Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 23:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Prościej będzie zapoznać się/przyjąć/zrozumieć słowo "kłamstwo" i nie szafować tym na prawo i lewo oraz pisać na tyle jasno, aby inni właściwie rozumieli Twoje intencje, tak jak Ty je rozumiesz i jakie masz zamiary.
Edit:
Skoro Soul33 ujawnił mój status, to Marku przyjmij powyższe, jako upomnienie (jeszcze nie ostrzeżenie).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 08, 2017 12:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Marku miast się ciskać po raz kolejny z „a złapany na gorącym uczynku” to jest naprawdę żenujące. Racz też używać rzadziej słowa kłamstwo - ja nie cytuję Ciebie co mi tam wkładasz, a czego nie napisałem - nie robię tego bo nie o tym tu dyskusja, a po za tym ja mam świadomość, że mogłeś coś zrozumieć nie tak jaka była moja intencja, może ja nie precyzyjnie się wyraziłem - tak bywa. Ty podnosisz raban: kłamstowo może dopytaj jak chcesz wiedzieć o co mi chodziło -albo pisz na temat pozostawiając swoje mniemanie dla siebie - to naprawdę nie to forum.

Moderację przepraszam za off

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Wt sie 08, 2017 12:25
Zobacz profil
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Małgosia napisał(a):
Skoro Soul33 ujawnił mój status, to Marku przyjmij powyższe, jako upomnienie (jeszcze nie ostrzeżenie).

Strach się bać, nie dość że Kościół i imigrantka, to jeszcze zagrożenie. : )


Wt sie 08, 2017 12:41

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Małgosiaa napisał(a):
Prościej będzie zapoznać się/przyjąć/zrozumieć słowo "kłamstwo" i nie szafować tym na prawo i lewo oraz pisać na tyle jasno, aby inni właściwie rozumieli Twoje intencje, tak jak Ty je rozumiesz i jakie masz zamiary.
Edit:
Skoro Soul33 ujawnił mój status, to Marku przyjmij powyższe, jako upomnienie (jeszcze nie ostrzeżenie).

Cóż, niestety jesteś sędzią w swojej sprawie - bo oboje z JarStary (który teraz obłudnie się oburza) zrobiliście to samo: przypisaliście mi twierdzenie, którego nie wypowiedziałem, po to, by z nim potem "polemizować".

Nie podoba Ci się na tę praktykę słowo "kłamstwo"?
Zaproponuj więc inne. Czekam z niecerpliwością.


A swoim statusem mnie nie strasz.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt sie 08, 2017 12:52
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ja chciałem tylko obiecać Markowi, że jeśli Małgosia lub inny moderator postanowi rozpocząć kampanię obrażania go, prowokowania, rzucania ostrzeżeniami za wymyślone przewiny itp. to będę protestował. I będę namawiał do protestowania pilastra i JaraStarego.
Zefciu. Znajdziesz jakiś przykład, że kogokolwiek obrażałam jako user? Prowokowałam czasem owszem.
Nie zamierzam wykorzystywać swoich uprawnień, więc niepotrzebne obawy, ale miło mi, że będziesz starał sie utrzeć mi nosa, jeśli zajdzie taka potrzeba.


Wt sie 08, 2017 13:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Ja chciałem tylko obiecać Markowi, że jeśli Małgosia lub inny moderator postanowi rozpocząć kampanię obrażania go, prowokowania, rzucania ostrzeżeniami za wymyślone przewiny itp. to będę protestował. I będę namawiał do protestowania pilastra i JaraStarego.


I cytując klasyka:

– And you have my bow!

(Jak się m_m wnerwi, to mniejsza o to, pewne cytaty trzeba dawać w oryginale)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt sie 08, 2017 13:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie trzeba Zefciu. Wystarczy jak sam przestaniesz się zachowywać jak.... tak jak się zachowujesz. Twojej obrony mi nie trzeba. Zwłaszcza deklarowanej by podbić własny obraz.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt sie 08, 2017 13:28
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie trzeba Zefciu.
No nie trzeba. Bo Małgosia nie pisze publicznie, że jesteś człowiekiem bez honoru, nie wymyśla na poczekaniu "pieniactwa" czy "grubiaństwa", nie usuwa Twoich postów twierdząc potem, że w tych postach było coś, czego nie było (ale odmawiając ich przytoczenia) i nie daje Ci banów otwarcie przyznając, że są one zupełnie za nic. Więc nie trzeba.


Wt sie 08, 2017 13:42

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie wiem co palisz, ale zmieć dostawcę.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt sie 08, 2017 13:46
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Uchodzcy, Kosciół, imigranci, zagrożenia
Marku - przepraszam bardzo, ale naprawdę tu jak widzisz nikt nie ujmuje się za Twoimi twierdzeniami, a dwie osoby już twierdzą, że masz problem ze słowem kłamstwo. Obłuda - to też słowo którego znaczenie powinieneś sprawdzić w słowniku - bo jak mniemam znowu robisz przeniesienie.
Daleko mi do oburzenia.
To trochę poczekasz - ale możesz jeszcze zapoznać się z definicją słowa - kłamstwo.

Przepraszam to znowu off.

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Wt sie 08, 2017 13:48
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie wiem co palisz, ale zmieć dostawcę.

Aha. Czyli Twoim zdaniem Małgosia wszystko to jednak zrobiła. Ciekawe.


Wt sie 08, 2017 13:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Oj tam, oj tam, zefciu. Małgosiaa już wszystko zrobiła co możliwe i niemożliwe do zrobienia w ziemskim czasie, chociaż jeszcze nic nie zrobiła :D. Niestety, nie potrafię przenieść się do czasu ponadczasowego i zobaczyć co zrobiłam, czego nie zrobiłam :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 08, 2017 14:10
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak się zastanawiam, czy nie zacytować, i chyba zacytuję:
J.R.R.Tolkien napisał(a):
...Nagle z wieży przemówił inny głos, miły i melodyjny; samo jego brzmienie rzucało czar. Kto słuchał nieopatrznie tego głosu, nie umiał zwykle powtórzyć usłyszanych słów, a jeśli je powtarzał, ze zdziwieniem stwierdzał, że w jego własnych ustach niewiele zachowały siły. Najczęściej pamiętał jedynie, że słuchanie ich sprawiało mu rozkosz, że zdawały się mądre i słuszne i że gorliwie pragnął im przytakiwać, by okazać się równie mądrym. Wszystko, co mówili inni, brzmiało przez kontrast szorstko i prostacko, a jeżeli sprzeciwiało się głosowi Sarumana, wzniecało gniew w sercu rozczarowanego...

To odnośnie apologetyki pana Piotrowskiego. Co on sobą reprezentuje, kiedy maska spada?
J.R.R.Tolkien napisał(a):
– Szubienice i wrony! – syknął, aż dreszcz przejął słuchaczy, zaskoczonych tak nagłą i okropną zmianą. – Brednie starego ramola! Czymże jest dwór Eorla? Chałupą, w której zbóje wędzą się w dymie i piją, a ich bachory tarzają się po podłodze razem z psami. To was zbyt długo omijał stryczek.Ale już się zaciska pętla, powoli ją zarzucano, ale mocno i twardo ściśnie was w końcu. Będziesz wisiał, skoro chciałeś.

W ogóle, polecam lekturę rozmowy Gandalfa z Sarumanem w ruinach Isengardu; jakoś rozjaśnia umysł, jesli ktoś nie bardzo wie, jak z panem Piotrowskim postępować dalej. Prosty Gimli najmądrzejszy.


Pt sie 11, 2017 20:12
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Widze, ze idzie na noze....
Markowi moze pogoda zaszkodzila? U was podobno upaly i burze?

Zeby z prostych, ale obszernych odpowiedzi zrobic taki kryminal trzeba naprawde duzo zlej woli, bo w brak inteligencji nie wierze. Moderatorzy maja po kolei zdawac sprawozdanie na rozkaz M-M i Marka. Udowodnic, ze nie sa wielbladami. Gdyby Malgosiaa powiedziala to “Nie“, dopominalby sie i tak od kazdego z osobna. Nawet Asienkka nie pomogla.


Teoria ErgoProxy do tej calej sytuacji wydaje sie byc spojna i przekonywujaca.

A Malgosi zycze silnych nerwow i zdrowego dystansu.


Pt sie 11, 2017 20:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Dziękuję Kael. Przywykłam do garbów, więc spoko. Mówią, że co nas nie zabije, to nas wzmocni i jestem tego przykładem :).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 20:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL