Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 16:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A gdzie napisałem, że kłamiesz?


Śr mar 22, 2017 22:01
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
krzysiekniepieklo napisał(a):
A gdzie napisałem, że kłamiesz?

krzysiekniepieklo napisał(a):
Widzę Małgosiaa, że wyznajesz ideologię Gebelsa, że kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się prawdą.

O jakim powtarzanym klamstwie pisales?

Czy to byla taka uwaga ogolna, od czapy?


Śr mar 22, 2017 22:07

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
To odnosiło się do wcześniejszego postu Małgosiaa.


Śr mar 22, 2017 22:17
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Czyli powtorze pytanie: jakie i czyje klamstwo masz na mysli? Konkretnie.


Śr mar 22, 2017 22:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
W takim razie ni przypiął ni przyłatał. I nie odpowiedzialeś, kto i ile osób popiera Twoije brednie na tym forum?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 22, 2017 22:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
I znów kilkanaście postów na temat Krzysztofa - musi być zachwycony (niestety, tym razem ja tez się przyczyniłem).
Ech...

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr mar 22, 2017 22:29
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Widzę, że Liza poszła w długą i nie doczekam się odpowiedzi. No cóż, można było się tego spodziewać, bo jak można udowodnić coś co nie miało miejsca? A może to jej plan: obrzucić gó...m i iść sobie, aby nie czuć smrodu? Zemsta nietoperza. :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 22, 2017 22:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
To co uważasz, że prawda zależy od tego ile osób ją popiera? A tam przed Piłatem ile osób poparło Prawdę?


Śr mar 22, 2017 22:36
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
krzysiekniepieklo napisał(a):
To co uważasz, że prawda zależy od tego ile osób ją popiera? A tam przed Piłatem ile osób poparło Prawdę?


Krzysiek, bardzo sluszne spostrzezenie :)

Jednak na twoim miejscu odpuscilabym sobie...

Tak to jest...Prawda jest pojeciem wzglednym...Ten sam Jezus jest -w zaleznosci od czlowieka, ktory go opisuje- za kazdym razem kims innym...


Śr mar 22, 2017 23:01
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Krzysiek, a skąd my mamy wiedzieć, czy Ty masz objawienia, czy urojenia? Nie przeszedłeś żadnych badań - w przeciwieństwie do wielu nowożytnych świętych - więc nikt nie będzie tak głupi, aby Ci uwierzyć. Albo choć uznać tylko tyle, że nie jest to choroba.

Gdybyś poszedł do lekarza i gdybyś nawet zaczął przyjmować leki, jeśli tak by Ci zalecił, to przecież niczego nie zmieni w kwestii Twojej relacji z Bogiem. Bóg jest ponad to. Jeśli ma Ci coś do przekazania, to Ci przekaże. Żaden problem.

A wtedy przynajmniej zwiększyłaby się Twoja wiarygodność, która obecnie jest absolutnie zerowa. Przecież nikt z nas Ci nie wierzy ani nawet odrobinę.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 0:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Soul33, ja nie oczekuję, że mi uwierzycie. Ja oczekuję, że zaczniecie mnie normalnie traktować. Zaczniecie uważnie czytać co piszę i się zastanawiać tak normalnie po ludzku. Że Yarpen przestanie mnie kneblować. Że Małgosiaa przestanie mnie nieustannie wysyłać do psychiatry itd. Czy ja tak wiele oczekuję? Ja wiem, że jest trudno uwierzyć w to co piszę. Proszę Was tylko o taki malutki znak zapytania.


Cz mar 23, 2017 1:24
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
My sie bardzo zastanawiamy i probujemy z toba dyskutowac rozsadnie, takze na bazie wiary, Biblii, nauki Kosciola i slow samego Pana Jezusa.

Moze ty bys takze zaczal uważnie czytać co piszemy i się zastanawiać tak normalnie po ludzku?

Np z tym klamstwem. Ciagle brak ci odwagi (?) zeby jasno i wyraznie sforumulowac o co ci chodzi.


Cz mar 23, 2017 6:14

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Małgosiaa napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Wydaje mi się Marek, że to ty jesteś oszołomem. Próbujesz mnie zdyskredytować wszędzie tam gdzie się pojawię. Jeśli tam jest napisane - tylko i wyłącznie do moderacji. To powinieneś to szanować. To jest jedyny wątek, gdzie nie masz prawa mnie ścigać. Czujesz się na tym forum pewnie i Ciebie prawo nie obowiązuje? Przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie wpisy pod moim adresem i zastanów się czy to co robisz to jest sprawiedliwe?

Oooo, prorok i takie słownictwo? Marek oszołomem? Zauważ, że nie tylko Marek mówi o tym, że masz urojenia. Nie ma tu nikogo, kto by poparł Twoje wizje, więc może sprawdź na sobie powiedzenie: jeśli jedna osoba mówi, że masz brudną twarz, możesz to zignorować. Jeśli powtórzy to druga, pomyśl, że coś może być na rzeczy, ale jeśli powie to jeszcze trzecia, idź się umyj.


Widzisz Kael, tutaj Małgosiaa wymyśliła sobie, że jak trzy różne osoby powtórzą jakieś kłamstwo, to ja powinienem uwierzyć, bo trzy różne osoby mówią to samo. Była dużo sprytniejsza od Gebelsa.


Cz mar 23, 2017 6:35
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
krzysiekniepieklo napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Wydaje mi się Marek, że to ty jesteś oszołomem. Próbujesz mnie zdyskredytować wszędzie tam gdzie się pojawię. Jeśli tam jest napisane - tylko i wyłącznie do moderacji. To powinieneś to szanować. To jest jedyny wątek, gdzie nie masz prawa mnie ścigać. Czujesz się na tym forum pewnie i Ciebie prawo nie obowiązuje? Przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie wpisy pod moim adresem i zastanów się czy to co robisz to jest sprawiedliwe?

Oooo, prorok i takie słownictwo? Marek oszołomem? Zauważ, że nie tylko Marek mówi o tym, że masz urojenia. Nie ma tu nikogo, kto by poparł Twoje wizje, więc może sprawdź na sobie powiedzenie: jeśli jedna osoba mówi, że masz brudną twarz, możesz to zignorować. Jeśli powtórzy to druga, pomyśl, że coś może być na rzeczy, ale jeśli powie to jeszcze trzecia, idź się umyj.


Widzisz Kael, tutaj Małgosiaa wymyśliła sobie, że jak trzy różne osoby powtórzą jakieś kłamstwo, to ja powinienem uwierzyć, bo trzy różne osoby mówią to samo. Była dużo sprytniejsza od Gebelsa.

Wymyślasz sobie Gebelsa by uciec od starej sprawdzonej zasady - Gdy jeden ci mówi, że pleciesz androny, pomiń to. Gdy mówi drugi możesz jeszcze udać, że nie rozumiesz. Ale gdy mówi trzeci i kolejny, to zatrzymaj się i przeanalizuj swój przekaz.....i zaniechaj obrażania.


Cz mar 23, 2017 7:50
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Malgosiaa ci dobrze radzi.
Jakiekolwiek wizje, glosy czy inne objawienia nie sa stanem normalnym. Dlatego Kosciol takich wizjonerow, szczegolnie upierajacych sie przy tym, ze ich przeslanie jest bezpośrednio z nieba, starannie przeswietlal. Nie tylko badaniami u lekarzy ale i scisla kontrola owocow tych "wizji" w zyciu wizjonera: czy jest naprawde pokorny, posluszny, sluzy innym?
A i wtedy czesto wiele lat albo i dziesiatkow lat bylo trzeba, zeby to przeslanie jakos na zycie Kosciola wplynelo.

Prawdziwi wizjonerzy nigdy tych badan nie unikali. Ich pokora i swiadomosc, ze Bog jest nieskonczenie wiekszy niz ludzie, mowila im ze Prawda sama sie obroni i Bog i tak przeprowadzi co chce.
Ujawnienia prawdy boi sie tylko szatan. Jego pycha potrafi sie chowac pod plaszczykiem pozornej pokory (niech proboszcz osobiscie zaprowadzi mnie do lekarza, to bede posluszny i pojde)

Podobnie bywa i w stanach chorobowych, kiedy czlowiek uwaza, ze to co on odczuwa jest prawdziwe i realne a reszta zyje w swiecie pozornym.

Gdybym ja miala jakiekolwiek objawienia, glosy czy przekonanie, ze wlasnie ja mam zmienic nauke Kosciola, zapewniam ciebie, ze zaczelabym od lekarza. Pan Bog nigdy nie obrazi sie za pokorne szukanie prawdy (o sobie). Potem tylko staly spowiednik, a jezeli "moj" przekaz ma dotrzec gdzie trzeba, to Bog wiecej zdziala jesli bede pokorna i posluszna niz jesli bede macic i nie pozwole Kosciolowi zweryfikowac moich przekonan i oddzielic prawdy od mojej osoby i psychiki.

Chodzi ci podobno o cos co Bog chce przeprowadzic? Wiec musisz dac sie kompletnie przeswietlic. Takze dla twojego dobra. Prawdzie to nijak nie zaszkodzi. Pan Bog na pewno sienie obrazi, a mozesz pomoc sobie.


Cz mar 23, 2017 7:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL