Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
 Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs homo_.) 
Autor Wiadomość
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
Zapewne takie (wg Twojego i anmary mniemania), ze każdorazowe wklejanie na forum moich wyrwanych czasem z kontekstu kontrowersyjnych tekstów winno być karane kolejnym ostrzeżeniem. O to ci chodziło?

Szczerze mówiąc - nie! Nie o to mi chodziło.
Widzisz... mnie generalnie chodzi o sprawiedliwość. O nic więcej.
Bo widzisz... ja Cię w jakiś sposób lubię ;) Sama jestem pewnym "freakiem", i cenię podobnych, w tym tych niekoniecznie z mojej bajki ;) I za takimi dziwolągami generalnie się opowiadam ;)
Tyle że mam jakieś zasady, i właśnie ich brak mnie razi. I to zraziło mnie do Ciebie i zaczęłam się czepiać :-|
I mam poczucie sprawiedliwości. A tu sprawiedliwości nie ma :no: Tak to wygląda z mojej strony.

humalog napisał(a):
Moze pomożesz anmarze w wyszukaniu SETEK obelg jakie z moich drastycznych postów zaśmiecaja to forum....SETEK, a najlepiej by sie nie powtarzały :D

Sugerujesz, że jesteś grzeczny i poprawny? :clever:
;)


So paź 06, 2012 19:27
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
Sugerujesz, że jesteś grzeczny i poprawny?




W żadnym wypadku...nawet jako dziecko do aniołków sie nie zaliczałem...a co dopiero teraz :D

Mnie chodzi o te SETKI. No bo skoro anmara wymieniła jedna setna...to czekam na pozostałe 99 setnych :D


So paź 06, 2012 19:38
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
Mnie chodzi o te SETKI. No bo skoro anmara wymieniła jedna setna...to czekam na pozostałe 99 setnych :D

A no to z tym do Anmary :razz:
Ja się potrafię przyczepić choćby tylko do szczegółu ;)
A poza tym jak nie piszę, że sympatyzuję z kimś, czy kogoś popieram (co jak najbardziej mi się zdarza :razz: ), to wypowiadam się wyłącznie za siebie :)


So paź 06, 2012 19:51
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Co prawda odpowiedziałem w wątku do moderacji.
Ale powtórze tutaj

Czekam, aż przytoczysz te wszystkie obraźliwe teksty napisane przeze mnie po 02 października...z uwzględnieniem doniesień na PW...a moze nawet odkryjesz kim jest ten "donosiciel" :D

Wiesz jak cos mam do kogos to pisze oficjalnie, a nie przez kogoś....ale jak ktos lubi sie bawić w tajnego konfidenta....może tak go nauczono dawniej :D


So paź 06, 2012 20:31
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
humalog napisał(a):

Doniesienia z PW ? Jakie PW ?

Przytaczaj, przytaczaj....

A to to niby co jest?


humalog napisał(a):

Dziwne jednak, ze nie otrzymałem ostrzeżenia za rzekome chamstwo i wulgaryzmy w stosunku do homo.






humalog napisał(a):

Ok...koniec offtopa bo przyjdzie "lesniczy" i nas wy.....i

Watek na mój temat mozna kontynuowac w odpowiednim do tego i aktywnym temacie

Ach, jakiś Ty konsekwentny... Nawet do własnych biedronek się nie przeniosłeś, tylko po takim apelu jedziesz dalej równo w temacie do moderacji...
I co gorsza, podwójnie mi gdzieś gdzieś z tym samym wyskakujesz, i tym razem(!) nie jest to efekt wina...

A żeby Cię tak leśniczy konsekwencji nauczył...


To co przytoczyłaś zostało juz wyjasnione przez MARIEL (znów Cie złapałem na nieczytaniu :P ).
Ostrzeżenie było za całość, ale nastapiło bezpośrednio po doniesieniu (z dwutygodniowym opóźnieniem :) ) o nazwaniu zyzia "oszołomem". Troche to niejasno wyglądało...ale w końcu mi MARIEL wytłumaczyła, tak jak wytłumaczyła juz wszystkim...

Teraz co do reszty....to nie efekt niekonsekwencji, ani tez przytomności, ale zwykłej pomyłki. Miałem forum otwarte w dwóch zakładkach....i po prostu nie zauważyłem, ze pisze w niewłasciwym temacie...ot cała sprawa.

Co zas do biedronek....wytepiłem tałatajstwo. Pisałaś coś o tym, ze one też chcą życ. To niech se żyją, ale nie w moim mieszkaniu. Ja z robactwem zyc nie zamierzam :D

A teraz możesz kontynuowac :D


So paź 06, 2012 20:58
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
A swoją drogą... ostatnia uwaga adminki to tak... pro forma? To też o czymś świadczy, czy totalnie się nie liczy?


No i kto tu jest niekonsekwentny :P

Ostania uwaga adminki....była uwaga, a nie ostrzeżeniem i nie dotyczyła w żadnym razie jakiegos obrażania czy wulgaryzmów, ale czegos co ja nazywam odbijaniem piłeczki, a adminka prowokowaniem.
Czy po tej uwadze cos sie bardziej jeszcze zaostrzyło?

No bo chyba nie nazwiesz chamstwem wysmianie nonsensownego postu anmarii o rzekomym moim "zapomnieniu o człowieczeństwie" w odpowiedzi na "kocenie sie obelg". Na dodatek w tym samym poście anmara nawołuje do jaknajszybszego pozbycia sie mnie....tylko ja pytam za co? Za ten ostatni post czy za całość?

O ile wiem to za jedno ostrzeżenie nie wylatuje sie tutaj....(no chyba, ze przewinienie jest wyjatkowo rażące)...ale dopiero po trzech, a i to wtedy jest sie wysyłanym na tzw "urlop" ban czasowy. Nie wiem kiedy nastepuje ban stały...ale na pewno nie po pierwszym ostrzeżeniu. A tego domaga sie anmara.
No i ty to nazywasz sprawiedliwością? Dla mnie to tendencyjność


So paź 06, 2012 21:08
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
humalog napisał(a):
To co przytoczyłaś zostało juz wyjasnione przez MARIEL (znów Cie złapałem na nieczytaniu :P ).

A siebie samego na niezrozumieniu prostego tekstu...:P Gratuluję :!: :brawo:
A tak chełpiłeś się swoją umiejętnością interpretacji, i raczej masz się za inteligentnego... :razz:


humalog napisał(a):
Ostrzeżenie było za całość, ale nastapiło bezpośrednio po doniesieniu (z dwutygodniowym opóźnieniem :) ) o nazwaniu zyzia "oszołomem". Troche to niejasno wyglądało...ale w końcu mi MARIEL wytłumaczyła, tak jak wytłumaczyła juz wszystkim...

A to ciekawe... :shock:
Dwutygodniowe opóźnienie, gdy brak reakcji natychmiast, przy codziennej obecności moderatora na forum... :o Do tego sam zainteresowany (inteligentny, czy tylko mi się wydaje, bo coraz bardziej poddaje to w wątpliwość? :twisted: ) interpretuje ostrzeżenie tak a nie inaczej...
I w końcu Mariel w odpowiednim momencie, po reakcji czepialskich userów, tłumaczy wszystkim co i jak... :lol:
Sorry, to forum wiara.pl. a nie kretyni.pl czy idioci.pl :twisted:


humalog napisał(a):
Teraz co do reszty....to nie efekt niekonsekwencji, ani tez przytomności, ale zwykłej pomyłki. Miałem forum otwarte w dwóch zakładkach....i po prostu nie zauważyłem, ze pisze w niewłasciwym temacie...ot cała sprawa.

a to nie mój problem :)

humalog napisał(a):
Co zas do biedronek....wytepiłem tałatajstwo. Pisałaś coś o tym, ze one też chcą życ. To niech se żyją, ale nie w moim mieszkaniu. Ja z robactwem zyc nie zamierzam :D

A teraz możesz kontynuowac :D

Zatem kontynuuję - wzajemności w życiu życzę :-)
Skoro nie potrafisz żyć w zgodzie z naturą, to i natura tym bardziej obędzie się bez Ciebie :) Pożytek z - jak to sam ująłeś - tałatajstwa-żaden ;)


So paź 06, 2012 21:20
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
-Vi- napisał(a):
humalog napisał(a):
Ostrzeżenie było za całość, ale nastapiło bezpośrednio po doniesieniu (z dwutygodniowym opóźnieniem :) ) o nazwaniu zyzia "oszołomem". Troche to niejasno wyglądało...ale w końcu mi MARIEL wytłumaczyła, tak jak wytłumaczyła juz wszystkim...

A to ciekawe... :shock:
Dwutygodniowe opóźnienie, gdy brak reakcji natychmiast, przy codziennej obecności moderatora na forum... :o Do tego sam zainteresowany (inteligentny, czy tylko mi się wydaje, bo coraz bardziej poddaje to w wątpliwość? :twisted: ) interpretuje ostrzeżenie tak a nie inaczej...
I w końcu Mariel w odpowiednim momencie, po reakcji czepialskich userów, tłumaczy wszystkim co i jak... :lol:
Sorry, to forum wiara.pl. a nie kretyni.pl czy idioci.pl :twisted:



Chyba się trochę zagalopowałaś. Nie mam obowiązku
pilnować nie przypisanych mi działów, fakt, że czasem tak robię
wynika tylko i wyłącznie z mojej dobrej woli.

Humalog był u mnie na cenzurowanym od początku moderowania,
miał edytowane posty i był upomniany przez PW.
Post do njczyziu, który został zgłoszony na sam koniec
i zdecydował o ostrzeżeniu nie był napisany w "moim" dziale
i nie musiałam go zauważyć natychmiast.
Gdy został zgłoszony-zareagowałam.

Edit: Post napisany 17wrz., zgłoszony - 2paż.
Jeszcze jakieś niejasności??


So paź 06, 2012 21:33
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:

Wiadomość



Tytuł wiadomości:

Otrzymałeś/aś ostrzeżenie



Od:

MARIEL



Wysłano:

02 paź 2012 16:20



Do:

humalog






Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:

Cytuj:

To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=27&p=703466#p703466.

Obrażanie użytkowników




Proszę....oto cytat z ostrzeżenia (jak chcesz moge zrobic screena)

Teraz interpretuj to po swojemu w końcu jestes inteligentna ( w co na razie nie wątpie :) )

Dostałem ostrzeżenie za całość....a ten post był takim kamykiem przeważajacym wagę. Jasniej juz tego nie potrafie wyjasnić...ale ty inteligentna jesteś i wydaje mi sie, że juz dawno zrozumiałaś, tylko nie chcesz sie przyznać :D

Cytuj:
a to nie mój problem


No nie Twój...ale obszernie ten fakt skomentowałaś...czyli jednak Twój problem :P

Cytuj:
Zatem kontynuuję - wzajemności w życiu życzę
Skoro nie potrafisz żyć w zgodzie z naturą, to i natura tym bardziej obędzie się bez Ciebie Pożytek z - jak to sam ująłeś - tałatajstwa-żaden


Jak ktos lubi życ z robactwem...to już jego problem.
Proponuje ci więc bys w ramach zycia z natura wyhodowała w domu karaluchy, pluskwy lub chociażby mrówki faraona....one też chca żyć. A moze jednak je zwalczasz?

No i popatrz...przecież to ja jestem chamski i godny zbanowania. Ale to ty nazywasz mnie "tałatajstwem"...i to z powodu robali.
Cieżko sie dogadac z kims dla kogo robale maja większy sens bytu od człowieka (którym mimo wrodzonego chamstwa jednak jestem) :( . Wazne jest jednak to, ze z takich przekonan w końcu sie wyrasta, a młodośc ma swoje prawa, nawet te niezbyt mądre.


No i na koniec.
Może rzeczywiście przestaniesz robic uniki i przelewac z pustego w próżne i w końcu wskażesz moje posty napisane po 02 października, które są wyraźnym powodem do pozbycia sie mnie z tego forum. Z Tałatajstwa (czyli mnie) przecież i tak pożytku nie ma.


So paź 06, 2012 21:39
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
MARIEL napisał(a):
Chyba się trochę zagalopowałaś. Nie mam obowiązku
pilnować nie przypisanych mi działów, fakt, że czasem tak robię
wynika tylko i wyłącznie z mojej dobrej woli.

Humalog był u mnie na cenzurowanym od początku moderowania,
miał edytowane posty i był upomniany przez PW.
Post do njczyziu, który został zgłoszony na sam koniec
i zdecydował o ostrzeżeniu nie był napisany w "moim" dziale
i nie musiałam go zauważyć natychmiast.
Gdy został zgłoszony-zareagowałam.
Jeszcze jakieś niejasności??

A ja podkreślam raz jeszcze - jestem userem i oceniam efekty!!!
Wy działacie (albo i nie - takie Wasze prawo) z ukrycia, użytkownicy nie wiedzą co się dzieje, i bazują na tym co jest im podawane.
Nie wiem kto był, i za co, u Ciebie na cenzurowanym, nie wiem co robiłaś, oceniam co piszą ludzie i efekt końcowy. A ten jest jaki jest :-|

Tarota mam sobie postawić na to co się dzieje u moderacji? :twisted: Nie, dziękuję. Szybko wylecę za propagowanie nieodpowiedniego punktu patrzenia :twisted:


So paź 06, 2012 21:44
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
No i jak idzie, Vi? Przewierciłaś już Ziemię na wylot, czy jeszcze trochę sobie powiercisz? :D

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So paź 06, 2012 21:47
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Jak oceniasz co piszą ludzie skoro od pięciu postów nie potrafisz wskazać choćby
jednego postu humaloga, który zasługiwałby na kolejne ostrzeżenie, a może nawet bana??

Cały czas wysuwasz w moim kierunku zarzut o braku skuteczności, ktorego jakoś
nie potrafisz udokumentować.
Jeśli kolejny raz nie wskażesz wyraźnie co przeoczyłam, jakich obowiązków
nie dopełniłam zrozumiem to jako zwyczajne awanturnictwo,
obrzucanie błotem dla obrzucania błotem.


So paź 06, 2012 21:49
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
No i jak idzie, Vi? Przewierciłaś już Ziemię na wylot, czy jeszcze trochę sobie powiercisz?




Nadal przelewa z pustego w próżne :D


So paź 06, 2012 21:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
W sensie, że zgubiła drogę pod Ziemią i kręci się w kółko? :(

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So paź 06, 2012 21:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Litości....
Tak mi chodzi po głowie myśl o tym, żeby zamknąć na tydzień, albo i dwa dział Moderacja...

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So paź 06, 2012 22:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL