Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
 Prośba o opinię forumowiczów 

Czy popierasz zakaz zakładania "wątków prasowych" przez Jajko?
Tak, bezwzględnie 50%  50%  [ 14 ]
Tak, ale pod warunkiem utworzenia specjalnego działu 7%  7%  [ 2 ]
Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać 39%  39%  [ 11 ]
Jest mi wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28

 Prośba o opinię forumowiczów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Lurker napisał(a):
Czy mógłbyś zatem przestać głosić mowę nienawiści wobec Jajka?

Mi Jajko nie przeszkadza.

Antyreligijnej i antyklerykalnej mowie nienawiści należy natomiast powiedzieć: nie.

Dlatego w pełni popieram decyzję Administracji.

EOT

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Wt sty 29, 2013 22:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
wloczykij napisał(a):
Czy za "tak, bezwzględnie" kryje się obecna forma represji (czyli zezwolenie na założenie wątku) czy może coś innego?


Tak, to właśnie miałem na myśli.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt sty 29, 2013 22:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Asienkka napisał(a):
Jajko - wybacz - ale Twoje pytania w "kwestionariuszu" ankiety - są delikatnie pisząc... beznadziejne :D


Dlaczego?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt sty 29, 2013 22:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Będę wdzięczny za Waszą opinię w tej sprawie, a w szczególności o wypowiedzenie się za lub przeciw nałożonej na mnie pozaregulaminowej sankcji.

Sankcja nie jest pozaregulaminowa i umieszczanie doniesień prasowych dotyczących KK w jednym wątku jest jak najbardziej uzasadnione. Wyjdź na chwilę z siebie, stań obok, a sam to dostrzeżesz.

Mnie akurat Twoja twórczość zbytnio nie przeszkadzała, bo jak zauważyłeś, nie ma obowiązku zaglądania do wszystkich wątków. Taka drobna niedogodność, z którą mogę żyć. Natomiast gdyby każdy tak się zachowywał, to bałagan byłby dość uciążliwy.

Dlatego w ankiecie głosuje na tak (chociaż wolałbym zastrzeżenie "nie-zdecydowanie" ;) ).


Wt sty 29, 2013 22:26
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Asienkka napisał(a):
Dobra humalog!
Ale dzięki temu będę musiała jechać (do końca trwania ankiety) na hydroxyzinum albo chlorprothixen'ie ;)


Nie truj sie chemia!!!! Jak juz nie będziesz mogła wytrzymac to walnij se setke....zaraz ci sie humor poprawi i wszelkie niedogodnosci znikną, a i blokady sie uruchomią :D


Ostatnio edytowano Wt sty 29, 2013 22:29 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt sty 29, 2013 22:28
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
piok333 napisał(a):
@Lurker. Przejrzyj jego wypowiedzi - aż się w nich roi od antyreligijności i antyklerykalizmu :(

Jego wypowiedzi tworzą obraz religii i księdza jako rzeczywistości pełnej zła. Dlatego jako całość są mową nienawiści.

Wystarczy, że przeczyta się kilka wątków założonych przez Jajko, aby dostrzec obraz Jajko, który
ma nieprzepartą potrzebę wyszukiwania zdarzających się nieprawidłowości, niegodziwości w wykonaniu ludzi Kościoła.
Jajko w ten sposób buduje swój ateizm, i takich wiadomości łaknie jak kania dżdżu.
Najwidoczniej jego konstrukcja ateizmu nie jest zbyt stabilna i mocna.
Ugruntowany, twardy ateista traktuje Kościół wedle zasady nie mój cyrk, nie moje małpy.
Przyznaj Jajko, że właśnie potrzeba umacniania ateizmu dyktuje Ci uporczywe wyszukiwanie skandali/skandalików :)


Wt sty 29, 2013 22:29
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Cytuj:
Dlaczego?


Bo sugerują jedyną słuszną odpowiedź ale chyba każdy zna sprawę na tyle, że nie trzeba mu niczego podpowiadać :)

Cytuj:
Jajko w ten sposób buduje swój ateizm, i takich wiadomości łaknie jak kania dżdżu.


Nie. W ten sposób chce zawstydzić-ośmieszyć [url]nas[/url], otworzyć [url]nasze[/url] oczy i zawrócić ze ścieżki ciemnoty. W domyśle, wszystkie afery kościelne są po części naszym udziałem (no bo ten kościół wspieramy), tak długo jak w tym kościele jesteśmy. Każdy temat jest swego rodzaju uszczypliwym oskarżeniem. Gdyby chciał tylko budować swój ateizm to siedziałbym gdzie indziej.


Ostatnio edytowano Wt sty 29, 2013 22:39 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt sty 29, 2013 22:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Asienkka napisał(a):
Jajko - wybacz - ale Twoje pytania w "kwestionariuszu" ankiety - są delikatnie pisząc... beznadziejne :D


Dlaczego?


Odpowiedzi są niejasne, mało precyzyjne.
Włóczykij nawet się musiał dopytać co autor miał na myśli...
Sama chciałam zadać pytanie - podobne do włóczykija.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt sty 29, 2013 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Ale jak spolaryzował opinię publiczną! Jest już 15 głosów i nikomu nie jest wszystko jedno!

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Wt sty 29, 2013 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jak to? Przecież są 4 odpowiedzi, dające wybór o całkiem przeciwnej wymowie, a także pozwalający na wzruszenie ramionami. Zresztą sugestia ankiety wyszła od jednego z forumowiczów, a ja tylko ją zrealizowałem. Musiałem się niestety spieszyć, bo czas na edycję postów jest ograniczony. Jeśli ktoś nie wie do końca o co chodzi to właśnie może się dopytać. A, Asienkko, w moim kwestionariuszu jest JEDNO pytanie i kilka odpowiedzi. Sądzę, że dla większości są w miarę zrozumiałe, choć mogę się mylić. W razie czego służę pomocą w zrozumieniu :)

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt sty 29, 2013 22:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Dział dla Jajko nie zmieniłby nic. Większość użytkowników korzysta z opcji np. Nowe Posty i widzi wszystkie wątki, więc nadal byłoby to samo.

Jajko, bardzo długo Cię tolerowano na forum ale nie miałeś umiaru i dlatego tak się skończyło. To tyle. Poza tym takie bzdury teraz wypisujesz... Myślę, że większość osób dobrze wie, że robisz to dla przyjemności, a nie dla żadnej prawdy. Udowodnić tego się oczywiście nie da ale po jakimś czasie tak to zaczyna wyglądać, więc na jedno wychodzi.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 29, 2013 22:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
I jeszcze jedno - mam nadzieję, że nikt nie liczy na to, że administracja zmieni swoją - już raz podjętą decyzję, w kwestii użytkownika Jajko :)
Niezależnie od wyników ankiety :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt sty 29, 2013 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Soul:
Czyż dążenie do Prawdy nie może być jednocześnie przyjemne??

Asienkka:
Nikt chyba nie miał złudzeń...Kościół i demokracja to dwie różne sprawy...Inna rzecz, że na razie ankieta jest nie po mojej myśli.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt sty 29, 2013 22:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Obrazek

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 29, 2013 22:42
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Cytuj:
Dział dla Jajko nie zmieniłby nic. Większość użytkowników korzysta z opcji np. Nowe Posty i widzi wszystkie wątki, więc nadal byłoby to samo.


O to to. Wyłączcie pojawianie się tematów Jajka w nowych postach i kończę swój udział w dyskusji w pełnym zadowoleniu, możecie mu wtedy nawet podforum stworzyć :D

Cytuj:
I jeszcze jedno - mam nadzieję, że nikt nie liczy na to, że administracja zmieni swoją - już raz podjętą decyzję, w kwestii użytkownika Jajko


No ja myślę.


Wt sty 29, 2013 22:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL