Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W wątku dotyczącym bioenergoterapii jest horrendalna wypowiedź "Jeżeli pamiętamy o Bogu praktykując radiestezję, bioterapię czy kontakty ze zmarłymi to nic złego się nam nie stanie." I teraz co zrobić, bo się może okaże że to znowu ten spamer a potem będzie na mnie że go karmię.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lis 03, 2017 13:03
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przeemek napisał(a):
Poażę Ci jak Ty rozumiesz:

No popatrz, gdybyś mi nie napisał, nie wiedziałabym jak rozumiem :D. A poważnie: napisałeś dużo i same bzdury. Może nie próbuj analizować czyjegokolwiek rozumowania, bo jak zwykle wyszedł Ci groch z kapustą, na który nie mam ochoty odpowiadać.
Przeemek napisał(a):
A więc:
Po Pierwsze:
Wnoszę do moderatora o wyciągnięcie konsekwencji z tytułu udowodnionego takiego zachowania, niezgodnego z regulaminem. Zadowolę się ostrzeżeniem i pouczeniem dla mojego adwersarza.

Za niska ranga na takie zarzuty :D. A poważnie: mnie nie interesuje się czym Ty się zadowolisz. Mnie interesuje regulamin, a tego zefciu nie przekroczył.
Cytuj:
- @Małgosia, nie raz rozmawialiśmy o poziomie wiedzy i intepretacji Biblii przez katolików, czy Twoich aluzjach odnośnie mojej wiedzy wyniesionej z katechezy, czy studium Biblijnego. A w powyższym cytacie masz dowód na to jak taka "średnia" wiedza u katolika wygląda.

Skąd wiesz, że sameone1 jest katolikiem? A nawet jeśli jest, to nie ma to nic do rzeczy jeśli chodzi o Twój poziom wiedzy o katolicyzmie. Ten jest w skali 1:10 najwyżej na 3. Gdybyś miał wiedzę będąc katolikiem, nie zmieniłbyś wyznania, a przynajmniej nie na to, na które zmieniłeś.
Cytuj:
Wyraziłem zdanie, w którym było zawarte: "...Do takich "rozmów" o religii, znajdź sobie towarzysto z cerkwi...." .

Małgosi reakcja była:
"'Kimże Ty jesteś, aby w ten sposób mówić o prawosławiu? Wyniośle i z pogardą. Albo przeprosisz, albo będą kary regulaminowe."

Twoj reakcja była:
"Co to jest cerkwia?"

No tak: co to jest cerkwia? Ktoś, kto kreuje się na znawcę katolicyzmu i prawosławia (próbowałes nawet skłócić nas z zefciem), powinien używać właściwych nazw: tu - cerkiew.
A w powyższym zdaniu, które wyraziłeś, użyłeś właściwej odmiany i dlatego uznałam, że mówisz o prawosławiu z pogardą.

I to jest wszystko co mam Ci do powiedzenia. Nie zamierzam dyskutować dalej na ten temat. Przechodzę teraz do analizy Twoich postów w wątku o Eucharystii.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 03, 2017 16:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1468
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
No popatrz, gdybyś mi nie napisał, nie wiedziałabym jak rozumiem :D. A poważnie: napisałeś dużo i same bzdury. Może nie próbuj analizować czyjegokolwiek rozumowania, bo jak zwykle wyszedł Ci groch z kapustą, na który nie mam ochoty odpowiadać.


Widzisz.. ja też uważam, że piszesz bzdury, może nie same, ale czesto. I nawet jak ci je udowadniam, to Ty dalej swoje. Kolejna osoba wyrażająca "stwierdzenia", ja wskazuję argument, Ty stwierdzenia. I tak będziemy gadać w kółko, jak dzieci w piaskownicy?

Małgosiaa napisał(a):
Za niska ranga na takie zarzuty :D. A poważnie: mnie nie interesuje się czym Ty się zadowolisz. Mnie interesuje regulamin, a tego zefciu nie przekroczył.


I taka jest Twoja obiektywna opinia? Na innych forach epitety sa wykroczeniem, nawet jak się komuś zarzuci kłamstwo, bez udowodnienia, już jest ostrzeżenie. A tutaj możesz uprawiać "swój regulamin" Małgosia, już powiedziałem, mnie tym nikt nie urazi.

A moim zdaniem, zefciu złamał punt (§ II: 4) regulaminu. Oczywiście później ja też, ale było to wynikiem dostosowania się do obyczajów forum. Podczas analizy moich tesktów, zwróć uwagę kto pierwszy wystosował epitet w moim kierunku.

Małgosiaa napisał(a):
Skąd wiesz, że sameone1 jest katolikiem? A nawet jeśli jest, to nie ma to nic do rzeczy jeśli chodzi o Twój poziom wiedzy o katolicyzmie. Ten jest w skali 1:10 najwyżej na 3. Gdybyś miał wiedzę będąc katolikiem, nie zmieniłbyś wyznania, a przynajmniej nie na to, na które zmieniłeś.


Ja sie odnosiłem do tego, że twierdziłem jaki niski jest poziom wiedzy innych katolików odnośnie swojego kościoła, na bazie doświadczenia. Teraz wskazałem tylko na dowód potwierdzający moje wczesniejsze twierdznie. A ty obracasz "kota ogonem", że mówiłem o swojej wiedzy. Za to ty ze swoją wiedzą wykazujesz jak bradzo zwiedziona jesteś, mimo że masz prawdę przed oczami - czyli w Biblii.

Małgosiaa napisał(a):
No tak: co to jest cerkwia? Ktoś, kto kreuje się na znawcę katolicyzmu i prawosławia (próbowałes nawet skłócić nas z zefciem), powinien używać właściwych nazw: tu - cerkiew.
A w powyższym zdaniu, które wyraziłeś, użyłeś właściwej odmiany i dlatego uznałam, że mówisz o prawosławiu z pogardą.

I to jest wszystko co mam Ci do powiedzenia. Nie zamierzam dyskutować dalej na ten temat. Przechodzę teraz do analizy Twoich postów w wątku o Eucharystii.


Twoja pierwsza reakcja, czyli odpowiedź dowodzi że od razu wiedziałaś co mam na myśli, czyli prawosławie. A zefciu "przypalił głupa" że nie wie co to jest, nie wie o co chodzi, chociaz było to ewidentne i transparentne dla Ciebie.

A wy zamiast zwrócić "normalnie" uwagę, że popełniłem tak zwaną "literówkę", to oczywiście:

- Ty zaślepiona trzeźwym myśleniem, odrazu przeszłaś do ataku, w stylu "nareszcie! złapaliśmy go, teraz za to odpowie i może zamknie się wreszcie..."
- A zefciu, robi to co robił, czyli z grzecznościami do mnie juz dawno skończył, teraz rozpoczął krucjatę na teksty, by mnie zniechęcić i zdyskredytować. Oczywiście prędzej czy później każdy popełni błąd, ja nie zawsze to wychwycę, tymbardziej że nie szukam celowo, ale tymrazem jednak był zbyt transparentny. Rżnie głupa, co łamie warunki regulaminu w § II: 3 i 4.

A odnośnie analizy, tylko rzetelnie, a nie jak do tej pory oskarżasz mnie o pisanie bzdur samymi "stwierdzeniami".


N lis 05, 2017 4:13
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przeemek napisał(a):
Podczas analizy moich tesktów, zwróć uwagę kto pierwszy wystosował epitet w moim kierunku.
Proszę wskazać ten epitet!

Oczywiście proszę po próżnicy. Przemeek dobrze bowiem wie, że żadnego epitetu nie było, ale będzie mnie oczerniał.
Cytuj:
Twoja pierwsza reakcja, czyli odpowiedź dowodzi że od razu wiedziałaś co mam na myśli, czyli prawosławie. A zefciu "przypalił głupa" że nie wie co to jest, nie wie o co chodzi, chociaz było to ewidentne i transparentne dla Ciebie.
Napisałem już, że nie jest to żaden argument. Fakt, że Małgosia prawidłowo coś zgadła nie implikuje, że ja miałem taki obowiązek. Poza tym obowiązuje niestety niepisana zasada "co wolno wojewodzie...".
Cytuj:
A wy zamiast zwrócić "normalnie" uwagę, że popełniłem tak zwaną "literówkę"

Oczywiście kłamiesz! Nie da się wytłumaczyć zamiany słowa "cerkiew" na "cerkwię" przez literówkę.

Nawet gdyby to była literówka, to i tak Twoim obowiązkiem byłoby taką literówkę poprawić i przeprosić. Ale Ty tego nie zrobiłeś.

Cytuj:
tymbardziej
Co to znaczy "tymbardziej"?
Cytuj:
tymrazem
Co to znaczy "tymrazem"?

Nie ma takich słów w języku polskim. Tymczasem na tym forum taki język obowiązuje. Nie domagam się oczywiście ostrzeżeń (nie jestem taki jak Ty), ale ostrzegam życzliwie przed medievalem, który lubi za używanie słów nieobecnych w języku polskim karać. Więc żebyś potem nie płakał.


N lis 05, 2017 11:50
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Poświęciłem dwa ostatnie dni na nieco dokładniejsze przewertowanie forum. W Kościele powstało wiele Ruchów, które mają za zadanie formowanie człowieka.Do wyboru do koloru. Samo słowo Ruch, kojarzy się jednak z życiem i akcją. Jedyna akcja i życie dzieje się w dziale wierzyć nie wierzyć. Wygląda to jednak jak bezproduktywne i nie mające ani celu, ani sensu dyskusje z ateistami. Tak to wygląda z mojej perspektywy - świeżaka. Szukałem czegoś dla siebie, ale nie znalazłem nic ciekawego i zapewne ku uciesze niektórych, ucieknę zaraz dalej. Pewnie wielu ludzi się oburzy na mnie, bo poświęca tutaj dużo swojego czasu, ale chciał bym was zrozumieć. Czym się kierujecie siedząc na tym forum ? Co was motywuje do pisania ? I jaki zysk przynosi Kościołowi wasze pisanie ? Sorry, ale 85% forum to zamulony staw. Perełki, jak to w prawdziwym życiu bywa, są jednak rzadkością.

A przy okazji. Forum bardzo się wam rozlało.Jest tyle działów i wątków, że się można zgubić. Sam na początku nie widziałem, gdzie to ja napisałem to moje... Albo czytam jakiś post w wątku, już chcę odpisać i dostrzegam że dyskusja zakończyła się w maju. Starocią trochę daje. Czytałem świeży apel Soula, aby kto zobaczy jakiego samobójce, dawał znać bo sami moderatorzy nie ogarniają wszystkiego co jest na forum napisane. Więc nie tylko treść ale też i forma kuleje.

Skończyłem. Teraz możecie rozpalić stosy i zacząć pokrzykiwać swoje ulubione hasła o tym, jaki to ja niewdzięczny, niekulturalny i nie potrafiący przyjąć z wdzięcznością tradycyjnej katolickiej gościny.A przecież ja nie mam złych intencji. Może zamiast pożytkować czas na bezproduktywne dysputy o niczym, wprowadzicie na forum jednak jakiś ruch ? Widziałem przyklejony jakiś konkurs Biblijny. Co się z nim stało ? Umarł śmiercią naturalną ? Może jakieś rekolekcje spróbujecie przeprowadzić na forum, albo coś?


N lis 05, 2017 23:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nikt cię to na forum na siłę nie trzyma.
Pisze każdy, kto chce pisać i nie łamie regulaminu.
Widocznie niektórym to pisanie, albo czytanie, czy w ogóle taka forma komunikacji jest potrzebna.
Tobie to nie odpowiada. No cóż, szukaj gdzie indziej.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn lis 06, 2017 8:24
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cytuj:
Widziałem przyklejony jakiś konkurs Biblijny. Co się z nim stało ? Umarł śmiercią naturalną ? Może jakieś rekolekcje spróbujecie przeprowadzić na forum, albo coś?

Widziałeś, ale nie doczytałeś - konkurs, jak wskazuje ostatni wpis, odbywał się 9 lat temu.
uczestniczyło ponad 250 osób, do finału dotrwało ok 160. Laureaci otrzymali wyznaczone nagrody.
Umarł zatem śmiercią naturalną, bo w zamyśle miał trwać kilka miesięcy, a nie kilka lat.


Pn lis 06, 2017 8:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zagnijmnie napisał(a):
Jedyna akcja i życie dzieje się w dziale wierzyć nie wierzyć. Wygląda to jednak jak bezproduktywne i nie mające ani celu, ani sensu dyskusje z ateistami. Tak to wygląda z mojej perspektywy - świeżaka.

Może jeszcze nie dojrzałeś do takich rozmów? Dla pełnych energii przedszkolaków rozmowy przy stole wydają się nudne, wolą inne rozrywki.

zagnijmnie napisał(a):
Czym się kierujecie siedząc na tym forum ? Co was motywuje do pisania ? I jaki zysk przynosi Kościołowi wasze pisanie ?

Forum tworzą ludzie o różnych osobowościach i poglądach, niekoniecznie zgodnych z nauką Kościoła. Toczą się na forum takie dyskusje, które z przyjemnością śledzę, ale i takie gdzie ktoś wzbudził moje zainteresowanie i przyglądam się jego twórczości. Być może Kościół nic nie zyskuje przez nasze pisanie, ale nie o zysk/stratę tu chodzi, lecz o człowieka, który szuka Boga i chce rozmawiać o wierze. Forum można wykorzystać jako platformę do utwierdzenia się w swoich przekonaniach, jako krótki przystanek inspiracji w swojej wędrówce duchowej, a także jako spotkanie z drugim człowiekiem, poznanie jego wiary i perspektywy z jakiej spogląda na świat. Mnie ciekawi człowiek, dlatego tu jestem i czasem zabieram głos w dyskusjach.

Cytuj:
Czytałem świeży apel Soula, aby kto zobaczy jakiego samobójce, dawał znać bo sami moderatorzy nie ogarniają wszystkiego co jest na forum napisane. Więc nie tylko treść ale też i forma kuleje.

Jeszcze się nie nauczyłeś, że ludzie są różni? W mediach mamy wiele akcji profilaktycznych i społecznych, bo przeciętny człowiek nie zwraca uwagi na sprawy rangi podstawowej. Uświadamiamy społeczeństwo w sprawach bezpieczeństwa, zdrowia i wrażliwości na drugiego człowieka, nie dlatego że organizatorzy nie ogarniają własnego życia i nie potrafią zrobić rano kanapki do pracy bez wielkiego billboardu przypominającego o śniadaniu, lecz kierują się troską o innych, żyjemy wśród ludzi i działamy na rzecz wspólnego dobra, zachęcając innych, by również do nas dołączyli.
Bądź uważny, przestań narzekać i zacznij działać, a zobaczysz świat z innej perspektywy :).

Cytuj:
Skończyłem. Teraz możecie rozpalić stosy i zacząć pokrzykiwać swoje ulubione hasła o tym, jaki to ja niewdzięczny, niekulturalny i nie potrafiący przyjąć z wdzięcznością tradycyjnej katolickiej gościny.A przecież ja nie mam złych intencji.

Jesteś świeżakiem, ale wiesz jakie są ulubione hasła wieloletnich użytkowników forum czy "zapomniało się" o starym nicku?
Lubisz marudzić i spoglądać nieufnie na innych ludzi przypisując im złe mniemanie o Tobie? Boże drogi nie są naszymi, On nie daje się zaszufladkować, lecz ludzie otwierają szulfady do których próbują wrzucić Boga i bliźniego, a także siebie samych. Bóg nie złamie stereotypów w których się obracamy, bo szanuje naszą wolność. Jeżeli uważamy, że jest nieobecny w naszym życiu, że uzdrawia wszystkich, tylko nie nas, to mamy to, w co wierzymy. Jeżeli jesteśmy przekonani, że ludzie są źli i uprzedzeni, intuicyjnie kierujemy swoją uwagę na ludzi, którzy odpowiadają zbudowanemu modelowi człowieka. To samospełniająca się przepowiednia. Mamy złych, uprzedzonych userów, którzy zapraszają @zagnijmnie na kiełbaski z grilla, a ten ucieka przekonany, że go chcą grillować. Niech Ci będzie, jestem ludożercą.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn lis 06, 2017 20:29
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jak się pojawiłem na tym forum, to z powodu problemu jaki miałem i którego nie umiałem samodzielnie zdefiniować. Po 7 tygodniach, wczoraj przyjąłem Eucharystię więc moja gruboskórność i niewyparzony język trochę zaczyna się temperować. Chory organizm dostał w końcu antybiotyk. To tak w gwoli wstępu, bo może zdziwić że będę pisał troche inaczej.

Nie chodzi o to co mi się podoba, bo ja nie odnajduje się na forum i uważam że to nie jest miejsce dla mnie. Chodzi o to, że odchodząc chciałem wam zwrócić uwagę na to, że przydało by się tutaj otworzyć okno i wpuścić trochę świeżości. Czytam i widzę że sami często piszecie o potrzebie nawrócenia i dążenia do doskonałości, dlaczego mieli byście nie poprawić swojej pracy na forum i go nie udoskonalić ? I to chyba wszystko z tego co ja obecnie potrzebuje powiedzieć za nim odejdę.

Luźno zaproponowałem aby każdy z tworzących to forum, zastanowił się po co tutaj jest i co mógł by poprawić na lepsze. Słyszałem ostatnio katechezę o tym, jak bardzo Bóg kocha grzeszników i jakim ta miłość jest fenomenalnym darem. I tak sobie myślę że świat tzn. ludzie którzy wchodzą na forum tego właśnie szukają, chociaż pytają was zupełnie o coś innego. Do mnie osobiście przemówiły nie kierowane do mnie słowa, ale przede wszystkim postawy niektórych osób. Myślę że to jest najważniejsze a zarazem najtrudniejsze i na co powinniście zwrócić uwagę.

medieval_man napisał(a):
Nikt cię to na forum na siłę nie trzyma.
Pisze każdy, kto chce pisać i nie łamie regulaminu.
Widocznie niektórym to pisanie, albo czytanie, czy w ogóle taka forma komunikacji jest potrzebna.
Tobie to nie odpowiada. No cóż, szukaj gdzie indziej.


Gdybym więc dalej był złośliwy, to bym napisał tobie drogi katoliku tak: jeśli taka jest twoja rada dla mnie tylko dlatego bo coś mi się nie podoba i zasugerowałem reformę, to jaką radę w dziale ekumenizm udzielisz tym, którzy wychwalać będą reformacje i jej przyczyny ? Nie jestem do końca pewny czy zdajecie sobie sprawę jaką jako katolicy wzięliście na siebie odpowiedzialność pisząc na tym forum.

Gdybym jednak był pobożny, to bym napisał jeszcze inaczej. Ewangelię należy rozumieć dosłownie. Św. Jan Kanty, uczony który w swoim czasie najpełniej rozumiał istotę miłosierdzia żyjąc i działając w Krakowie. On między innymi wprowadził zwyczaj, kiedy był dziekanem teologii że profesorowie w collegium maius jedli zawsze posiłek z jednym z ubogich przyprowadzanych z rynku. Kiedy ubogi wchodził, to ten który przewodniczył przy stole wstawał i mówił: "ubogi przychodzi", wszyscy profesorowie wstawali i mówili: "Chrystus veni" (Chrystus przychodzi).

Chrystus przychodzi na to forum w ubogim, potrzebującym, zagubionym, czyli grzesznym. A jaki ideał grzesznika spełniał by wasze oczekiwania, abyście przyjeli go z należytym szacunkiem i radością ? Czy powinien on być pokorny ? Dobrze wychowany ? Miły w obyciu i skory do słuchania świętych prawd wiary ? Cierpliwy, uważny, życzliwy, mądry, otwarty, etc. ? Tak się nie da. Wydaje mi się, że często gubicie to co najważniejsze.

Gdybym był jednak miłosierny, to to w jaki sposób piszecie i myślicie, próbował bym usprawiedliwić. Forum które z założenia ma wywierać wpływ na ludzi i im pomagać dostrzec Boga, wywiera wpływ na was. Waśnie, spory, niekończące się tłumaczenia i bronienie pewnych prawd i zasad wymaga wejścia w dialog z człowiekiem grzesznym i upartym. W ten sposób zamiast wy w nim, on zaszczepia się w was. Dlatego taka forma dyskusji jak obecnie, nie przynosi pożytku ale same straty.Pomyślcie nad tym.

Wspomniałem o rekolekcjach. Potrzebujecie się zresetować i nabrać sił. Tak to widzę z boku.


Wt lis 07, 2017 0:13
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley w sumie to masz rację. Wszyscy jesteśmy tylko ułomnymi ludźmi.Święty Kościół tworzą słabi grzesznicy, a mimo to Bóg przez nich działa. Jeszcze dużo stereotypów muszę z siebie wyrzucić. Jeśli ktoś się poczuł urażony moją twórczością, to przepraszam.Zwłaszcza medieval_man nie miał do mnie szczęścia. Idealnego forum nigdy nie będzie. To w obecnym kształcie jest najlepsze, bo prawdziwe. Dużo myśli dojrzewa w mojej głowie i buzuje. Sam się sobie dziwie że w tak krótkim czasie zmieniam zdanie.

Cytuj:
Jesteś świeżakiem, ale wiesz jakie są ulubione hasła wieloletnich użytkowników forum czy "zapomniało się" o starym nicku?


Nigdy wcześniej tutaj nie byłem. Kłamstwo to grzech. Mówię prawdę.


Wt lis 07, 2017 23:34

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
robaczek2 napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Rozwój problemu AIDS w Afryce bierze się z ludzkiej nieodpowiedzialności wielkich dzieci mieszkających w Afryce, które nie potrafią i nie mają ochoty na panowanae nad swoimi popędami.

Oraz propagandy, ktorej jedna z ofiar jest nasz przyjaciel.


Ten gość medieval man jako moderator nie ma pojęcia co to trollowanie więc jego wiedza na inne tematy pewnie jest równie głęboka :D


Śr lis 08, 2017 8:43
Zobacz profil
Post Re: Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?
Tak się zastanawiam teraz. Coś mi się o oczy obiło, że Piotrowski jest informatykiem z zawodu, ale może źle mi się obiło. Niemniej jego stopka sugeruje teraz, że albo ma dwa, hm, niech będzie, że magisteria – z teologii i z historii – albo że przekracza swoje kompetencje zawodowe, wchodząc w rzeczy, na których się zna tylko amatorsko.

Autorytet z siebie robi namiętnie. No więc jak to jest, panie Piotrowski: macie wy ten fach w ogóle, czy tylko plumkacie sobie...?


Śr lis 08, 2017 19:26

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Większość z nauki Jezusa jest pozytywna. Natomiast nie jest to jakaś wyjątkowa filozofia, chociażby starszy buddyzm jest o wiele bardziej dopracowany.

To jest Twoja opinia, a jako taka musi być uzasadniona argumentami. Jeśli takowych brak, znaczy, że nic nie wnosi do dyskusji i jest zaśmiecaniem tematu.


Odczep się, nie z tobą dyskutuję. To jest temat "zadaj pytanie ateiście". Felek27 zadał pytanie więc mu odpowiadam.


Śr lis 08, 2017 20:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
Osiris napisał(a):
Odczep się, nie z tobą dyskutuję. To jest temat "zadaj pytanie ateiście". Felek27 zadał pytanie więc mu odpowiadam.

Tak się składa, że nie tylko Felek czyta i nie tylko Felek ma prawo skomentować, a już na pewno nie masz prawa zabronić tego moderacji. Jeśli chcesz dyskutować z Felkiem, rób to na pw. Tutaj, na forum publicznym obowiązuje Ciebie regulamin.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 20:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Odczep się, nie z tobą dyskutuję. To jest temat "zadaj pytanie ateiście". Felek27 zadał pytanie więc mu odpowiadam.

Tak się składa, że nie tylko Felek czyta i nie tylko Felek ma prawo skomentować, a już na pewno nie masz prawa zabronić tego moderacji. Jeśli chcesz dyskutować z Felkiem, rób to na pw. Tutaj, na forum publicznym obowiązuje Ciebie regulamin.


Pogadaj z Medieval manem, ja z tobą nie mam zamiaru.


Śr lis 08, 2017 20:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL