Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nadal nie jest to oskarżenie o zdradę.


Śr gru 13, 2017 15:56
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus – jaki jest Twój cel w tej dyskusji? Przecież wiadomo, jak to będzie wyglądać: Yarpen będzie rżnął głupa, a jak będzie miał kaprys, to da Ci osta, bo go oczerniłaś tym samym łamiąc prawo (ciekawe, że tych wszystkich nauruszeń prawa nie zgłasza Yarpen do prokuratury). Inaczej być nie może.


Śr gru 13, 2017 16:06

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zefciu napisał(a):
Udawał tam upośledzonego umysłowo, żeby strollować użytkowników do obraźliwych tekstów.


Tak jak pisałem w tym temacie, jestem przekonany, że osoba, która nie ma wykształcenia matematycznego wyższego niż podstawowe naprawdę może być przekonana, że rok zerowy jest niemożliwością.

Jest tak dlatego, że dzieci w podstawówce uczone są matematyki na konkretach, a nie od aksjomatów i abstraktów. Człowiek, który w swej matematycznej edukacji się na tym poziomie zatrzymał, utożsamia liczbę z krotnością jakiegoś obiektu. Dlatego takie "przesuwanie" skali jest dla niego nie do pomyślenia.

Jeśli Yarpen, R i inni poszli w liceum do klasy o profilu humanistycznym, nie widzę podstaw do oskarżeń o złą wolę. Jeśli natomiast poszli w liceum do klasy o profilu bardziej ścisłym, wówczas rzeczywiście, sprawę można uważać za dziwną.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Śr gru 13, 2017 16:19
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
gaazkamm napisał(a):
zefciu napisał(a):
Udawał tam upośledzonego umysłowo, żeby strollować użytkowników do obraźliwych tekstów.


Tak jak pisałem w tym temacie, jestem przekonany, że osoba, która nie ma wykształcenia matematycznego wyższego niż podstawowe naprawdę może być przekonana, że rok zerowy jest niemożliwością.

Jest tak dlatego, że dzieci w podstawówce uczone są matematyki na konkretach, a nie od aksjomatów i abstraktów. Człowiek, który w swej matematycznej edukacji się na tym poziomie zatrzymał, utożsamia liczbę z krotnością jakiegoś obiektu. Dlatego takie "przesuwanie" skali jest dla niego nie do pomyślenia.

Jeśli Yarpen, R i inni poszli w liceum do klasy o profilu humanistycznym, nie widzę podstaw do oskarżeń o złą wolę. Jeśli natomiast poszli w liceum do klasy o profilu bardziej ścisłym, wówczas rzeczywiście, sprawę można uważać za dziwną.
Przypominam, że Yarpen utrzymywał, że „matematyka definiuje liczbę 0 tak”, że niemożliwym jest liczenie od 0. Kiedy jednak zapytano go „jak definiuje”, zaprzestał tej linii. Dlatego argument, że Yarpen nie zna się na matematyce trzeba odrzucić. Sam twierdzi, że się zna. Potem zaś Yarpen zaczął udawać, że nie rozumie, czym się różni długość roku od numeru roku, co już w oczywisty sposób świadczyłoby o upośledzeniu umysłowym, bo jednak wiedza, że etykieta „2017” nie oznacza długości roku jest wiedzą podstawową, której oczekujemy od każdego członka naszego społeczeństwa, nawet nieposiadającego wykształcenia.


Śr gru 13, 2017 16:25
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Yarpen contra zefciu!

Zapowiada się epicka batalia


Śr gru 13, 2017 16:40
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ksen napisał(a):
Yarpen contra zefciu!

Zapowiada się epicka batalia
A tutaj mamy klasyczny przykład trollingu. zefciu wyraźnie i jasno stwierdził, że nie ma zamiaru kontynuować żadnej dyskusji, ani tym bardziej „batalii” z Yarpenem. Dodatkowo stara się namówić innych, by też od dyskusji z tym osobnikiem się wstrzymali do czasu decyzji administracji, co zrobić z jego rażącymi nadużyciami władzy. Natomiast Ksen – człowiek, o którym już wiemy, że jest bardzo inteligentny udaje, że jest tak skrajnie upośledzony umysłowo, że nie rozumie tak prostego komunikatu.

Niestety, ale to się nie uda. Musicie pozakładać jakieś poboczne konta. Wtedy może ludzie naprawdę uwierzą, że jesteście debilami, powiedzą Wam to i będziecie mogli rzucać swoje osty.


Śr gru 13, 2017 16:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Ksen napisał(a):
Yarpen contra zefciu!

Zapowiada się epicka batalia
A tutaj mamy klasyczny przykład trollingu. zefciu wyraźnie i jasno stwierdził, że nie ma zamiaru kontynuować żadnej dyskusji, ani tym bardziej „batalii” z Yarpenem. Dodatkowo stara się namówić innych, by też od dyskusji z tym osobnikiem się wstrzymali do czasu decyzji administracji, co zrobić z jego rażącymi nadużyciami władzy. Natomiast Ksen – człowiek, o którym już wiemy, że jest bardzo inteligentny udaje, że jest tak skrajnie upośledzony umysłowo, że nie rozumie tak prostego komunikatu.

Niestety, ale to się nie uda. Musicie pozakładać jakieś poboczne konta. Wtedy może ludzie naprawdę uwierzą, że jesteście debilami, powiedzą Wam to i będziecie mogli rzucać swoje osty.

Proszę zaprzestać używania wytłuszczonych zwrotów, nawet jeśli nie określają negatywnie osoby w sensie nazwania jej danym rzeczownikiem.
Wiem, że do tej pory nie zwracano na to uwagi (ja też nie zwracałam), ale mnie to razi, a w sytuacji jaka zapanowała na forum, razi podwójnie i na razie proszę. Następne posty będę wyrzucać do kosza posty z takimi zwrotami.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 13, 2017 18:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Co sie dzieje ?
Czy postanowiliscie od teraz klócic sie o kazde niewiele znaczace g... ???

[edytowano 1x...ort.M.]


Śr gru 13, 2017 18:43
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W sumie najbardziej rażące jest nieprawidłowe zastosowanie wytłuszczeń. Gdyby było poprawne, to po ich wyjęciu z reszty tekstu wyglądałoby to tak: "Ksen [...] jest tak skrajnie upośledzony umysłowo [...] ludzie naprawdę uwierzą, że jesteście debilami"

Od razu lepiej, prawda?


Śr gru 13, 2017 18:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przykro mi, ale w żaden sposób nie wyglądałoby tak. Zapomniałeś nieumyślnie czy celowo o wytłuszczonym słowach "udaje" i "może"?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 13, 2017 20:21
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
[ciach... wklejanie usuniętego postu. M.]
ciekawe, czemu po pierwszym wpisaniu ten post zniknął?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr gru 13, 2017 21:13
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
I zniknie każdy prowokujący do dalszych awantur.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 13, 2017 21:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Marek_Piotrowski napisał(a):
sytuacja, w której dość swobodnie wygłaszane są (w formie oznajmującej) tezy nie podbudowane niczym, poza hejtem na daną osobę jest nie do przyjęcia.

Jakieś tam uzasadnienie zwykle jest. Rozumiem zatem, że chodzi Ci o uzasadnienia, które są trafne? Albo czegoś nie zrozumiałem.

Marek_Piotrowski napisał(a):
Każdy chłystek, rechocząc, czuje sie upoważniony do wypowiadania sądów typu "idiota", "psychiatryk", "ślepy z nienawiści", "agent rosyjski" itp.
Otóż na takie działania nie ma mojej zgody i nie będzie.

Zupełnie poważnie, nie rozumiem tylko, dlaczego Twoja niezgoda działa na naszym forum, a na innych takich samych rzeczy nawet nie dostrzegasz, choć udzielasz się w tych samych wątkach? Przez to naprawdę nie wiem, jakie standardy faktycznie uznajesz za właściwe.

A określenie "idiota" nie jest dopuszczalne. Nie przypominam sobie, w jakim kontekście padło coś o "psychiatryku", aby się do tego odnieść.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr gru 13, 2017 21:46
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zaproponowałem pewne standardy, ale jak widzisz Soul po dyskusji która po tym nastąpiła, nikogo (może z wyjątkiem CIebie) to nie zainteresowało. Rzucono się po prostu na jednego z moderatorów.

Dlatego wybacz, ale nie będę drążył. Dzięki za pytania, ale nie sądzę by w tej sytuacji zmieniło coś cokolwiek, co napiszę.
Forum dziś - tak to widzę - zaspokaja zupełnie inne potrzeby niż rozmowa i twórcza wymiana zdań o wierze. Raczej zaspakaja te same instynkty co inne fora - możliwość rozegrania plemiennej kłótni, najlepiej z pozycji przewagi liczebnej.

Początkowo dyskutowałem w wątkach "politycznych". Potem przez długi czas w ogóle się w nich nie udzielałem, widząc co się w nich dzieje. Pisałem o wierze, Piśmie itd.
Ostatnio jednak miałem dość i określiłem - w moim przekonaniu adekwatnie - praktyki w tych wątkach.
Nie da się pisać o wierze, kiedy w sąsiednim wątku trwa ciągły, trwały, chlapiący wodospad błota. A przynajmniej ja nie chcę.

Jeśli umiesz - zostań.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr gru 13, 2017 21:57
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Z tego, co widzę, tylko katolik.us jest wolny od ostrych dyskusji politycznych. Bo żadnych tam nie ma. Z pewnego punktu widzenia to na pewno zaleta.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr gru 13, 2017 22:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL