Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
fuller napisał(a):
Kolejny watek w którym chrześcijanie spieraja sie miedzy soba i wbijaja szpile sobie nawzajem.

Dobrze, ze została mi jeszcze paczka chipsów z wczorajszego wieczora, to wrzuce sobie do miski i podjadając poczytam sobie. :)

Niezły tu ubaw. Lepsze to niz wszelkie kabaretony.


Alez takie było załozenie tego wątku

Miłego ubawu :D


N paź 07, 2012 16:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
-Vi- napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Dziwnego może i nic w tym nie ma ale dawno już zauważyłem, że oceniasz i skreślasz ludzi z prędkością karabinu maszynowego. A w takim tempie bywa to pochopne i wtedy krzywdzące.
Bywa, że skreślam z prędkością karabinu maszynowego, a bywa wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od tego, co kto zrobi. Są rzeczy, które można tolerować lub gdzie można się wstrzymać z oceną, a są takie, których się zaakceptować nie da nawet w jednokrotnym wykonaniu, bo jest to coś bardzo złego w moim mniemaniu. Każdy ma swoje priorytety.

Ty to jednak robisz pochopnie i czasem to widać, podobnie jak widać efekty, bo Twoja ocena bywa chybiona. A mało tego, samej zdarzało Ci się skreślać ludzi za szybkie wyciąganie negatywnych wniosków na temat innych, co już zakrawa na hipokryzję, którą tak chętnie ludziom zarzucasz (nie będę podawał przykładów, bo to nie ma być "formalny" zarzut).

Gdyby więcej osób skreślało ludzi tak szybko, jak Ty, to mielibyśmy co tydzień spektakl zbiorowej "egzekucji społecznej" typu wyrzucania Jagny ze wsi.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 16:47
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Ty to jednak robisz pochopnie i czasem to widać, podobnie jak widać efekty, bo Twoja ocena bywa chybiona.

Nie bardziej niż Twoje pseudo-psychoanalizy, od których, niestety, nie potrafisz się powstrzymać :roll:

Soul33 napisał(a):
A mało tego, samej zdarzało Ci się skreślać ludzi za szybkie wyciąganie negatywnych wniosków na temat innych, co już zakrawa na hipokryzję, którą tak chętnie ludziom zarzucasz (nie będę podawał przykładów, bo to nie ma być "formalny" zarzut).

Gdyby więcej osób skreślało ludzi tak szybko, jak Ty, to mielibyśmy co tydzień spektakl zbiorowej "egzekucji społecznej" typu wyrzucania Jagny ze wsi.

Zbiorowe egzekucje mnie nie interesują, natomiast ze swojej prywatnej "wsi" mogę i będę sobie wywalać według własnych gustów, i stosując własne kryteria. Bardziej do zarzutów nie zamierzam się nawet ustosunkowywać, ponieważ moje własne kryteria, moje prywatne opinie i oceny ludzi bądź zjawisk, to po prostu nie Twoja sprawa. Sugerowałabym zająć się swoją własną osobą i skupić na własnych działaniach :)


N paź 07, 2012 17:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Jakiemu użytkownikowi zrobiłem w ostatnich czasach "pseudo-psychoanalizę"? Przypominam sobie tylko sugestię w Twoim kierunku, że przyjemnie jest poużywać sobie na całej grupie osób.

-Vi- napisał(a):
ze swojej prywatnej "wsi"

A co mnie interesuje Twoja prywatna wieś? Przecież nie jesteś na swojej prywatnej wsi, tylko na forum internetowym, na którym podejmujesz określone działania wobec obecnych tutaj ludzi.

-Vi- napisał(a):
Sugerowałabym zająć się swoją własną osobą i skupić na własnych działaniach :)

Dobra. Idź przodem :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 18:29
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Soul33 napisał(a):
Jakiemu użytkownikowi zrobiłem w ostatnich czasach "pseudo-psychoanalizę"? Przypominam sobie tylko sugestię w Twoim kierunku, że przyjemnie jest poużywać sobie na całej grupie ludzi.

A czy Ty uważasz, że ja pamiętam, czy w ogóle zwracam uwagę na to, jaki konkretnie post kiedy napisałeś? Często stosujesz pseudo-psychoanalizy i często wypowiadasz się w tym tonie. To dla Twoich wypowiedzi charakterystyczne. Tyle.

Soul33 napisał(a):
A co mnie interesuje Twoja prywatna wieś? Przecież nie jesteś na swojej prywatnej wsi, tylko na forum internetowym, na którym podejmujesz określone działania wobec obecnych tutaj ludzi.

I również na tym forum internetowym jak najbardziej mogę sobie oceniać według własnych gustów, i darzyć kogoś sympatią lub antypatią w oparciu o własne kryteria.
A co, chciałbyś mi zabronić? :D

-Vi- napisał(a):
Idź przodem :)

Żebym tak jeszcze tylko nie miała ciągle Ciebie za plecami...


N paź 07, 2012 18:41
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
trup napisał(a):
Człowieku nie irytuj się - zastanawiam się tylko jak można było zbanować homo_homini_canis_est , a zostawić takie wypowiedzi jak twoje . Jeden sięgał i szukał a drugi ślizga się . :zdrowie:

Nie potrafisz jak widać rozróżnić recydywy od występku.


N paź 07, 2012 19:08
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Jakby to powiedzieć recydywa to jedno z najgorszych określeń gdyż ustawia człowieka w gorszej sytuacji już na samym starcie .Z tego pewno powodu w sakramencie spowiedzi nie jest istotne czy grzech popełniony już był kilka razy czy jeden raz - ważna jest postawa penitenta . Dlatego nie rozrożniam recydywy od występku - bo i tu i tu jest występek .
humalog
Cytuj:
Homo "siegał i szukał".....nieźle mnie rozbawiłeś

ktoś powiedział - uderz w stół itd.....
Ale dobra dam wam spokój , moze przez pogodę mnie poniosło - wszak język ma dwie bramy - zęby i usta - a jednak potrafi sie przecisnąć nawet przez te dwie bariery .
Co nie oznacza , że nie będę cenzorem w waszym przypadku .hłe , hłe chyba lepszy śmiech niż buahaha . :bije:


Pn paź 08, 2012 10:51
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
ktoś powiedział - uderz w stół itd.....


Post był skierowany do mnie, wiec nie "nozyce", ale ja sie odezwałem.
Cytowane w tym przypadku przysłowie ma sie więc nijak do sytuacji...ale tak bywa gdy sie nie pamieta co sie pisało :D


Pn paź 08, 2012 11:00
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
humalog
Cytuj:
Post był skierowany do mnie, wiec nie "nożyce", ale ja sie odezwałem.

A po czym poznałeś , że do ciebie .- jeżeli po nożycach to jednak nożyce .... :help:


Pn paź 08, 2012 11:55
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
trup napisał(a):
Jakby to powiedzieć recydywa to jedno z najgorszych określeń gdyż ustawia człowieka w gorszej sytuacji już na samym starcie .Z tego pewno powodu w sakramencie spowiedzi nie jest istotne czy grzech popełniony już był kilka razy czy jeden raz - ważna jest postawa penitenta . Dlatego nie rozrożniam recydywy od występku - bo i tu i tu jest występek .

Spowiedź bez postanowienia poprawy i realizacji postanowienia, jest pustą formą.
Św. o. Pio kilka razy przestrzegł spowiadającą się u niego kobietę, stale z tych samych grzechów, że ją ukarze.
Gdy po spowiedzi u innego spowiednika zmierzała do Komunii rozległ się w kościele odgłos siarczystego uderzenia w policzek.
Kobieta po tym zdarzeniu radykalnie zmieniła swoje postępowanie.


Pn paź 08, 2012 12:43
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Droga alus
Cytuj:
Spowiedź bez postanowienia poprawy i realizacji postanowienia, jest pustą formą.

a trup napisał
Cytuj:
Z tego pewno powodu w sakramencie spowiedzi nie jest istotne czy grzech popełniony już był kilka razy czy jeden raz - ważna jest postawa penitenta

Dlatego właśnie ci już po raz kolejny napisze ślizgasz się po tematach nie czytając dokładnie tego co kto napisał i co poprzez to napisanie chciał powiedzieć . ;-)


Pn paź 08, 2012 17:32
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
trup napisał(a):
Droga alus
Cytuj:
Spowiedź bez postanowienia poprawy i realizacji postanowienia, jest pustą formą.

a trup napisał
Cytuj:
Z tego pewno powodu w sakramencie spowiedzi nie jest istotne czy grzech popełniony już był kilka razy czy jeden raz - ważna jest postawa penitenta

Dlatego właśnie ci już po raz kolejny napisze ślizgasz się po tematach nie czytając dokładnie tego co kto napisał i co poprzez to napisanie chciał powiedzieć . ;-)

Drogi trup - wiem co chcesz powiedzieć, powtarzasz to niemal w każdym watku.
Każdy kto nie podziela Twojej optyki wiary, modlitwy, patriotyzmu, jest miałki, ślizga się, wszak nietaktem jest zwracanie uwagi w tym dziale ludziom wierzącym przez osoby niewierzące..czytaj głupie.


Pn paź 08, 2012 18:19
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
alus
Cytuj:
Każdy kto nie podziela Twojej optyki wiary, modlitwy, patriotyzmu, jest miałki, ślizga się,

Małe co nieco - nie każdy . O patriotyzmie nic nie pisałem , zgadzałem sie z niektórymi wypowiedziami innych forumowiczów .
alus
Cytuj:
wszak nietaktem jest zwracanie uwagi w tym dziale ludziom wierzącym przez osoby niewierzące..czytaj głupie.

Tą uwagę możesz skierować do psalmisty - ja tylko powtórzyłem słowa o głupocie - a co za tym idzie cała reszta jest wynikiem tych słów .
Dzisiaj w nocy pracuję i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na klepanie w klawiaturkę coby urozmaicić ci czas - dlatego wybacz . :beksa:


Pn paź 08, 2012 18:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Drogi trupie, ojczyzna polszczyzna Cię wzywa Obrazek Nigdy nie stawia się spacji przed kropką i przecinkiem. Wyłącznie po.

trup napisał(a):
Tą uwagę [tę uwagę - przyp] możesz skierować do psalmisty
Psalmista sprzed 3000 lat popatrzyłby się pewnie jak na wariata, bo dzisiejsze słowo może wcale nie oddawać tego, o co mu wtedy chodziło. W każdym razie gdzieś o tym czytałem, choć teraz nie mogę znaleźć.



-Vi- napisał(a):
A czy Ty uważasz, że ja pamiętam, czy w ogóle zwracam uwagę na to, jaki konkretnie post kiedy napisałeś? Często stosujesz pseudo-psychoanalizy i często wypowiadasz się w tym tonie. To dla Twoich wypowiedzi charakterystyczne. Tyle.

Zwykle piszę ogólnie o jakichś zjawiskach lub podobieństwach do zjawisk, na temat których robiono badania i można o tym poczytać. A w pewnych sytuacjach, szczególnie gdy ktoś mnie swoim złym zachowaniem zirytuje, zdarzało mi się np. przypisać mu niskie pobudki i wyrazić to na forum. Ale pracuję nad tym :twisted:

-Vi- napisał(a):
I również na tym forum internetowym jak najbardziej mogę sobie oceniać według własnych gustów, i darzyć kogoś sympatią lub antypatią w oparciu o własne kryteria.
A co, chciałbyś mi zabronić? :D
Tak, tak, od dziś zabraniam Ci nawet myśleć :-D

Przecież pisałem o zachowaniach. Zupełnie nie wiem, co mnie obchodzą Twoje sympatie i antypatie. A czy Ty mi chcesz zabronić reagować, gdy uważam, że ktoś robi coś złego?

-Vi- napisał(a):
Cytuj:
Idź przodem :)
Żebym tak jeszcze tylko nie miała ciągle Ciebie za plecami...
Niejedna osoba pewnie mogłaby odnieść wrażenie, że ma Ciebie za plecami (nie powiem, że nigdy nie słusznie) albo Twojego ulubieńca fullera aka sto nicków (też nie powiem, żeby zawsze chybiał).

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn paź 08, 2012 22:15
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Soul33 napisał(a):
A w pewnych sytuacjach, szczególnie gdy ktoś mnie swoim złym zachowaniem zirytuje, zdarzało mi się np. przypisać mu niskie pobudki i wyrazić to na forum. Ale pracuję nad tym :twisted:

Więc się nie czepiaj moich zachowań.
Ja nad tym nie pracuję :twisted:

Soul33 napisał(a):
Tak, tak, od dziś zabraniam Ci nawet myśleć :-D

A ja oczywiście się dostosuję :lol:

Soul33 napisał(a):
Przecież pisałem o zachowaniach. Zupełnie nie wiem, co mnie obchodzą Twoje sympatie i antypatie. A czy Ty mi chcesz zabronić reagować, gdy uważam, że ktoś robi coś złego?

Ależ to Ty chciałbyś żebym to ja nie reagowała, gdy uważam, że ktoś robi coś złego :roll:

Soul33 napisał(a):
Niejedna osoba pewnie mogłaby odnieść wrażenie, że ma Ciebie za plecami (nie powiem, że nigdy nie słusznie) albo Twojego ulubieńca fullera aka sto nicków (też nie powiem, żeby zawsze chybiał).

A ładnie to tak wciągać w naszą wymianę zdań osoby trzecie? :clever:
I lepiej nie wywołuj wilka z lasu, bo będziesz miał za plecami dwa :twisted:


Ostatnio edytowano Pn paź 08, 2012 23:30 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pn paź 08, 2012 23:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL