Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 5:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Mam wszystko pisać w jednym wątku??? 
Autor Wiadomość
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Jajko wyszukuje przewin duchownych, bo tym sposobem ciągle podbudowuje swój ateizm.
Zewsząd napiera na niego świat ludzi wierzących, wiec aby dać mu odpór jako oręż traktuje grzechy, błędy duchownych.
Niemniej nie ma w nim zapiekłej niechęci do wiary, do wierzących, dlatego często łatwiej z nim dojść w dyskusji do konsensusu, niż z fanatykami religijnymi.
Ale zrobił się wątek o Jajku :D


So sty 12, 2013 16:20
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Cytuj:
Intencją jest poinformowanie wszystkich o tym co się dzieje w tematyce objętej zasięgiem forum.



kaman... :roll: Wolontariusz normalnie :D

Cytuj:
Niemniej nie ma w nim zapiekłej niechęci do wiary


Wcale.


Ostatnio edytowano So sty 12, 2013 16:52 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So sty 12, 2013 16:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Jajko będzie musiał się pogodzić z pewną formą prześladowań za... niewiarę. : P

Założy na ten temat topik na forum dla ateistów, do którego będzie wrzucał "co większe muchy" z wypowiedzi Moderacji tego forum.

Zostanie za to zagłaskany na śmierć.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


So sty 12, 2013 16:40
Zobacz profil
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Lurker napisał(a):
Założy na ten temat topik na forum dla ateistów
Nie doradzaj mu tak. Już jeden piotr35 tam siedzi. I też został sprowadzony przez moderację do jednego wątku na newsy i jednego na "śmieszne" obrazki.


So sty 12, 2013 16:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Asienkka napisał(a):
Jajko - nie widzę innej możliwości... jak to, żebyś założył własne forum ;)
Będziesz mógł sobie tam zamieszczać co tylko zechcesz :D
Tutaj niestety - musisz się dostosować do pewnych zasad.
Wklejaj swoje newsy do istniejących już tematów i będzie ok :)



No ale JAKICH ZASAD?? I dlaczego dla mnie robi się jakieś WYJĄTKOWE ZASADY? Wszak NIE ŁAMIĘ ŻADNYCH ZASAD obowiązujących na tym forum. Tylko moje wpisy są nie w smak niektórym, po pokazują ZŁO płynące z religii. Zastanawiam się komu jest na rękę UKRYWANIE tego ZŁA: Jahwe czy Szatanowi?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 12, 2013 17:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
WIST napisał(a):
Jajko
Taka sama była by reakcja atesitów na forum ateistow, gdybyś zaczął wklejać tam informacje o tym że ateizm to bzdura, większośc morderców to ateiści itd.


A czy ja wklejam informacje, że religie to bzdura, a większość morderców to osoby wierzące?? Choć akurat to ostatnie JEST PRAWDĄ, ale to szczegół :)

Poza tym, ja oczekuję od osób wierzących INNEJ REAKCJI niż od zezwierzęconych ateistów...

WIST napisał(a):
A wnioski ludzie wyciągają rózne. Uprzedzenie wyciągną z góry negatywne, a wierzący będą szukać przyczyny, ewentualnie od razu uznają że to jakaś kampania nienawiści.


Kampania Prawdy. Kampania nienawiści to jest na różnych onetach, gdzie królują wpisy typu: "won z czarnymi" czy "pier....katole" itp. Ja tego nie robię.

WIST napisał(a):
A jeśli przecxzytasz inne wypowiedzi to sam zbaczysz, że oczekuje się od Ciebie rzetelności, oraz że nie będzesz zalewać forum newsami które wszystko stawiają w złym świetle.


Nie wszystko, tylko sprawy związane z religiami, kapłanami, religiami, kościołami. Ja staram się pokazać, że religie mogą być źródłem wielkiego zła, aby ludzie byli czujni. Zbyt wiele informacji o złu płynącym z religii było dotychczas zatajanych. Nadal widać ogromny opór przed głośnym mówieniem o tych sprawach.

WIST napisał(a):
Ja trochę Jajko rozumiem, ale nawet szczere oburzenie nie daje prawa do wstawiania wszystkiego co tylko się da, szczególnie jeśli to rozbija treść na wiele małych temacików.


Ależ ja nie wstawiam wszystkiego co się da, bo prasa codziennie publikuje naprawdę wiele "artykulików" o różnych niecnych sprawkach osób duchownych. Codziennie mógłbym przynajmniej kilka takich newsów wrzucić, ale tego nie robię. Skupiam się na sprawach większych, istotniejszych, ważniejszych. Nawet nie zerkam na takie gazety jak Fakty i Mity, Fakt, SuperEkspress czy inne tego typu. Więc NIE WSZYSTKO CO SIĘ DA.


Magdalena_i napisał(a):
Nie rozumiem jednej rzeczy tutaj na forum.
Nie zauważyłam by jajko kogokolwiek tutaj - obraził, poniżył, kpił lub drwił...a został ograniczony.
Zauważyłam jednak, że humalog - drwił, kpił , obrażał, poniżał, ośmieszał - ma jednak swobodę działania.
Prawda wytknięta " palcem "ruszy każdego - co wtedy się robi? - ogranicza
Człowiek myślący nie ogranicza drugiego człowieka - nawet tutaj - jeśli dany człowiek nie stanowi żadnego zagrożenia.
Uważacie , że jajko jest zagrożeniem?


NO WŁAŚNIE. Zbyt niewygodne tematy poruszam, to się mnie cenzuruje. Dziękuję za dobre słowo.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 12, 2013 18:08
Zobacz profil
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Cytuj:
I dlaczego dla mnie robi się jakieś WYJĄTKOWE ZASADY?


Bo jesteś jedyny w swoim rodzaju, rodzyneczek, forumowy pupilek :D

Cytuj:
Tylko moje wpisy są nie w smak niektórym, po pokazują ZŁO płynące z religii.


Tak sobie tłumacz ;)


So sty 12, 2013 18:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Jajko napisał(a):
Tylko moje wpisy są nie w smak niektórym, po pokazują ZŁO płynące z religii.

Żebyś nie przeszarżował. Twoje wpisy pokazują różnych upadłych ludzi, którzy z reguły nie powinni w ogóle znaleźć się wśród "funkcjonariuszy" religii - ale czy zło, jakie wyrządzili, jest WYNIKIEM i SKUTKIEM stosowania się przez nich do nakazów ich religii, tzn. gdyby byli ateistycznymi (lub chociaż cynicznymi) dyrektorami w korpo np. nie defraudowaliby powierzonych im funduszy? To właśnie powinieneś teraz wykazać.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


So sty 12, 2013 18:13
Zobacz profil
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Przykro mi Jajko - choćbyś nie wiem jak próbował czarować to kota ogonem nie odwrócisz. Wszyscy wiedzą po co tu jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel (historyjki o bojowniku prawdy odłóżmy obok filmów Disney'a).

W Twoje tłumaczenia i tak nikt nie wierzy, nikt ich na poważnie nie bierze, każdy wie czemu Twoja działalność służy, jakie masz poglądy i cele. Twoje niewinne wymówki sprawiają że jawisz się jako cwaniaczek i pseudo-bystrzak, któremu się wydaje, że trafił między półinteligentów. My o tym wiemy, Ty o tym wiesz - zachowujesz się poprawnie więc nikt Cię za rękę nie złapał i dlatego siedzisz tu już tyle czasu...


...ale Al Capone też nie poszedł siedzieć za popełnione morderstwa tylko za niepłacenie podatków - widzę tu pewną analogię :D


So sty 12, 2013 18:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Oczywiście, to był skrót myślowy. Religie nie wyrządzają zła, zło wyrządzają ludzie. Niestety zbyt często ci, którzy głoszą piękne idee religijne, a sami postępują WBREW nim albo też wymyślają sobie taką (bądź interpretują istniejącą) religię, która każe czynić to, co inni uważają za zło. Różnie bywa.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 12, 2013 18:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Jajko napisał(a):
Asienkka napisał(a):
Jajko - nie widzę innej możliwości... jak to, żebyś założył własne forum ;)
Będziesz mógł sobie tam zamieszczać co tylko zechcesz :D
Tutaj niestety - musisz się dostosować do pewnych zasad.
Wklejaj swoje newsy do istniejących już tematów i będzie ok :)



No ale JAKICH ZASAD?? I dlaczego dla mnie robi się jakieś WYJĄTKOWE ZASADY? Wszak NIE ŁAMIĘ ŻADNYCH ZASAD obowiązujących na tym forum. Tylko moje wpisy są nie w smak niektórym, po pokazują ZŁO płynące z religii. Zastanawiam się komu jest na rękę UKRYWANIE tego ZŁA: Jahwe czy Szatanowi?



§ II: Prawa i obowiązki użytkownika:

(...) 11. Przed założeniem nowego tematu użytkownik powinien sprawdzić, czy nie istnieje temat podobny.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So sty 12, 2013 18:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
Po pierwsze, literalnie nie oznacza to, że ma nie zakładać nowego wątku - ma jedynie sprawdzić ;p Nie łamię więc regulaminu!

Po drugie, nie zauważyłem wątku o pracach komisji do spraw pedofilii kleru niemieckiego.

Gdyby potraktować przytoczony przez Ciebie punkt regulaminu jako zakaz tworzenia nowych wątków, gdy istnieją już wątki na PODOBNY temat, to w zasadzie nie można by było już tworzyć żadnych nowych wątków, bo założę się, że do każdego znajdzie się jakiś podobny.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 12, 2013 18:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.

Tyle z mojej strony - zdania nie zmienię :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So sty 12, 2013 18:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
To nie jest JEDYNE uzasadnienie. To Ty powołujesz się (bez większego sensu zresztą - wiem, wytykanie przeze mnie braku logiki i sensu jest denerwujące, ale taka jest Prawda, nic na to nie poradzę) na zapis w regulaminie, którego nie łamię!

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 12, 2013 19:03
Zobacz profil
Post Re: Mam wszystko pisać w jednym wątku???
W końcu moderacja znalazła sposób na Jajko. Uważał, że wszystkich przechytrzy i długo bawił się wybornie. Dotąd 'zawodowo' bez emocji, zareagował emocjonalnie jak Admin trafiła w czuły punkt.


So sty 12, 2013 19:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL