że nie jeszcze pluła przez lewe ramię :D :lol:

A do niedawna "para A+h szarżowała" w okultyżmie aż "iskry leciały z okrzykami pełnymi miłości do bliżniego".
Ona już sama sobie zaczyna odpowiadać, że to z powodu stosunkowo niskiego poziomu sprawnosci myślenia.

_________________
*****


Pn paź 08, 2012 4:42
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
vix vel homo_homini vel mały_kwiatek - musisz zmienic styl, bo w oskarżeniach jesteś nieprzyzwoicie przewidywalny i rozpoznawalny.


Pn paź 08, 2012 6:55
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
anmara napisał(a):
Alus napisał(a):
.. ni ch***y nie pojmuję co jest obraźliwego w zdaniu dobrze, że nie jeszcze pluła przez lewe ramię :D :lol:

A do niedawna "para A+h szarżowała" w okultyżmie aż "iskry leciały z okrzykami pełnymi miłości do bliżniego".
Ona już sama sobie zaczyna odpowiadać, że to z powodu stosunkowo niskiego poziomu sprawnosci myślenia.

A gdzież mi tam do Tojego poziomu dostrzegajacego obrazę w zdaniu dobrze, że nie zaczęła pluć przez lewe ramię :D :lol:


Pn paź 08, 2012 6:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 18:21
Posty: 267
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
vix napisał(a):
(...)Problem był w tym, że homo humani nie używa takich słow, jakie usiłowali prowokować A +H, więc jego reakcje były znacznie bardziej wysublimowane, do tego stopnia, że samo pojawienie sie homo humani uznawano w koncu za obraźlliwe.
Nie dał się do konca sprowokować wobec tego Asienka go zbanowała za to że jest malym kwiatkiem.
Tak, ta sama Asienka, ktora nasłała na homo humani parę znajomych trolli, by zrealizowali wolę wyższej władzy, by unicestwić tego człowieka za jego wiedzę i poglądy w zakresie bioenergoterapii. Dodajmy, poglądy nieznane specjalnie, bo jakieś 90% tego co tu ciągle czytaliśmy o bioenergoterapii to były insynuacje wyssane z palców pary A+H.

Vix, jedna sprawa to są nie przystające katolikowi sformułowania względem osoby innego uczestnika forum a druga to polemika z jego poglądami. A jeżeli propagowane poglądy stoją w sprzeczności z nauczaniem KK, czy wręcz je podważają a osoba je głosząca nie da się przekonać rzeczowymi argumentami to już samo to wystarczy na ostrzeżenie, czy w konsekwencji na bana.

Pojawiło się niedawno rzeczowe podsumowanie dyskusji o bioenergoterapii zrobione przez donpedro.

vix napisał(a):
(...)Tylko nie ma tu już zadnych ludzi, poza ludźmi z kurii, nasłanymi, by na zaoranej metr pod powierzchnią ziemi forumowej zasiali trawę i posadzili kwiatki (byle żadnych kwiatków związanych ze świętą małą Tereską !!!).
Patronem kwiatka była święta Tereska, patronem homo homini Jezus Krół.
A kto patronuje temu forum, na ktorym nikt się nawet nie modli?

Takie uwagi (wytłuszczone przeze mnie) pod adresem Kościoła Hierarchicznego, które sugerują, że przedstawiciele Kurii w sposób tajny działają przeciwko uczestnikom forum jest w moim odczuciu karygodne i niedopuszczalne. Zgłosiłem ten post.

_________________
Wspólnota Domowego Kościoła
Crux sacra sit mihi lux! Nunquam draco sit mihi dux!
Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana!
Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!


Pn paź 08, 2012 9:03
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Vul, widzę, że zgłosiłeś, ale to i tak nie ma znaczenia bo user zlikwidował profil.
Ciekawe, że z tego IP pisał też inny user z tego forum ;)
Ogólnie, kochani od paru dni obserwuję nadspodziewane mnożenie
się klonów, o ile moderacja przegłosuje informowanie o banach
będzie to dla Was w końcu widoczne :)


Pn paź 08, 2012 9:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 18:21
Posty: 267
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
MARIEL napisał(a):
(...)Ogólnie, kochani od paru dni obserwuję nadspodziewane mnożenie
się klonów, o ile moderacja przegłosuje informowanie o banach
będzie to dla Was w końcu widoczne :)

hiob mawia, że jak jesteśmy atakowani to znaczy, że podążamy w dobrym kierunku.
Mnie by taka widoczność satysfakcjonowała, ale... oczywiście nie jestem jedynym uczestnikiem forum... na szczęście :biggrin:

_________________
Wspólnota Domowego Kościoła
Crux sacra sit mihi lux! Nunquam draco sit mihi dux!
Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana!
Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!


Pn paź 08, 2012 10:00
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
MARIEL napisał(a):
Ciekawe, że z tego IP pisał też inny user z tego forum ;)

Nie znam się aż tak na IP (sama nie mogę rozgryźć jak to do końca działa u mnie, bo w dwóch różnych miejscach pokazują mi się dwa różne, z czego jedno zmienne), ale wiem że niektórzy mają właśnie zmienne. Pamiętam, że właśnie dlatego moderacja zrezygnowała z banowania po IP na innym forum, gdyż zdarzało się, że zabanowanych zostało ileś różnych osób, którym zostało przydzielone to samo IP, lub - jak słyszałam, że w przypadku niektórych dostawców bywa - IP było zmienne i przechodnie. Albo bywało też tak (to było w grze online), że niektórzy korzystali z kawiarenki internetowej albo komputerów w jakiejś pracowni (np. w szkole), lub z jednego komputera kilku graczy (było podejrzenie o multikonta, a to po prostu byli różni ludzie, np. rodzeństwo).
Jasne, że często zdarzają się i klony, ale nie zawsze tak jest. Dlatego z ocenianiem i blokowaniem po IP byłabym ostrożna.


Pn paź 08, 2012 10:58
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Tez byłbym ostrożny jeżeli chodzi o IP.....można przecież wchodzic przez proxy, a w tym wypadku moderator, ani też i sam administrator (forum) nic nie zrobi.....no chyba, ze dołączy administrator techniczny portalu i co nieco porządnie pogrzebie :)


Pn paź 08, 2012 11:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL