Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 6:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To dobrze. Skoro kilka osób się na ciebie skarży że zachowujesz sie ja prostak to znaczy
- albo coś z Tobą jest nie tak
- albo kilka anonimowych osób uwiezło się na Ciebie i próbują Cię zdyskreytować

Ja tylko stwierdzam fakty bo nikt inny nie chciał tego zrobić. I nie obraziłem Cię ani razu. Ty natomiast mnie owszem. Sugerując mi chorobę psychiczną

Kończę ten wywód


N maja 06, 2018 1:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cytuj:
Ty natomiast mnie owszem. Sugerując mi chorobę psychiczną


Jest mi doprawdy bardzo przykro, że ktoś w ten sposób odczytuje moje intencje, pomimo tego, iż je bardzo jasno i klarownie wyraziłem.

Najzwyczajniej w świecie, to co napisałeś było tak skrajnie głupie, iż uznałem za bardzo mało prawdopodobne, by osoba poczytalna mogła coś takiego bez żenady napisać. W dobrej wierze założyłem zatem korzystniejszy dla ciebie scenariusz, tj. że nie odpowiadałeś w pełni za swoje zachowanie. Zatem, totalnie bez złośliwości czy ironii, chciałem się dopytać czy przypadkiem nie cierpisz na jakiegoś rodzaju wadę rozwojową, która wpływa na Twoje postępowanie, by adekwatnie móc dostosować swoje reakcje. Tyle.

Rozumiem jednak, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom, zaprzeczasz jakobyś miał na niepełnosprawność intelektualną cierpieć – przyjmuję to oczywiście do wiadomości, chociaż tego typu sprzeczne zachowanie pozostawia pewną dozę wątpliwości.
Jednak w takim razie, ja również pragnę pozostawić Ci coś do namysłu – jeżeli Twój rozmówca na podstawie tego co napisałeś zaczął się szczerze i poważnie zastanawiać nad tym czy przypadkiem nie ma do czynienia z osobą upośledzoną intelektualnie, to czy na pewno zachowywałeś się w sposób właściwy do Twojego wieku i kondycji intelektualnej?

Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrej nocy.


N maja 06, 2018 2:35
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cierpi, nie cierpi. Ergo leczy się, tak trochę na wszelki wypadek, bo pamięta, jak to wyglądało tych... no właśnie, trudno mi nawet określić, ile lat temu. Było niefajnie w każdym razie i nie chcę, żeby mi się wróciło.

Anyway, ja tam Iago nawet trochę lubię, mimo że i ze mnie się w swoim czasie nabijał. Robotę, jaką wykonał w sprawie Alfiego, zwyczajnie szanuję, nawet jeśli tylko dostał takie polecenie od starszego brata w Loży, do której niechybnie należy, choćby gorąco zaprzeczał. :D Ze względu na tę robotę i jeśli będzie mu się chciało robić takie rzeczy w przyszłości, jest cenny dla forum.


N maja 06, 2018 5:00
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy, probujesz zalagodzic i rozladowac cios ponizej pasa w wykonaniu Iago, ze wzgledu na jego (jednorazowe) "zaslugi dla forum" w tlumaczeniu cytatow sadowych?
Nie wiem, czy chamstwo jest cenne dla forum.
Ale wiem, ze z kims takim, chocby i najbardziej oblatanym w temacie, nie chcialabym dyskutowac w realu. Na zaden temat.


N maja 06, 2018 6:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael napisał(a):
Nie wiem, czy chamstwo jest cenne dla forum.


Za to głupota, bezmyślność i ignorancja, którym Iago się sprzeciwia, to już na tym forum prawdziwy Koh-i-Noor. :D

Poza tym – kolejna, która przyszła obrzucić interlokutora ekskrementami w nadziei ze a nuż coś się przyklei? Bardzo proszę wykazać mi to co mi zarzucać, albo ustawić się w kolejce do przeprosin. :)

Kael napisał(a):
Ale wiem, ze z kims takim, chocby i najbardziej oblatanym w temacie, nie chcialabym dyskutowac w realu. Na zaden temat.


O, to bardzo dobrze się składa, ponieważ w "realu" ja raczej nie chciałbym „dyskutować” z Tobą o czymkolwiek; jako, iż nie przypominam sobie literalnie ani jednego wartościowego/interesującego postu Twojego autorstwa, a ja nie lubię tracić w "realu" czasu na czcze pogaduchy o niczym, to raczej nie marnowałbym czasu na niewątpliwą przyjemność „rozmowy” z Tobą. ;)


N maja 06, 2018 6:30
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy, naprawde czujesz sie dobrze w towarzystwie tak "oswieconych" i pozwalasz im pomiatac soba ze wzgledu na "robote, ktora wykonal w sprawie"?
W kazdym razie Iago wyraznie nie czuje sie dobrze w gronie zwyklych uzytkownikow tego forum i dlatego pytanie Qiunque, choc nieco przesadzone, moze byc sluszne w druga strone.

Quinque napisał(a):
Iago, a może byś się w końcu domyślił że nikt Cię tu nie lubi. I najlepiej by było jakbyś sobie poszedł? Bo irytujesz LOL

To Iago tutaj nikogo nie lubi. Moze czeka, az sam tu zostanie?


N maja 06, 2018 6:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
A więc szambo wybiło. :)

Infantylne pyskówki Quinque nagle są oki, natomiast prośby Iago o uzasadnienie wymierzanych mu potwarzy stają się pomiataniem. :D

To byłoby nawet śmieszne gdyby nie było tak skrajnie żałosne. ;)


N maja 06, 2018 7:01
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Iago napisał(a):
Rozumiem i serdecznie współczuje. Nie jestem jednak lekarzem psychiatrą i nie potrafię w lot zidentyfikować konkretnego zaburzenia – czy byłbyś więc na tyle uprzejmy by określić na co dokładnie cierpisz?

Przykład chamstwa

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N maja 06, 2018 7:12
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
A w jaki konkretnie sposób Iago mną pomiótł? Wytłumacz mi to Kael, ale konkretnie. Bo aktualnie to pomiata mną Andy, dla którego zapytanie o stan zdrowia rangi "cierpisz może na katar?" to jest "przykład chamstwa", ponieważ w Polaczkolandii, nieprawdaż, choroba psychiczna człowiekowi uwłacza, z chorobą psychiczną człowiek się kryje. Andy te polaczkowe standardy powiela i im hołduje.


N maja 06, 2018 8:18

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ergo, coś ci się pomyliło, Iago pomiata Quinque.
Wypowiedź Iago mogłaby nazwać "zapytaniem o stan zdrowia" być może jakaś super-hiper sztuczna inteligencja natomiast dla każdego normalnego człowieka umiejącego czytać jest to zwykły popis chamstwa.
Poza tym ErgoProxy, wypraszam sobie pogardę dla Polaków , jesteś na poziomie gazety Michnika?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N maja 06, 2018 9:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 943
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
nazywam Twoje ostrzeżenie dla Iago skandalicznym i bezmyślnym. Jeśli teraz takie standardy na forum, że się wlepia osty za epitety w stosunku do postawy użytkownika, a nie w stosunku do samego użytkownika, to bardzo proszę.


A określenie adwersarzy per "takie Mrs_Hadley czy inne brunero" to czym wg. Ciebie jest.
Taka wisienka na torcie złożonego z poniżania, wyśmiewania i wytykania innym poziomu intelektualnego. Ubliżanie nie jest celem rozmów na tym forum, patrz cel w Regulaminie. Nie da się go osiągnąć w takiej atmosferze. Obym nie doczekała czasów, w których moderacja pozostawi takie zachowanie bez ostrzeżenia. Howgh.

_________________
Tylko Bogu chwała


N maja 06, 2018 9:38
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Andy72 napisał(a):
Ergo, coś ci się pomyliło, Iago pomiata Quinque.
Wypowiedź Iago mogłaby nazwać "zapytaniem o stan zdrowia" być może jakaś super-hiper sztuczna inteligencja natomiast dla każdego normalnego człowieka umiejącego czytać jest to zwykły popis chamstwa.
Poza tym ErgoProxy, wypraszam sobie pogardę dla Polaków , jesteś na poziomie gazety Michnika?

A kim pogardza gazeta Michnika?


N maja 06, 2018 9:47

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To długi offtop, ale pogardza Polakami, na przykład cykl "śmiesznych" obrazków "Polska mistrzem Polski"
na przykład: siedzi dwóch Polaków, oczywiście czarne charaktery - widać po patriotycznych koszulkach z Orłem: i jeden pyta: "umarłbyś za ojczyznę?" na co drugi odpowiada: "wolałbym zabić"
Nie mówiąc już o obrzydliwym rysunku, gdy dwoje polskich dzieci sprawdza Panu Jezusowi na Krzyżu ...napletek, aby sprawdzić "czy aby to nie Żyd".
Albo Polacy za granicą wstydzą się innych Polaków, i przechodzą na język angielski.
Czy mam podać linki: tylko pewnie będzie potraktowane nie że gazwyb obraża uczucia tylko że ja podając linki obrażam uczucia.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N maja 06, 2018 10:00
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy napisał(a):


Anyway, ja tam Iago nawet trochę lubię, mimo że i ze mnie się w swoim czasie nabijał. Robotę, jaką wykonał w sprawie Alfiego, zwyczajnie szanuję, nawet jeśli tylko dostał takie polecenie od starszego brata w Loży, do której niechybnie należy, choćby gorąco zaprzeczał.  Ze względu na tę robotę i jeśli będzie mu się chciało robić takie rzeczy w przyszłości, jest cenny dla forum.


Tego nie negowałem. Stwierdziłem fakt iż jeżeli kilka osób mówi pewnemu osobników że zachowuje się jak wieśniok. To może należałoby swoje postępowanie zmienić?

I co to samej "dyskusji" ani się nie obrażam ani nikogo nie obrażam. Elo


N maja 06, 2018 10:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Quinque napisał(a):
Elo


No to elo.


N maja 06, 2018 10:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL