Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 17:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Piszesz w złym dziale.
A co do innych userów - pozwól, że to moderacja będzie podejmowała decyzje

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr wrz 20, 2017 20:44
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 05, 2017 20:05
Posty: 85
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No to gdzie mam pisać?


Śr wrz 20, 2017 21:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W uwagach tylko i wyłącznie do moderacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr wrz 20, 2017 21:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Poza tym KotSyberyjski właśnie teraz ma czasowego bana.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr wrz 20, 2017 21:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 939
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
"Nothing is better than eternal bliss. A ham sandwich is better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal bliss."

A wiesz co jest lepsze od kanapki z szynką?
https://www.reddit.com/r/Jokes/comments ... ther_on_a/

Tak, wiem, że brodziate, ale i tak zabawne :D

_________________
Tylko Bogu chwała


So wrz 23, 2017 11:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Małgosiaa napisał(a):
Piszesz bzdury. To już nie jest ignorancja, to jest trolling. Ostrzeżenie.


Ciekawe jest, że to co Osiris napisał: że nie jest pewne iż KK i papież wie na czym polega ewolucja to wykroczenie zasługujące na ostrzeżenie.
Czyzby papież był w tej sprawie nieomylny? Czy jeśli powiem, że nie jestem pewien że Ty rozumiesz
na czym polega ewolucja to też dostanę ostrzeżenie? Czy tylko jeśli napiszę o papieżu?
Czyżby papież zasługuje na lepsze traktowanie jako człowiek?
Podchodzi mi to pod cenzurę w "otwartym na rózne poglądy" portalu.
Jeśli ktoś podawał niewygodną prawdę i zamykano mu usta to nazywało się cenzurą. Bywało tak za komuny i bywało w czasach ciemnoty wieków średnich.
Na szczęście nie żyjemy w średniowieczu bo wtedy za odmienne opinie i przedstawianie faktów lądowało się na stosie.
Ostrzeżenie można przeżyć, dosłownie :D


So paź 07, 2017 23:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
hubris napisał(a):
Ciekawe jest, że to co Osiris napisał: że nie jest pewne iż KK i papież wie na czym polega ewolucja to wykroczenie zasługujące na ostrzeżenie

Dlaczego jest to ciekawe? Nie ma w tym niczego ciekawego, jest to nieuzasadniona paplanina, a na tym forum należy się posługiwać argumentami.

Równie dobrze ktoś może twierdzić, że papież nie zna się na zegarku, a KK nie zna tabliczki mnożenia, a jeszcze ktoś inny mógłby stwierdzić, że Osiris nie potrafi zawiązać sobie sznurowadeł, a hubris nie skończył podstawówki.
Wszystkie takie wypowiedzi, podane tu jako przykład, nie mieszczą się w granicach dyskusji, przewidzianej przez regulamin tego forum i z tego powodu, w taki czy inny sposób (ostami albo kasowaniem) powinny być eliminowane.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


So paź 07, 2017 23:39
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
hubris napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Piszesz bzdury. To już nie jest ignorancja, to jest trolling. Ostrzeżenie.


Ciekawe jest, że to co Osiris napisał: że nie jest pewne iż KK i papież wie na czym polega ewolucja to wykroczenie zasługujące na ostrzeżenie.
Czyzby papież był w tej sprawie nieomylny? Czy jeśli powiem, że nie jestem pewien że Ty rozumiesz
na czym polega ewolucja to też dostanę ostrzeżenie? Czy tylko jeśli napiszę o papieżu?
Czyżby papież zasługuje na lepsze traktowanie jako człowiek?
Podchodzi mi to pod cenzurę w "otwartym na rózne poglądy" portalu.
Jeśli ktoś podawał niewygodną prawdę i zamykano mu usta to nazywało się cenzurą. Bywało tak za komuny i bywało w czasach ciemnoty wieków średnich.
Na szczęście nie żyjemy w średniowieczu bo wtedy za odmienne opinie i przedstawianie faktów lądowało się na stosie.
Ostrzeżenie można przeżyć, dosłownie :D


Tu przyznaję rację Hubrisowi. Skoro zgadzamy się z tym, że można oklaskiwać wypowiedzi Papieża, to powinniśmy się też zgadzać z ich wygwizdaniem.


So paź 07, 2017 23:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Tyle że forum dyskusyjne, to nie miejsce wyrażania subiektywnych opinii (oklaskiwania albo wygwizdywania, bądź też przyznawania racji) ale przedstawiania argumentów.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


So paź 07, 2017 23:51
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Zgadza się. Osiris wyraził wątpliwości w wystarczającą wiedzę Papieża na dany temat i nawet przytoczył argumenty dlaczego tak uważa. Szczegół, że nastąpiło to trochę później.
Ja bym mu te ostrzeżenie jednak wycofał. Trochę dobroduszności potrafi czasem zdziałać więcej niż kara, zwłaszcza, że już mamy Dzień Pański.


N paź 08, 2017 0:07

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
chwat napisał(a):
Tyle że forum dyskusyjne, to nie miejsce wyrażania subiektywnych opinii (oklaskiwania albo wygwizdywania, bądź też przyznawania racji) ale przedstawiania argumentów.


I to napisał ten który twierdzi co następuje :

Osiris: Jeśli twierdzę, że nie ma krasnoludków to każesz mi przeszukać wszystkie krzaki przy każdym drzewie abym udowodnił moja tezę? Albo, że na tym forum nie ma dowodu na istnienie krasnoludków to też każesz mi sprawdzić wszystkie posty, przeanalizować je i wysłać raport bo może jest inaczej?

Chwat: No naturalnie, że każę Ci to zrobić. :D Ściśle mówiąc, nie tyle ja osobiście, co reguły dyskusji.

Nie mam pytań...


N paź 08, 2017 0:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
No i? :)

Dziwi Cię, że reguły dyskusji każą przytaczać argumenty?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N paź 08, 2017 0:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Czyżby Moderator Małgosiaa nie zauważyła, że chwat trolluje? czy może jego "argumenty" są według niej sensowne? chwat powtarza bezsens o udowadnianiu absurdów na kilku wątkach bez opamiętania.
To jest trollowanie.


N paź 08, 2017 0:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Nic prostszego, jak wykazać powtarzane w wątkach bezsensy :) Co, nie udaje się?
Tak się składa, że definicja trollingu to nie to, co zaopiniują Osiris z hubrisem, ale jest to wypowiedź nie zawierająca argumentów, a chwat argumenty podaje.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


N paź 08, 2017 0:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Np. powyżej akruk udaje idiotę, który twierdzi, że nie da się przewieść żołędzia lub sadzonki z jednego kraju do drugiego.
Np. powyżej zefcio udaje, że wie z pewnością, że dęby szypułkowe w sąsiednim powiecie (lub w Szwecji) pochodzą od przeniesionych żołędzi lub sadzonek dębów szypułkowych z mojego powiatu. Lub odwrotnie. Ale w każdym razie trafiły tu i tam z jednego źródła, więc z jednego środowiska. A poznaje to po tym, że... że te dęby, tu i tam, są tego samego gatunku. A to, że są one jednego gatunku, poznaje według bronionej przez siebie definicji po... ich takim samym dostosowaniu... do różnych środowisk. Ale zdaniem zefcia nie można porównywać dostosowań dla dwu różnych środowisk. Bu-a-ha-ha! Jaki wielki, kosmaty troll!


Ostatnio edytowano Wt paź 17, 2017 13:34 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt paź 17, 2017 13:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL