Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 15:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
Ja podzielam zdanie Marka, Kael, medieval_mana, Alus, zefcia, białogłowy i wielu innych, ale nie klepię po plecach, a piszę to co mam do powiedzenia na dany temat. Każdy kto potrafi myśleć, z moich tekstów zorientuje sie, że mam takie samo zdanie. Temat nie jest do wyrażania opinii o użytkownikach, a do merytorycznej dyskusji. (Ten offtop za chwilę będzie wycięty, dlatego pozwoliłam sobie tu odpowiedzieć).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt kwi 07, 2017 15:13
Zobacz profil
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
wybrana napisał(a):
@ada BRD, bardzo się cieszę, że mimo wszystko znów jesteś na forum i piszesz.
Twoje posty są bardzo wartościowe.
Zupełnie i w pełni zgadzam się z twoim postem umieszczonym powyżej. Tak samo jak ty wyznaję swoją wiarę i w pełni rozumiem o czym piszesz.
Ja również żyję w Kościele Chrystusa, który jest duchowy a nie instytucjonalny.


Dziekuje, Wybrana :)

Pozdrawiam cie " w Duchu i Prawdzie" :) :)


Pt kwi 07, 2017 15:19
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
Małgosiaa napisał(a):
Ja podzielam zdanie Marka, Kael, medieval_mana, Alus, zefcia, białogłowy i wielu innych, ale nie klepię po plecach, a piszę to co mam do powiedzenia na dany temat. Każdy kto potrafi myśleć, z moich tekstów zorientuje sie, że mam takie samo zdanie. Temat nie jest do wyrażania opinii o użytkownikach, a do merytorycznej dyskusji. (Ten offtop za chwilę będzie wycięty, dlatego pozwoliłam sobie tu odpowiedzieć).


W moim poście była zawarta opinia treści wpisu ady. Nie chciałam ponownie ujmować takiej samej treści, tylko zaznaczyłam, że mój pogląd jest taki sam. Tak samo pojmuję swoją wiarę, jak wyraziła to ada.


Pt kwi 07, 2017 15:22
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
Małgosiaa napisał(a):
Ja podzielam zdanie Marka, Kael, medieval_mana, Alus, zefcia, białogłowy i wielu innych, ale nie klepię po plecach, a piszę to co mam do powiedzenia na dany temat. Każdy kto potrafi myśleć, z moich tekstów zorientuje sie, że mam takie samo zdanie. Temat nie jest do wyrażania opinii o użytkownikach, a do merytorycznej dyskusji. (Ten offtop za chwilę będzie wycięty, dlatego pozwoliłam sobie tu odpowiedzieć).


W moim poście była zawarta opinia treści wpisu ady. Nie chciałam ponownie ujmować takiej samej treści, tylko zaznaczyłam, że mój pogląd jest taki sam. Tak samo pojmuję swoją wiarę, jak wyraziła to ada.


Pt kwi 07, 2017 15:22
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
Małgosiaa napisał(a):
Ja podzielam zdanie Marka, Kael, medieval_mana, Alus, zefcia, białogłowy i wielu innych, ale nie klepię po plecach, a piszę to co mam do powiedzenia na dany temat. Każdy kto potrafi myśleć, z moich tekstów zorientuje sie, że mam takie samo zdanie. Temat nie jest do wyrażania opinii o użytkownikach, a do merytorycznej dyskusji. (Ten offtop za chwilę będzie wycięty, dlatego pozwoliłam sobie tu odpowiedzieć).


Kiedys, w dawnych czasach, nioslam z kolezanka takie wielkie socjalistyczne haslo podczas pochodu 1.-majowego: "W JEDNOSCI SILA"

Widze, ze jestes sentymentalna :)


Pt kwi 07, 2017 15:27
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
AdaBRD oczywiscie modlitwe Pana Jezusa “aby byli jedno“ tez wysmiewa. Slowem i czynem.


Pt kwi 07, 2017 16:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
wybrana napisał(a):
Droga moderacjo.
Proszę o zwrócenie uwagi na użytkowniczkę Małgosię.
Robi wszystko, by niszczyć emocjonalnie innych użytkowników forum.


To, że się nie potrafi odpowiedzieć na czyjeś argumenty to jeszcze nie znaczy, że ten ktoś "niszczy emocjonalnie".

Cytuj:
Nie pozwala innym użytkownikom forum otworzyć się na światło i prawdę wiary.


Znaczy tobie? Hmm, coś w tym może być. Małgosia, może faktycznie zluzuj trochę? :roll:

Cytuj:
Jeżeli te forum jest przeznaczone tylko do katolickiego wyznawania wiary, to proszę zaznaczyć to w regulaminie, że dla niekatolików wstęp zabroniony.


Jest tu mnóstwo niekatolików i jakoś nie mają żadnych problemów z pobytem na tym forum. Obawiam się, że problem leży, niestety, po twojej stronie. Po prostu reagujesz alergicznie na wszystko, co katolickie. Powinnaś to chyba przemyśleć.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt kwi 07, 2017 16:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Johnny99 napisał(a):
Małgosia, może faktycznie zluzuj trochę?

Ależ zluzowałam. Problem w tym, że @wybrana nie potrafi pisać merytorycznie, a jedynie emocjonalnie. AdzieBRD tez niezbyt wychodzi merytoryczne pisanie, bo na merytoryczne posty nie odpowiada: viewtopic.php?p=947786#p947786 na co nie było odpowiedzi, a na pytanie kacperka o to, komu Jezus zapłacił dobrowolnie karę, odpowiedziała: viewtopic.php?p=947794#p947794, natomiast na moje ponowione pytanie zrobiła unik w swoim stylu: viewtopic.php?p=947795#p947795
viewtopic.php?p=947800#p947800 i przestała ze mną dyskutować (na odpowiedź wciąż czekam).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt kwi 07, 2017 18:37
Zobacz profil
Post Re: Przesłanie Papieża a jedyna droga do Boga Jezus Chrystus
wybrana napisał(a):
@ada BRD, bardzo się cieszę, że mimo wszystko znów jesteś na forum i piszesz.
Twoje posty są bardzo wartościowe.
Zupełnie i w pełni zgadzam się z twoim postem umieszczonym powyżej. Tak samo jak ty wyznaję swoją wiarę i w pełni rozumiem o czym piszesz.
Ja również żyję w Kościele Chrystusa, który jest duchowy a nie instytucjonalny.

Tylko po co Jezus 3 lata przygotowywał ten Kościół instytucjonalny :mrgreen: .....nie wystarczyło Mu wskazać Ja Jestem, a wy sobie wierzcie i twórzcie swoje kościoły/kościółki jak sobie tylko dowolnie chcecie......


So kwi 08, 2017 7:41
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
adaBRD napisał(a):
@Malgosiaa

Nie mam teraz glowy ani serca, ani czasu dla ciebie, bo jestem pochlonieta nominacja do nagrody Elwiry...
Nie nalegaj wiec ani nie skarz sie moderacji, skoro sama mnie do tej nagrody wytypowalas :)

EOT

Akurat tę pracę nad uzyskaniem owej nagrody widać w każdym Twoim poscie. Nominacja nie znaczy wygrana, ale najwyraxniej zależy Ci na tym sukcesie. ;-)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 08, 2017 14:23
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego...?
Małgosiaa napisał(a):
Z trollami się nie dyskutuje

Jakoś moich postów moderacja nie musi "wykropkowywać", w odróżnieniu do Twoich, Małgosiaa.
Więc ostrożniej z epitetami...


So kwi 08, 2017 16:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Dlaczego...?
Whispernight napisał(a):
Jakoś moich postów moderacja nie musi "wykropkowywać", w odróżnieniu do Twoich, Małgosiaa.

Sprawdzam. Dowody poproszę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 08, 2017 16:35
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego...?
Str. 40.
Małgosiaa napisał(a):
[...]

Gdybyś pytała, bo nie wiesz, nie rozumiesz, ok, ale Ty nie mając podstawowej wiedzy stawiasz się na pozycji znawcy, oczerniasz KK, więc nie dziw się, że wytykana Ci jest ignorancja.


Proszę.

I nie zwracam Ci uwagi bo jestem złośliwy, tylko zwyczajnie przesadzasz...


So kwi 08, 2017 16:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Dlaczego...?
:)

W poście, o którym wspomniałeś jest podane:

    Ostatnio edytowano 19 mar 2017 17:22 przez Soul33, łącznie edytowano 1 raz
    - odp. na offtop

To znaczy, że z wątku wyrzucony został offtop, a post Małgosi zawierał odpowiedź w kontekście tego offtopu, więc odpowiedź ta została wykropkowana.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So kwi 08, 2017 17:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Jakbyś nie zauważył, to spójrz wyżej mojego posta. Tam jest wykropkowanie, które zacytowałam i siłą rzeczy skoro tam wykropkowano, to i cytat też musiał być wykropkowany. :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So kwi 08, 2017 17:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL