Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
@Zefciu, napisałam posta w konwencji żartobliwej
Ooo. Widzę, że techniki rzadkiego tłumaczenia się po przyłapaniu na łgarstwie uczyłaś się od Mariana Kowalskiego, który ogłosił, że wszystko co mówił nt. TE to cytując „p...letto”.
medieval_man napisał(a):
Przynajmniej kilkukrotnie udzielałem ostrzeżeń za pisanie nie w temacie:
No to zobaczmy:
Propagowanie sekciarstwa.
Jak wyżej.
Wskażesz konkretny post?
Agitacja.

Dalej tak samo? Typowa technika osób nie mających argumentów. Zamiast jednego dobrego – dziesięć kiepskich. Czyli wychodzi na jaw, że rzeczywiście nie było ani jednego przypadku, gdy medieval ukarał kogoś wyłącznie za offtop (w dodatku rozpoczęty przez kogoś innego). Gdyby był, to by go przecież wskazał, a nie próbował nadrobić ilościowo.


Śr sty 03, 2018 20:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Masz tam wyraźnie podane powody ostów: za pisanie nie w temacie.
Możesz mieć nadal klapki na oczach, ale to już nie mój problem

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr sty 03, 2018 21:08
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W ramach "uwag...":
Pojawił się wątek zatytułowany [POLSKIE NAPISY] Żyjemy w symulacji boskiej Świadomości?.
Nie szukajcie go.
Już go nie ma.
Rozumiem, że sam wątek nadawał się do śmieci, ale to, co niektórzy z was w nim robili (obraźliwe uwagi do autora, do innych użytkowników, przepychanki, ad personam, etc) powinno było skończyć się dla uczestników tych przepychanek banem.
Ostrzegam, że następnym razem nie spuszczę nad wątkiem zasłony miłosierdzia wyrzucając go do kosza, ale wszystkich zbytnio nabuzowanych testosteronem będę polewał zimną wodą banów.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz sty 04, 2018 11:55
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie widziałem uwag obraźliwych dla autora – widocznie pojawiły się po tym, jak ostatnio widziałem wątek. Natomiast ad personam kierowane do mnie owszem były, ale poza jednym wulgaryzmem, nic tam na bana nie zasługiwało.


Cz sty 04, 2018 12:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Nie widziałem uwag obraźliwych dla autora – widocznie pojawiły się po tym, jak ostatnio widziałem wątek. Natomiast ad personam kierowane do mnie owszem były, ale poza jednym wulgaryzmem, nic tam na bana nie zasługiwało.

Biedny, zaszczuwany zefciu.... :lol: słońce sprawiedliwości :lol:
Pewnie niedługo zaproponuje demokratyczne głosowanie nad tym, co zasługuje na bana, a co nie.
:lol:

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz sty 04, 2018 12:04
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
medieval_man napisał(a):
Biedny, zaszczuwany zefciu
Gdzie ja piszę, że jestem zaszczuwany?
Cytuj:
słońce sprawiedliwości
I znowu – piszę, że jestem słońcem sprawiedliwości?
Cytuj:
Pewnie niedługo zaproponuje demokratyczne głosowanie nad tym, co zasługuje na bana, a co nie.
Demokratyczne nie. Ale chyba osoba znieważona ma prawo się wypowiedzieć, czy zniewaga ją dotknęła, czy nie.


Cz sty 04, 2018 12:12
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Den25 napisał(a):
Dlaczego mam wrażenie, że moderacja tylko czyha na najmniejsze moje błędy ? Starego chłopa (mnie) oskarżają o jakieś offtopy. Mam się najpierw nauczyć informatyki i dopiero potem dyskutować ? Administratorzy sami mogą poprawiać błędy. Mają przecież narzędzia. Spotkałem się z tym na innych forach.
A może jeszcze moderator ma Ci przyjechać do chaty zrobić kanapki. Masz się najpierw uczyć gastronomii i dopiero potem jeść? Moderacja nie jest od tego, żeby nadrabiać Twoje lenistwo.


Wt sty 09, 2018 15:44
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Oczywiście. Możemy jednak przyznawać ostrzeżenia za nagminne nie przestrzeganie zasad poprawnego korzystania z forum pomimo upomnień. To często magicznie pomaga.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 09, 2018 15:53
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Soul33 napisał(a):
Oczywiście. Możemy jednak przyznawać ostrzeżenia za nagminne nie przestrzeganie zasad poprawnego korzystania z forum pomimo upomnień. To często magicznie pomaga.
Tutaj chciałem wytknąć bardzo konkretną, stosunkowo częstą postawę: będę pisał niepoprawnie, będę źle korzystał z mechanizmu cytowania, będę wklejał posty jeden pod drugim, bo inaczej nie umiem. I nie mam zamiaru się nauczyć, bo to wyższa informatyka. Ewentualnie: bo piszę z takiego, a nie innego urządzenia.

Cytuj:
nie przestrzeganie
Błagam! To kosiarz ma się uczyć polskiego, a nie reszta forum – kosiarskiego.


Wt sty 09, 2018 15:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Den25 napisał(a):
Dlaczego mam wrażenie, że moderacja tylko czyha na najmniejsze moje błędy ? Starego chłopa (mnie) oskarżają o jakieś offtopy. Mam się najpierw nauczyć informatyki i dopiero potem dyskutować ? Administratorzy sami mogą poprawiać błędy. Mają przecież narzędzia. Spotkałem się z tym na innych forach.


"Offtop" można wydzielić, ale jest to ciężkie, jeżeli zawierasz CAŁY cytat wypowiedzi, w której ktoś inny (przykładowo - ja) odnosił się do głównego wątku. Na marginesie: o to też byłeś upominany, coby ograniczać cytowanie do treści, do których się odnosisz.

============

zefciu napisał(a):
A może jeszcze moderator ma Ci przyjechać do chaty zrobić kanapki. Masz się najpierw uczyć gastronomii i dopiero potem jeść? Moderacja nie jest od tego, żeby nadrabiać Twoje lenistwo.


Zauważ jednak, drogi zefciu, że moderacja przynajmniej konsekwentnie tępi offtopowanie. A jeszcze niedawno myślałeś, że tylko u Ciebie.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt sty 09, 2018 16:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bert04 napisał(a):
Zauważ jednak, drogi zefciu, że moderacja przynajmniej konsekwentnie tępi offtopowanie. A jeszcze niedawno myślałeś, że tylko u Ciebie.

ojtam.... zefciu myślał, że tylko u pilastra

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt sty 09, 2018 16:06
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
medieval_man napisał(a):
ojtam.... zefciu myślał, że tylko u pilastra
Nie. zefciu myślał i myśli coś zupełnie innego. Ale jeśli moderacja chce go przekonać, że nie ma racji, to w to mu graj.


Wt sty 09, 2018 16:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Cytuj:
nie przestrzeganie
Błagam! To kosiarz ma się uczyć polskiego, a nie reszta forum – kosiarskiego.

Mea culpa. Teraz to oczy szczypią :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 09, 2018 16:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Soul33 napisał(a):
Wedle własnego uznania, bo takie prawo uchwalili. Ziobro może odwołać kogo chce i kiedy chce.

I tak, takie prawo działa na niekorzyść Polski.

To jak Soul stwierdza, że uchwalili [Ziobro i PiS] prawo, które działa na niekorzyść Polski, to dokonuje Soul oskarżenia o zdradę stanu, czy jeszcze nie dokonuje?

Bo jak sądzę, definicję zdrady stanu zna Soul dobrze viewtopic.php?p=980740#p980740

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz sty 11, 2018 21:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
chwat napisał(a):
To jak Soul stwierdza, że uchwalili [Ziobro i PiS] prawo, które działa na niekorzyść Polski, to dokonuje Soul oskarżenia o zdradę stanu, czy jeszcze nie dokonuje?

To zależy. Każda łapówka przyjęta przez urzędnika jest szkodą dla państwa. Albo zawyżanie zużycia paliwa w służbowym samochodzie. A jednak nie nazywa się każdej łapówki ani każdego przekrętu na paliwie zdradą stanu.

Dlaczego?

(odpowiedź na to pytanie powinna wszystko wyjaśnić)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 11, 2018 23:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL