Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 11:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Masz ciekawą manierę wyzywania ludzi zamiast podawania argumentów.

Nazwanie postawy głupotą nie jest wyzwiskiem. Człowiek bardzo inteligentny, wykształcony też może czasem palnąć głupotę. Gdyby nazwał Ciebie głupim, to byłoby wyzwisko.


Jesteś moderatorem a nie umiesz czytać.

Cytuję:
"A tak w ogole to negowanie czegokolwiek czego nie znasz swiadczy jedynie o twojej glupocie."

Co to za moderator?
Brak umiejętności czytania świadczy o twojej głupocie. Pasuje tobie?


Pn gru 04, 2017 22:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Marek_Piotrowski napisał(a):
hubris napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie zrozumiałeś, ale czego można się spodziewać... ;)
Czy rozróżniasz tezę "na podstawie naukowych dowodów nikogo nie było po drugiej stronie" od "nie ma naukowych dowodow na to że nie było po drugiej stronie?


Zgrywasz niemądrego a przecież dobrze wiesz o co chodzi. Być może wyraziłem się nieprecyzyjnie.
Zadowolony? :)
Tę "nieprecyzyjność" (która całkowicie zmienia sprawę) powtarzasz regularnie, usiłując sprawić wrażenie, że Twój pogląd jest "naukowy".


Hmm, niech pomyślę: to co napisałeś świadczy o Twojej głupocie. Teraz takie argumenty są według moderatora poprawne. Pasuje?


Pn gru 04, 2017 22:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
jakub2 napisał(a):
Czy wedlug ciebie, jesli nie znasz Kowalskiego, to jakie mialbys podstawy by twierdzic ze jest zlym czlowiekiem?
Tak samo gdy nie znasz wiary Katolickiej, to jak mozesz stwierdzic ze jest bledna?
Jesli nie wiem jaki masz samochod, to nie mam podstawy twierdzic ze to najlepszy czy najgorszy samochod w tych czasach.
Ty natomiast nie znajac nawet podstaw wiary Katolickiej negujesz ja.
Jest to tylko objaw glupoty, bo nie mozna ocenic czegos czego sie nie zna i nie chce poznac.


Naprawdę szkoda mi wierzących jeśli broni waszej wiary jakub2 :D
Oto co napisałeś "Jest to tylko objaw glupoty, bo nie mozna ocenic czegos czego sie nie zna i nie chce poznac" - Sam nie masz pojęcia o tym, czy znam wiarę katolicką . Nie możesz ocenić czegoś czego nie znasz - czyli mojej wiedzy na temat wiary katolickiej.
Więc to jest objaw głupoty według twojego pokręconego myślenia.
Sam zaświadczyłeś o własnej głupocie :D


Pn gru 04, 2017 23:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nasze zbawienie
Myślę że raczej różne "hubrisy" i ich niechlujstwo pojęciowe oraz pociąg do propagandy kompromituje ateistów. Gdzież CI dawni ateiści - intelektualiści?
Pozostała garść niedouczonych sierot po Dawkinsie, pozujących na mądrali.

A tego, że figę wiesz o nauce katolicyzmu, jakub2 nie musiał zgadywać. Widać gołym okiem.
KONIEC.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn gru 04, 2017 23:35
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Marek_Piotrowski napisał(a):
Myślę że raczej różne "hubrisy" i ich niechlujstwo pojęciowe oraz pociąg do propagandy kompromituje ateistów. Gdzież CI dawni ateiści - intelektualiści?
Pozostała garść niedouczonych sierot po Dawkinsie, pozujących na mądrali.

A tego, że figę wiesz o nauce katolicyzmu, jakub2 nie musiał zgadywać. Widać gołym okiem.
KONIEC.


Haha, intelektualista się znalazł, naprawdę żałosne. Bronisz typka, który twierdzi, że nazywanie kogoś kłamcą gdyż jest ateistą jest w porządku. Teraz postępujesz podobnie jak on, wyrzucając różne epitety. Typowe dla tego forum.
Gdzie się podziały argumenty? Ale to przecież Marek Piotrowski, czegoż można się spodziewać?


Pn gru 04, 2017 23:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Nasze zbawienie
Dzięki za przykład "merytorycznego" wpisu z Twojej strony :)
I dzięki, że potwierdziłeś nim moje tezy z poprzedniego maila.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt gru 05, 2017 0:37
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Nasze zbawienie
Marek_Piotrowski napisał(a):
Dzięki za przykład "merytorycznego" wpisu z Twojej strony :)
I dzięki, że potwierdziłeś nim moje tezy z poprzedniego maila.


Fakty:
Jakub2 twierdzi, że może nazwać ateistę kłamcą. Ty i moderatorzy uważają, że to jest w porządku.
Twój "argument" jest na poziomie Yarpina - w rodzaju: Ty nic nie wiesz, ja wiem ale nie powiem :D


Wt gru 05, 2017 9:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Brak reakcji moderatora świadczy o tym, że stwierdzenie "świadczy o twojej głupocie" nie jest obraźliwe i może być swobodnie używane w dyskusji. Dobrze wiedzieć :D


Wt gru 05, 2017 9:26
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
hubris napisał(a):
Brak reakcji moderatora świadczy o tym, że stwierdzenie "świadczy o twojej głupocie" nie jest obraźliwe i może być swobodnie używane w dyskusji. Dobrze wiedzieć :D


Tak, nie jest obrazliwe, bo zostalo ci wielokrotnie udowodnione ze nie znasz wiary Katolickiej.
To, ze tego nie zauwazasz i nie akceptujesz takze swiadczy o tym ze nie tylko nie znasz wiary katolickiej, ale takze z logika jestes na bakier.


Wt gru 05, 2017 9:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
jakub2 napisał(a):
Tak, nie jest obrazliwe, bo zostalo ci wielokrotnie udowodnione ze nie znasz wiary Katolickiej.


Częściowo się nie zgodzę. Nieznajomość przedmiotu, o którym się dyskutuje, jeżeli jest zawiniona, to "ignorancja". Jest to może wyraz bliskoznaczny do wyrazu "głupota", jednak nie zawiera uogólnienia do wielu innych form i znaczeń wyrazu "głupota" jak i pejoratywnego wydźwięku.

Precyzując, "zawiniona" głupota jest wtedy, jeżeli źródła wiedzy nie są utajone (check), nie wymagają specjalistycznego wykształcenia (maturalne wystarczy, check), i dana osoba dobrowolnie mimo to wypowiada się autorytatywnie na rzeczony temat (check).

Na boku zostawiam teraz kwestię, czy istotnie "udowodniono" koledze nieznajomość wiary katolickiej, chwilowo czytam forum z doskoku, można przynajmniej takie wrażenie odnieść. Jednak: nawet jeżeli zostało to udowodnione, to prawidłowym zarzutem jest powyższe: ignorancja. I tyle.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt gru 05, 2017 9:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To racja. Głupoty stwierdzić sie tu raczej nie da.

Ktoś wypowiadający się w tonie podobnym do Hubrisa, może posiadać odpowiednią wiedzę i inteligencję, nawet dużą wiedzę i dużą inteligencję, a swoje wypowiedzi, które wskazują na coś przeciwnego, nie muszą wynikać z głupoty wypowiadającego się, ale np. z tego, że wypowiadający się, jest pospolitą mendą.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt gru 05, 2017 9:54
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Czesciowo masz racje, ale gdy komus sie wykaze ze jest ignorantem, a on dalej brnie w swoje ignoranctwo i powtarza w kolko to samo to to juz jest glupota.


Wt gru 05, 2017 9:57
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
chwat napisał(a):
To racja. Głupoty stwierdzić sie tu raczej nie da.

Ktoś wypowiadający się w tonie podobnym do Hubrisa, może posiadać odpowiednią wiedzę i inteligencję, nawet dużą wiedzę i dużą inteligencję, a swoje wypowiedzi, które wskazują na coś przeciwnego, nie muszą wynikać z głupoty wypowiadającego się, ale np. z tego, że wypowiadający się, jest pospolitą mendą.

A to, to juz wynika z ciaglego powtarzania glupoty.


Wt gru 05, 2017 9:58
Post Re: Nasze zbawienie
hubris napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Dzięki za przykład "merytorycznego" wpisu z Twojej strony :)
I dzięki, że potwierdziłeś nim moje tezy z poprzedniego maila.


Fakty:
Jakub2 twierdzi, że może nazwać ateistę kłamcą. Ty i moderatorzy uważają, że to jest w porządku.
Twój "argument" jest na poziomie Yarpina - w rodzaju: Ty nic nie wiesz, ja wiem ale nie powiem :D

No tak, teraz do swojej glupoty dodales jeszcze bezczelne klamstwo, bo nigdzie nie nazwalem cie klamca. Tym powyzszym wpisem sam nazwales sie klamca.
Pokaz mi cytat z mojego wpisu w ktorym nazwalem cie klamca?


Wt gru 05, 2017 10:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
jakub2 napisał(a):
Czesciowo masz racje, ale gdy komus sie wykaze ze jest ignorantem, a on dalej brnie w swoje ignoranctwo i powtarza w kolko to samo to to juz jest glupota.


Także to może wynikać z innych cech osobowości, niż braki wykształcenia, niski IQ, czy jakieś uszkodzenia płatów mózgowych. Nikt nie lubi przyznać, że nie ma racji. A ludzie ogromnie lubią "racjonalizować" swoje decyzje na maksa. Wychodzą z tego takie "logiczne" wnioski, jak "Nie zachowuję czystości przedślubnej, bo Kościół palił heretyków"...

Tak, to tylko przykład, ale ma pokazać, że dla kolegi ta dyskusja to nie tylko intelektualna rozprawa o wyższości kwantowej teorii strun nad pętlową grawitacją kwantową. Ale ta dyskusja ma też znaczenie dla pewnych dalszych wyborów życiowych.

++++++

chwat napisał(a):
nie muszą wynikać z głupoty wypowiadającego się, ale np. z tego, że wypowiadający się, jest pospolitą mendą.


Natomiast pisanie takich zdań może świadczyć o tym, że autor próbuje takim "hipotetycznym" trybem sprowokować oponenta do reakcji emocjonalnej. Ale tu nie Sejm i Ty chwacie nie jesteś Lepperem, żeby takie teksty, nawet w trybie niby-przypuszczającym, puszczać.

Jednak źdźbło prawdy w tym wpisie jest, negacja czy ignorancja mogą bardziej świadczyć o charakterze, niż o "inteligencji" w klasycznym tego słowa znaczeniu. Dotyczy to przecież nie tylko ateistów, bądźmy szczerzy.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt gru 05, 2017 10:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL