Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 12:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
O, właśnie. Ja tam napisałem coś-tam, coś-tam i Kael przestała się odzywać. Ja mogę przeprosić, jeśli uraziłem Kael osobiście, tylko nie bardzo wiem, za co, bo już wyrzuciłem z pamięci tamten nasz spór i pamiętam tylko, że chodziło o Polskę i bodaj o uchodźców-migrantów. Ja na szarganie imienia Polski jestem bardzo wyczulony, a szczególnie na umieszczanie jej w takim kontekście, że to zaścianek Europy jest i że w ogóle tutaj jacyś niekulturalni Janusze mieszkają, w odróżnieniu od cywilizowanych Zapadników-Unitów. Cięzko mi obiecywać, że odtąd nie będzie między nami sporów, ale zawsze mogę spróbowac, żeby przebiegały one łagodniej i bez fajerwerków.


Ostatnio edytowano Pt sie 11, 2017 21:06 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 11, 2017 20:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Też się przenoszę tutaj, dyskusję z tamtym panem już zakończyłem. Choć po ostatnich fochach można by sądzić, że jakiś nastolatek mu tożsamość ukradł.

Tytuł: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji

zefciu napisał(a):
Oczywiście moja poprzednia wypowiedź opatrzona jest klauzulą "Utinam falsus vates sim".


Nie chciałeś być fałszywym prorokiem, a zamiast tego Kasandrą się stałeś.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt sie 11, 2017 21:04
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy, nie musisz mnie przepraszac. Ja juz nic nie pamietam. Napisalam, co mialam do napisania i ... znikam.


Pt sie 11, 2017 21:07
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ależ nie znikaj, tylko się wypowiadaj... w dowolnych tematach, bo szkoda Twojej nieobecności.


Pt sie 11, 2017 21:10
Post Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Panie Piotrowski, zlituj się pan. : ))) Nibyś pan taki życzliwy Moderacji, a w nią walisz jak Roland Arabów. Ktoś jeszcze się na to łapie? Małgosi żeś dał spokój, bo zobaczyłeś, że ona nie daje pola do dyskusji – całkiem słusznie zresztą – to czepiłeś się Soula, bo Soul chce jeszcze z tobą rozmawiać, a ty chyba chcesz, żeby go krew zła zalała.

Uwaga do moderacji jest taka: trollibus non disputandum est. Stara mądrość Usenetu.

Marek_Piotrowski napisał(a):
czy ujawniacie moderatorom innego fora treść tego, co uczestnicy tego fora

Powiedzmy, że chwycę tę zanętę: rzeczownik „forum” jest w języku polskim nieodmienny, a „fora” to jest jego liczba mnoga.


So sie 12, 2017 20:17

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Nibyś pan taki życzliwy Moderacji, a w nią walisz jak Roland Arabów
Zwykle nie odpowiadam ErgoProxy - z oczywistych względów - ale chciałbym zwrócić uwagę na tę wypowiedź, bo jest symptomatyczna: pokazuje bowiem znakomicie forumową mentalność plemienną.
Mentalność ta rodzi przekonanie, że jest się albo "za" albo "przeciw" jakiejś grupie - stąd zdziwienie, że ktoś w jednej sprawie jest "za", a w drugiej "przeciw".

Oczywiście, istnienie "plemienia" jest wygodne: nie przypadkowo przymyka się oko na dyskusję userów z innymi userami w wątku "tylko i wyłącznie do moderacji".

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So sie 12, 2017 20:35
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Straszne rzeczy się dzieją na tym forum. Mentalność plemienia się pleni. Jedyny sprawiedliwy staje się ofiarą mętnych aluzji. A moderacja nie dość chętnie, chyżo i kulturalnie dopytuje się, o co chodzi w oszczerstwach i pieniactwach.

Skandal, proszę pani, skaaaandal. Będę na to zwracał uwagę jeszcze przez cztery strony i nie spocznę, aż wreszcie jakiś moderator się zlituje i da mi upragniony laur męczennika. Potem będę mógł ogłosić, jak to forum na psy zeszło.

PS: To byłem ja, zraniona dziewica orleańska. Ale P..., ten, Marek, stał się ostatnio zaskakująco przewidywalny.


EDIT:
PPS: Chyba jednak wnerwiło go to ciągle P..., bo skasował nazwisko z sygnaturki. W sumie nawet można zrozumieć.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


So sie 12, 2017 21:52
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mhm, coś w tym jest. Ale rzecz ciekawa: zanęta nie okazała się zanętą, pan Piotrowski nie pociągnął kwestii fora dalej. (Nawiasem: rzeczownik forum odmienia się w rosyjskim.) Znaczy, jemu faktycznie zaczyna się polszczyzna rozkładac, co w wypadku literata jest sprawą dość makabryczną. Ja nie wiem, z kim pan Piotrowski przestaje poza obrębem forum wiara, że się zaraża takimi rzeczami; ale na jego miejscu posłałbym to towarzystwo do wszystkich diabłów.

I to szybko.


So sie 12, 2017 22:03

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cóż Bercie, Twoja ironia jest "łatwa" - pozwala uniknąć niewygodnych kwestii.
Dość oklepane zagranie.
Podobnie jak w wątku do moderatorów - mam dość.
Nie widze dobrej woli w rozwiązaniu - skądinąd łatwej, bo wymagającej jednowyrazowej odpowiedzi - sprawie.
EOT

==========
Cytuj:
Ale P..., ten, Marek, stał się ostatnio zaskakująco przewidywalny.
EDIT:
PPS: Chyba jednak wnerwiło go to ciągle P..., bo skasował nazwisko z sygnaturki. W sumie nawet można zrozumieć.
Tak, łatwo zrozumieć, że właśnie próbowałeś nieudolnej złośliwości, prymitywnego chwytu z nazwiskiem, pisząc P...

Śmieszne trochę, bo ja z sygnaturki nazwiska nie wykasowywałem - jest jak było :badgrin:
Jedynie więc pokazałeś swoją "klasę", schodząc do poziomu ErgoProxy.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So sie 12, 2017 23:08
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
A ErgoProxy zszedł do poziomu pilastra, a pilaster to wiadomo: dno i pięć metrów mułu. Ech, panie Piotrowski; skłócić się z ErgoProxy nie jest wielką sztuką, bo ErgoProxy – on już taki nieokrzesany jest. Ale żeby skłócić się bertem, to jest wyższa szkoła kłótliwości. I pan w to brniesz dalej, i będziesz się skłócał z kolejnymi użytkownikami, aż będziesz miał wkoło siebie samych tylko "wrogów", a sympatyków – malutko, jeśli w ogóle. I wtedy zostanie panu już tylko to towarzystwo, które zaraża pana rusycyzmami. Żeś pan wdepnął...


N sie 13, 2017 6:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Marku, twoje pieniactwo jest przewidywalne jak fazy księżyca, połączenie forumowej partyzantki i syndromu ostatniego zdania. A twój poziom przypomina mi jako żywo... pilastra i zefcia z czasów, jak oboje próbowali podobnych chwytów na katoliku. A i tu im się zdarzało. Może pierwsze dwa posty dotyczyły "problemu", potem było jeżdżenie na moderacji. I ten punkt, od którego "kak nie abracat, rzopa nazad", gdzie brak odpowiedzi to źle a odpowiedź to jeszcze gorzej... nie pierwszy raz to widzę, ale za każdym razem jednak szkoda.

Wiem, nie przyjmiesz tego za dobrą monetę, ale coś niedobrego się z Tobą dzieje. I nie sądzę, że to tylko z powodu sympatii politycznych, jak uważają inni. Ale co by nie było, dla mnie to jest jak dr. Jeckyl i mr. Hyde. Jak Marek, który z żelazną logiką potrafił wyklarować zawiłości teologii. I jak... Piotrowski, którego nic nie przekona, że białe jest białe.

No dobra, dla Ciebie to pewnie znowu będzie "emocjonalny wist" czy coś w tym stylu. Trudno. Być może rypnąłem się i nigdy nie miałeś nazwiska w sygnaturze, ale teraz to i tak nie ważne. Swoje napisałem, nic już dodawać nie trzeba.

Żegnaj Marku.
EOT Piotrowski.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


N sie 13, 2017 7:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
subadam napisał(a):
Nic nie pisalem o Dudzie i Kaczynskim.


Tymczasem kilka postów wyżej:

subadam napisał(a):
Zawetowane przez Dude zmiany oddalyby rowniez sady pod kontrole Ministra Sprawiedliwosci i jednoczesnie Prokuratora Generalnego :).
W ten sposob juz zupelnie wrocilibyscie do organizacji wladz w PRL gdzie naprawde rzadzil I sekretarz jedynej mozliwej partii.
Sam sposob dzialania Sejmu obecnie przypomina czysty teatr gdzie jednosobowo rzadzi prezes Jaroslaw, rzad przygotowuje projekty ustaw dla Sejmu pod jego dyktando ktore przedstawia jako poselskie, a Sejm jest maszynka do ich jak najszybszego zatwierdzania.


viewtopic.php?p=964639#p964639

Mnie chodzi po prostu o to, żeby kolejny wątek nie utonął w dyskusji nt. jaki to Kaczyński zły i jakie to ma dyktatorskie zapędy.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


So sie 19, 2017 5:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie ma takiego tematu, więc się tutaj spytam, bo niby gdzie indziej?
Ma ktoś z was liste Moderatorów? w jakim są wieku? imiona?
Są tu gdzieś na forum takie informacje?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt wrz 01, 2017 16:12
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To będzie odkrywcze:

Obecni moderatorzy są wpisani na stronie głównej, pod każdym działem, a gdy klikniesz w nick możesz zobaczyć informacje na ich temat, które chcieli udostępnić.

Cieszy mnie, że mogłem pomóc :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt wrz 01, 2017 16:34
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jak to "które chcieli udostępnić"? Nie ma informacji medycznych, numerów kart kredytowych i nagich zdjęć? Przyłączam się do grona oburzonych z Markiem.

NB. myślałem wcześniej, że jazdy Marka wynikają z osobistej urazy do Małgosi. Okazuje się jednak, że mają głębsze uzasadnienie polityczne. Waginosceptyk z Żoliborza chce bowiem osobiście moderować wszystkie fora internetowe. Więc logiczną jest kampania podobna do tej, jaką niedawno mieliśmy przeciwko sędziom. Ciekawe, czy ograniczą się do forów internetowych, czy w Wiadomościach też będzie materiał o tym, jak moderator z jakiegoś portalu ukradł batona w sklepie... :D


Pt wrz 01, 2017 16:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL