Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
 Prośba o opinię forumowiczów 

Czy popierasz zakaz zakładania "wątków prasowych" przez Jajko?
Tak, bezwzględnie 50%  50%  [ 14 ]
Tak, ale pod warunkiem utworzenia specjalnego działu 7%  7%  [ 2 ]
Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać 39%  39%  [ 11 ]
Jest mi wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28

 Prośba o opinię forumowiczów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Zatem cieszy mnie ogromnie jasność sytuacji :D

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt sty 29, 2013 22:50
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Soul:
Czyż dążenie do Prawdy nie może być jednocześnie przyjemne??

Do prawdy tej przez duże "P" jest przyjemne, ale do prawdy przez małe "p", czyli prania czyichś brudów, raczej trudno zaliczyć do kategorii przyjemności.
No...chyba, ze ktoś specyficznie pojmuje przyjemność.


Wt sty 29, 2013 22:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Alus napisał(a):
Do prawdy tej przez duże "P" jest przyjemne, ale do prawdy przez małe "p", czyli prania czyichś brudów, raczej trudno zaliczyć do kategorii przyjemności.

Ja myślę, że jest dokładnie na odwrót :) Wywlekanie czyichś brudów i szukanie drzazg w oku dla bardzo wielu osób jest na pewno przyjemnością.

A weź teraz rzetelnie i obiektywnie opracuj jakiś temat...

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 29, 2013 23:02
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jestem zwolennikiem wolności i uważam tak jak to zostało wyrażone w Liber Oz - "człowiek ma prawo pisac co chce"
zatem moim obowiazkiem jest kliknąc na odpowiedź "Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać"

Zwłaszcza, że w swoich postach nikogo nie obraża jak chocby humalog ( jak i ja chocby humaloga, za co sorki i gruba kreska z mojej strony).

Zaznaczam, że dotyczy to każdego - gdyby zakazano zakładania nowych watków czy swobody pisania np @fraterowi równiez stanął bym po jego stronie, choć wypisuje głupoty.

Ludzie nerwowi lub słabej wiary, którzy po przeczytaniu owych wątków juz sami nie wiedza co z sobą począć, siegajacy w następstwie po broszurki apologetyczne z cyklu jak rozmawiac z ateistą i wykazac, ze jest w błedzie, mogą je omijać. :)


Wątki te ładnie pokazuja, ze Kościól nie jest taki świety za jaki chciałby uchodzić a wyświęcony kapłan niczym nie rózni sie od sprzedawcy blielizny na bazarze ( a tak mi akurat Paździoch przyszedł do głowy, nie wiem dlaczego :D )

A moze zamiast kneblowac @jajko, ktos inny zakładałby wątki ukazujące pozytywny obraz kościoła i tego co z nim zwiazane - myślę, że była by to sensowniejsza reakcja na ukazywane przez @jajko brudy.


Śr sty 30, 2013 1:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Fuller, nie pozostaje mi nic innego jak zaproponować Tobie odwalanie "brudnej roboty" - czyli zakładanie wątków "ukazujących pozytywny obraz kościoła i tego co z nim zwiazane". Piszesz się? :D

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr sty 30, 2013 2:14
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Może i bym się pisał, wszak nie twierdze, że wszystko w Kosciele jest złe.
Przeciez widzę choćby rzeczy dziejące się przy Kościele do którego uczęszczam, działajacy przy nim klub AA czy czy też zbieranie środków pomocy dla konkretnych mieszkańców parafii bedących w potrzebie.

Niestety tylko do tego ogranicza się moja świadomość i nawet gdybym chciał cos napisac to nie wiedziałbym gdzie szukać by czerpac informacje na ten temat
W mediach głownego nurtu takich informacji nie znajdę a gdy wejde na taką Frondę widzę niestety wszystko co najgorsze, nie tyle w kościele ile w naturze ludzkiej.

Zatem takie wątki by sie przydały a ja sam chętnie bym je przegladał :)


Śr sty 30, 2013 2:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Ja na Frondę już dawno nie wchodzę.

Chociaż, nie! Ostatnio zajrzałem, ateiści mnie podkusili. Otóż Fronda wzięła na cel Kościół LPS i wysmażyła wywiad przeciwko, w tonie serio. Wywiad nie podpisany żadnym nazwiskiem, tak że nie wiadomo nawet kto z kim rozmawia (Terlikowski sam ze sobą? Oho!).

Wracając do tematu, dać Jajku ten dział. Duszy wam od tego nie ubędzie.

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr sty 30, 2013 2:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Postulujecie walke o wlasne miejsce w przestrzeni publicznej, a to wlasnie w niej ulubionym tematem jest wspomniane pranie brudow. Nikogo nie interesuje ksiadz budujacy szkole, kazdego jesli jezdzi drogim samochodem. Jajko to rozumie.
Koscioly, Policje itp. sa srodowiskami zamknietymi. Strzezonymi przez trzy slynne malpy; nie widze, nie slysze, nie mowie. Dlatego policjant nie zakabluje policjanta, ksiadz ksiedza. Jajko wsypie obu.
Gdybym znalazl obraze, glupote w jego postach, moglbym smialo twierdzic - jest przedstawicielem niekatolickiej Frondy z mankamentem nieposwiecenia.
Nie bojmy sie wyzwan, tworzmy nowe formy porozumienia, badzmy nowatorscy!
Inteligentny, pelen zapalu czlowiek, to skarb dla wladzy! Jajko na moderatora!


Śr sty 30, 2013 8:09
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
lokis napisał(a):
Jajko na moderatora!



Jestem za. I ciagle nie rozumiem, dlaczego Jajko nie ma jeszcze wlasnego forum, ktore moglby prowadzic jak mu w duszy (o przepraszam, Jajko chyba ateista to w dusze nie wierzy?) spiewa. Tu moglby bywac goscinnie, jak bert04 z katolika.


Śr sty 30, 2013 8:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko już ma swoje forum. Wystarczy kliknąć przycisk www pod jego postem
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21155

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sty 30, 2013 11:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Dawno tam nie zaglądałem. Bo nudno się zrobiło. Przez dłuższy czas było ciekawie, bo ścierały się poglądy i dyskutanci, ale potem jedna strona poddała się i odeszła. A kiszenie się we własnym czy to ateistycznym czy katolickim sosie jest piekielnie nudne...
Ale gdyby ktoś z Was chciał tam wpaść i coś fajnego napisać, to jestem za a nawet przeciw.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 30, 2013 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko - popracuj na reklamą, zachęć ludzi do bywania na tamtym forum, będziesz miał zajęcie i będziesz mógł zakładać swoje newsy - wiedząc, że będzie miał kto je czytać ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr sty 30, 2013 11:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
A wpadniesz na to moje stare forum poczytać? I SKOMENTOWAĆ? To się tam przeniosę...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 30, 2013 12:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
A dlaczego nie? ;)
Ależ nie musisz się tam przenosić, możesz być i tu i tam, z uwzględnieniem zakładania newsów głównie na tamtym forum ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr sty 30, 2013 12:46
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Asienkka napisał(a):
A dlaczego nie? ;)
Ależ nie musisz się tam przenosić, możesz być i tu i tam, z uwzględnieniem zakładania newsów głównie na tamtym forum ;)


Tu możesz co najwyżej linki do tamtych tematów wklejać.....ale tylko w jednym dziele ;)


Śr sty 30, 2013 14:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL