Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 14:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Iago napisał(a):
Jak już pisałem, moim głównym celem jest szeroko pojęta rozrywka – tak nieporadne indywidua jak ty, które nie radzą sobie z elementarnym prowadzeniem dyskusji zapewniam Cie, rozrywki mi dostarczają garściami. :D
Aczkolwiek rozrywka to dosyć tania i zdecydowanie wolę rozrywkę jednak w postaci dysputy rzetelnej i merytorycznej. ;-)

W tym wątku też nie wolno nikogo obrażać, więc na przyszłość proszę nie stosować takich epitetów, jak w poście powyżej.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 24, 2017 16:34
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kolega Iago moglby przeczytac regulamin ze zrozumieniem
viewtopic.php?t=10498

Celem tego forum nie jest tania rozrywka cudzym kosztem


Wt sty 24, 2017 16:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Soul33 napisał(a):
W tym wątku też nie wolno nikogo obrażać


Nie wydaje mi się bym kogokolwiek obraził, niemniej kłócić się nie zamierzam a potencjalnie obrażonych przepraszam celem ucięcia tego dosyć komicznego wątku. ;)

Kael napisał(a):
Celem tego forum nie jest tania rozrywka cudzym kosztem


A Koleżanka Kael mogłaby przeczytać moją wypowiedź ze zrozumieniem – owa tania rozrywka jest mi dostarczana samoczynnie, przez osoby pokroju Małgosi, które (ok, ujmę to eufemistycznie) zdają się posiadać pewną dozę trudności z jasnym artykułowaniem swoich myśli oraz z wyprowadzaniem merytorycznych odpowiedzi. :-) Ja, jak napisałem szczególnie się nie cieszę z powodu wciskania mi rzeczonej taniej rozrywki na siłę przez osoby pokroju Małgosi i sam wolałbym jednak rozrywkę w postaci dysputy rzetelnej i merytorycznej.


Wt sty 24, 2017 16:49
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
No coz, na szczescie nie ma tu wielu osob pokroju Iago, ktorzy beda do upadlego robic offtop dopisujac (typowo dla anonimowego internetu) innym uzytkownikom swoje wymysly na ich temat.


Wt sty 24, 2017 16:59
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Bardzo być może. Natomiast zdanie o tępicielach homoseksualistów mam dokładnie takie, jak Marek Piotrowski tu zacytował. A equuleuss daje im podbudowę wprost religijną do ich działalności, zdejmuje z nich odpowiedzialność: to wszystko wina gejów, bo mogą się leczyć, żeby Mnie Samemu Osobiście przestało być niedobrze, jak sobie o gejach pomyślę.

Nie mogą się leczyć; mogą co najwyżej improwizować z terapeutą, a nuż zadziała.

W ogóle: zabrać equuleuss w kurs po Polsce, niech zobaczy, z jakiego kalibru ludźmi chce wejść w komitywę. Ręczę, że ja się przy nich okażę niewinnym aniołkiem.


So sty 28, 2017 22:49
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Z tymi uważającymi się za biblijnych od tabliczek z napisem "God hates fags"?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N sty 29, 2017 0:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Też, pewnie się jacyś w Polsce znajdą, skoro mieliśmy (mamy nadal?) nawet rodzinę Amiszów. Ale głównie ci od rozklejania na bilboardach ze sloganem "Nienawiść boli" karteczek "A d... cię nie boli?". Jak się pomyśli, że kiedyś takie wlepki na obwieszczeniach robili harcerze z Szarych Szeregów...

W ogóle, nawet nie w kurs po Polsce; Fronda wystarczy. Mój ulubiony kwiatuszek pisał o Ruchu Autonomii Śląska per "rasiści". Pół biedy, żeby raz od wielkiego dzwonu (w odpowiednim kontekście mogłoby nawet być to zabawne) – ale on to powtarzał do znudzenia, do zajechania, jak zdarta płyta.


N sty 29, 2017 0:12

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Czy to na pewno wątek do dalszego siania tego, co siejesz, Proxy?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N sty 29, 2017 0:46
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Operujesz zagadkami, apologeto; nie rozumiem cię.


N sty 29, 2017 0:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 943
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
gaazkamm napisał(a):
A ja mam pytanie czy białogłowa to MARIEL?

Tak.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt lut 17, 2017 9:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A, to w takim razie przepraszam za atak i cieszę się bardzo, że mogę znów Cię czytać :)

Poważnie, zmartwiłem się bardzo, jak zobaczyłem, że odchodzisz. Twoje celne i czasami kąśliwe (w tym pozytywnym znaczeniu :) ) wypowiedzi sobie ceniłem i lubiłem czytać.

Szkoda, że odchodzą stąd tak często akurat ci, którzy mają sobą sporo do zaoferowania na tym forum :(

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Pt lut 17, 2017 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 943
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
gaazkamm napisał(a):
... jak zobaczyłem, że odchodzisz.

Z tamtym kontem wiązały się pewne techniczne niedogodności. Dzięki i pozdrawiam.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt lut 17, 2017 11:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
adaBRD napisał(a):
Czytam ale nie zauwazylam, ze apologeta zacytowal fragment z mojego posta....
A poniewaz ty w swojej galopujacej glupocie kwestionowalas bez zastanowienia wszystko jak leci...pomyslalam, ze byc moze on tobie wciska bajki o Maryi w Apokalipsie...Sory, ze tak wyszlo ale dzialalam w pospiechu ze wzgledu na palaca koniecznosc spaceru z psem...

Nawet nie zauważyłaś, że ja o Maryi nie powiedziałam ani jednego zdania. Napisałam jedynie o Oblubienicy, że nie jest to żadna niewiasta, a Kościół (społeczność), i że tak samo widzą to protestanci, a podobnie Świadkowie Jehowy. Tylko Ty widzisz tu jakąś inną niewiastę. I w dodatku skąd u mnie byłoby coś, co nie jest wypowiedzią katolika, a takie zdanie zacytował Marek.
I to wcale nie spacer z psem jest tu winny, bo ja nawet po przejechanych 50 km rowerem pamiętam co pisałam i co wklejałam.
adaBRD napisał(a):
Pozdrawiam was oboje i zycze wam wszystkiego dobrego...ale znajdzcie sobie prosze innego partnera do konwersacji...Ja was nie rozumiem i mam uczulenie na takie przejawy katolicyzmu jakim probujecie mnie uraczyc...Dziekuje i...uszanujcie prosze moja wole: odczepcie sie ode mnie

Nie tylko nas nie rozumiesz. Nie rozumiesz nikogo i niczego (poza wybraną). Nie rozumiesz Biblii, nie rozumiesz tekstów, które wklejasz .. .
Nasz katolicyzm jest tym, którego naucza UNK, więc Twoje sugestie są z czapy. I nie dyskutuję z Tobą, bo to jest bez sensu, a jeśli cokolwiek skrobnę, to aby obalić Twoją głupotę i nie dla Ciebie piszę, a dla tych, których mogłabyś zwieść. Dyskusja z Tobą to:

http://wazneiwazniejsze.piszecomysle.pl ... idiota.jpg

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 18, 2017 7:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
@ErgoProxy, mówiąc dosadnie, jesteś pyszałkowatym dυpkiem.

Zdaje się w swoich postach pokazujesz ciągle, jaki to Ty jesteś gruboskórny – nie mam więc oporu, by powiedzieć wprost, co myślę.

PS. Oczywiście możesz odbić piłeczkę i powiedzieć o mnie to samo. Będziesz mieć rację. Takim byłem, i z pewnością wiele jeszcze tego we mnie pozostało. Nic to jednak nie zmienia.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Śr lut 22, 2017 11:36
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Okej, przyjmuję do wiadomości, że jestem pyszałkowatym dupkiem. Jest to jakiś postep w stosunku do ciapowatego maminsynka, jakim byłem jeszcze dekadę temu. Że wahadło odbiło aż tak daleko – możesz sobie wyobrazić, z jakiego bagna wypełzłem, kiedy zaczynałem tę grę (?), zabawę (?) w rychtowanie swojego niedorobionego charakteru. Jak by powiedział robaczek za Piagetem: nie da się przeskakiwać kolejnych etapów w rozwoju, trzeba je zaliczać po kolei.

A za szczerość oceny dziękuję.


Śr lut 22, 2017 12:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL