Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 1:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Dyskusje o reklamach 
Autor Wiadomość
Post Re: Dziwna reklama butów
Tymczasem u mnie - reklama spirali wewnątrzmacicznej. Robi się ciekawie.


Wt lip 07, 2015 14:06
Post Re: Dziwna reklama butów
Mam wrażenie, że wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy.


Cz lip 09, 2015 13:32
Post Re: Dziwna reklama butów
??
Ja dalej mam na komorce reklamy gry blokujace strone.


Cz lip 09, 2015 13:57
Post Re: Dziwna reklama butów
Ja mam na górze wakacyjną ofertę Tojoty, a na dole smartfony z Ceneo. Obu tych rzeczy niedawno szukałem w sieci. Teraz więc poszukam Krajzlera Kajzera i zobaczę, co się zmieni.


Pt lip 10, 2015 13:36
Post Re: Dziwna reklama butów
Moja reklama gry (ktorej nigdy nie szukalam - nie szukam ZADNYCH gier) jest na dole. Na razie nie blokuje calej strony, ale sie czai.

Mam wrazenie, ze jak nie ma zadnej kroniki (a ja moja systematycznie czyszcze z ciadteczkami), to pojawiaja sie jakies “standartowe“ zachety. U mnie najczesciej po niemiecku badz angielsku, wiec sprawdzany jest region.


Pt lip 10, 2015 13:42
Post Re: Dziwna reklama butów
Firefox na smartfony i tablety pozwala na zainstalowanie wtyczki blokującej. Podobnie UC Browser.


Pt lip 10, 2015 14:39
Post Re: Dziwna reklama butów
Koochani moi!

Rzeczywiście, pojawiła mi się reklama, o której wspominaliście:

Obrazek

Nieco skonfundowany wszedłem do konfiguracji Chrome
    Ustawienia -> Oszczędzanie danych -> Włącz
...po czym włączyłem tę opcję. Po przeładowaniu strony paskudztwo nie pokazało się więcej.


Pn lip 13, 2015 22:10
Post Re: Dziwna reklama butów
Uzupełnienie:

Z żalem przyznaję, że paskudztwo pojawiło się ponownie :(

Rozczarowany wredną polityką reklamową portalu, postanowiłem przeglądać go wyłącznie za pomocą Firefoksa. Proponuję to samo wszystkim wkurzonym. Może brak zysków z reklam zmusi ich do weryfikacji swoich poglądów na reklamę.


Pn lip 13, 2015 23:36
Post Re: Dziwna reklama butów
No wlasnie. Dziekuje za dobra porade. Pod firefoxem (na razie) swinstwa nie ma. Ale nie watpie, ze specjalisci z dzialu reklamy (szkoda, ze nie reklamy tego forum :-( )na pewno cos wymysla...


Wt lip 14, 2015 6:05
Post Re: Dziwna reklama butów
Cawilian napisał(a):
Rozczarowany wredną polityką reklamową portalu, postanowiłem przeglądać go wyłącznie za pomocą Firefoksa. Proponuję to samo wszystkim wkurzonym.

Ja raczej nie będę specjalnie instalować nowej przeglądarki dla jednego forum, tym bardziej że jak zauważono pewnie zaraz zajmą się i tą niszą.

Jak się osoby odpowiedzialne za forum nie obudzą to w końcu pies z kulawą nogą tu nie zaglądnie.
Nie kojarzę aby właściciele innych podobnych for wykazywali tak rażący brak zainteresowania tym co się na nich dzieje. Pięć osób w dziale reklamy i żadna nie ma czasu sprawdzić jak dana reklama się na forum zachowuje.


Wt lip 14, 2015 8:10
Post Re: Dziwna reklama butów
Myslisz @Mariel, ze nalezaloby pisac do nich bezposrednio?
Tak sa zajeci umieszczaniem reklam na stronie portalu, ze nie interesuja sie jego uzytkownikami, ktorzy przeciez te reklamy powinni "konsumowac", zeby kasa sie zgadzala?

A nie ma na tym portalu jakiego nad-szefa, ktory kontroluje i wplywy i straty (no bo mniej uzyszkodnikow i ogladaczy, to i mniej klikow i wplywow)? Moze by jednak jakis crowfunding zalozyc, jezeli portal ledwo dyszy? A reklamy won?


Wt lip 14, 2015 8:19
Post Re: Dziwna reklama butów
Kael napisał(a):
Myslisz @Mariel, ze nalezaloby pisac do nich bezposrednio?
Tak sa zajeci umieszczaniem reklam na stronie portalu, ze nie interesuja sie jego uzytkownikami, ktorzy przeciez te reklamy powinni "konsumowac", zeby kasa sie zgadzala?


Jeśli tu zaglądają to brak reakcji na prośby forumowiczów tym bardziej jest karygodny.

Cytuj:
Moze by jednak jakis crowfunding zalozyc, jezeli portal ledwo dyszy? A reklamy won?


Nie wiem czy portal ledwo dyszy... A i czas chyba też jest (znalazł się na zmianę szaty wiara.pl).
Podejrzewam, że powinni się po prostu bardziej do roboty przyłożyć.
Delegowanie zadań (patrz wolontariusze moderatorzy) to fajna sprawa, ale od czasu do czasu trzeba także zstąpić z wyżyn i zainteresować się osobiście własnym produktem.


Wt lip 14, 2015 8:39
Post Re: Dziwna reklama butów
Niewatpliwie moderatorzy znaja jakas osobe kontaktowa portalu? Czy organizujecie sie sami we wlasnym gronie?

Chcialam podac dzialowi reklamy ten watek, ale weszlam na ich strone i po zorientowaniu sie, ze nic z portalem (poza sprzedaza miejsca) nie maja wspolnego, przyjrzalam sie blizej jak ... nas sprzedaja. Zapraszam do lektury

http://reklama.gosc.pl/Wiara.pl
http://reklama.gosc.pl/doc/321347.Profi ... u-Wiara-pl
http://reklama.gosc.pl/doc/321343.Statystyki-portalu

Ciekawe skad maja te dane? Z naszych profilow?

I koniecznie pobierzcie cennik
http://reklama.gosc.pl/doc/321339.Forma ... nik-reklam

Moim zdaniem crowfunding by sie lepiej oplacil...


Wt lip 14, 2015 9:26
Post Re: Dziwna reklama butów
Krótko pisząc wszelkie męczące i nachalne reklamy są za zgoda, wiedzą i opłatą na rzecz KRK (Instytut GOŚĆ Media należy do KRK).


Wt lip 14, 2015 10:32
Post Re: Dziwna reklama butów
Aby mieć jasność, co do zasad panujących na frum, odświeżyłem sobie proces rejestracji. Było to bardzo pouczające. Na stronie https://moja.wiara.pl/rejestracja mozna sobie (m.in.) przeczytać:

    Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11, REGON: 243707398.

    Podanie danych (poza adresem e-mail) jest dobrowolne. Dane wykorzystywane są wyłącznie w ramach społeczności portalu i dostępne są dla zalogowanych użytkowników zgodnie z ustawieniami prywatności założonymi przez użytkownika. Dane nie są dostępne dla użytkowników niezalogowanych i wyszukiwarek. Administrator nie wykorzystuje danych w celach marketingowych ani nie udostępnia ich innym podmiotom.

    Użytkownik w każdej chwili może edytować lub usunąć swoje dane za pośrednictwem profilu na moja.wiara.pl

Jeszcze ciekawszy okazał się Regulamin użytkowników portalu http://wiara.pl/info/regulamin gdzie napotkałem fotografie znanych mi skądinąd osób, które od zawsze twierdziły, że nie mają nic do gadania, ani też żadnej styczności z realną władzą.

Jest tam również interesująca zakładka "Prywatność"; jej uważna lektura wyjaśnia skąd Gemius może brać informacje o użytkownikach. Otóż znajduje się tam - nieobecne (!) w każdym z regulaminów - zastrzeżenie, że "Google i jej podmioty zależne [będą] mogły zatrzymywać i wykorzystywać [...] zebrane informacje dotyczące korzystania przez Użytkownika z Usługi (w tym między innymi Dane Klientów) w celu świadczenia na rzecz Użytkownika usług analizy i śledzenia ruchu na witrynach internetowych".
Zuuoooo!!!

Inne zakładki też są warte lektury, np. "Kontakt", z której dowiemy się, gdzie adresować skargi.


Wt lip 14, 2015 10:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL