Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Prośba o opinię forumowiczów 

Czy popierasz zakaz zakładania "wątków prasowych" przez Jajko?
Tak, bezwzględnie 50%  50%  [ 14 ]
Tak, ale pod warunkiem utworzenia specjalnego działu 7%  7%  [ 2 ]
Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać 39%  39%  [ 11 ]
Jest mi wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28

 Prośba o opinię forumowiczów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael napisał(a):
@Jajko: Prawda jest jedna i ty jej akurat oglaszac nie musisz. Sama sie obroni.


Na razie "broni się" przez ograniczanie wolności wypowiedzi, a nie argumentami.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 19:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael napisał(a):
@Jajko: Prawda jest jedna i ty jej akurat oglaszac nie musisz. Sama sie obroni.


Na razie "broni się" przez ograniczanie wolności wypowiedzi, a nie argumentami.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 19:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Argumenty będą tak, jak dawniej były, tylko teraz w jednym wątku.

Jajko napisał(a):
Dla mnie stworzono zasady specjalne, które nie obowiązują innych, nie widzisz tego?

Z regulaminu forum:

§ IV: Uwagi końcowe:
1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.


Do moderacji: nowych głosów w ankiecie już w zasadzie nie przybywa, a w samym wątku padają ciągle te samy argumenty. Wygląda na to, że temat został do znudzenia wyczerpany. Zatem może na tym już zakończyć?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 31, 2013 19:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Ja mu chcę pomóc, ale tutaj.

Jajko nie jest jedynym osobnikiem, który psioczy na Kościół, przy czym on to jeszcze kulturalny jest. Niektórzy naprawdę nie potrafią się zachować. Był tu na przykład taki njczyziu, szczęściem gdzieś się zapodział.

Doprawdy nie rozumiem, co Administracji przeszkadza upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i skanalizować Jajko razem z antyklerykalnym bekonem. Przypomnę tytuł postulowanego działu: "O Kościele mniej pochlebnie".

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Ostatnio edytowano Cz sty 31, 2013 19:24 przez Lurker, łącznie edytowano 1 raz



Cz sty 31, 2013 19:20
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Popieram Soul33.

Tego po prostu nie da sie wytlumaczyc, ze wolnosc wypowiedzi w jednym watku nie jest ograniczaniem wolnosci wypowiedzi.
@Lurker, jak sam bedziesz administracja, to nie takie glupie postulaty bedziesz musial odrzucac. Sam o tym pisales, ze bys niewygodnych od razu wywalal.


Ostatnio edytowano Cz sty 31, 2013 19:25 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz sty 31, 2013 19:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Soul, nie bądz taki szybki. Pozwól forumowiczom się wypowiedzieć. O ile na początku wyniki były skrajnie niekorzystne dla mnie, to teraz zaczynają zbliżać się do równowagi. Tendencja niepokojąca, więc proponujesz zamknięcie tematu??? :o

Lurker: administracja nie może tego zrobić, bo jej celem jest niby regulaminowe spowodowanie żeby moje wpisy się nie pojawiały na forum. Osobny dział to OFICJALNE przyzwolenie na pisanie o ZŁU płynącym z wiary, religii i Kościoła. Na to zgody nigdy nie będzie. Tradycja nakazuje to ukrywać :(

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 19:24
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
No właśnie! O to mi chodzi. Zmuszanie mnie do pisania wszystkiego w jednym wątku spowoduje, że ludzie nie będą tego czytać. Sama to przyznałaś! A ja bym chciał, by Prawda docierała do ludzi. Tymczasem niektórzy to utrudniają. Ciekawe na czyje dictum?

Ciekawe, że też się ludziom chce czytać wątek o PO, albo Smoleńsku :)
Jajko napisał(a):
Tradycja nakazuje to ukrywać

:D


Cz sty 31, 2013 19:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Lurker, załóż własne forum i kanalizuj co Ci się podoba ;)
Administracja nie ma zamiaru zmieniać podjętej już wcześniej decyzji :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz sty 31, 2013 19:28
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
@Jajko, przykro mi to mowic, ale ci odbilo.

Jak ktos do ciebie przyjdzie i zacznie ci wypominac kolor tapet, babcie, dziadka i rodzicow a potem grzechy z dziecinstwa i jeszcze krzyczec o tym przez tube z twojego okna, to mu otworzysz wszystkie na osciez? Czy wezmiesz za kolnierz i wypirzysz za drzwi?

Wez sobie urlop od forum na jakis tydzien, przewietrz swoje, odswiez, Lurker i Panna_Funia ci pomoga a jak tam sie napracujesz (moze pojdziemy za toba bruzdzic u ciebie, jakie to Jajko potrafi byc marudne i w ogole) to moze ci fochy przejda?


Cz sty 31, 2013 19:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael: Twoja analogia jest bez sensu.

Jak ktoś przychodzi na moje FORUM (a nie do domu), to może pisać o wrednych ateistach ile chce, byle nie obrażać nikogo personalnie. Może pisać tym bardziej, jeśli nie zmyśla, tylko podaje fakty (choćby medialne). Mnie tu się to ogranicza.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 19:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Pozwól forumowiczom się wypowiedzieć.

Wypowiedzieli się wielokrotnie.

Jajko napisał(a):
Tendencja niepokojąca, więc proponujesz zamknięcie tematu???

Decyzja nie zostanie zmieniona, więc te kilka głosów w jedną, czy w drugą, tym bardziej nic już nie wniesie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 31, 2013 19:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajek.
Ja popieram Twoje stanowisko i uważam, że bronisz słusznej sprawy. Cóż z tego jednak, skoro nie masz środków aby swe racje wyegzekwować.

Przypomnij sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=Ah645i0aP5E

I kolokwialnie zasugeruję: Ty nie jesteś kierownikiem i nawet jak się uprzesz to co zrobisz? ( :beksa: / :bije: ?)

Tutaj wbrew porzekadłu; "miętkim trzeba być, a nie twardym". Więcej elastyczności Jajek.
Nie pozwalają Ci zakładać nowych wątków - trudno. Pisz we wcześniejszych o zbliżonej problematyce i załóż sugerowany Ci własny.
Stary, przecież Aśka daje Ci do ręki narzędzie w formie własnego, darmowego quasi bloga. Możesz tam szaleć do woli, wklejać szlaczki i rozporządzać kolorami. Od Twojej inteligencji i inwencji zależy czy nie będzie on bardziej szatański aniżeli dotychczasowa prasówka, żyjąca średnio dwa tygodnie? A w pakiecie otrzymujesz usprawiedliwienie przed derekcją, która tak widziała Twoją egzystencję forumiastą i być może sama sobie zgotuje interesujący los :|?

Zatem ja doradzałbym Ci przestać walczyć z wiatrakami i zakasać rękawy. Tym bardziej, skoro szefowa nie ukrywa nawet swej "sympatii" względem Ciebie.

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz sty 31, 2013 19:39
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko napisał(a):
Kael: Twoja analogia jest bez sensu.

Jak ktoś przychodzi na moje FORUM (a nie do domu), to może pisać o wrednych ateistach ile chce, byle nie obrażać nikogo personalnie. Może pisać tym bardziej, jeśli nie zmyśla, tylko podaje fakty (choćby medialne). Mnie tu się to ogranicza.



No coz. Twoj dom, twoje porzadki. Forum wiara ma inne reguly. I nie tobie je zmieniac. W goscinie jestes. Nikt ciebie dobrego wychowania nie uczyl?

Ogranicza sie ciebie? To po co tak cierpisz? Nie mecz sie! Szkoda zdrowia. Machnij reka na to beznadziejne, zaklamane ograniczajace twoja wolnosc forum i zrob swoje.

Dlaczego nie wybierzesz najprostszego wyjscia?


Cz sty 31, 2013 19:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Otto - czekałam na ten moment! W końcu się mogę z Tobą zgodzić ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz sty 31, 2013 19:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Soul: Wypowiedziało się zaledwie 28 osób (ja nie zabierałem głosu). Co Ci szkodzi pozwolić wypowiedzieć się kolejnym? Tak bardzo się cykasz?

Otto: masz rację i ja zdaję sobie sprawę, że niczego nie wywalczę, ale chciałem obnażyć mechanizmy działanie administracji oraz po prostu dowiedzieć się co o tym wszystkim sądzą zwykli szarzy forumowicze (a to staje się powoli niewygodne dla Soula).

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 31, 2013 19:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL