Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 15:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Małgosiaa napisał(a):
Hurrra!!!! bert04 wrócił!!!!
Witaj bert04 :bukiet: Otwieram szampana :zdrowie:

Także baaaaardzo się cieszę :-D


Cz kwi 27, 2017 18:40
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Sorry, wybrana, jak ja mam was serio traktowac? Ty wklejasz cudze teksty jako swoje “przemyslenia“, Przeemek wkleja wycinki z rzeczowych, naukowych artykulow na zasadzie ateisty, ktory mowi: w Pismie sw stoi czarno na bialym : “Nie ma Boga“ w Psalmie 14 i 53. I miesza ksiazki poboznosciowe z naukowymi i z nauka Kosciola.
A servus, jak zreszta i ty i Przeemek, unosicie sie na chmurce wybrania, zbawienia i przekonania, ze was, swietych tylko (przez was wybrane) fragmenty Biblii dotycza, a reszta, ktora jest wam niewygodna, to dla tych niezbawionych, ktorzy - wedlug was - zadnych emocji nie przezywaja, wiec nie odbyli wlasciwej pokuty/ nie pomodlili sie nad nimi odpowiedni ludzie/ nie posluchali proroka Seby/ nie ochrzcili sie piaty raz i w ogole nie weszli do Krolestwa, gdzie wy juz sobie miejsca wyscieliliscie.


Cz kwi 27, 2017 19:31
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Alus napisał(a):
wybrana napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Kolejny raz wykazałaś się umiejętnością czytania ze zrozumieniem :D


Ja też tak uważam :brawo:

Jakieś olśnienie i zdolność do samokrytyki:o

Kael napisał(a):
Dziewczyny, po co w ten offtop brniecie?

Bo się dobrze bawimy? ;-)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt kwi 28, 2017 17:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Małgosia do jednego z samozwańczych kaznodziejów napisał(a):
Daruj sobie umoralnianie


Smutek mnie ogarnia na Twoje mędrkowanie Małgosiu. Pamietaj, Pan nie znosi pychy. Kocha serca proste, żeby nie było wątpliwości, takie jak moje :D Patrz jak ja biję się w piersi (nie moje własne? cóż z tego) i jaki ze mnie ewangeliczny, skromny prostaczek Obrazek

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt maja 05, 2017 13:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa :oops: ... :cisza:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt maja 05, 2017 14:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Marek_Piotrowski napisał(a):
wylało się na mnie źródło pomyj

Marku, nie przesadzaj z tymi pomyjami. To była tylko dygresja do Twojej postawy. Niestety, jakkolwiek zgadzam się z Twoim zdaniem dotyczącym blablania, cenię Twoją wiedzę (niejednokrotnie z niej korzystam), to dość często występujesz w roli nieomylnego. Jednakże rozumiem Twoją irytację, bo sama nie jestem inna, jeśli jestem czegoś pewna :-D .

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 07, 2017 12:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
glejt napisał(a):
Prawda rzeczywiście wyzwala ale gdy jest znana jest rodzajem wiedzy w rozumieniu niektórych gnozą. Zatem po co studiowanie i roztrząsanie historii gdy w obecnej chwili nie potrafi się realizować w praktyce tego czego nauczał Jezus? Staje się tylko rodzajem wymądrzania się gdzie trudno w przepaściach historii doszukać się co jest prawdą a co przekrętem usiłujących przypisać sobie to co szczytne.

Następna pożal się Boże kaznodziejka :beksa: Nie mogę już znieść tego ględzenia. Co jedna się wyniesie, to zaraz druga przyłazi.

Obrazek

_________________
Tylko Bogu chwała


Pn maja 08, 2017 15:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
białogłowa napisał(a):
Następna pożal się Boże kaznodziejka :beksa: Nie mogę już znieść tego ględzenia. Co jedna się wyniesie, to zaraz druga przyłazi.

Obrazek

No, dobra... tym razem nie będę wymagał tłumaczenia. Znaj moje serce. 8)

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 08, 2017 16:38
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
bert04 napisał(a):
białogłowa napisał(a):
Nie musisz za każdym razem jak wpadasz na forum pisać w jak największej liczbie wątków, nie czytając tego co ludzie w nich napisali.

Hmmm.... tak biorąc na logikę, dlaczego miałby przeczytać powyższe zdanie?

Może taki nawyk. Nadzieja umiera ostatnia :D U mnie to wyjątkowo dużo czasu mija. Nierzadko wręcz dogorywa latami. :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt maja 09, 2017 13:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Odpowiedź na: http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=952243#p952243

Pytam, ponieważ jeżeli masz na ten przykład 13 lat to poziom tego co piszesz można właśnie wiekiem wytłumaczyć, wszak młody to głupi, stara się, ale mu nie wychodzi. Jeżeli masz natomiast te 20, 30 lat to do mamy przed sobą dwie opcje: troll albo rżnie głupa (opcji „idiota” w myśl poprawności politycznej roboczo nie przytaczam). Sam zatem wybierz sobie to co do Ciebie pasuje wedle klucza. ;)


Pn maja 15, 2017 6:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A Tobie pasuje troll czy idiota według klucza? :D


Pn maja 15, 2017 6:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Względem Ciebie wychodzi mi raczej kiepściutki troll, bo przewidywalny i nie śmieszny. Daję Ci 3/10 na szynach, tak na zachętę. Jak ładnie poprosisz i zadeklamujesz wierszyk to może rozmontuję szyny.


Pn maja 15, 2017 7:07
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Robek napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
Tej, modulator, bez amplifikacji poproszę, bo Ci przester wychodzi. : PPP


Już dostałem od tego modulatora wiadomość że dostałem ostrzeżenie.
Aż normalnie myślałem że to na serio :D bo tam pisało : Otrzymałeś/aś ostrzeżenie.
Też samemu wysłałem ostrzeżenie do "wybrana", no i przewściekła się niesamowicie :-D aż nawet były w stosunku do mnie niecenzuralne wyrażenia :mrgreen:


Kłamiesz!
Wcale się nie przewściekła niesamowicie, tylko ci odpisała, że robisz sobie jaja.
Nie było oprócz tego stwierdzenia żadnych niecenzuralnych wyrażeń.


N maja 21, 2017 22:14

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Iago napisał(a):
To już zdecydowanie przestało być zabawne i zaczęło robić się groźne.

Jak owa reklama magicznie znikła, tak zastąpiła ją inna – tym razem usług pseudo-egzorcystycznych i innego kuglarstwa/znachorstwa/szarlatanerii w wykonaniu Samoluba, który przyznał się do braku fachowego wykształcenia względem tego co "oferuje".


Znam się na tym uwierz, mam rozeznanie duchowe... nie wiem skąd przeświadczenie takowe, że tylko dyplom upoważnia do działania, skoro Twoja babcia czy pies może być dobrym terapeutom x D śmieszne? Ale prawdziwe, od kiedy to nauka lub uczelnia o konkretnym profilu polityczno-społecznym ma monopol na prawdę ?

Poczytaj może w Biblii o działalności Jesusa, uczniów, wierzących i nie mów takich rzeczy...

Iago napisał(a):
O ile poprzednia "kampania reklamowa" była tylko dosyć głupawa i niesmaczna, o tyle ta może być potencjalnie niebezpieczna dla naiwnych, którzy z niewiadomych względów mogą zdecydować się na wzięcie udziału w tym podejrzanym procederze (w szczególności, że ten nieodpowiedzialny człowiek oferował swoje "usługi" w zakresie terapii schizofrenii oraz depresji).


To właśnie obecna medycyna jest podejrzana, a psychologia zamienia się w maszynke do zarabiania pieniędzy na biednych słabych i naiwnych ludziach. Ja oferuje darmową skuteczną pomoc podczas gdy inni bez kasy nie kiwną palcem lub nikt tym ludziom nie pomaga.

Iago napisał(a):
Nie wydaje mi się, aby forum wiara.pl była w przeznaczeniu tubą dla wszelkiej maści anonimowych szarlatanów/kuglarzy/niespełnionych, niedzielnych "psychoterapeutów" chałupników, gdyż doprawdy komuś przez ten żenujący internetowy cyrk może stać się całkiem realna krzywda.


Uważasz, że Duch Święty nie może działać ? Ja tu żadnych dziwactw nie propaguje, a rozmowy, porady, modlitwe wstawienniczą w grupie modlitewnej przy użyciu darów duchowych i wiedzy. Wszystko przez intermet...
I takie terapie skutecznie prowadzę od jakiegoś czasu z powodzeniem.

Oczywiście widać wyraźną tendencję u niektórych by przeszkodzić w tym dobrym dziele oraz atakować nasze forum i niedopuścić do chociażby otwarcia internetowego radia. Szykanowanie, oczernianie, mowa nienawiści- to już podchodzi pod prześladowania na tle religijnym.


Wt maja 23, 2017 2:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Proszę skasować powyższy post gdyż nie mogłem już edytować.

Iago napisał(a):
To już zdecydowanie przestało być zabawne i zaczęło robić się groźne.

Jak owa reklama magicznie znikła, tak zastąpiła ją inna – tym razem usług pseudo-egzorcystycznych i innego kuglarstwa/znachorstwa/szarlatanerii w wykonaniu Samoluba, który przyznał się do braku fachowego wykształcenia względem tego co "oferuje".


Znam się na tym uwierz, mam rozeznanie duchowe... nie wiem skąd przeświadczenie takowe, że tylko dyplom upoważnia do działania, skoro Twoja babcia czy pies może być dobrym terapeutom x D śmieszne? Ale prawdziwe, od kiedy to nauka lub uczelnia o konkretnym profilu polityczno-społecznym ma monopol na prawdę ?

Poczytaj może w Biblii o działalności Jesusa, uczniów, wierzących i nie mów takich rzeczy...

Iago napisał(a):
O ile poprzednia "kampania reklamowa" była tylko dosyć głupawa i niesmaczna, o tyle ta może być potencjalnie niebezpieczna dla naiwnych, którzy z niewiadomych względów mogą zdecydować się na wzięcie udziału w tym podejrzanym procederze (w szczególności, że ten nieodpowiedzialny człowiek oferował swoje "usługi" w zakresie terapii schizofrenii oraz depresji).


To właśnie obecna medycyna jest podejrzana, a psychologia zamienia się w maszynke do zarabiania pieniędzy na biednych słabych i naiwnych ludziach. Ja oferuje darmową skuteczną pomoc podczas gdy inni bez kasy nie kiwną palcem lub nikt tym ludziom nie pomaga.

Iago napisał(a):
Nie wydaje mi się, aby forum wiara.pl była w przeznaczeniu tubą dla wszelkiej maści anonimowych szarlatanów/kuglarzy/niespełnionych, niedzielnych "psychoterapeutów" chałupników, gdyż doprawdy komuś przez ten żenujący internetowy cyrk może stać się całkiem realna krzywda.


Uważasz, że Duch Święty nie może działać ? Ja tu żadnych dziwactw nie propaguje, a rozmowy, porady, modlitwe wstawienniczą w grupie modlitewnej przy użyciu darów duchowych i wiedzy. Terapia jest również skuteczna przez internet. I takie terapie prowadzę od jakiegoś czasu z powodzeniem.

Oczywiście widać wyraźną tendencję u niektórych by przeszkodzić w tym dobrym dziele oraz atakować nasze forum i niedopuścić do chociażby otwarcia internetowego radia. Szykanowanie, oczernianie, mowa nienawiści- to już podchodzi pod prześladowania na tle religijnym. To że Nasze forum jest popularne i polecane powinno was cieszyć bo odciąga osoby z portali typu FB, Instangram, Onet, Interia do wartościowych dyskusji oraz informacji, które są spożytkowane i trwałe, nie jak w przypadku wielu czatów. Wam się po prostu wydaje, że my Wam zagrażamy jako konkurencja... Katolików jest 35 mln, a Protestantów 0.2 mln, już nie mowiąc o tym że Nasze forum ewangeliczne ma 2 miesiące i 84 użytkowników. Nie ma co przyrównywać do tego molocha.

Po co ziać nienawiścią do innych chrześcijańskich for w internecie, albo do skutecznych metod leczenia, terapi? Rozumiem że masz jakąś lepszą ofertę dla tych osób ?


Wt maja 23, 2017 2:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL