Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wąska Brama...
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.


Cz kwi 27, 2017 14:09
Post Re: Wąska Brama...
wybrana napisał(a):
Ja cię rozumiem, wiem o czym piszesz i w pełni podzielam twoje zdanie, bo tak samo odczuwam i tak samo to pojmuje.
Jak cudownie! Zatem też możesz odpowiedzieć na moje pytanie powyżej.


Cz kwi 27, 2017 14:13
Post Re: Wąska Brama...
wybrana napisał(a):
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.

Robimy osądy wypowiedzi w przypadku gdy usiłujesz czołgać KK, albo posługujesz sie gotowcem.
Mów od siebie - jedno - dwa zdania - ale swoje.
A jeśli jesteś "narodzona w Duchu i Prawdzie", to skąd u Ciebie potrzeba wyrażania zafałszowanych negatywnych ocen KK?


Cz kwi 27, 2017 14:14
Post Re: Wąska Brama...
zefciu napisał(a):
wybrana napisał(a):
Ja cię rozumiem, wiem o czym piszesz i w pełni podzielam twoje zdanie, bo tak samo odczuwam i tak samo to pojmuje.
Jak cudownie! Zatem też możesz odpowiedzieć na moje pytanie powyżej.


Właśnie odpowiedziałam i za tą odpowiedz otrzymałam przedwstępne ostrzeżenie.


Cz kwi 27, 2017 14:16
Post Re: Wąska Brama...
Alus napisał(a):
wybrana napisał(a):
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.

Robimy osądy wypowiedzi w przypadku gdy usiłujesz czołgać KK, albo posługujesz sie gotowcem.
Mów od siebie - jedno - dwa zdania - ale swoje.
A jeśli jesteś "narodzona w Duchu i Prawdzie", to skąd u Ciebie potrzeba wyrażania zafałszowanych negatywnych ocen KK?


Nie odpowiem ci, bo w tym dziele nie piszemy na takie tematy.


Cz kwi 27, 2017 14:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wąska Brama...
servus napisał(a):
Skąd wiem, że narodziłem się na nowo... To po prostu wiemy. WIEMY, że mamy relację z Bogiem. Trudno to wytłumaczyć. Powinienem wydawać owoce Ducha. Lub raczej nie wydawać pewnych owoców. Tych złych owoców. A takimi są zawiść, uraza w sercu przechowywana dłuższy czas, niecierpliwość, kłótliwość, brak wybaczenia, ustawiczny niepokój w sercu /co ze mną będzie/, zamartwianie się o przyszłość i rozpamiętywanie przeszłości, lęk i brak odwagi... i wiele innych.


Żeby była jasność.
To ty już jesteś w Niebie? zostałeś zbawiony?

wybrana napisał(a):
Skąd to się wie? to się po prostu czuje.


A więc urojenia.

wybrana napisał(a):
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.


Nie jesteś tutaj zbyt lubiana, więc nie ma się czemu dziwić.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz kwi 27, 2017 14:26
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Witaj bert04 :-D


Cz kwi 27, 2017 14:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Hurrra!!!! bert04 wrócił!!!!
Witaj bert04 :bukiet: Otwieram szampana :zdrowie:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 27, 2017 14:35
Zobacz profil
Post Re: Wąska Brama...
Robek napisał(a):

Nie jesteś tutaj zbyt lubiana, więc nie ma się czemu dziwić.


A ty mnie lubisz? ;)


Cz kwi 27, 2017 15:11
Post Re: Wąska Brama...
wybrana napisał(a):
Alus napisał(a):
wybrana napisał(a):
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.

Robimy osądy wypowiedzi w przypadku gdy usiłujesz czołgać KK, albo posługujesz sie gotowcem.
Mów od siebie - jedno - dwa zdania - ale swoje.
A jeśli jesteś "narodzona w Duchu i Prawdzie", to skąd u Ciebie potrzeba wyrażania zafałszowanych negatywnych ocen KK?


Nie odpowiem ci, bo w tym dziele nie piszemy na takie tematy.

Wyjątek....co za łaska....


Cytuj:
Nie jesteś tutaj zbyt lubiana, więc nie ma się czemu dziwić.

Lubienie nie ma nic do rzeczy.....wybrana sama sobie zaprzecza - ponoć nawrócona, a szkaluje KK, który porzuciła.
Gdzie tu kategoryczny nakaz Chrystusa miłości nieprzyjaciół?....sama sobie przeczy.....


Cz kwi 27, 2017 15:40

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Schemat jest wciąż ten sam:
  • chamski, kłamliwy napad na Kościół, najczęściej wprost skopiowany z jakiejś antykatolickiej strony
  • ktoś z katolików mówi (zgodnie z prawdą) że @wybrana kłamie
  • w tym momencie @wybrana się "oburza" że została "osądzona" nie pamiętając w ogóle, że jest to jedynie zanegowanie jej kłamstwa
  • i tak w kółko...

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz kwi 27, 2017 16:03
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Wreszcie... jest to słuszna decyzja i wykażemy jej słuszność, jeśliby kto stawał w opozycji do tej słuszności. : )


Cz kwi 27, 2017 16:04
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Schemat jest wciąż ten sam:
  • chamski, kłamliwy napad na Kościół, najczęściej wprost skopiowany z jakiejś antykatolickiej strony
  • ktoś z katolików mówi (zgodnie z prawdą) że @wybrana kłamie
  • w tym momencie @wybrana się "oburza" że została "osądzona" nie pamiętając w ogóle, że jest to jedynie zanegowanie jej kłamstwa
  • i tak w kółko...


Czy ja atakuje całe szanowne grono katolickiego wyznania.
Nie, nie atakuję. To ww atakujecie w sposób bardzo niegrzeczny i bezwzględny każdego na tym forum, co ma odmienne zdanie w kwestii wyznawania wiary. Traktujecie każdego jak wroga, a piszecie slogany o szanowaniu nieprzyjaciół. Tak slogany, bo podpieracie się wersetami z Biblii, a robicie zupełnie co innego. Skąd tyle wrogości i nienawiści w was. Rozmawiajcie, rozważajcie a nie atakujcie.
Każdą stronę nie zatwierdzoną przez Kościół uważacie za antykatolicką nawet jeżeli pisze prawdę. Czyżby prawda tak bardzo raziła i bolała, że trzeba ją wypierać nie argumentami tylko przez atak.
Z każdego chcecie zrobić głupka, kto nie pisze po waszej myśli. Przemek pisał argumenty i popierał je cytatami z Biblii, ale nie wiem, czy chociaż ktoś z was rozważył sobie, co jest napisane. Was argumenty nie interesują.


Cz kwi 27, 2017 16:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wąska Brama...
Coroner napisał(a):
Zauważyłem. I powiem, że i tak łagodnie traktuje się tutaj. Znam miejsca (wprawdzie nie są to światopoglądowe, ani religijne) gdzie za pisanie tak ostre jak niektórzy obecni piszą to wylecieliby natychmiastowo. Tam funkcjonuje coś co się nazywa oceną wypowiedzi i na bazie oceny innych wywalani są z forum.


No i właśnie dlatego unikam tego typu forów, bo ci inni zazwyczaj mają złe zdanie na mój temat, więc jakoś nie bardzo.

wybrana napisał(a):
@medviewal, Alus robi częste osądy wpisów, Zefciu robi częste osądy wypowiedzi, Małgosia robi częste osądy wypowiedzi, a ty w tych kwestii nie reagujesz.
Jak ja wytłumaczyłam Zefciowi, co odczuwa człowiek nowo narodzony w Duchu i Prawdzie, to szybko zareagowałeś.


medviewal cie nie lubi, bo ty "wybrana" oszukujesz.

wybrana napisał(a):
Robek napisał(a):

Nie jesteś tutaj zbyt lubiana, więc nie ma się czemu dziwić.


A ty mnie lubisz? ;)


Lubie cie :cmok1:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz kwi 27, 2017 16:58
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
wybrana napisał(a):
Z każdego chcecie zrobić głupka, kto nie pisze po waszej myśli. Przemek pisał argumenty i popierał je cytatami z Biblii, ale nie wiem, czy chociaż ktoś z was rozważył sobie, co jest napisane. Was argumenty nie interesują.

Z nikogo nie robimy głupków, jedynie wykazujemy czyjąś głupotę. Głupkami robicie się sami poprzez kompletną ignorancję, kradzież czyjejś własności intelektualnej, kłamstwa, brak znajomości nauczania katolickiego, ale negowanie go, przy czym wciskacie kit, że katolicy inaczej rozumieją to nauczanie niż rozumieją lub, że nie rozumieją nauczania KK.
Zauważ, że nawet zefciu, który jest prawosławny, Soul33, który jest bezwyznaniowcem też widzą, że wciskacie kit i piszecie głupoty na temat nauczania katolickiego.
Co innego znać i nie zgadzać się z nauczaniem KK, aco innego nie znać go w ogóle i pleść na temat tegoż nauczania bzdury.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 27, 2017 17:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL