Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
medieval, ja bardzo prosze, przestan to forum traktowac jak wlasny folwark.

I nawzajem... Jak masz coś do mnie osobiście to jest odpowiedni dział do tego.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So sty 13, 2018 15:40
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Oj, białogłowo, dałaś stały pokarm ludziom pijącym mleko i dostali niestrawności :?

Od tego się nie umiera. Następnym razem po prostu po to nie sięgnie.

_________________
Tylko Bogu chwała


Wt sty 16, 2018 8:35
Zobacz profil
Post Re: Po co jest 500+ ?
Soul33 napisał(a):
Lepsza jest inna zasada. Jeśli nie można wyciągnąć wniosku - nie wyciągamy.
Twoje lepsze jest wrogiem tego wszystkiego dobrego (:D), które obowiązuje w tym wątku


N sty 21, 2018 16:48
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ponieważ zefciu napisał, co napisał, w wątku uwag do moderacji...

Słuchajcie no, koledzy użyszkodnicy moi drodzy. To, że Paulito jaja sobie jawne robi, to jeszcze nic przesadnie szkodliwego nie jest, chyba że koniecznie nie chce się grać podług zaproponowanych przez niego reguł – ale wtedy można po prostu nie udzielać się w wątku. Natomiast to, co i jak wypisuje formek, że on najpierw z jawnej bzdury ustąpi, a za czas jakiś ją powtarza serio, jakby nigdy nic – no, ja nie wiem, czy on ma diagnozę, czy nie ma; a czy powinien mieć - ba! Ale poznałem kiedyś jednego urojeniowca, który uważał, że mafia na niego dybie i on zachowywał się mniej więcej w ten właśnie sposób.

Nie rozumiem więc, po co koniecznie chcecie mieć rację w sporze z takimi przeciwnikami, na czym tylko cierpi Wasza własna reputacja, względnie Powaga Sprawowanego Urzędu. Objaśnicie mi? Ciekawość mnie zżera.


Wt lut 06, 2018 9:13
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Drugi Ergo. Primo: żadnego ważnego urzędu nie zajmuję (sekretarz parafialnego koła Bractw św św. Cyryla i Metodego to chyba nie jest urząd wymagający wielkiej ochrony powagi), więc mogę się bezkarnie z płaszczakami użerać. Secundo: istnieją osoby realnie wierzące w płaskoziemstwo, więc nie można zostawiać argumentów płaskoziemskich bez odpowiedzi. Tertio: nawet zawodowi trolle mają ograniczoną cierpliwość. W końcu to im nerwy pójdą i to oni zrobią coś, za co wylecą z forum. Widzisz, że Paulinito już się wytrzymałość kończy i domaga się natychmiastowego bana dla mnie na podstawie bana z innego forum.


Wt lut 06, 2018 9:48

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Drugi Ergo. Primo: żadnego ważnego urzędu nie zajmuję (sekretarz parafialnego koła Bractw św św. Cyryla i Metodego to chyba nie jest urząd wymagający wielkiej ochrony powagi), więc mogę się bezkarnie z płaszczakami użerać. Secundo: istnieją osoby realnie wierzące w płaskoziemstwo, więc nie można zostawiać argumentów płaskoziemskich bez odpowiedzi. Tertio: nawet zawodowi trolle mają ograniczoną cierpliwość. W końcu to im nerwy pójdą i to oni zrobią coś, za co wylecą z forum. Widzisz, że Paulinito już się wytrzymałość kończy i domaga się natychmiastowego bana dla mnie na podstawie bana z innego forum.


Domagam się bana za oszczerstwa których się dopuszczasz.A nerwy puszczają tym, którzy stosują argumenty ad personam.I niewątpliwym faktem jest, że zarzucasz innym bezpodstawne kłamstwa, stosujesz obraźliwe określenia oraz inne zagrywki które mają upodlić Twojego rozmówcę.Za to właśnie dostałeś już wiele ostrzeżeń oraz zostałeś wywalony z innego forum.

Ergo.

Proszę podać podstawy do twierdzenia, że robię sobie jaja.Czyżbyś znał moje intencje?


Wt lut 06, 2018 10:09
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Paulito napisał(a):
Domagam się bana za oszczerstwa których się dopuszczasz.
Konkretnie które?
Cytuj:
I niewątpliwym faktem jest, że zarzucasz innym bezpodstawne kłamstwa
A co? formek nie kłamał mówiąc, że jest inżynierem? formek nie kłamał wklejając obrazek płaskiej Ziemi i mówiąc, że obrazek przedstawia kulę?
Cytuj:
stosujesz obraźliwe określenia
Proszę je wskazać.
Cytuj:
Za to właśnie dostałeś już wiele ostrzeżeń oraz zostałeś wywalony z innego forum.
Oczywiście łżesz. Ale nie jest to miejsce, by roztrząsać tamtą sprawę.
Cytuj:
Proszę podać podstawy do twierdzenia, że robię sobie jaja.Czyżbyś znał moje intencje?
Nie znam Twoich intencji, ale wiem, że nie jesteś idiotą. Skoro zaś nie jesteś idiotą, to pisząc idiotyczne tezy jesteś nieszczery.


Wt lut 06, 2018 10:16
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Podstawą jest Twoja, Paulito, niewątpliwa inteligencja i rzetelne wykształcenie, jakiemu dajesz ciągłe świadectwa. Te przymioty musiały wywindować Cię na taki poziom społeczny, na którym Twoją postawę w temacie płaskiej Ziemi można zinterpretować tylko jako robienie sobie jaj. Oczywiście nie wiem, czy robisz sobie jaja, bo lubisz, czy asekurujesz się w ten sposób, czy z jakiegoś innego jeszcze powodu.


Wt lut 06, 2018 10:27

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zefciu

Nie rżnij głupa.Zarzuty których się domagasz znajdują się w dziale do moderacji.Twój kumpel z działu też tam jest.
Poczekajmy na rozstrzygnięcie.

Ergo

Proszę cię nie dyskutujmy na temat czyjegoś wykształcenia.Istotą sporu w danym wątku powinny być argumenty i na tym trzeba się skupiać.Wchodzenie pod powierzchnię nie ma najmniejszego sensu.


Wt lut 06, 2018 10:41
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Paulito napisał(a):
Zarzuty których się domagasz
Nie domagam się żadnych zarzutów.


Wt lut 06, 2018 10:50

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Paulito napisał(a):
Zarzuty których się domagasz
Nie domagam się żadnych zarzutów.


Ok, domagasz się wykazania listy oszczerstw których się dopuściłeś, a które ja ci zarzucam.


Wt lut 06, 2018 10:57
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Paulito napisał(a):
Ok, domagasz się wykazania listy oszczerstw których się dopuściłeś, a które ja ci zarzucam.
No i proszę. Gdzie ta lista?


Wt lut 06, 2018 11:18

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Paulito napisał(a):
Ok, domagasz się wykazania listy oszczerstw których się dopuściłeś, a które ja ci zarzucam.
No i proszę. Gdzie ta lista?


Wszystkie niezbędne informacje w zakresie przewin szanownego usera zostały przekazane do organu uprawnionego, czyli do moderacji.Poczekajmy cierpliwie na rozstrzygnięcie.


Wt lut 06, 2018 11:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Wypadałoby się zdecydować na konsekwencję w działaniu.
Jeśli powierza się sprawę moderacji, to nie powinno się mówić o rzekomych oszczerstwach, tylko czekać na decyzję moderacji.
A jeśli jednak mówi się o rzekomych oszczerstwach publicznie, to wypada je również zaprezentować.

Niezaprezentowanie oszczerstw, ale mówienie o ich występowaniu, to prawdopodobnie sfabrykowane narzędzie wpływu na decyzję moderacji, które ma "ułatwić" moderacji podjęcie decyzji, poprzez stwarzanie w opinii publicznej wrażenia, bycia rzekomą osobą pokrzywdzoną.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt lut 06, 2018 11:51
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
chwat napisał(a):
Czy temat "Pusta Ziemia - Teoria Agarthy" na pewno nie rokuje nadziei w dyskusji? Miałem wrażenie, że ostatnio zbliżyliśmy się do pewnego przełomu, płaszczaki rzuciły kilka ciekawych i nader konkretnych jak na nich informacji, które aż prosiły się omówienia.
Ale jakich? „Informacja” o braku możliwości występowania dnia polarnego poniżej 89 równoleżnika nie była żadną „informacją”, tylko po prostu liczbą wziętą z powietrza.


Cz lut 08, 2018 6:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL