Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 23:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
 Ile za reklamę stronki? 
Autor Wiadomość
Post Ile za reklamę stronki?
Ponieważ zauważyłem, że strona forum.wiara.pl zajmuje się promocją stron ze "śmiesznymi rysunkami" (myślałem, że to spam, ale moderatorka jo_tka zamknęła zgłoszenie, a wątek, gdzie promuje się stronkę zostawiła), to chciałbym zapytać o cennik takiej. Może też taki klon kwejka założę i wtedy reklama się przyda.


Wt sty 22, 2013 12:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Jako sumienny obronca forum pragne przestrzec moderacje przed odpowiedzia na powyzszy post. Mimo wielu portali w ktorych wypowiadaja sie ksieza (wiec fachowcy w temacie), zewciu z innymi dazy do otwarcia prywatnej "Wiki chrzescijan" (tytul roboczy "klon kwejka"?). Co bedzie kiedy obsadza redakcje np. kolegami frater, Jajko, humalog? Kto ich skoryguje, mnie przeciez nie dopuszcza!!!
Podchwytliwy post zefcia, jak przypuszczam, ma na celu poznanie aktualnych cen reklam (co niezdarnie wypaplal pod koniec). Kazda Wiki przeciez kosztuje!
Sprytu mu nie brakuje. Zamiast przeznaczonego do "uwag" miejsca zaklada temat. Przeciez wiara.pl czytaja inni moderatorzy, czesto lubiacy sie przechwalac, moze oni cos "nadadza"?
Przestrzegam!


Wt sty 22, 2013 14:43
Zobacz profil
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Cytuj:
Co bedzie kiedy obsadza redakcje np. kolegami frater, Jajko, humalog?


A myłeś ty dzisiaj ząbki chlopcyku, ze mnie tak jednych tchem wymieniasz w towarzystwie fratera i Jajka?

Wiecej szacunku ! :D


Wt sty 22, 2013 14:48
Post Re: Ile za reklamę stronki?
lokis napisał(a):
Jako sumienny obronca forum pragne przestrzec moderacje przed odpowiedzia na powyzszy post. Mimo wielu portali w ktorych wypowiadaja sie ksieza (wiec fachowcy w temacie), zewciu z innymi dazy do otwarcia prywatnej "Wiki chrzescijan" (tytul roboczy "klon kwejka"?). Co bedzie kiedy obsadza redakcje np. kolegami frater, Jajko, humalog? Kto ich skoryguje, mnie przeciez nie dopuszcza!!!
Podchwytliwy post zefcia, jak przypuszczam, ma na celu poznanie aktualnych cen reklam (co niezdarnie wypaplal pod koniec). Kazda Wiki przeciez kosztuje!
Sprytu mu nie brakuje. Zamiast przeznaczonego do "uwag" miejsca zaklada temat. Przeciez wiara.pl czytaja inni moderatorzy, czesto lubiacy sie przechwalac, moze oni cos "nadadza"?
Przestrzegam!
A tak w ogóle to wszyscy zdrowi?

A podchwytliwy post zefcia ma na celu nakłonienie władz forumowych do wyjawienia jakim prawem antyklerykalna stronka z debilnymi obrazkami może wykorzystywać to forum do autopromocji.


Wt sty 22, 2013 14:54
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Cytuj:
A podchwytliwy post zefcia ma na celu nakłonienie władz forumowych do wyjawienia jakim prawem antyklerykalna stronka z debilnymi obrazkami może wykorzystywać to forum do autopromocji.


Nie pisz tak zefciu.....nie pisz "debilnymi" gdyz zaraz staniesz się podobny temu katolowi humalogowi. A wszak powiedziane jest że "Nie bedziesz nazywał debili debilami, gdyz wszystkie małpy sa równe".

Moderacja tez może to uznać za chamskie i dostaniesz banana......za to, że nie kochasz małp, znaczy się ludzi, ale ludzie to też małpy tylko nie łażą po drzewach.


Wt sty 22, 2013 15:01
Post Re: Ile za reklamę stronki?
humalogu, nie nazywam ludzi debilami, tylko obrazki debilnymi. Chociaż rzeczywiście, skoro administracja forum przyjęła kasę za promowanie tych obrazków, to może się jej nie podobać, że tak mówię.

No więc cały czas czekam na odpowiedź - ile zapłaciła wiadoma stronka za promocję na forum.wiara.pl?

No i drugie pytanie - czy asystenci tego portalu z ramienia KRK wiedzą, że tak się tutaj zarabia?


Wt sty 22, 2013 15:12
Post Re: Ile za reklamę stronki?
zefciu napisał(a):
Ponieważ zauważyłem, że strona forum.wiara.pl zajmuje się promocją stron ze "śmiesznymi rysunkami" (myślałem, że to spam, ale moderatorka jo_tka zamknęła zgłoszenie, a wątek, gdzie promuje się stronkę zostawiła), to chciałbym zapytać o cennik takiej. Może też taki klon kwejka założę i wtedy reklama się przyda.



@Zefciu, post inaugurujący rzeczonego tematu nie promuje tej strony, przeciwnie - jest prośbą do forumowiczów o powiadomienie o niej prokuratury.
Jednak z uwagi na fakt, że skutek rzeczywiście może być odwrotny od (jak się wydaje) zamierzonego przez autora, czasowo usuwam wątek z forum.
O dalszym jego losie zdecyduje administrator (nie jest wykluczone, że po usunięciu linków temat powróci z powrotem).


Wt sty 22, 2013 17:40
Post Re: Ile za reklamę stronki?
MARIEL napisał(a):
@Zefciu, post inaugurujący rzeczonego tematu nie promuje tej strony, przeciwnie - jest prośbą do forumowiczów o powiadomienie o niej prokuratury.
Nie ma w tym nic "przeciwnego". Nieznalska, Środa i Nergal wylansowali się na celebrytów i autorytety właśnie dzięki pożytecznym idiotom, którzy byli im "przeciwni". Napisanie do prokuratury może tej stronce tylko pomóc.
Cytuj:
Jednak z uwagi na fakt, że skutek rzeczywiście może być odwrotny od (jak się wydaje) zamierzonego przez autora, czasowo usuwam wątek z forum.
Cieszę się, że są jednak wśród moderacji osoby myślące.
Cytuj:
O dalszym jego losie zdecyduje administrator (nie jest wykluczone, że po usunięciu linków temat powróci z powrotem).
Bez linków wątek nie będzie miał sensu (bo jak napisać wniosek do prokuratury, jak się nie wie na co). W ogóle jednak "akcje pisania zawiadomień do prokuratury" nie mają sensu, bo ten organ nie podejmuje decyzji ze względu na liczbę wniosków.


Śr sty 23, 2013 7:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Mam dwie uwagi.

Po pierwsze primo, Nergal do tego towarzystwa zwyczajnie nie pasuje, bo wylansował się ciężką pracą na trasach koncertowych, a na "salony" wprowadził go Wojewódzki.

Po drugie secundo, topik już w drugim poście zjechał na co innego niż pisanie donosów, a wejście Elbrusa postawiło wszystkich obrońców "stronki" w dosyć kłopotliwej sytuacji, nie widzę więc powodu, dla którego nie miałby być odblokowany (topik, nie Elbrus).

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr sty 23, 2013 7:46
Zobacz profil
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Lurker napisał(a):
Po pierwsze primo, Nergal do tego towarzystwa zwyczajnie nie pasuje, bo wylansował się ciężką pracą na trasach koncertowych
Wylansował się owszem, ale na niszowego muzyka. Zapytaj na ulicy ludzi, czy znają Nergala, a jeśli go znają, to czy znają jakąś jego piosenkę.
Cytuj:
a na "salony" wprowadził go Wojewódzki.
I PiS. I wydaje mi się, że ten drugi miał większy wpływ. Choć to moje zdanie tylko.
Cytuj:
Po drugie secundo, topik już w drugim poście zjechał na co innego niż pisanie donosów, a wejście Elbrusa postawiło wszystkich obrońców "stronki" w dosyć kłopotliwej sytuacji, nie widzę więc powodu, dla którego nie miałby być odblokowany (topik, nie Elbrus).
No to niech będzie jak mówi MARIEL - topic odblokowany bez linków.


Śr sty 23, 2013 8:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Cytuj:
Cieszę się, że są jednak wśród moderacji osoby myślące.

Co to niby ma znaczyc?
Sprawy omawianej strony nie znam, ale rozumiem o co chodzi. Jakas malpa internetowa obrazila zefcia uczucia. Honor zefcia noszony jest na jezykach kazdej malpy i kazdego ratlerka.
Moze by tak zefcia podac do sadu za obraze moderacji?


Śr sty 23, 2013 10:03
Zobacz profil
Post Re: Ile za reklamę stronki?
lokis napisał(a):
Co to niby ma znaczyc?
To co piszę.
Cytuj:
Sprawy omawianej strony nie znam, ale rozumiem o co chodzi.
Czy aby na pewno?
Cytuj:
Jakas malpa internetowa obrazila zefcia uczucia.
Nie. Nikt nie obraził moich uczuć. Ani ta stronka nie obraziła moich uczuć (bo poziom intelektualny jest tam za niski), ani pożyteczni idioci piszący na tę stronkę do prokuratury nie obrazili moich uczuć. Tym niemniej uznałem za stosowne, by zwrócić pożytecznym idiotom uwagę, że są pożytecznymi idiotami.
Cytuj:
Honor zefcia noszony jest na jezykach kazdej malpy i kazdego ratlerka.
A jednak "antyklerykalny ratlerek" ubódł, mimo że udawałeś iż nie.
Cytuj:
Moze by tak zefcia podac do sadu za obraze moderacji?
Jestem za. Ludzie sądzenie za obrazę mają w Polsce tendencję do pojawiania się w telewizorni i na pierwszych stronach gazet. Jako osobie próżnej bardzo mi się ta wizja podoba. Pisz na mnie donos w te pędy.


Śr sty 23, 2013 10:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Ile za reklamę stronki?
Cytuj:
Jestem za

A ja nie. Sady kolego trzeba oplacac, sprawy wymagaja czasu. Jest wiele waznych do roztrzygniecia.
"Antyklerykalny ratlerek" nic nie udaje, w przeciwienstwie do "proklerykalnego barana", ktory w jednym poscie domaga sie kasy (przypuszczenie moje), a juz w nastepnym slawy w TV (bez przypuszczenia - fakt). I to moim kosztem. :D
P.S.
Od kiedy to psy boda? Barany owszem. :)


Śr sty 23, 2013 10:42
Zobacz profil
Post Re: Ile za reklamę stronki?
MARIEL napisał(a):
Jednak z uwagi na fakt, że skutek rzeczywiście może być odwrotny od (jak się wydaje) zamierzonego przez autora, czasowo usuwam wątek z forum.
O dalszym jego losie zdecyduje administrator (nie jest wykluczone, że po usunięciu linków temat powróci z powrotem).


Śr sty 23, 2013 10:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL