Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Frater, nie zrozumiałeś.
Wykorzystano już sposoby weryfikacji Twojej posługi, w związku z tym masz zakaz reklamowania swoich usług (rzekomej posługi uwalniania/uzdrawiania przy KK), prościej już nie potrafię.


Cz gru 06, 2012 20:06
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
i nie można nikomu zakazać ani Wiary w BOGA , ani Modliwy za innych.

Chyba, że się chce mieć samemu kontakt z Egzorcystą. Co piszę poważnie

Droga Maiel, ja do Ciebie nic konkretnego nie pisałem na PW. Więc nie masz pełnej wiedzy. I nie odczuwam potrzeby informowanie o tym każdego Moderatora, tylko decydenta i Moderatora z Charyzmatami.

ps
ja się nie reklamuję, a Modlę za wszystkich i za poszczególne osoby i pisałem skąd przyjmuję polecenia

Więc Módl się, to razem będziemy się Modlić :)


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 20:33 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 06, 2012 20:12
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Drogi bracie frater, czyzby wyrzucono ciebie z jakiejs grupy modlitewnej, ze teraz tak musisz sobie ego podbudowywac?

Pierwsze slysze, ze modlitwa wstawiennicza jest po to, zeby kogos szatan dreczyl! :no:
Dobrze, ze mnie od Kosciola nie odstraszysz, ale zapewniam ciebie, ze malo kogo przyciagniesz do kosciola, ktory w twoim wydaniu jest bardziej szatanski niz chrzescijanski. Bo w chrzescijanskim modlitwa wstawiennicza jest po to, zeby Duch sw nas obdarowal swoja Miloscia i darami.
Jezeli twoja modlitwa przyciaga szatana, to ....


Mam wrazenie, ze nalezaloby glosno przestrzegac wszystkich, przed wejsciem na TWOJE PRYWATNE forum, ktore reklamujesz w podpisie. Czy moze jestes na tym forum, zeby zlowic wiecej naiwnych w twoja siec?

Co niniejszym czynie:
LUDZIE UNIKAJCIE FORUM http://www.katolik.d500.pl TAM JEST ADMINISTRATOREM FRATER.


Cz gru 06, 2012 20:32
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
to nie jest zwykłe forum tylko tak wygląda, to baza danych z bardzo dużą częścią ukrytą.

Dostęp do wszystkiego ma jeden z Moderatorów forum.wiara.pl (także ukrytej), któremu PAN BÓG Ufa :)
nie ma tam też żadnych reklam

a wpisy w znacznej większości są cenzureowane oczywiście te dla czytelników normalnych, więc unikać możesz jak chcesz bo ono jest tak dla potrzebujących jak i dla ... pewnej grupy osób :)


@Kael
Kael czy robisz tu za nadrzędnego decydenta ;) ?
oczywiście na forum

i jakim prawem ubliżasz forum jakie ja mam w podpisie?


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 20:51 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 06, 2012 20:39
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
A, to znaczy, ze nie ty jestes tam administratorem, tylko Pan Bog?
To ja nie mam dalszych pytan....

Gdybys jednak zyl zludzeniami, ze tajemniczosc i ukrywanie sie ma cos wspolnego z naukami Jezusa Chrystusa, to ja ciebie rozczaruje: to jeden z symptomow zlego ducha.
Twoja "wiedza" mnie od tej pory kompletnie nie interesuje. Mi wystarczy Dobra Nowina Jezusa Chrystusa. Bez dodatkow w postaci "mistyki", "objawien", czy innych "cudow", dostepnych tylko wtajemniczonym. Tak, to wszystkie sekty lapia naiwnych.

Zegnam

PS, Jak ty mozesz edytowac, to i ja: nie ublizam zadnemu forum, tylko przestrzegam.
Tobie wolno wszystkich przestrzegac? To mi tez!


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 20:55 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 06, 2012 20:50
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
ja jestem administratorem, ale PAN BÓG mną Rządzi. Staram się Wsłuchiwac w JEGO GŁOS.
Do Ciebie też Mówi.

Tu rozmawiasz ze mną, a nie z ks. Biskupem. ;)


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 21:07 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 06, 2012 20:55
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Mam nadzieje, ze chociaz za biskupa sie nie uwazasz...

Od tej pory nie rozmawiam z toba.
To jest juz tylko problem moderacji, nie moj.


Cz gru 06, 2012 20:56
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Dostęp do wszystkiego ma jeden z Moderatorów forum.wiara.pl (także ukrytej), któremu PAN BÓG Ufa


Łał!
V Kolumna w moderatorskim bractwie :D

Probujesz zasiać niepewnośc wśród moderacji? Teraz sie biedactwa będą ciągla za siebie oglądać....który to tajny "brat-fratra" ? :mrgreen:

Jakoś nie chce mi się w to wierzyc, ale....hmmmmm zasiałeś niepewność. Dobry siewca z Ciebie, tylko szkoda, że kąkol siejesz :D

Ale! Moderatorzy drodzy! Głowy do góry! Wiem jak rozpoznac tego tajniaka!
Jak sie spotkacie to silnie wąchajcie. Od ukrytego "Brata-fratra" powinno demonicznymi odchodami zajeżdżać...a smród to nieziemski :mrgreen:

Cytuj:
a wpisy w znacznej większości są cenzureowane oczywiście te dla czytelników normalnych

To czywista oczywistość!
Normalnych należy izolowac od NIEnormalnych.....a kto Normalny mógłby dać rade strawic to wszystko co dla NIEnormalnych przeznaczone jest? Wprzódy sam by do NIEnormalnych musiał być by zaliczon.

P.S
Frater, bawisz mnie coraz radośniej...ja se Ciebie kupię! Od razy dwie pary zamawiam.
W MediaMarkt jest promocja "Tylko dla idiotów" :mrgreen:


Cz gru 06, 2012 20:58
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Tu rozmawiasz ze mną, a nie z Biskupem.


Oh merde! A toś mnie zawiódł.... :(


Cz gru 06, 2012 21:02
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Dziękuję :)


Cz gru 06, 2012 21:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Czy Pan Bóg tobą Rządzi? (przez duże R)
Pan Bóg jest pełen łagodności.
Nie ma Go w wichrze, jest w lekkim powiewie...

Jezus nawet z krzyża nie próbował nikogo nawrócić na siłę, nie dręczył nikogo swoją postawą - swoją modlitwę ograniczył do jednego zdania: Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą co czynią.
Nie zszedł z krzyża, by pojednać się ze złym Łotrem, a spokojnie umarł, oddając go Ojcu.

I to jest sensem modlitwy wstawienniczej - prośba do Ojca, by napełnił osobę Duchem Świętym, odsunął od niej wszelkie zasadzki Złego i obdarzył ją Swoim Błogosławieństwem.

Każda osoba ma prawo zdecydować o własnym zbawieniu. Nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę.

Modlić za każdego się możesz, ale nie wmawiaj ludziom, że posługujesz modlitwą wstawienniczą działając z ramienia Kościoła Katolickiego.
Albo... spotkaj się ze mną - w Twojej diecezjalnej Kurii. A co, dojadę!
Jeśli Kuria potwierdzi mi Twoją tożsamość i działanie z ramienia Kościoła, to i o modlitwę nade mną cię poproszę.


Cz gru 06, 2012 21:12
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
szuba, ostrzegam przed takim eksperymentem (modlitwa w wykonaniu fratra). I zeby nie bylo, ze go pomawiam, ostrzegam na podstawie jego wlasnych slow:

frater napisał(a):
Jeżeli nie zmienisz się będę musiał wtedy Modlić się za Ciecie Wstawienniczo. Wywoła to furię lucyfera i będziesz musiał zgłosić się do Egzorcysty. Jaki Egzorcysta czy Charyzmatyk nie ma znaczenia, bo to BÓG OJCIEC Uwalnia.


Cz gru 06, 2012 21:17

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
spokojnie Kael :)
Wiem, co robię... wiem, co dzieje się czasami w czasie modlitwy wstawienniczej. Wiem DLACZEGO się tak dzieje i KIEDY tak się dzieje i KOMU tak się dzieje.
W tym temacie jestem bliżej, niż fratrowi się wydaje... ;)

W modlitwie na szczęście frater ma najmniej do gadania, wszystko czyni Bóg, którego On może jedynie prosić i uwielbiać.
A dlaczegóż bym nie miała prosić Boga o napełnienie mnie Łaskami i Błogosławieństwem i uwielbiać Go? A gdzie dwóch lub trzech zebranych w Imię moje... :) to cudowne!

O ile oczywiście... frater działa z ramienia Kościoła, a pracownik Kurii diecezjalnej pod którą podlega, zapewni mnie o jego działaniu z mocy i ramienia Kościoła.
Wtedy nic mi nie grozi ;) wtedy mam za sobą caluteńki Kościół święty...

Ps. a tak się składa, że mój Opiekun duchowy pełni od kilku lat posługę Egzorcysty, więc daleko nie będę miała aby się zgłosić :P


Cz gru 06, 2012 21:26
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
A nie przyszło Wam do głowy, że frater to zwykły prowokator i cwaniaczek?
Pisze te teksty po to by osmieszyć forum wiara....no i aby odstręczyć zaglądających tutaj.

Niedawno, bodajże fuller - osoba deklarująca sie jako niewierząca, napisał, ze frater robi świetna robote by odstraszyc ludzi od Kościoła.

To jedna z opcji warta do wzięcia pod uwagę.
Druga juz znacie, sam ujawnił, ze ma dostep do wiadomości przeznaczonych dla NIEnormalnych, a to wszystko tłumaczy....


Cz gru 06, 2012 21:32
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Tłumaczę tylko po to, by rozwiać złe myśli, aczkolwiek to nie jest dobre, (by nie wyrosło jakieś grono wzorujące się na moich słowach w negatywnym świetle to pojmujące) więc proszę skończcie te pytania. W literaturze ds Uwolnień macie bogatą wiedzę na ten temat.

Kochani przedmówcy zwłaszcza, Ty podległy Przełożonym ;)

Wy też możecie się Modlić. PAN JEZUS także dużo cierpiał za Apostoła Judasza. Nie było w Planie BOŻYM, by był on potępiony.

I my Charyzmatycy Modlimy się za różne osoby
- nie pytamy, czy ktoś chce tego, czy nie. Jak Modlę się w IMIĘ JEZUSA to robię to za daną społeczność i np. nie mam możliwości spytać się każdego z tego ogromu Dusz w realu, o to czy chce Modlitwy. Jak się demon ujawni, to dlaczego potem tak szybko odchodzi to trzeba się pytać PANA JEZUSA, bo ja tam jestem tylko i wyłącznie narzędziem. Jak muszę kogoś dotknąć to nie ja dotykam tylko użyczam BOGU OJCU moich palców. Nawet czasem nic wielkiego nie robię, a się dzieją Cuda BOŻE co jest Dowodem, że ja tam tylko jestem jako narzędzie i to czasem całkiem zbędne, bo nic wielkiego nie robię a PAN JEZUS Robi.

My nie rozumiemy tych Powołań do końca.

Wiemy tylko tyle, że Kapłan Powołany jest do Posługi Sakramentami, a Charyzmatyk Charyzmatami.

I musimy to wykonywać bo będziemy z tego Rozliczani. I to nie są żarty. Jak ja mogę zrozumieć, że ktoś wstaje z wózka, taka jest Wola BOŻA. Po to by rozrastał się KK. To się nie dzieje po to by, ktoś na nic nie cierpiał tylko, by był gorliwszy w Wierze, Miłości, Pokoju, Pokorze, Czystości, Nadziei i Pracy w Służbie BOŻEJ i by to wszystko działo się w pełnym Zaufaniu BOGU TRÓJJEDYNEMU.

Jak czuję w Sercu, ze potrzebna jest za kogoś Modlitwa to się Modlę, a jak czuję barierę to nie Modlę się jednostkowo.

Fuller Ty masz szansę być Zbawionym. BÓG liczy na Ciebie, co nie oznacza, że przed nikim na tym forum nie czuję bariery. Ale przed fullerem nie czuję, co oznacza, że kiedyś może Zobaczymy się w Niebie Fuller :)
A to, że teraz błądzi to jest inna sprawa, ale jak emocje opadną to Fuller zrozumie wiele i pójdzie do JEZUSA, który Go Bardzo Mocno Kocha.


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 22:01 przez frater, łącznie edytowano 4 razy



Cz gru 06, 2012 21:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL