Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
Ok, więc ograniczę się do wykonywania funkcji i za smieci, spam i trolling wiadomo co grozi. Tylko potem nie płacz, że innym zwracam uwagę na pw, a Ty od razu dostajesz osta.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 20:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 939
Post Re: Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?
ErgoProxy napisał(a):
Niemniej jego stopka sugeruje teraz, że albo ma dwa, hm, niech będzie, że magisteria – z teologii i z historii – albo że przekracza swoje kompetencje zawodowe, wchodząc w rzeczy, na których się zna tylko amatorsko.

Autorytet z siebie robi namiętnie. No więc jak to jest, panie Piotrowski: macie wy ten fach w ogóle, czy tylko plumkacie sobie...?


A co tam jest w tej stopce, bo była reklama podręcznika obrony wiary(?)... Każdy ma prawo bronić swojej wiary, niezależnie od fachu i wykształcenia :)

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr lis 08, 2017 21:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Zadaj pytanie ateiście
Małgosiaa napisał(a):
Ok, więc ograniczę się do wykonywania funkcji i za smieci, spam i trolling wiadomo co grozi. Tylko potem nie płacz, że innym zwracam uwagę na pw, a Ty od razu dostajesz osta.


Dobrze, tylko najpierw upewnij się, że znasz definicję trollowania, gdyż z nie wszyscy moderatorzy wiedzą co to jest.


Śr lis 08, 2017 21:10
Zobacz profil
Post Re: Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?
ErgoProxy napisał(a):
Tak się zastanawiam teraz. Coś mi się o oczy obiło, że Piotrowski jest informatykiem z zawodu, ale może źle mi się obiło. Niemniej jego stopka sugeruje teraz, że albo ma dwa, hm, niech będzie, że magisteria – z teologii i z historii – albo że przekracza swoje kompetencje zawodowe, wchodząc w rzeczy, na których się zna tylko amatorsko.

Autorytet z siebie robi namiętnie. No więc jak to jest, panie Piotrowski: macie wy ten fach w ogóle, czy tylko plumkacie sobie...?


Autorytet to nie papierek z pieczatka uczelni.
To wiedza w glowie i rozsadne wykorzystanie tej wiedzy.

Edytowano 1x... ortografia. M.

Co do tematow dyskutowania, to najlepiej nie zwracac uwagi na osobe, tylko na tresc ktora pisze, to wszyscy skozystamy, bo nie bedzie tyle nieporozumien i personalnych offtopow.


Śr lis 08, 2017 22:43
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
M. dzieki za poprawienie ortografii, bo juz SKS mnie powoli dopada. :-(
Mam nadzieje ze nie nadwyreze cierpliwosci.


Śr lis 08, 2017 22:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Spoko. Ja tylko poprawiam, bo mnie kłuje w oczy :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 22:58
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Spoko. Ja tylko poprawiam, bo mnie kłuje w oczy :)


Od kad zaczalem nosic okulary nie mam problemow z "kluciem w oczy". :-)
Nawet podczas szlfowania na szlifierce, co kiedys bylo bardzo czesta niedogodnoscia.
Dzis praktycznie wszystkim zaleca sie okulary chocby ochronne. ;)


Śr lis 08, 2017 23:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Właśnie te okulary, z którymi rozstaję się tylko w nocy, powodują to kłucie. Za dobrze widzę :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 23:16
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Właśnie te okulary, z którymi rozstaję się tylko w nocy, powodują to kłucie. Za dobrze widzę :)


W takim razie powinnas zmienic je na takie z UV filtrem, zapobiegaja widzeniu dreczacych nas demonow za kazdym rogiem i na kazdym kroku. :-)


Ostatnio edytowano Śr lis 08, 2017 23:25 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr lis 08, 2017 23:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Z takimi demonami dam radę (nawet je lubię :). Ważne, że inne się mnie nie czepiają :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 23:25
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Z takimi demonami dam radę. Ważne, że inne się mnie nie czepiają :D

I z calego serca zycze by te inne sie nie czepily. +


Śr lis 08, 2017 23:26
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie no; w porzadku, niech każdy broni wiary, a nawet niewiary, ze wszystkich sił swoich – byle mu z tego hubris nie wyszedł. Tymczasem Piotrowskiemu własnie zaczęło wychodzić takie coś, że naukowiec nie ma prawa wykraczać poza swoją naukową grządkę w rejony teologiczne (co np. Hawking bardzo lubi), bo zrobi tam z siebie nieuchronnie idiotę. Że fach zdobyty i potwierdzony papierkiem wyznacza granice autorytatywnej wypowiedzi. Zapytuję więc, czy Piotrowski, szczególnie jeśli on z wykształcenia techniczny, odmierza innym a sobie taką samą miarą...


Cz lis 09, 2017 6:05
Post Re: Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?
Cytuj:
Autorytet z siebie robi namiętnie. No więc jak to jest, panie Piotrowski: macie wy ten fach w ogóle, czy tylko plumkacie sobie...?


Cytuj:
Autorytet to nie papierek z pieczatka uczelni.
To wiedza w glowie i rozsadne wykorzystanie tej wiedzy.


Poprawnie to eksperta.
Autorytet niewiele ma wspólnego z wiedzą, może ktoś posiąść ogrom wiedzy na na co dzień być prostakiem i odwrotnie - niewykształcony, prosty człowiek, który cechami swoim zachowaniem budzi powszechny poważanie i zaufanie.
Autorytet auctoritas - powaga, znaczenie) to osoba ciesząca się uznaniem i prestiżem, posiadająca kredyt zaufania co do profesjonalizmu, prawdomówności, bezstronności, osoba szanująca innych.


Cz lis 09, 2017 8:39
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cie choroba, Alus nabrała wiatr w żagle i będzie mnie tropić i korygowac teraz. No to mam przerąbane. : )


Cz lis 09, 2017 8:43
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy napisał(a):
Cie choroba, Alus nabrała wiatr w żagle i będzie mnie tropić i korygowac teraz. No to mam przerąbane. : )


Teraz musisz rozwinac swoje zagle, albo wziasc gwiazdolota i na Marsa. :-)


Cz lis 09, 2017 10:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL