Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
W reklamie którą sobie robisz, warto było by wspomnieć, o kwalifikacjach jakie zapewne posiadasz.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt maja 23, 2017 6:07
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
E. To jest taki elektryk, co gwoździe w bezpieczniki wbija i twierdzi, że do obsługi młotka nie jest potrzebne żadne technikum.


Wt maja 23, 2017 6:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Nie mieszaj do swego szarlataństwa Jezusa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 6:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Dobra, nie kłóccie się już
Po prostu są ludzie tak uzdolnieni, że nie potrzebują studiów w danej dziedzinie by stać się jej specjalistami. W tym nie ma nic dziwnego jak dla Mnie.

Zresztą nie można się na studiach czy w urzedzie przybić pewnych umiejętności do uprawnień/papierów. Tym bardziej kiedy mówimy o sprawach duchowych, psycho-fizycznych czy socjologicznych.


Wt maja 23, 2017 6:46
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samoluub napisał(a):
Uważasz, że Duch Święty nie może działać ? Ja tu żadnych dziwactw nie propaguje, a rozmowy, porady, modlitwe wstawienniczą w grupie modlitewnej przy użyciu darów duchowych i wiedzy. Wszystko przez intermet...
I takie terapie skutecznie prowadzę od jakiegoś czasu z powodzeniem.

Oczywiście widać wyraźną tendencję u niektórych by przeszkodzić w tym dobrym dziele oraz atakować nasze forum i niedopuścić do chociażby otwarcia internetowego radia. Szykanowanie, oczernianie, mowa nienawiści- to już podchodzi pod prześladowania na tle religijnym.

W opluwaniu papieża, duchownych KK, to raczej czynny udział bierze ten duch z rogami.
A Duch Święty i demon nie chadzają parami.


Wt maja 23, 2017 6:53
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Samoluub napisał(a):
Po prostu są ludzie tak uzdolnieni, że nie potrzebują studiów w danej dziedzinie by stać się jej specjalistami. W tym nie ma nic dziwnego jak dla Mnie.

No popatrz, a ja myślałam (o naiwna :D ), że ludzie tak uzdolnieni umieją przynajmniej pisać poprawnie po polsku:
Samoluub napisał(a):
niedopuścić

viewtopic.php?p=952981#p952981
Nie z czasownikami piszemy rozdzielnie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 7:00
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
chwat napisał(a):
W reklamie którą sobie robisz, warto było by wspomnieć, o kwalifikacjach jakie zapewne posiadasz.


Jest przeciez Nowo narodzony. Sam pisal, niestety ten post gdzies zniknal.


Wt maja 23, 2017 7:05

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Alus napisał(a):
Samoluub napisał(a):
Uważasz, że Duch Święty nie może działać ? Ja tu żadnych dziwactw nie propaguje, a rozmowy, porady, modlitwe wstawienniczą w grupie modlitewnej przy użyciu darów duchowych i wiedzy. Wszystko przez intermet...
I takie terapie skutecznie prowadzę od jakiegoś czasu z powodzeniem.

Oczywiście widać wyraźną tendencję u niektórych by przeszkodzić w tym dobrym dziele oraz atakować nasze forum i niedopuścić do chociażby otwarcia internetowego radia. Szykanowanie, oczernianie, mowa nienawiści- to już podchodzi pod prześladowania na tle religijnym.

W opluwaniu papieża, duchownych KK, to raczej czynny udział bierze ten duch z rogami.
A Duch Święty i demon nie chadzają parami.


Masz jakieś dowody na swe tezy o rzekomym opluwaniu przezemnie Papieża katolickiego?
Owszem za Franciszkiem nie przepadam, ale Papieża Benedykta daże pozytywną emocją.
Czym innym jest krytyka kogoś i jego poczynań, a czym innym rzekome opluwanie jakie insynuujesz. Puki co są to tylko Twoje insynuacje, brak dowodów/zródeł.

A kto to opluwa w tym wątku mężów Bożych i formułuje krucjate przeciwko Duchowi Świetemu oraz poddaje nauczanie Jezusa w wątpliwość ze względów medycznych ?

Kael napisał(a):
chwat napisał(a):
W reklamie którą sobie robisz, warto było by wspomnieć, o kwalifikacjach jakie zapewne posiadasz.


Jest przeciez Nowo narodzony. Sam pisal, niestety ten post gdzies zniknal.


A to jest najważniejsza kwalifikacja do takowej służby. Dziękuję Kael


Wt maja 23, 2017 7:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Samoluub napisał(a):
Dobra, nie kłóccie się już
Po prostu są ludzie tak uzdolnieni, że nie potrzebują studiów w danej dziedzinie by stać się jej specjalistami. W tym nie ma nic dziwnego jak dla Mnie.
A dla mnie nie ma nic dziwnego w tym, że na świecie roi się od czubów i oszustów, rozpowiadających o swoich wydumanych zdolnościach.

Cytuj:
Zresztą nie można się na studiach czy w urzedzie przybić pewnych umiejętności do uprawnień/papierów. Tym bardziej kiedy mówimy o sprawach duchowych, psycho-fizycznych czy socjologicznych

Owszem można i z tego co wiem, to nawet trzeba.
Rzecz w tym, że Ty nie mówisz o sprawach duchowych, ale medycznych - wymieniasz konkretne nazwy chorób, a nie posługujesz się terminologią ogólną.
Równie dobrze mógłbyś napisać "wykonuję operacje serca" i przekonywać, że do tego nie potrzeba papierów.

kto bez uprawnień udziela świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób oraz ich leczeniu, podlega karze grzywny
http://medyczne-prawo.pl/leczenie-bez-u ... y-prawnik/

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 7:31 przez chwat, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 23, 2017 7:29
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Samoluub napisał(a):
przezemnie
przeze mnie
Samoluub napisał(a):
Puki co

puki - słowo pochodzące od pukać
póki co- http://sjp.pl/p%C3%B3ki

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 7:29
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Samoluub napisał(a):
Masz jakieś dowody na swe tezy o rzekomym opluwaniu przezemnie Papieża katolickiego?
Owszem za Franciszkiem nie przepadam, ale Papieża Benedykta daże pozytywną emocją.
Czym innym jest krytyka kogoś i jego poczynań, a czym innym rzekome opluwanie jakie insynuujesz. Puki co są to tylko Twoje insynuacje, brak dowodów/zródeł.

A kto to opluwa w tym wątku mężów Bożych i formułuje krucjate przeciwko Duchowi Świetemu oraz poddaje nauczanie Jezusa w wątpliwość ze względów medycznych ?

To, że nie przepadasz za papieżem Franciszkiem nie stanowi powodu abyś go nazywał manipulatorem, co uczyniłeś w wątku o papieżu.
Autentyczny mąż Boży nie konfabuluje, nie forsuje swoich ułud, nie traktuje innych jako głupszych od siebie, nie deprecjonuje wielowiekowych osiągnięć nauk medycznych pamiętając o Bożym nakazie szanuj lekarza za jego usługi....Pan stworzył lekarstwa pochodzące z ziemi i roztropny człowiek nie będzie ich odrzucał (Syr).....ale pastor chyba zna te wersy......


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 8:04 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 23, 2017 7:57
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Umówmy się, że możesz co najwyżej zareklamować swoje usługi modlitewne. Na przykład: masz problem, mogę się za ciebie pomodlić
Byłeś proszony o niezamieszczanie reklam.
Próbujesz być cwaniaczkiem.
We wszystkich wątkach trolujesz.
Oskarżasz za to nas, że nie jesteśmy ci przychylni.
Trudno być przychylnym wobec kogoś kto nie przestrzega zasad i udaje, że nie rozumie skierowanych do niego uwag.
Przykro mi, że musimy się z tobą pożegnać.
Będziesz przynajmniej mógł na swoim forum wykazywać "kneblowanie protestantów przez katolików".
Żegnaj.

Twój Holli też niech nie wraca

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt maja 23, 2017 8:03
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
hansel napisał(a):
medieval_man napisał(a):
No wiesz... zwłaszcza w dziale "Człowiek w świecie wiary" i w "Żyć wiarą"
Bo to pisał katolicka zakonnica w oparciu o Ewangelię...

Tia....tylko rogi i ogon ukryła pod kornetem i habitem.....sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości (2 Kor 11,14).


Ostatnio edytowano Śr maja 24, 2017 8:44 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 24, 2017 8:38

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:03
Posty: 181
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Czyli twoim zdaniem Divaldo Franco tak naprawdę rozmawia z diabłem ? ktoś już na tym forum nazwał go szarlatanem w żaden sposób tego nie uzasadniając. Dla mnie to jest dość przykre bo z tego co go poznałem to jest wspaniały człowiek który swoje życie poświęcił pomaganiu innym ludziom i darzę go sporą sympatią.


Śr maja 24, 2017 8:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
hansel napisał(a):
Czyli twoim zdaniem Divaldo Franco tak naprawdę rozmawia z diabłem ?


@hansel

Swego czasu w różnych fazach życia interesowałem się ezoteryką, czytałem, bywałem na forach. I jedna relacja powtarzała się dosyć często: "medium" miał coś w rodzaju "przyjaciela w zaświatach". Czasem to miał być anioł, czasem jakiś duch zmarłego, innym razem "medium" nawet otwarcie nazywał tego "przyjaciela" - demonem. Zazwyczaj ten "przyjaciel" pomagał w prorokowaniu, przyprowadzał dusze zmarłych i tak dalej.

Tobie może się to kojarzyć jak chcesz, ale mi to kojarzy się tak:

Dz 16:16 Kiedyśmy szli na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przez ducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom. 17 Ona to, biegnąc za Pawłem i za nami wołała: "Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego, oni wam głoszą drogę zbawienia".

EDIT: Ops, zły temat, proszę o wydzielenie do "Wzajemnych uwag"

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr maja 24, 2017 8:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL