Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Małgosiaa napisał(a):
Tobie wolno zarzucać innym ignorancję i brak logicznego myślenia, innym nie?
A teraz mała lekcja, bo używasz słowa, którego nie rozumiesz: powyższe to ocena stanu wiedzy i postawy, a nie uwaga osobista. O ad personam mówimy wówczas, jeśli uwaga ocenia osobę, a nie czyny, np. jesteś ignorantem.


Zarzucanie że jestem trollem to ostobista uwaga. Ale to jest dla mnie nieistotne.
Ważniejsze jest to, że zarzucasz ciągle i bez opamiętania ignorancję brak logicznego myślenia, brak wiedzy w odpowiedzi na moje pytania. Ale gdzie są argumenty? Powtarzasz się w kółko ale nie dostarczasz żadnych przykładów moich wypowiedzi na wykazanie tego.


Cz wrz 07, 2017 20:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie napisałam, że jesteś trollem, ale że trollujesz, a to zasadnicza różnica. Nie napisałam, że jesteś ignorantem, ale że wykazujesz ignorancję. To nie jest ad personam. Na takiej zasadzie jak Ty pojmujesz ad personam, to jedynka w szkole też byłaby ad personam w stosunku do ucznia.
Brak logicznego myślenia to Ty zarzucasz innym i nigdy nie uznałam, że stosujesz ad personam, więc daruj sobie umoralnianie mnie, a dokształć się w tej kwestii i nie tylko w tej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz wrz 07, 2017 21:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cytuj:
Małgosiaa napisał(a):
Nie napisałam, że jesteś trollem, ale że trollujesz, a to zasadnicza różnica. Nie napisałam, że jesteś ignorantem, ale że wykazujesz ignorancję.


Argumenty, argumenty, argumenty... Kiedy, gdzie i jak wykazałem ignorancję i zarzucałem brak logiki? Brak odpowiedzi... czy to nie jest ignorancja?

Cytuj:
Brak logicznego myślenia to Ty zarzucasz innym


Po raz kolejny do znudzenia, gdzie i kiedy? cytaty byłyby wskazane.

Cytuj:
I nigdy nie uznałam, że stosujesz ad personam, więc daruj sobie umoralnianie mnie, a dokształć się w tej kwestii i nie tylko w tej.


Niech będzie, że nie jest to ad personam, bardziej pasuje do Twojego zachowania Argumentum ad hominem.
Definicja: rozmówca zamiast odnosić się do merytorycznego uzasadniania tematu dyskusji, zaczyna odnosić się do opinii i zachowań rozmówcy.

Podobny błąd logiczny, który niczym plaga opanowała ten wątek. Wielokrotnie pisałaś wprost, że zarzucam innym ignorancję, brak logiki bez uzasadnienia i jako odpowiedź na inne konkretne pytanie. Omijałaś w ten sposób sedno sprawy. Taką stosujecie tutaj taktykę aby ominąć odpowiedzi na niewygodne pytania, na które nie potraficie odpowiedzieć.


Cz wrz 07, 2017 22:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Prokopiuk
Małgosiaa napisał(a):
Dokładnie takie same wypowiedzi, ale adwersarzy uznajesz za ad personam. Koniec offtopu.


Nie zgadzam się, to tylko Twoja opinia dopóki nie podasz jakiegoś argumentu.


So wrz 09, 2017 20:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Dlaczego Jezus Umarł
Małgosiaa napisał(a):
Tobie błędy zdarzają się notorycznie, zwłaszcza w cytowaniu. Post przed wysłaniem należy sprawdzić, czy jest poprawnie napisany oraz czy poprawnie zacytowano. Nikt nie ma obowiązku domyślać się co logicznie myślący autor ma na myśli.


W temacie Uwagi językowe poprawiasz jednemu z użytkowników post z mnóstwem błędów bez takiej reakcji jak w stosunku do mnie. Z resztą zauważyłem wiele postów, które poprawiasz nie zostawiając komentarza. Dlaczego taka wrogość w stosunku do mnie? Wycięłaś jeden z moich komentarzy z uwagi na błąd w cytowaniu ale nie mogę tego zweryfikować gdyż nie mam do niego dostępu. Czy nie ma to przypadkiem związku z tym, że całkowicie nie zgadzasz się moim rozumieniem tematów?


So wrz 09, 2017 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Czym jest Trójca Święta? Jak rozumiecie ten dogmat?
Małgosiaa napisał(a):
Czas edycji minął. Napisz od nowa.


Zarzuciłaś mi że zacytowałem Twoje słowa jako moje i odwrotnie. Jeśli tak zrobiłem to przeproszę.
Ale to co robisz teraz nie daje mi ani nikomu szansy na zweryfikowanie tego co mówisz.
Równie dobrze możesz po prostu nie zgadzać się z tym co napisałem i wykorzystujesz swoją władzę żeby to zablokować.


So wrz 09, 2017 21:05
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zarzucasz mi kłamstwo?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So wrz 09, 2017 21:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Dlaczego Jezus Umarł
Osiris napisał(a):
W temacie Uwagi językowe poprawiasz jednemu z użytkowników post z mnóstwem błędów bez takiej reakcji jak w stosunku do mnie. Z resztą zauważyłem wiele postów, które poprawiasz nie zostawiając komentarza. Dlaczego taka wrogość w stosunku do mnie? Wycięłaś jeden z moich komentarzy z uwagi na błąd w cytowaniu ale nie mogę tego zweryfikować gdyż nie mam do niego dostępu. Czy nie ma to przypadkiem związku z tym, że całkowicie nie zgadzasz się moim rozumieniem tematów?

Ten użytkownik przyznał, że ma problem z ortografią i nie rzucał się jak wesz na kożuchu. Wręcz przeciwnie, miał nadzieję, że przyswoi sobie, a przynajmniej zmniejszy ilość błędów na przyszłość. W dodatku temat dotyczy problemów językowych.
Nie jestem Twoim wrogiem. Usiłuję jedynie nauczyć Cię szacunku dla pracy innych. Póki co, Twoja postawa nie wskazuje na chęć współpracy, stąd ciachanie.
Nie mam czasu na poprawianie każdego Twojego postu. Zacznij korzystać z podglądu przed wysłaniem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So wrz 09, 2017 21:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Zarzucasz mi kłamstwo?


Niby gdzie? Chcę po prostu zweryfikować mój skasowany post. Wszystkie inne wyrzucasz do kosza, gdzie można to sprawdzić a ten skasowałaś kompletnie.


So wrz 09, 2017 21:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie ma takiej opcji. Tak jak inne, jest w koszu.
Zweryfikować, czyli sprawdzić, czy mówię prawdę. Co to jest niby, jeśli nie zarzut kłamstwa?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So wrz 09, 2017 21:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Dlaczego Jezus Umarł
Cytuj:
Nie jestem Twoim wrogiem. Usiłuję jedynie nauczyć Cię szacunku dla pracy innych. Póki co, Twoja postawa nie wskazuje na chęć współpracy, stąd ciachanie.


Zachowujesz się wrogo i podejrzewam, że to dlatego że mam inne poglądy. W ogóle nikogo z Was moderatorów nie zainteresowało, że ktoś nazwał niesłusznie inną ideologię rasistowskim gniotem. Co by było gdybym nazwał chrześcijaństwo rasistowskim gniotem? Faworyzujecie swoją ideologię i to jest argument który to potwierdza.
Czy to jest ten niby szacunek do pracy którego chcesz mnie nauczyć? Nie obchodzi Cię co napisał Zefcio gdyż to nie dotyka chrześcijańskiej ideologii, ale brak cytatu to już zbrodnia.
Powinnaś sama się nauczyć szacunku do innych poglądów.

Cytuj:
Nie mam czasu na poprawianie każdego Twojego postu. Zacznij korzystać z podglądu przed wysłaniem.


To stwierdzenie świadczy o Twoim przewrażliwieniu. Zdecydowana większość moich postów była poprawna a Ty piszesz, że każdy.


So wrz 09, 2017 21:57
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Osiris napisał(a):
Zachowujesz się wrogo i podejrzewam, że to dlatego że mam inne poglądy.

Nie Ty jeden masz inne poglądy niż ja. Wg Twojej teorii, powinnam tak samo zachowywać się wobec nich.
Osiris napisał(a):
W ogóle nikogo z Was moderatorów nie zainteresowało, że ktoś nazwał niesłusznie inną ideologię rasistowskim gniotem.

Twoja opinia o chrześcijaństwie jest podobnego typu i też nikt nie ingerował.
Osiris napisał(a):
Co by było gdybym nazwał chrześcijaństwo rasistowskim gniotem? Faworyzujecie swoją ideologię i to jest argument który to potwierdza.

J.w, a to co napisałeś nie jest argumentem, a Twoją prywatną opinią. Zapoznaj się z definicją argumentu.
Osiris napisał(a):
Nie obchodzi Cię co napisał Zefcio gdyż to nie dotyka chrześcijańskiej ideologii, ale brak cytatu to już zbrodnia.

Zefciu wyraził swoją opinię tak samo jak Ty wyrażasz opinie o Kościele. Ktoś zaingerował w takie Twoje posty?
Osiris napisał(a):
Powinnaś sama się nauczyć szacunku do innych poglądów.

Mam szacunek dla każdego niezależnie od poglądów, ale szacunek jest czymś innym, a tolerancja czym innym. Nie toleruję stawiania się na pozycji wszystkowiedzącego podczas, gdy ten wszystkowiedzący robi podstawowe błędy w rozumieniu słów języka polskiego, a także podstawowych z łaciny.
Cytuj:
To stwierdzenie świadczy o Twoim przewrażliwieniu. Zdecydowana większość moich postów była poprawna a Ty piszesz, że każdy.

Ok, przesadziłam, ale mniej więcej połowa nie była poprawna. Nie mów, że większość.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So wrz 09, 2017 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cytuj:
Twoja opinia o chrześcijaństwie jest podobnego typu i też nikt nie ingerował.


To obrzydliwe kłamstwo. Nigdy nie tego nie stwierdziłem.

Cytuj:
Zefciu wyraził swoją opinię tak samo jak Ty wyrażasz opinie o Kościele. Ktoś zaingerował w takie Twoje posty?


Uważasz, że nazywanie innej ideologii bez żadnych dowodów rasistowskim gniotem jest ok?
Czyli gdy ja tak napiszę o Twojej religii to bedzie ok?

Cytuj:
Nie toleruję stawiania się na pozycji wszystkowiedzącego podczas, gdy ten wszystkowiedzący robi podstawowe błędy w rozumieniu słów języka polskiego, a także podstawowych z łaciny.


Skoro tak twierdzisz to wykaż to bo inaczej jest to tylko pustosłowie.
Ja za to nie toleruję kogoś kto zarzuca innemu podstawowe błędy rozumienia słów bez udokumentowania tego.


N wrz 10, 2017 0:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Osiris napisał(a):
Nigdy nie tego nie stwierdziłem.

A po polsku?

Niczego nie muszę Ci udowadniać. Twoje posty są dostępne na forum. Ci, co czytają, znają Twoją postawę, pozostali, jeśli chcą, mogą sprawdzić. Koniec tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N wrz 10, 2017 6:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Nigdy nie tego nie stwierdziłem.

A po polsku?

Niczego nie muszę Ci udowadniać. Twoje posty są dostępne na forum. Ci, co czytają, znają Twoją postawę, pozostali, jeśli chcą, mogą sprawdzić. Koniec tematu.


Nie rozumiesz postaw międzyludzkiej dyskusji. Jeśli komuś coś zarzucasz lub oskarżasz, jesteś zobowiązana to udowodnić . Inaczej każdy rozsądny człowiek potraktuje to jako fałszywe oskarżenie. A teraz zamykasz dyskusję bo brak Ci argumentów.


N wrz 10, 2017 17:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL