Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 13:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Prośba o opinię forumowiczów 

Czy popierasz zakaz zakładania "wątków prasowych" przez Jajko?
Tak, bezwzględnie 50%  50%  [ 14 ]
Tak, ale pod warunkiem utworzenia specjalnego działu 7%  7%  [ 2 ]
Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać 39%  39%  [ 11 ]
Jest mi wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28

 Prośba o opinię forumowiczów 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
fuller napisał(a):
To może kolega będzie zakładał watki ukazujace pozytywny obraz Kościoła. :-D
To powiedz skąd brać te pozytywne informacje. Wszystkie szmatławce piszą tylko o tych złych.

fuller napisał(a):
perspektywa przebywania z takimi wiecznośc całą w Niebie jawi mi sie jako koszmar, piekło...
Zapominasz o czyśćcu. Po odpowiednio długim czasie będą znacznie lepiej wysterylizowani niż sondy kosmiczne lecące na Marsa :lol:

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sty 30, 2013 18:25
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
fuller napisał(a):
Sam bym chetnie zobaczył tą druga strone, jasną, pozytywną tylko nie wiem gdzie miałbym szukac by to ujrzeć.
Skoro nie Wyborcza, nie TVN-y bo kłamią to gdzie?
Tygodnik Powszechny? - przeciez to tam pisze ten liberał i "kolega" satanisty Nergala zatem odpada. ;)


Najciemniej pd latarnia :D
A tutaj, to sie nie mozna rozejrzec? Nie od razu rzucaja sie w oczy, bo dobro nie jest tak krzykliwe jak tanie sensacje, ale znalezc mozna.

http://wiara.pl/
http://gosc.pl/


Śr sty 30, 2013 19:02
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów


Klikąłem na tego gościa.pl i pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to tekst:

"Posłanka Krystyna Pawłowicz, wbrew oficjalnej wykładni, nie powiedziała niczego niewłaściwego. Przeciwnie".

Cóz, jeżeli słowa mające na celu pomniejszenie drugiej osoby (czy też grupy osób), obdarcie jej z godności i ośmieszenie nie są niczym niewłaściwym to ja już nie wiem jakie to muszą byc słowa. No ale ja zdeprawowany jestem.

Na gościa raczej zagladać nie bedę bo tylko utwierdził mnie w przekonaniach. Jak to sie mówi, najwazniejsze jest pierwsze wrazenie. ;)

Widzę że oni równiez z homoseksualizmu uczynili dyżurnego Diabła, który "daje im zajecie".

Aczkolwiek trochę wesołej odrobinę cyrkowej atmosfery wprowadziło świadectwo nawrócenia Radosława Pazury. To juz 10-lecie, jest okazja do świetowania. :)

Musze szukać gdzie indziej.


Śr sty 30, 2013 19:52

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
humalog napisał(a):
Tak jak jest watek "Nadużycia Liturgiczne", (...)

To już trzeci przykład (po "Wszystko o rządzących i opozycji" oraz "Radio Maryja"), że tego typu działania porządkowe zdarzały się już na Forum i wielkich protestów nie było.


Śr sty 30, 2013 20:12
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
SweetChild napisał(a):
humalog napisał(a):
Tak jak jest watek "Nadużycia Liturgiczne", (...)

To już trzeci przykład (po "Wszystko o rządzących i opozycji" oraz "Radio Maryja"), że tego typu działania porządkowe zdarzały się już na Forum i wielkich protestów nie było.


No własnie.... :D


Śr sty 30, 2013 20:29
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
fuller napisał(a):


Klikąłem na tego gościa.pl i pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to tekst:

"Posłanka Krystyna Pawłowicz, wbrew oficjalnej wykładni, nie powiedziała niczego niewłaściwego. Przeciwnie".

Cóz, jeżeli słowa mające na celu pomniejszenie drugiej osoby (czy też grupy osób), obdarcie jej z godności i ośmieszenie nie są niczym niewłaściwym to ja już nie wiem jakie to muszą byc słowa. No ale ja zdeprawowany jestem.

Na gościa raczej zagladać nie bedę bo tylko utwierdził mnie w przekonaniach. Jak to sie mówi, najwazniejsze jest pierwsze wrazenie. ;)

Widzę że oni równiez z homoseksualizmu uczynili dyżurnego Diabła, który "daje im zajecie".



No wiesz, to jest akurat temat aktualny takze w GW i gdzie indziej. trudno, zeby Gosc go przemilczal...

A dobra trzeba troche poszukac. W oczy sie nie rzuca, ale bez niego zyc sie nie da.


Cz sty 31, 2013 8:31
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
fuller napisał(a):
Cóz, jeżeli słowa mające na celu pomniejszenie drugiej osoby (czy też grupy osób), obdarcie jej z godności i ośmieszenie nie są niczym niewłaściwym to ja już nie wiem jakie to muszą byc słowa. No ale ja zdeprawowany jestem.

:) z katolika:

Eryk Bloodeaxe napisał(a):
A propos tych "jałowych związków"... Tekst pani poseł Pawłowicz został przez złośliwców tak skomentowany:

Obrazek

Istotnie Pani poseł była w życiu tylko w jednym związku.... Radzieckim!
Dzieci dochowała sie zero
Nawet jej szef wyprzedza ją o długość kota Alika :wink:

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 31, 2013 11:39
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Soul33!!

Może pani posłanka w przeszłości szalała i gdy już wiek balzakowski ją dopadł, przyszła refleksja, że tak nie można i neofitka rzuciła się w wir ratowania zbłąkanych duszyczek, co by nie skończyły jak ona. Doświadczenie ma, wie co mówi. Na dodatek jest to takie krześcijańskie, że przestrzega podając swój przykład :x . To by tłumaczyło taką żarliwość.
Sęk w tym, że taka popularność prawdopodobnie zaowocuje 1 na listach i kolejną kadencją. Show must go on.


Cz sty 31, 2013 12:08
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Cytuj:
Sęk w tym, że taka popularność prawdopodobnie zaowocuje 1 na listach i kolejną kadencją. Show must go on.

Nie tylko - wzrośnie szacun o. Rydzyka dla p. poseł i w krótkim czasie mnóstwo wywiadów dla mediów katolickich, w tym GN.


Cz sty 31, 2013 12:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Radujmy się! Im więcej takich posłanek, tym szybciej Palikot zostanie premierem :)

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 13:07
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Radujmy się! Im więcej takich posłanek, tym szybciej Palikot zostanie premierem :)

Nie za mojej kadencji synu :D ....zapewne nie znasz tego kawału.


Cz sty 31, 2013 13:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Generalnie to ja się z panią poseł zgadzam. Państwo nie powinno fundować słodkiego życia nikomu, z kogo nie ma żadnego pożytku (choć byłby w stanie pracować).

Reaktywować wariata od wysadzania Sejmu!

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 31, 2013 13:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
kawału nie znam, ale zauważ, że też żadnych ram czasowych nie wyznaczam (poza ramami życiowymi Palikota).

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 13:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko - wierzysz w to, że Palikot zostanie premierem (nawet w dalekiej przyszłości) ? ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz sty 31, 2013 13:22
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
kawału nie znam, ale zauważ, że też żadnych ram czasowych nie wyznaczam (poza ramami życiowymi Palikota).

Ta odpowiedź też jest ponadczasowa :)
Skoro nie znasz .
Gorbaczow gości w Białym Domu. Zaintrygował go aparat telefoniczny w osobnym pokoju, szczególnie chroniony.
Pyta Cartera do czego służy.
Carter mówi, ze to bezpośrednia linia do Boga.
Tym bardziej zaintrygowany Breżniew pyta czy może zadzwonić.
Uzyskuje zgodę, wiec pyta:
- Kiedy w USA zaistnieje system komunistyczny,
Otrzymuje odpowiedź;
- Nie za twojej kadencji synu.
Carter w rewanżu pyta, kiedy w ZSRR nastanie demokracja. Odpowiedź pada:
- nie za twojej kadencji synu.
Z boku polski ambasador cichutko prosi aby i on zadał pytanie, uzyskuje zgodę i pyta:
- Kiedy w Polsce będzie dobrze
Pada odpowiedź:
- Nie za Mojej kadencji synu.


Cz sty 31, 2013 13:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL